Sidebar

Søk etter slektskilde

21
ons, nov
4 Nye artikler

Bygdebok for Lindås bind 1-4. fornavnregister Sondre-Thomas

Innholdsfortengelse / Register

Tilbake til bygdebøker i Hordaland


Sondre Lindaas 1927 III 591

Sonja Børilden 1970 III 616

Sonja Jørgensen 1943 III 96

Sonja Knarvik 1957 IV 385

Sonja Skulstad II 348

Sonja Vabø 1960 III 468

Sonja Øvstegård 1952 III 40

Sonja-Helen Tjore 1969 III 608, 620

Stefanus Anderson Ådnevik 1876 III 562

Steffen Anderson Dyrdal 1869 I 90

Steffen Askeland I 279

Steffen Askildson 1748 Birkeland III 18

Steffen Bertelson 1793 Hindnes I 653

Steffen Bertelson 1793 Hindnes III 173

Steffen Brunnsland III 79

Steffen Feste 1918 II 452

Steffen Gjelsvika I 117

Steffen Guttormson 1794 Skotsund II 355

Steffen Guttormson 1794 Skotsund III 535

Steffen Haugsmyr III 46

Steffen Hope 1985 IV 391

Steffen Hundvin II 120

Steffen Ivarson Lygren 1842 II 322

Steffen Jonson 1697 Rebnor III 487

Steffen Jonson 1807 Årås III 553

Steffen Jonson Hundvin 1622 II 125

Steffen Larson 1791 Heggertveit III 332

Steffen Løtveit III 192

Steffen Magneson 1746 Rykke III 269, 534

Steffen Mikkelson Hetlehovda III 130

Steffen Monson 1743 Gjelsvika I 242

Steffen Monson Hølleland 1815 I 166

Steffen Monson Smørdal 1842 II 415

Steffen Nilson Hundvin II 125

Steffen Olson 1660 Bjørge I 337

Steffen Olson 1683 Leivestad II 108

Steffen Olson 1683 Leivestad III 35

Steffen Olson 1794 Mjanger III 413, 560

Steffen Olson 1827 Soltveit II 447

Steffen Olson Hundvin 1607 II 120

Steffen Person 1745 Sletten II 197

Steffen Rasmusson 1704 Haugsmyr IV 24

Steffen Sirset IV 103

Steffen Spjeldneset III 15

Steffen Steffensen 1760 Langeneset II 335

Steffen Toft I 305, 309

Steffina Nilsdtr 1844 Einestrand III 329

Steffine Larsdtr 1872 Fjellsbø II 84

Stein Arild Johannessen 1946 IV 454

Stein Bjarte Fjellsbø 1980 III 637

Stein Erik Larsen 1960 IV 385

Stein Inge Steffensen 1968 III 598

Stein Søfteland 1946 III 24

Stein Vabø 1969 III 303

Stein Ånneland 1955 III 380

Steinar Ebbesvik 1955 III 622

Steinar Fanebust 1907 III 428, 456

Steinar Furelid 1944 III 379, 642

Steinar Gaulen 1972 III 459

Steinar Hauge 1961 III 611

Steinar Johansen II 459

Steinar Konglevoll 1945 II 156

Steinar Kvalheim 1951 IV 388

Steinar Monstad 1959 III 468

Steinar Nesse 1970 III 616

Steinar Olseth 1970 III 260

Steinar Rydland 1965 III 500

Steinar Simonsen 1934 III 612

Steinar Solvang 1943 III 615

Steinar Torgersen 1956 IV 32

Steinar Utluro II 269

Steinar Vabø 1963 III 303

Stein-Erik Greve 1952 III 647

