Sidebar

Søk etter slektskilde

18
søn, nov
5 Nye artikler

Bygdebok for Lindås bind 1-4. fornavnregister Jakob-Johannes

Innholdsfortengelse / Register

Tilbake til bygdebøker i Hordaland


Jakob Amundson 1689 Haukås III 366

Jakob Amundson 1763 Innluro II 319

Jakob Amundson Lygre 1839 II 319

Jakob Andersen Mand III 515

Jakob Anderson 1664 Hundvin III 110

Jakob Anderson 1794 Haugsmyr II 134

Jakob Anderson 1795 Øvrås I 228

Jakob Anderson Bergfjord 1860 II 264

Jakob Anderson Hodnekvam 1875 I 643

Jakob Anderson Låstad 1836 IV 109

Jakob Anderson Risa 1607 IV 372

Jakob Anderson Stene 1828 III 542

Jakob Arneson Li 1604 I 500

Jakob Aslakson Sletten I 725

Jakob Basteson 1698 Soltveit II 184, 213

Jakob Bergås 1886 II 439

Jakob Bergås 1897 II 374

Jakob Besseson 1809 Søre Njøta IV 532

Jakob Brakøyna II 248

Jakob Brunnsland III 79

Jakob Dyrdal 1624 I 88

Jakob Døskeland 1946 II 279

Jakob Eide 1929 III 342

Jakob Ellingson 1866 Træland IV 482

Jakob Ellingson Myksvoll 1884 II 402

Jakob Endreson 1732 Grimstad II 69

Jakob Erikson 1845 Steinsundholmen IV 185

Jakob Erikson Nedretveit 1831 I 408

Jakob Eskildson Spjotøyna II 257

Jakob Fjellsbø 1899 III 288

Jakob Fonnebost III 440

Jakob Fosse 1905 II 369

Jakob Gaulen 1948 III 211

Jakob Grimson Li 1696 I 501

Jakob Grimstad 1891 II 80, 86

Jakob Gullakson 1784 Haukås II 53, 189

Jakob Gullakson 1792 Øvre Myksvoll II 373

Jakob Gullakson 1798 Øvre Myksvoll II 384

Jakob Gunnarson 1831 Syslok IV 271

Jakob Haldorson 1697 Dyrdal I 614

Jakob Haldorson Askeland 1819 I 288

Jakob Halvorson 1841 Berfjord II 364

Jakob Hanson 1757 Soltveit II 364

Jakob Hanson 1798 Hølleland I 225

Jakob Hanson 1832 Fjellanger III 329

Jakob Hanson Grimstad 1823 II 83

Jakob Hauge 1615 I 474

Jakob Hauge III 72

Jakob Hendrickson Brakøy 1883 II 250

Jakob Henrikson 1821 Syslok IV 48

Jakob Hope IV 471

Jakob Hveding 1735 III 539

Jakob Hveding 1810 III 524

Jakob Høyland 1944 III 607, 616

Jakob Ingebrigtson 1738 Keilo IV 421

Jakob Ingebrigtson Hope 1803 IV 493

Jakob Ivarson 1748 Asgard I 360

Jakob Ivarson Budal 1853 I 696

Jakob Ivarson Marås 1881 III 38

Jakob Jakobson 1747 Bruvoll IV 48

Jakob Jakobson Bergfjord 1844 II 199, 365

Jakob Jakobson Bergfjord 1878 II 366

Jakob Jakobson Kvammen 1859 I 322

Jakob Jakobson Nesse 1886 II 133

Jakob Johannesson 1775 Seli II 39

Jakob Johannesson 1803 Tofting II 365

Jakob Johannesson 1823 Berås II 364, 374, 384

Jakob Johannesson 1878 Ådnekvamme II 40

Jakob Johannesson Bergfjord 1806 II 338

Jakob Johannesson Bergfjord 1873 II 338

Jakob Johannesson Brundtland 1834 Njåstad III 81

Jakob Johannesson Ones 1878 II 216

Jakob Johannesson Seljelid 1828 II 42

Jakob Johannesson Veland 1893 I 182

Jakob Jonson 1756 Fjellanger IV 377

Jakob Jonson 1764 Duesund I 164

Jakob Jonson Hølleland 1827 I 171

Jakob Keilo 1619 IV 420

Jakob Kismul 1921 IV 564

Jakob Kjeilen 1887 IV 440

Jakob Knutson 1671 Ones II 192

Jakob Knutson 1717 Risa IV 368

Jakob Knutson 1753 Hauge I 488, 529

Jakob Knutson Risøyna 1708 II 239

Jakob Kolås 1895 III 489

Jakob Kristenson Grov 1667 I 428

Jakob Kristenson Grov 1678 III 46

Jakob Kristenson Øvretveito I 436

Jakob Kristianson Hundvin 1883 II 149

Jakob Kristianson Lygren 1879 II 279

Jakob Kvalvåg 1910 II 201

Jakob Larson 1745 Kvalvåg II 197, 239

Jakob Larson 1812 Hetlehovda I 522, II 389

Jakob Larson 1842 Syslok II 251

Jakob Larson Grimstad 1825 II 73

Jakob Larson Hodnekvam 1818 I 308, 642

Jakob Lygre 1874 III 546

