Sidebar

Søk etter slektskilde

18
søn, nov
5 Nye artikler

Fedje og folket : gards- og ættesoge for Fedje [Navneregister Abel-Guttorm]

Innholdsfortengelse / Register

Tilbake til bygdebøker i Hordaland

Abel Ivarsd 1830 Farstad 323

Abelona Ivarsd 1899 Husa 137

Abelona Jonsd 1748 Brotet 97

Abelona Karlsd 1855 Båtevik 125

Abelona Stuberg 1668 190, 234

Ada Tine Lie 1946 515

Adele Karlsen 1933 87

Adolf Andreassen 1913 385

Adolf Sandnes 1921 510

Adolf Strand 1908 262, 266

Agata Arnesd 1745 Seim 55, 428

Agata Knutsd Øvre Stuberg 230

Agata Kristiansd Børen 253

Agata Mathiasd 1853 Uthaugen 474, 481

Agate Nilsd Ådland 1881 346

Agata Olsd 1820 Kopper 120

Agata Persd 1847 Rognsvågen 31

Agata Steffensd 1791 Elvik 165

Agata Vika 1686 294

Agnar Hatlem 1947 495

Agnes Iversen 447, 456

Agnes Olsen 1920 143

Agnes Ophaug 1914 168

Agnes Palmersen 1916 530

Agnes Rovik 1917 305

Aina Alfredsen 1956 464

Aksel Husa 1957 150

Aksel Rognsvåg Husa 1933 40

Aksel Sivertsen 1905 445

Albert Johannessen 1878 Stormark 489

Albert Karlsen Husa 1903 526

Albert Stokholm 1946 470

Albrikt Breivik 1923 484

Albrikt Jakobsen 1865 Sulo 477

Alette Kristoffersd Kahrs 1853 50

Alf Alfredsen 1948 392

Alf Andreassen Stormark 1917 509

Alf Duesund 1926 346, 390

Alf Gullaksen 1939 203

Alf Hestenes 1922 370

Alf Hestenes 1957 366

Alf Husa 1937 148

Alf Nordseth 1948 149

Alf Magne Heskja 1956 228

Alf Robert Husa 1919 114, 348

Alvhild Fjeldheim 1947 474

Alfhild Hansen 1925 84

Alfhild Langøen 1927 457

Alfin Langeland 1887 328

Alfred Andersen 1912 488

Alfred Børhaug 1904 79, 261

Alfred Husa 1928 141

Alfred Johannessen 1889 496

Alfred Moldøy 1906 434

Alfred Ophaug 1931 139, 159

Alfred Selvik 1916 143

Alfred Storemark 1920 146

Alin Mongstad 1949 462

Alis Johannesd 1790 Byrknes 374

Alis Steffensd 1702 Børen 254

Allis Stormark 1933 459

Ally Nygaard 1946 469

Alma Gabrielsd Haugen 1914 342

Alma Husa 1908 144

Alvilda Gjerde 1913 344

Amanda Sulen 1923 401

Amund Johannessen 1729 Hjartås 234, 271

Amund Monsen 1752 Randal 338

Ananias Kristoffersen Elholm 1898 539

Ananias Lambrechts 1902 84

Ananias Simensen 1857 Skotholmen 408

Anders Andersen 1808 Skare 287

Anders Andersen 1833 Sulo 340

Anders Andreassen Moldøen 1913 434

Anders Dankertsen Heiberg 1773 319

Anders Fusesen 1738 Sjurset 61

Anders Gudmundsen 1814 Kopper 130

Anders Gudmundsen Rognsvåg 1869 32

Anders Hummelsund 1938 368

Anders Jonsen 1809 Mjømna 339

Anders Knutsen 1731 Øvre Stuberg 231

Anders Lassesen 1762 Kvalvågen 107

Anders Monsen 1699 Kolås 413

Anders Olsen Husa 1900 132

Anders Olsen 1815 Moldøyna 419

Anders Olsen 1787 Vika 419

Anders Padøy 1897 501

Anders Rognsvåg 1930 40

Andrea Endresd 1867 Vika 343

Andrea Eriksen 1918 509

Andrea Gudmundsd 1850 Stuberg 519

Andrea Hansd Daae 1817 255, 322

Andrea Karlsd 1876 Berge 143