Stein-Gunnar Gundersen 1956 III 610, 626

Sten-Ove Andersen 1957 III 627

Sten-Ove Andersen 1957 IV 505

Stenrød Tveito I 406, 436, 736

Stenvor Larsdtr 1800 Nesheim II 57

Stian Fonnes 1974 III 639

Stian Kleiven 1981 III 466

Stian Nesse 1983 III 646

Stian Risnes 1979 III 262

Stian Rosnes 1980 III 635, IV 391

Stian Støldal 1974 III 574

Stig Fjellanger 1956 III 342

Stig Harris 1963 IV 575

Stig Jakobsen 1961 III 467, 628

Stig Leknes 1964 III 302

Stig Mjøs 1975 III 98

Stig Wilhelmsen 1985 IV 391

Stina Valde 1890 IV 552

Sturle Skeidsvoll 1962 III 210

Styrkina Styrksdtr 1833 Hauge I 62

Størk Hanson 1817 Bjørnevoll I 547

Størk Oddson 1756 Ullestad I 547

Størkina Størksdtr Bjørnevoll 1845 I 547

Størkine Nilsdtr Einestrand 1894 I 218

Ståle Bernes 1969 IV 411

Ståle Fanebust 1965 III 456, 582

Ståle Fløysand 1963 II 115

Ståle Hauge 1965 III 609

Ståle Holmås 1964 III 623

Ståle Kaland 1967 IV 457

Ståle Vabø 1957 III 502, 601, 610

Ståle Øksnes 1971 IV 506

Susan Barnes 1959 III 625

Susan Wood 1961 III 611

Susanna Gunnarsdtr 1767 Hope I 751

Susanna Gunnarsdtr 1767 Hundvin III 535

Susanna Helvigsdtr Holmås III 388

Susanna Jonsdtr Konglevoll 1700 II 92

Susanna Pedersen 1904 IV 452

Susanna Sletten 1898 IV 295

Susanne Gryten 1760 III 521

Svanhild Bjørsvik 1920 I 216

Svanhild Bongom 1936 III 580, 615, 618

Svanhild Eikedal 1947 IV 183

Svanhild Fjellanger 1938 I 396

Svanhild Fjellanger 1938 III 343

Svanhild Hauge 1918 I 503

Svanhild Hosteland 1903 I 678

Svanhild Johannesdtr 1756 Haukås III 367

Svanhild Laastad 1927 III 194, 197

Svanhild Monstad 1954 III 404

Svanhild Myksvoll 1927 II 225

Svanhild Ones 1941 II 367

Svanhild Systad 1920 III 484

Svanhild Sæverås 1977 III 460

Svein Arne Vabø 1969 III 303

Svein Aven 1955 IV 275

Svein Bergeson Jerald III 231

Svein Borgen 1954 IV 84

Svein Didriksen 1934 IV 33

Svein Eliassen 1965 II 202

Svein Erik Sivertsen 1961 III 500

Svein Gjelsvik 1947 III 506, 619

Svein Gunnaer Nesse 1951 III 119, 621, 627

Svein Hansen 1945 III 98

Svein Haukås 1946 III 343

Svein Holmås 1932 III 224, 400

Svein Høgheim 1950 III 617

Svein Håkon Mongstad 1952 IV 134

Svein Iversen 1929 III 41

Svein Jakobsen 1964 IV 229

Svein Kalsaas 1935 III 460

Svein Kjenes 1946 II 33

Svein Knarvik 1955 IV 337

Svein Knudsen 1939 IV 575

Svein Konglevoll 1924 II 140

Svein Kuhnle 1948 III 628

Svein Kvalvågneset II 163

Svein Kårbø 1948 IV 457

Svein Kårdal 1965 IV 411

Svein Kårdal 1967 III 623

Svein Lid 1954 III 465

Svein Lilledal 1954 III 626

Svein Lindås 1953 III 573

Svein Ludvigsen 1956 II 380