Jakob Lygre 1922 II 327

Jakob Laastad 1892 IV 82

Jakob Martinusson 1862 Hope II 141

Jakob Martinusson Mongstad 1867 IV 552

Jakob Mikkelson 1719 Hundvin II 258

Jakob Mikkelson 1740 Øvre Skodvin IV 51

Jakob Mikkelson 1756 Titland I 515

Jakob Mikkelson 1757 Hundvin II 53

Jakob Mikkelson 1798 Fonnes IV 467

Jakob Mikkelson Grimstad 1625 II 66

Jakob Mikkelson Mongstad 1654 IV 522

Jakob Mongstad 1909 IV 503, 536

Jakob Monson 1648 Nedrås I 106

Jakob Monson 1719 Myking I 228

Jakob Monson 1811 Lauvås IV 174

Jakob Monson Eikebotn 1645 I 68

Jakob Monson Knarrvika 1661 IV 321

Jakob Nilson 1759 Hodne I 250, 614

Jakob Nilson 1783 Marås III 528

Jakob Nilson Kleiven 1683 I 518

Jakob Nilson Kleiven I 465

Jakob Nævdal 1900 I 560

Jakob Olson 1690 Spjotøyna II 257

Jakob Olson 1690 Spjotøyna IV 401

Jakob Olson 1727 Kolås III 492

Jakob Olson 1743 Fjellanger III 325

Jakob Olson 1766 Grimstad I 653, II 69

Jakob Olson 1766 Grimstad III 37

Jakob Olson 1769 Gaustad II 305

Jakob Olson 1771 Horvei I 765

Jakob Olson 1796 Keilo IV 431

Jakob Olson 1805 Lauvås IV 175

Jakob Olson 1830 Risa IV 478

Jakob Olson 1835 Askeland I 321

Jakob Olson Hauge 1630 I 474

Jakob Olson Hauge I 639

Jakob Olson Keilo 1661 IV 420

Jakob Olson Lygre 1828 II 306

Jakob Olson Mongstad 1864 IV 561

Jakob Olson Ones II 210

Jakob Olson Skodvin 1858 III 145

Jakob Olson Straumsøy 1880 II 174

Jakob Olson Tofting 1847 II 374

Jakob Pavels 1763 III 539

Jakob Person 1604 Fjellanger III 310

Jakob Person 1691 Fonnebost II 109, 126

Jakob Person 1739 Steine III 36

Jakob Person 1750 Nedre Skodvin III 328

Jakob Person 1807 Marås III 37

Jakob Rasmusson 1761 Askeland IV 362

Jakob Rasmusson Keilo 1696 IV 430

Jakob Rasmusson Lampe 1734 II 166, 229

Jakob Rasmusson Lygre 1871 II 324

Jakob Rasmusson Saltneset IV 23

Jakob Rasmusson Skornes 1624 IV 79

Jakob Risa 1610 IV 378

Jakob Seljelid 1901 III 175

Jakob Simonson 1774 Bindingsbø IV 265

Jakob Stene 1894 III 543

Jakob Stene 1904 III 568

Jakob Syslok 1630 IV 47

Jakob Syslok IV 47

Jakob Sørenson Foss 1856 II 272

Jakob Thomasson 1752 Ones II 242, 283

Jakob Thomasson 1808 Skornes IV 377

Jakob Tofting 1905 II 369

Jakob Tykhelle 1925 III 645

Jakob Valle 1950 II 262

Jakob Øvreås 1901 I 230

Jakob Ådnevik 1907 III 562

Jakobia Alvheim 1886 II 190

Jakobina Høyvik 1912 I 460

Jan Arild Lindaas 1954 III 591, 636

Jan Arild Løberg 1969 IV 456

Jan Arne Haukås 1948 III 380

Jan Arve Lauvås 1961 IV 165, 194

Jan Bakke 1941 III 54

Jan Bertin Grimstad 1881 II 72

Jan Bjarne Lid 1949 II 361

Jan Didrik Andersen 1946 II 453

Jan Eilertsen 1970 III 615

Jan Eirik Feste 1952 IV 191

Jan Eirik Sletten 1973 III 466, 635

Jan Erik Johannesen 1948 III 55

Jan Erik Larsen 1934 I 313

Jan Erik Larsen 1969 IV 502

Jan Erik Sagstad 1962 III 622

Jan Erik Steder 1944 III 94

Jan Erik Vikebø 1966 III 327

Jan Erstad 1958 IV 229

Jan Foss 1936 III 601

Jan Grimstad 1945 II 73

Jan Gullaksen 1933 II 202

Jan Guttormson Vefjell 1719 I 749

Jan Harry Tvedt II 415

Jan Henrik Hansen 1939 III 23

Jan Henrik Thomassen 1931 IV 387

Jan Herland 1949 III 55, 118

Jan Hjørnevik 1943 III 621

Jan Holsen 1934 I 181, 218

Jan Håland 1973 III 605, 639

Jan Inge Espelid 1962 III 461, 462

Jan Ivarson 1798 Lindås III 535

Jan Ivarson 1814 Fammestad I 390

Jan Jakobson Træland 1688 III 110

Jan Janson 1768 Træland IV 369

Jan Janson Kårdal 1833 II 244, 251

Jan Jordan 1941 IV 501

Jan Klausson 1797 Smørdal I 569

Jan Klausson Smørdal 1849 I 570

Jan Kristian Olsen 1942 IV 274

Jan Kåre Valle 1938 II 342

Jan Magne Keilegavlen 1973 IV 407

Jan Martinson Vefjell 1883 I 744

Jan Nilson 1763 Brunnsland III 331

Jan Nilson Lauvås 1833 IV 167

Jan Olav Lilleskare 1943 II 325

Jan Olsen 1939 III 620

Jan Olson Vefjell 1832 I 750

Jan Oppedal 1961 III 465

Jan Otterskred 1969 III 503

Jan Ove Korneliussen 1969 III 460, 468

Jan Ove Myksvoll 1955 II 394

Jan Rune Solberg 1963 IV 457

Jan Sagstad 1958 III 300

Jan Sjurson 1791 Træland IV 292

Jan Sæverås 1968 III 611, 624

Jan Thore Ellingsen 1974 III 239

Jan Tonning 1946 III 96

Jan Tore Kolås 1979 III 500, 628

Jan Tvedt 1937 III 300

Jan Verås 1906 IV 125

Jan-Arne Tykhelle 1960 IV 248

Jane Feste 1976 III 466, 618

Jane Fredly 1962 IV 505

Jane Holmås 1971 III 404

Janeke Bøe II 330

Jan-Erik Herland 1944 III 96

Janet Williamson 1949 III 318

Jan-Henry Larsen 1943 III 502

Jani Vatle 1969 III 618

Janicke Gaarder 1944 III 614

Janikka Alvheim 1899 I 440

Janne Ertsås 1963 IV 248

Janne Hellebø 1971 III 640

Janne Myksvoll 1956 II 380

Janne Steinsund 1974 III 95, 98

Janne Øksnes 1968 III 607

Jannette Garcia 1969 IV 393

Jannice Jektvik 1974 IV 506

Jannicke Bøe 1949 IV 242

Jannicke Eriksen 1969 IV 115

Jannicke Fosse 1981 IV 506

Jannicke Hodneland 1969 III 300

Jannicke Printzlow 1985 III 460, 635

Jannike Halsvik 1980 III 622

Jannike Hansen 1972 III 614

Jan-Åke Kolaas 1981 IV 393

Jarl Kversøy 1949 IV 504

Jarle Bastesen 1910 III 606, IV 551

Jarle Bergås 1963 II 381

Jarle Fanebust 1955 III 416, 454, 458

Jarle Fehn 1969 III 501

Jarle Fjellsbø 1960 III 288

Jarle Hella 1965 III 605, 624

Jarle Hindenes 1964 III 466, 468

Jarle Inge Johnsen 1962 III 640

Jarle Johannessen 1975 III 642

Jarle Johnsen 1956 III 614

Jarle Kolås 1949 III 490

Jarle Kvalheim 1957 IV 152

Jarle Låstad 1967 IV 111

Jarle Malm 1949 III 612

Jarle Næss 1967 III 503

Jarle Storås 1972 III 130

Jarl-Espen Vabø 1983 III 628

Jenny Andersen 1910 III 377

Jenny Andersen 1911 IV 443

Jenny Askeland 1904 I 268

Jenny Fammestad 1930 I 398

Jenny Gjelsvik 1917 I 219

Jenny Grimstad 1891 III 88

Jenny Gullaksen 1909 II 202

Jenny Hindenes 1906 I 352

Jenny Hodneland I 215

Jenny Hope 1916 I 643

Jenny Kjeilen 1910 IV 433

Jenny Larsen 1918 II 324

Jenny Lid 1913 I 482

Jenny Lid 1915 I 431

Jenny Midttveit 1900 IV 320

Jenny Nilsen 1899 IV 481

Jenny Nærøy I 767

Jenny Pedersdtr Bakkebø 1878 III 262

Jenny Pedersen 1886 IV 348

Jenny Sjø 1895 III 543

Jenny Smørdal 1901 II 415

Jenny Strømsøy 1916 III 544

Jenny Støldal 1900 III 589

Jenny Syslak 1898 IV 21

Jenny Taule 1892 II 380

Jenny Thunes 1910 I 64

Jenny Toft 1907 IV 78

Jenny Tvedt 1913 III 457

Jenny Veland 1919 I 193

Jenny Viken 1908 I 251

Jenny Årnes 1913 I 409

Jens Arneson 1822 Langeneset II 346

Jens Bernssen 1960 II 370

Jens Brunnsland III 89

Jens Ditlevson 1740 Mongstad IV 522

Jens Erikson Mongstad IV 531

Jens Finnesbø IV 91

Jens Hagerup-Jensen 1946 III 239

Jens Halvorsen 1804 III 523

Jens Haukås III 365

Jens Hveding 1777 III 522

Jens Ingebrigtson Buene 1891 I 577

Jens Jenson 1732 Dyrdal III 397

Jens Jenson Mariager 1732 IV 87

Jens Lem IV 415

Jens Lygre 1881 II 302

Jens Mehl 1907 II 436

Jens Mongstad 1945 IV 502, 574

Jens Monson 1739 Kleiven I 233, 474

Jens Monson 1798 Lauvås IV 362

Jens Monson Risa 1867 IV 362

Jens Nedrås I 242

Jens Olson 1708 Haugsmyr III 72

Jens Olson 1747 Kårdalen IV 145

Jens Olson 1789 Dyrdal I 470

Jens Riisnæs 1859 III 530