Svein Løtveit III 183, 188

Svein Nilsen 1940 III 635

Svein Nilsen 1944 IV 32

Svein Nilsen 1955 IV 228

Svein Olav Kårdal 1967 IV 152

Svein Olav Vabø 1964 III 262

Svein Ragnhildstveit 1957 III 299

Svein Reigstad 1939 II 154

Svein Rongevær 1962 IV 337

Svein Rosnes 1952 IV 223

Svein Rune Fanebust 1954 III 404, 459

Svein Schaug-Pettersen 1946 IV 384

Svein Seljelid 1940 III 175

Svein Skauge 1957 III 303, 637

Svein Skei 1948 III 377

Svein Skodvin 1953 III 177

Svein Storebø 1956 IV 456

Svein Sverresvold 1944 III 298

Svein Sørheim 1954 III 95

Svein Tonning 1951 III 84, 97

Svein Trå 1969 III 602, 637

Svein Unneberg 1945 IV 455

Svein Vatnøy 1946 III 464

Svein Østreim 1944 III 598

Svein Ådnevik 1958 III 562, 600

Sveinung Hope 1954 IV 457

Sveinung Mo 1947 IV 229

Sveinung Ones 1938 II 224

Sveinung Osebakken 1955 III 41

Sveinung Vabø 1961 III 604, 608, IV 393

Sven Cato Køhne 1974 II 329

Sven Dahl-Michelsen 1919 IV 386

Sven Ertvaag 1967 III 98

Sven Sørensen 1920 III 300

Sverke Vadbu III 279

Sverre Andre Olsen II 87

Sverre Berg 1959 II 406

Sverre Fjellanger 1905 III 335

Sverre Grimstad 1899 II 71, 349

Sverre Hansen 1934 IV 231

Sverre Holter I 679

Sverre Hopland 1965 II 220

Sverre Jegerstedt 1921 IV 32

Sverre Kleivdal 1906 IV 564

Sverre Låstad 1907 IV 110

Sverre Malkenes 1915 II 156

Sverre Munch 1898 I 568, 571

Sverre Munch 1898 IV 93, 348

Sverre Norheim 1914 II 323

Sverre Rosnes 1938 IV 228

Sverre Skeidsvoll 1964 III 95, 98

Sverre Stenersen 1909 IV 433

Sverre Stordal 1909 III 224

Sverre Støldal 1907 III 573

Sverre Sundsbø 1901 IV 274

Sverre Sæverås 1911 I 672

Sverre Tyborgnes 1933 IV 286

Sverre Vabø 1932 III 461

Sverre Veland 1905 I 130

Sverre Wergeland 1929 I 720

Sverre Aasgard 1909 I 352

Sygni Andersdtr 1863 Askeland I 463

Sygni Bertelsdtr 1873 Veland I 129, 193

Sygni Brundtland 1900 III 52

Sygni Dyrdal I 85

Sygni Halsteinsdtr 1723 Sævrås I 568, 676

Sygni Hansdtr 1828 Rambjørg III 390

Sygni Hansdtr 1853 Askeland I 201

Sygni Jonsdtr 1858 Fyllingsnes IV 552

Sygni Klementsdtr Sævrås I 675

Sygni Knutsdtr Grovo I 546

Sygni Kristiansdtr 1820 Storoksa II 401

Sygni Martinusdtr 1853 Kikall I 166

Sygni Mikkelsdtr 1737 Monslaupen III 433

Sygni Mikkelsdtr 1860 Natås I 688

Sygni Monsdtr 1793 Mjanger I 276, 286, 686

Sygni Nedretveito I 413

Sygni Nesbø I 111

Sygni Nilsdtr 1839 Nævdal III 403, 421

Sygni Olsdtr 1734 Nedretveito I 410

Sygni Olsdtr 1760 Søre Njøta IV 532

Sygni Olsdtr 1797 Dyrdal I 89

Sygni Olsdtr 1840 Kvingo IV 318

Sygni Olsdtr 1855 Bauge I 76

Sygni Olsdtr 1855 Bogen III 400