Jens Rosenheim III 405, IV 118

Jens Schreuder 1713 III 519

Jens Syslok IV 58

Jens Sørensen III 515

Jens Teigland 1894 IV 32

Jens Thomasson Innluro II 314

Jensine Systad 1915 II 392

Jermund Kårdal 1966 III 237

Jessica Banagua 1969 III 503

Jetmund Gauteson Sundsbø 1809 IV 256

Jetmund Gregoriusson 1838 Byrkjeland I 66

Jetmund Holmås III 387

Jetmund Jonson 1804 Synnevågen IV 141

Jetmund Kårdal 1878 IV 371

Jetmund Torgeirson 1829 Molland I 197

Jetmund Tvibergneset IV 282

Jill Furnes 1968 IV 457

Joachim Hall Pedersen 1914 III 635

Joachim Rye II 201

Joachim Seeck 1952 III 239

Joachim Taule 1952 III 365

Job Monson Selliken 1814 II 425, 472

Joe Fjeldsbø 1947 III 178

Jofrid Myklebust 1950 II 186

Johan Amundson Skauge 1845 I 704

Johan Andreasson Hope 1877 IV 495

Johan Arneson 1842 Brunnsland III 187, 226

Johan Arneson Løtvedt 1842 III 187 III

Johan Asgard 1917 I 359

Johan Christensen 1864 II 168

Johan Daae 1759 III 521

Johan Eikemo 1917 I 482

Johan Eikemo 1922 I 754

Johan Eilevson 1838 Konglevoll II 390

Johan Eilevson 1838 Konglevoll IV 26

Johan Feste 1892 IV 190

Johan Fleten 1920 IV 410

Johan Fredrik Cappe IV 357

Johan Fredrik Hanssen 1921 II 224

Johan Frimann III 471, IV 87

Johan Furesund 1916 II 391

Johan Fyllingsnes 1944 II 115

Johan Garmann III 266

Johan Gjerde 1903 I 588

Johan Grimstad 1901 II 87

Johan Gudmundson Hølleland 1864 I 167

Johan Haldorson 1869 Hodne I 659

Johan Hansen II 471

Johan Hanson 1787 Nedre Myksvoll II 398, 432

Johan Hatlem 1903 III 585

Johan Haugstad 1910 II 428

Johan Henrikson 1863 Herøyna III 176

Johan Hodne 1907 I 606

Johan Hosøy 1905 I 167

Johan Hosøy 1928 I 155

Johan Ivarson Fammestad 1876 I 391

Johan Ivarson Syslak 1859 Lauvås III 437, IV 52

Johan Johannesson 1818 Hundvin II 43

Johan Johannesson 1874 Haugsdalen I 328

Johan Jonson 1863 Rongeværet III 488

Johan Jonson Kaland 1866 II 149

Johan Jonson Lund I 719

Johan Jordan 1914 IV 501

Johan Jørgenvik 1898 IV 320

Johan Karlson Lindås 1878 III 587

Johan Kirkevik 1912 I 320

Johan Knutson Grønning 1841 IV 284

Johan Knutson Skår 1879 I 82

Johan Kristianson 1816 Konglevoll III 185

Johan Langenes 1918 II 342

Johan Larson Skotsund 1868 II 356

Johan Larson Skårnes 1891 IV 75

Johan Lygre 1963 II 285

Johan Løtveit 1889 III 174, 186

Johan Låstad 1894 III 94

Johan Madsen 1647 II 165

Johan Madsen 1647 III 59, 137, 214, 306, 516, IV 199

Johan Mikkelsen 1949 III 608

Johan Monson Veland 1870 I 203

Johan Olson 1878 Sjauset II 464

Johan Olson Kvinge 1900 I 63

Johan Olson Smørdal 1870 Kvalvågneset II 411, 415

Johan Olson Syslak 1854 IV 43

Johan Olson Særvold 1853 III 587

Johan Olson Vabø 1863 II 151

Johan Skodvin 1921 III 177

Johan Stoutland 1928 IV 386

Johan Størkson Salbuvik I 720

Johan Ulvøen 1886 IV 292

Johan Veland 1925 IV 314

Johan Vikre 1903 II 370

Johan von Koss 1729 III 269

Johan Whitte 1717 III 519

Johan Widerøe 1864 III 565

Johan Wolpman III 384, IV 303

Johanna Albrigtsen 1862 III 551

Johanna Alver 1890 II 306

Johanna Ananiasdtr Boge 1876 I 655

Johanna Andersdtr 1841 Stallen I 102

Johanna Andersdtr 1841 Talle III 540

Johanna Andersdtr 1862 Risa IV 473

Johanna Andersdtr Bergås 1885 II 346

Johanna Andersdtr Ekhaug I 720

Johanna Andersdtr Hjukse 1881 II 96

Johanna Arnesdtr 1828 Lauvås IV 473

Johanna Askildsdtr Mo I 305

Johanna Bergesdtr Myksvoll 1883 II 375

Johanna Brundtland 1905 II 201

Johanna Bruvoll 1886 II 112

Johanna Eilifsdtr Spjeldnes 1868 III 281