Sygni Olsdtr 1873 Stor-Urdal II 274

Sygni Olsdtr Kleiven 1848 I 520

Sygni Rasmusdtr 1860 Hogsvær II 333

Sygni Reigstad 1909 III 34

Sygni Vabø 1909 III 295

Sylvi Kårdal 1954 III 178

Sylvia Skjeldal 1945 III 296

Sylvia Østby 1947 IV 57

Synne Holmefjord 1985 IV 393

Synneva Albriktsdtr 1737 Hope III 315, 440

Synneva Amundsdtr 1780 Askeland I 223

Synneva Andersdtr 1734 Hellestveit III 36, 559

Synneva Andersdtr 1762 Hodnekvamme I 459, 630

Synneva Andersdtr 1804 Øvretveito I 448

Synneva Andersdtr Askeland I 265, 266

Synneva Andersdtr Bjørsvika I 168

Synneva Andersdtr Rød 1693 I 252

Synneva Andersdtr Øvretveit 1862 I 199

Synneva Arvesdtr 1763 Hodneland I 635

Synneva Askeland I 274

Synneva Bakkebø II 44

Synneva Bergesdtr 1745 Fonnebost III 397

Synneva Bertelsdtr 1740 Austrheim IV 74

Synneva Bertelsdtr 1824 Sletten I 192

Synneva Børo III 425

Synneva Ditlevsdtr 1791 Krossøyna IV 478

Synneva Eilevsdtr 1790 Kvingo I 187

Synneva Eilevsdtr 1792 Veland I 623

Synneva Einarsdtr Aven 1884 I 576

Synneva Eriksdtr 1660 Eide I 326

Synneva Eriksdtr 1735 Sundsbø IV 164, 269

Synneva Eriksdtr 1757 Hodneland III 559

Synneva Eriksdtr 1816 Holmås III 400

Synneva Evensdtr 1730 Stigalvika IV 472

Synneva Fusesdtr 1809 Sirset IV 111, 219

Synneva Guttormsdtr Hindnes I 338

Synneva Guttormsdtr Nesbø I 110

Synneva Halvorsdtr Askeland 1865 II 418

Synneva Halvorsdtr Tyborgøy 1851 IV 296

Synneva Hansdtr 1745 Elvika III 426

Synneva Hansdtr 1785 Nedre Myksvoll II 400

Synneva Hansdtr 1806 Hindnes I 327

Synneva Hansdtr 1832 Keilegavlen IV 433

Synneva Haukås III 360

Synneva Helgesdtr 1787 Leivestad II 54

Synneva Hemingsdtr 1710 Saltneset IV 18, 421

Synneva Hindenes 1864 I 517

Synneva Hodnekvamme I 629

Synneva Holmås 1893 IV 162

Synneva Holmås 1966 III 466

Synneva Hope IV 465

Synneva Ivarsdtr 1737 Hodneland II 69, 97

Synneva Ivarsdtr 1742 Hindnes I 131

Synneva Ivarsdtr 1807 Hundvik I 520

Synneva Ivarsdtr 1817 Sundsbø IV 209

Synneva Ivarsdtr 1829 Sundsbø III 69

Synneva Jakobsdtr 1720 Haukås III 184

Synneva Jakobsdtr 1720 Haukås IV 237

Synneva Jakobsdtr 1797 Risa IV 362

Synneva Jakobsdtr Haukås III 366

Synneva Johannesdtr 1715 Gjelsvika I 117

Synneva Johannesdtr 1737 Hermundsdal II 39

Synneva Johannesdtr 1781 Grov I 411

Synneva Johannesdtr 1786 Hindnes I 109

Synneva Johannesdtr 1807 Utluro II 284

Synneva Johannesdtr 1856 Meland II 464

Synneva Jonsdtr 1752 Jordal I 737

Synneva Josefsdtr 1726 Fjellanger III 487

Synneva Keilo 1698 IV 420

Synneva Kleiven I 518

Synneva Knarrvika IV 308

Synneva Knutsdtr Fjellanger III 323