Johanna Ellingsdtr 1835 Risa IV 425

Johanna Ellingsdtr 1836 Risa II 70

Johanna Fredriksdtr Kramer 1812 II 439

Johanna Grøneng 1900 III 533

Johanna Gullaksdtr 1814 Grov I 509

Johanna Gunnarsdtr 1848 Fjellanger II 95

Johanna Halvorsdtr Nesbø 1841 I 112

Johanna Hamre 1919 II 97

Johanna Hansdtr 1737 Konglevoll I 711

Johanna Hansdtr 1780 Bakka IV 473

Johanna Hansdtr 1833 Hope IV 377

Johanna Hansdtr 1852 Saltneset III 370

Johanna Haukeland 1917 II 191

Johanna Hognesdtr 1832 Kvingo I 173

Johanna Hopland 1916 III 131

Johanna Ivarsdtr 1774 Tangen IV 523

Johanna Ivarsdtr 1817 Meland II 384

Johanna Ivarsdtr 1817 Myksvoll II 364

Johanna Ivarsdtr 1852 Fammestad I 444

Johanna Jakobsdtr 1792 Risa III 553, IV 127

Johanna Jakobsdtr Grindheim 1887 I 124

Johanna Johannesdtr 1743 Tofting II 365

Johanna Johannesdtr 1831 Kringlebotten IV 470

Johanna Johannesdtr 1866 Ryland II 364

Johanna Johannesdtr 1867 Berfjord II 367

Johanna Johannesdtr Birkeland 1892 I 578

Johanna Johannesdtr Bjørge 1891 I 69

Johanna Johannesdtr Nese 1854 II 140

Johanna Johansdtr 1828 Nedre Myksvoll II 432

Johanna Johansdtr Myksvoll 1875 II 390

Johanna Jonasdtr Marås 1880 III 70

Johanna Jonsdtr 1810 Risøyna II 242

Johanna Jonsdtr 1825 Kaland I 674

Johanna Jonsdtr Fanebust 1851 II 284

Johanna Jonsdtr Hindenes 1877 I 753

Johanna Jonsdtr Knarrvika 1692 IV 321

Johanna Jonsdtr Rosnes 1867 IV 242

Johanna Karlsen 1913 III 238

Johanna Knarvik 1891 IV 331

Johanna Knutsdtr 1809 Utluro II 219

Johanna Knutsdtr Nygård I 621

Johanna Knutsdtr Veland 1866 I 350

Johanna Kolbeinsdtr 1826 Våge III 223

Johanna Konglevoll 1914 II 155, 224

Johanna Konglevoll 1914 III 187

Johanna Kristiansdtr Hundvin 1875 II 147

Johanna Kvamsdal 1886 IV 292

Johanna Kvamsdal 1898 I 621

Johanna Langenes 1925 II 351

Johanna Larsdtr 1807 Fonnes IV 161

Johanna Larsdtr 1815 Utluro II 374

Johanna Larsdtr Fammestad 1886 I 395

Johanna Larsdtr Hundvin 1890 II 137

Johanna Larsdtr Langeland 1869 I 82

Johanna Larsen 1895 I 454

Johanna Lassesdtr 1813 Holmås III 420

Johanna Lauvås 1888 IV 93

Johanna Leivestad 1909 II 85

Johanna Lie 1878 III 118

Johanna Lindås III 528

Johanna Martinusdtr 1848 Hodneland I 567

Johanna Martinusdtr 1857 Frotaule IV 75

Johanna Martinusdtr Hodnekvam 1869 I 637

Johanna Mathiasdtr 1825 Holsnøyna III 437

Johanna Merkesdal 1929 II 34

Johanna Mikkelsdtr 1759 Hundvin II 136

Johanna Mikkelsdtr Eidsheim 1865 I 442

Johanna Monsdtr 1861 Lauvåsen IV 427

Johanna Monsdtr Kvalvåg 1859 I 702

Johanna Monsdtr Lauvås 1859 IV 216

Johanna Monsdtr Risøy 1873 IV 406

Johanna Monsdtr Veland 1879 I 215

Johanna Nilsdtr 1803 Ones III 18, 250

Johanna Nilsdtr Fanebust 1841 III 542

Johanna Nilsdtr Hem 1866 II 96

Johanna Nilsdtr Kvinge 1857 I 538

Johanna Olsdtr 1781 Fjelle I 253

Johanna Olsdtr 1805 Natås I 636

Johanna Olsdtr 1839 Fjellsbø II 70

Johanna Olsdtr 1869 Luro III 114

Johanna Olsdtr Feste 1856 II 437

Johanna Olsdtr Gaulen 1833 II 129

Johanna Olsdtr Grimstad 1884 II 139

Johanna Olsdtr Risøy 1874 IV 95

Johanna Olsdtr Sæverås 1885 I 714

Johanna Olsdtr Vabø 1868 I 93

Johanna Olsdtr Vabø 1868 III 450

Johanna Persdtr 1795 Hemre IV 105

Johanna Persdtr Sjurset 1854 III 339

Johanna Petersdtr 1861 Søre Festo II 432

Johanna Romarheim 1915 IV 558

Johanna Rutledal 1869 I 734

Johanna Sakariasdtr Nordpollen 1873 IV 186

Johanna Sevatsdtr 1852 Hauge I 453

Johanna Sigurdsen 1904 IV 576

Johanna Sjursdtr Tyborgnes 1885 III 443

Johanna Skauge 1916 I 709

Johanna Solhaug 1932 I 720

Johanna Stall 1906 I 103

Johanna Straumstad 1902 I 675

Johanna Syslak 1896 IV 403

Johanna Tofting 1885 IV 291

Johanne Jonsdtr Sletten 1887 II 401

Johanne Kismul 1912 IV 564

Johanne Michaelsen 1972 III 96

Johanne Nagel 1853 II 467

Johanne Norenberg 1716 III 519

Johannes Amundson 1695 Kvalvåg II 197, 273

Johannes Amundson 1751 Gjelsvika I 428

Johannes Amundson Grov 1866 I 432

Johannes Amundson Hodneland 1872 I 658

Johannes Amundson Kvalvågneset II 164

Johannes Amundson Risøyna 1601 II 237

Johannes Anderson 1714 Øvrås I 225

Johannes Anderson 1723 Mo IV 18

Johannes Anderson 1764 Hindnes I 111

Johannes Anderson 1771 Øvrås I 223

Johannes Anderson 1784 Gjelsvika I 128

Johannes Anderson 1824 Askeland I 610

Johannes Anderson 1827 Nøttveit II 429

Johannes Anderson 1839 Askeland III 529

Johannes Anderson Fedje 1864 II 28

Johannes Anderson Fonnebost 1688 III 433

Johannes Anderson Gjelsvika 1670 I 117

Johannes Anderson Hindenes 1847 I 344

Johannes Anderson Hundvin 1892 II 137

Johannes Anderson Kåstad 1878 I 254

Johannes Anderson Luresteinen II 334

Johannes Anderson Nipo I 446

Johannes Anderson Risa 1870 IV 374

Johannes Antonisson Hauge 1622 III 66

Johannes Arneson Smørdal 1679 I 564

Johannes Askildson 1817 Øyo III 536

Johannes Bergeson 1706 Husdal I 380

Johannes Bergfjord 1909 II 338

Johannes Bratten 1914 II 472

Johannes Brynjelson 1830 Lindås III 117

Johannes Bårdson 1740 Fammestad I 384

Johannes Bårdson 1801 Fammestad I 385

Johannes Bårdson Fammestad 1661 I 384

Johannes Davidson 1810 Skauo I 750

Johannes Davidson 1827 Skauo I 710

Johannes Einestrand I 60

Johannes Ellingson 1827 Nedre Myksvoll II 463

Johannes Ellingson 1841 Utluro II 356

Johannes Endreson 1823 Keilo IV 424

Johannes Erikson 1788 Askeland I 196

Johannes Erikson 1847 Nedretveito I 394

Johannes Fanebust 1892 III 641

Johannes Fjellsbø 1934 III 295

Johannes Foss 1921 IV 411

Johannes Fosse 1892 II 445

Johannes Fuseson 1722 Sirset IV 18, 421

Johannes Fuseson 1809 Fonnebost III 420

Johannes Fuseson Fanebust 1872 III 421

Johannes Gauteson Hodne I 596

Johannes Gregoriusson 1827 Byrkjeland IV 61

Johannes Grimson 1744 Sellevoll II 340

Johannes Grov 1916 I 430

Johannes Gullakson 1784 Li II 79

Johannes Gullakson Haukås 1856 II 420

Johannes Guttormson Vigdal 1840 II 439

Johannes Haldorson 1816 Bjørnevoll I 64

Johannes Halland 1883 II 414

Johannes Halsteinson 1853 Stamnesleiro IV 106

Johannes Halvorson 1702 Kårdalen IV 140

Johannes Halvorson 1794 Løtveit I 770

Johannes Halvorson 1795 Vik III 47

Johannes Hanson 1691 Saltneset IV 24

Johannes Hanson 1711 Fonnes IV 423

Johannes Hanson 1779 Aldalen III 536

Johannes Hanson 1812 Fjellanger IV 487

Johannes Hanson Fanebust 1865 III 414

Johannes Hauge 1945 III 66

Johannes Hauge III 71

Johannes Haukås 1899 III 373

Johannes Haukås III 360

Johannes Heimvik 1888 II 406

Johannes Helgeson Helland 1893 I 277

Johannes Hindenes 1910 I 345, 350, 351

Johannes Hodne 1640 I 606

Johannes Hodnekvam 1912 I 640

Johannes Hodneland 1625 I 649

Johannes Hodneland 1915 III 292

Johannes Hodneland 1930 I 662

Johannes Holgerson 1733 Finne I 131

Johannes Hope 1922 IV 474

Johannes Hope 1926 IV 497, 501

Johannes Hope IV 471

Johannes Hølleland 1634 I 162

Johannes Hølleland I 158, 168

Johannes Ingebrigtson Hope 1808 IV 494

Johannes Ingebrigtson Sletten 1835 III 447, 529

Johannes Ivarson 1786 Askeland I 259

Johannes Ivarson 1801 Lindås III 557