Synneva Kristiansdtr 1759 Nesbø I 86

Synneva Kvalvåg II 192

Synneva Kvammen I 315, 318

Synneva Larsdtr 1732 Hodne I 147, 639

Synneva Larsdtr 1824 Hetlehovda II 193

Synneva Larsdtr 1837 Grimstad IV 109

Synneva Larsdtr 1845 Åse II 400

Synneva Larsen 1871 II 313

Synneva Lassesdtr 1811 Holmås III 477

Synneva Lassesdtr 1819 Holmås IV 80

Synneva Lauvås 1888 IV 440

Synneva Lygre 1907 II 202

Synneva Lygre 1913 II 329

Synneva Magnesdtr 1730 Hindnes I 327

Synneva Martinusdtr Myrtveit 1888 IV 66

Synneva Mikkelsdtr 1669 Hope IV 492

Synneva Mikkelsdtr 1756 Tjukkhetla IV 244

Synneva Monsdtr 1743 Smørdal II 398

Synneva Monsdtr 1815 Tjukkhetla IV 222

Synneva Monsdtr Kjeilen 1830 IV 446

Synneva Myksvoll 1910 II 406

Synneva Natås I 682

Synneva Nilsdtr 1824 Dyrdal II 434

Synneva Nilsdtr Hope IV 472

Synneva Olsdtr 1758 Sundsbø IV 270

Synneva Olsdtr 1797 Tjukkhetla III 37

Synneva Olsdtr 1834 Grimstad I 344

Synneva Olsdtr 1857 Tjukkhetla IV 181

Synneva Olsdtr Gjelsvika I 130

Synneva Olsdtr Hauge I 262

Synneva Olsdtr Hodneland 1682 I 656

Synneva Olsdtr Rød I 246

Synneva Olsdtr Rødland I 142

Synneva Olsdtr Tjukkhetla IV 243

Synneva Persdtr 1708 Føsund IV 211

Synneva Persdtr 1860 Marås II 141

Synneva Rasmusdtr 1833 Øvre Skodvin IV 441

Synneva Risnes 1963 IV 228

Synneva Rossnes IV 204

Synneva Simonsdtr 1714 Askeland I 61, 86

Synneva Simonsdtr 1827 Nedrås I 234

Synneva Sundsbø IV 269

Synneva Syslok IV 47

Synneva Verås IV 121

Synneve Lauvås 1954 IV 194

Synnøva Kvamsdal 1924 II 327

Synnøve Holstad 1930 II 392

Synnøve Nesse 1946 II 114

Synnøve Trondsdtr Vollevik 1896 I 769

Synøve Jacobsen 1935 I 313

Sæbjørn Anderson Tvibergneset 1671 IV 282

Sæbjørn Hodnekvamme I 629

Sæbjørn Kristenson 1778 Nordre Festo II 444

Sæfinn Jakobson 1665 Veland I 130

Sæfinn Larson 1662 Askeland I 265

Sæmund Hodnekvamme I 638

Sæmund Monson Toft 1604 I 309

Sævre Olson 1771 Nedretveito I 411

Søgni Halsteinsdtr 1767 Lauvås IV 164

Søgni Ivarsdtr 1820 Sundsbø IV 331

Søgni Johannesdtr 1737 Høyvika IV 164

Søgni Johannesdtr 1766 Dale II 248

Søgni Jokumsdtr 1840 Lauvås IV 310

Sølve Bergås 1986 III 629

Sølve Leirvåg 1972 III 23

Sølvi Fanebust 1934 III 461

Sølvi Kolås 1947 III 500

Sølvi Myksvoll 1938 II 407

Sølvi Nilssen 1959 III 619

Sølvi Rosnes 1962 IV 151

Søren Anfinnson Breder III 347

Søren Besseson 1857 Vallersneset II 141

Søren Endreson 1830 Vatnøyna IV 448

Søren Gjertsen II 427

Søren Holmås III 400

Søren Hope 1773 IV 499

Søren Hundvin II 120, 121, 125

Søren Johannesson Øvretveit 1864 IV 149, 189