Johannes Ivarson 1841 Myr I 331

Johannes Ivarson Hindenes 1821 I 330

Johannes Ivarson Hundvin 1896 II 155

Johannes Jakobson 1737 Bindingsbø II 39

Johannes Jakobson 1848 Myksvoll III 117

Johannes Jakobson Bergfjord 1842 II 338

Johannes Jakobson Brundtland 1854 III 82, IV 482

Johannes Jakobson Seljelid 1805 II 41

Johannes Johannesson 1764 Tofting II 374

Johannes Johannesson 1773 Smørdal II 338

Johannes Johannesson 1805 Seim II 413

Johannes Johannesson 1810 Haukås II 110

Johannes Johannesson 1817 Spjeldneset II 216

Johannes Johannesson 1820 Veland I 200

Johannes Johannesson 1842 Vallersneset III 454

Johannes Johannesson 1842 Veland I 200

Johannes Johannesson 1872 Ådnekvamme II 42

Johannes Johannesson Askeland 1709 I 262

Johannes Johannesson Bakke 1880 II 147

Johannes Johannesson Havikbotn 1878 IV 189

Johannes Johannesson Myksvoll 1878 II 405

Johannes Johannesson Ones 1842 II 216

Johannes Johannesson Otterstad I 381

Johannes Johannesson Spjeldnes 1784 Smørdal III 18

Johannes Johanson 1851 Seli II 152

Johannes Johanson Skauge 1872 I 704

Johannes Johnsen 1890 III 582

Johannes Johnsen 1920 IV 386

Johannes Johnsen 1935 III 584

Johannes Jonson Askeland I 279

Johannes Knutson 1694 Rødland I 137

Johannes Knutson 1734 Askeland I 617

Johannes Knutson 1762 Toft I 61

Johannes Knutson 1776 Einestrand I 330

Johannes Knutson 1779 Nesbø I 108

Johannes Knutson 1795 Hauge I 475

Johannes Knutson 1795 Vadbu III 280

Johannes Knutson 1823 Haugsdalen III 539

Johannes Knutson Bruknappen II 429

Johannes Knutson Nedretveit 1829 I 418

Johannes Knutson Toft 1643 I 305

Johannes Koi 1925 II 381

Johannes Kolbeinson 1771 Våge III 222

Johannes Konglevoll 1626 II 91

Johannes Kvalvågneset II 163

Johannes Kvamme 1901 I 539

Johannes Kvammen I 315, 318

Johannes Langenes 1920 II 342

Johannes Larson 1698 Gjelsvika I 233

Johannes Larson 1772 Romarheim I 316, 618

Johannes Larson 1774 Hauge III 63

Johannes Larson 1775 Hauge I 537

Johannes Larson 1847 Kvingo III 444

Johannes Larson Fammestad 1881 I 383

Johannes Larson Grov 1855 I 429

Johannes Larson Jordal 1824 I 538

Johannes Larson Veland 1858 I 179

Johannes Lasseson 1718 Limmesand III 319

Johannes Lauvås 1919 IV 182

Johannes Lauvås 1925 III 235

Johannes Leirvåg 1938 IV 231

Johannes Lien II 262

Johannes Lindås III 515

Johannes Lygre 1896 II 325

Johannes Magneson 1651 Brunnsland III 395

Johannes Magneson 1819 Noranger IV 449

Johannes Magneson 1843 Sletten I 733

Johannes Magneson 1843 Sletten III 250

Johannes Mathiasson 1863 Kringlebotn I 592

Johannes Mehl 1942 II 436

Johannes Mikalson Hauge 1892 I 473

Johannes Mikkelson Tyborgnes 1845 IV 290

Johannes Monson 1796 Veland I 200, 212

Johannes Monson 1813 Li I 506

Johannes Monson 1838 Smørdal II 405

Johannes Monson Hodnekvam 1842 I 640

Johannes Myksvoll 1912 II 405

Johannes Myksvoll 1914 II 380

Johannes Nataas 1921 IV 22

Johannes Nedrebø 1902 III 168

Johannes Nesse 1916 II 134, 146

Johannes Nesse 1916 III 459

Johannes Nilson 1657 Farestveit I 300

Johannes Nilson 1718 Rossnes IV 309

Johannes Nilson 1723 Leirvågen IV 145

Johannes Nilson 1775 Utluro II 280

Johannes Nilson 1778 Veland I 210

Johannes Nilson 1800 Storset I 382

Johannes Nilson 1838 Bernes I 713

Johannes Nilson 1855 Einestrand I 76

Johannes Nilson 1855 Einestrand III 400

Johannes Nilson Bolstad IV 266

Johannes Nilson Bruknapp 1818 II 424, 425

Johannes Nilson Bruknapp 1881 II 427

Johannes Nilson Brundtland 1866 III 51