Søren Knutson 1650 Marås III 35

Søren Krog 1838 II 168

Søren Kårdalen IV 140

Søren Olson 1659 Øvre Skodvin III 39

Søren Tonning 1877 III 83

Søren Vefjell I 749

Tally Lauvås 1912 IV 192

Tarald Nedre Skodvin III 139

Tea Larsdtr Andås 1898 I 230

Terje Bjørge 1963 III 299

Terje Elvatun 1962 IV 248

Terje Fauske 1951 III 314

Terje Fjellanger 1944 III 334

Terje Greve 1979 III 592

Terje Hindenes 1943 I 351

Terje Kolås 1961 III 628

Terje Kolaas 1969 IV 30 34

Terje Nævdal 1970 III 636

Terje Pedersen 1978 III 502

Terje Refsnes 1946 III 343

Terje Sebak 1943 IV 229

Terje Sletten-Hansen 1947 III 464

Terje Stangenes 1964 III 301

Terje Strømmen 1944 III 615

Terje Suleng 1936 III 617

Terje Svennes 1957 III 620

Terje Sæle 1944 IV 455

Terje Ulvøy 1982 III 503

Terje Vabø 1946 II 85

Thea Lid 1917 III 462, 642

Theodor Bruheim 1912 II 155, 224

Theodor Bruheim 1912 III 187

Theodor Fanebust 1901 III 438

Theodor Thygesen 1835 II 168

Theoletta Johansdtr Veland 1894 I 212

Therese Halvorsen 1970 III 339, 635

Therese Larsen 1974 III 296

Therese Sletten 1977 III 645

Thomas Amundson 1702 Kvalvåg II 214

Thomas Andersen 1986 III 628

Thomas Anderson 1740 Rød I 252

Thomas Angell 1719 III 519

Thomas Askildson Dragøy 1851 II 231, 251

Thomas Bruheim 1945 II 155

Thomas Bruvoll II 115

Thomas Collett 1835 III 563

Thomas Ellingson 1804 Rød I 223

Thomas Engeland 1986 IV 391

Thomas Fjellsbø 1615 I 764

Thomas Fjellsbø 1981 III 611

Thomas Gudmundson Saltneset IV 18

Thomas Helgeson Innluro 1624 II 320

Thomas Innluro II 314

Thomas Jakobson 1774 Risøyna II 230

Thomas Jakobson 1774 Risøyna IV 74

Thomas Jakobson 1779 Risøyna II 216

Thomas Johannesson 1660 Kolås III 475

Thomas Johannesson 1781 Matre III 283

Thomas Knutson Knarrvika 1636 IV 314

Thomas Kolås III 486, 491

Thomas Konglevoll II 91

Thomas Lauvås IV 160

Thomas Lie 1915 IV 371

Thomas Monson Sundsbø IV 273

Thomas Nilson 1640 Vefjell I 564

Thomas Nilson Lygre 1847 II 284

Thomas Olson 1629 Nordre Elsås II 304

Thomas Olson Fonnebost 1596 III 419

Thomas Person Innluro II 307

Thomas Person Risa 1840 IV 369

Thomas Person Utluro II 282

Thomas Sirset 107

Thomas Skaar 1972 III 506

Thomas Spjotøyna II 257

Thomas Sundsbø IV 255

Thomas Thomasson 1703 Innluro II 305

Thomas Thomasson 1772 Ones III 155

Thomas Tvibergneset IV 282

Thomas Vindenes 1920 IV 268

Nyhetsbrev fra Slekt1

Vi sender sporadisk tekster publisert
på Slekt1 og produkter publisert i vår nettbutikk.

Lag, en, vakker, nettside, Med, din, egen, personlige, domene, SimpleSite

Gratis slektstavler