Johannes Nilson Hauge 1675 I 477

Johannes Nilson Hauge 1885 III 65

Johannes Nilson Myking I 581

Johannes Nilson Ones 1893 II 223

Johannes Nilson Sundsbø 1861 IV 271

Johannes Nilson Veland 1875 I 208

Johannes Olsen Hundvin 1856 II 146

Johannes Olson 1702 Solheim III 221

Johannes Olson 1710 Austgulen III 352, 360

Johannes Olson 1718 Fammestad I 641

Johannes Olson 1746 Sletta IV 212

Johannes Olson 1753 Kallestad I 706

Johannes Olson 1766 Bruvoll II 136

Johannes Olson 1766 Bysheim I 341

Johannes Olson 1770 Berfjord II 419

Johannes Olson 1782 Dyrdal I 202

Johannes Olson 1800 Øvre Skodvin III 167

Johannes Olson 1805 Bruvoll II 106, 115

Johannes Olson 1809 Kvamsdalen II 178

Johannes Olson 1809 Kvamsdalen III 536

Johannes Olson 1811 Berfjord II 425

Johannes Olson 1811 Instebø III 493

Johannes Olson 1839 Gaulen III 227

Johannes Olson 1843 Fjellsbø I 752

Johannes Olson 1853 Æse I 248

Johannes Olson Fjellsbø 1843 I 768

Johannes Olson Hodne 1630 I 613

Johannes Olson Hodneland 1822 I 657

Johannes Olson Hope 1882 IV 488

Johannes Olson Hundvin 1836 II 137

Johannes Olson Kjeilen 1836 IV 441

Johannes Olson Nedrås I 241

Johannes Olson Risøyna II 235

Johannes Olson Skor 1685 I 80

Johannes Olson Skor 1703 I 80

Johannes Olson Vabø 1861 I 680

Johannes Olson Vabø 1861 III 260, 451

Johannes Ones 1916 II 217

Johannes Person 1750 Mo I 170

Johannes Person 1769 Gullbrå I 516, II 43, 57

Johannes Person Bruvoll 1851 II 107

Johannes Person Innluro II 310

Johannes Person Stallen 1697 I 100

Johannes Rasmusson 1678 Nedretveito I 345

Johannes Rasmusson 1831 Andås I 123

Johannes Rasmusson Kvalvåg 1610 II 192

Johannes Rasmusson Nedretveit 1814 I 422

Johannes Rasmusson Nedretveito 1641 I 413

Johannes Rasmusson Titland 1897 II 415, 465, 466

Johannes Risa 1894 IV 377

Johannes Risa 1909 IV 380

Johannes Risøy 1907 II 243

Johannes Risøyna II 236

Johannes Rød I 245

Johannes Rødland 1648 I 146

Johannes Schot 1953 IV 152

Johannes Seljelid 1905 III 236

Johannes Seljelid 1908 II 42

Johannes Sjurseth 1901 IV 106

Johannes Sjurson 1769 Li I 505

Johannes Sjurson 1774 Tofting II 365

Johannes Sjurson Asgard 1903 I 361

Johannes Sjurson Fykse 1887 I 237

Johannes Sjurson Kolås 1696 III 487

Johannes Sletten 1901 I 729

Johannes Sletten Hansen 1909 III 596, 605, 618

Johannes Solem 1873 III 644, 647

Johannes Straumsøy 1912 II 174

Johannes Syslak 1904 IV 56

Johannes Syslok 1640 IV 58

Johannes Syslok IV 58

Johannes Thomasson Kolås 1622 III 475

Johannes Thomasson Lygre 1890 II 284

Johannes Thomasson Øvreås 1836 I 270

Johannes Titland 1897 II 412

Johannes Titland 1906 II 457

Johannes Tollakson 1728 Reikerås I 406, 459

Johannes Tolleivson 1796 Øvrås III 325

Johannes Torkildson Gjelsvik 1868 I 133, 689

Johannes Torsteinson Kvigstad 1748 IV 262

Johannes Torsvik 1971 III 93

Johannes Træland 1883 II 272

Johannes Træland 1949 II 139

Johannes Tveit 1913 I 432

Johannes Tveiten I 736

Johannes Tveito 1900 I 418

Johannes Tyborgnes 1936 IV 299

Johannes Tyborgøy 1907 IV 370

Johannes Tykhelle 1931 IV 246

Johannes Tyssen 1933 I 625

Johannes Ulvøen 1912 IV 227, 293

Johannes Utluro II 269

Johannes Vabø 1899 III 589

Johannes Veland 1624 I 186

Johannes Vindenes 1923 IV 478

Johannes Øvretveit 1905 I 448  

 

Nyhetsbrev fra Slekt1

Vi sender sporadisk tekster publisert
på Slekt1 og produkter publisert i vår nettbutikk.

Lag, en, vakker, nettside, Med, din, egen, personlige, domene, SimpleSite

Gratis slektstavler