Andrea Larsd 1860 Sulo 432

Andrea Mikalsd 1879 Kopper 32

Andrea Olsd Storemark 1874 505

Andrea Ophaug 1917 82

Andrea Våge 1918 520

Andreas Andersen 1841 Husa 63

Andreas Berntsen 1893 Sulo 364, 369

Andreas Baardsen 1848 537

Andreas Dalseide 1899 517

Andreas Eriksen 1836 Børilden 363

Andreas Eriksen 1893 Husa 123

Andreas Gudmundsen 1909 79, 80

Andreas Gudmundsen 1875 Rognsvågen 383

Andreas Hansen Husa 1865 112

Andreas Henriksen Moldøen 1893 431, 435

Andreas Henriksen 1879 Neset 420

Andreas Husa 1915 103

Andreas Iversen 1866 Mulen 383, 410

Andreas Jakobsen 1821 535

Andreas Johannesen 1892 352

Andreas Karlsen Hestenes 1913 530

Andreas Karlsen 1890 Stormark 484

Andreas Karlsen 1862 Træsneset 103

Andreas Kjeilen 1927 530

Andreas Koppen 1887 63

Andreas Larsen Stuberg 1895 241

Andreas Mikkelsen Berg 1860 249

Andreas Nilsen 1893 Sulo 325, 351

Andreas Ophaug 1922 159, 160

Andreas Ophaug 1927 449

Andreas Rasmussen 1863 Husa 157

Andrina Henriksd 1868 Holstad 440

Anette Weltz 1865 537

Anfine Olausd Hauge 1893 220

Anita Duesund 1960 171, 459

Anitha Mikkelsen 1962 351

Anita Storhaug 1963 532

Anna Amundsd 1774 Halland 129

Anna Andersd Berge 1694 243

Anna Andreasd 1904 Mulen 422

Anna Askildsd 1747 Austrheim 133

Anna Bergesd 1853 Indre Hella 492

Anna Bergesd 1860 Villanger 355

Anna Blåstokken 187

Anna Børen 1674 255

Anna Eliasd Ytre-Hauge 1888 403

Anna Fosse 1894 330

Anna Gudmundsd 1823 Grenda 232

Anna Guttormsd 1722 Nedst-Tangen 65

Anna Hansd 1824 Langedalen 119

Anna Hansd 1878 Ragnhildstveit 222

Anna Hansen 1923 219, 220

Anna Haugstvedt 1903 393

Anna Helgesd 1864 Leirvågen 330

Anna Husa 96

Anna Ivarsd Storenes 243

Anna Johannesd 1768 Bergsvik 33

Anna Johannesd Sande 209

Anna Jonsd 1725 Sulo 381, 406, 424

Anna Jonsd 1766 Øksneset 254

Anna Jørgensd Langeland 1891 63

Anna Kahrs 1901 335, 368

Anna Karlsd Kjempenes 1880 330

Anna Karlsd Vike 1876 216

Anna Karlsen 1914 340

Anna Kongestøl 1906 101

Anna Kopper 53

Anna Kristensd 1786 Byrknes 431

Anna Kristensd 1807 Husa 29

Anna Kristensd 1866 Sylta 410

Anna Kristiansd Skotholmen 195, 337

Anna Kristoffersd 1738 Sande 271

Anna Krossøy 1911 195

Anna Kulshamar 1906 261

Anna Langedal 1915 380

Anna Larsd 1817 Krossøyna 115

Anna Larsd Stuberg 1903 86, 239

Anna Lassesd 1817 Kopper 48

Anna Mathiasd 1718 Uthaugen 254

Anna Mikkelsd 1743 Husa 286, 407

Anna Nordfonn 1905 141

Anna Olsd 1861 Byrknes 139

Anna Olsd 1757 Hatletveit 320

Anna Olsd 1747 Moldøyna 235

Anna Olsd 1823 Moldøyna 420

Anna Olsd Moldøen 1885 435

Anna Olsd 1888 Sulo 489

Anna Persd 1864 Moldøyna 410

Anna Persd 1732 Ones 128

Anna Rognaldsen 1900 240

Anna Rognaldsvåg 1902 348

Anna Sakariasd 1752 Nordre Njøten 178

Anna Simensd 1845 Marøyna 63

Anna Steffensd 1883 Stormark 481

Anna Stormark 1914 525

Anna Stuberg 1656 233

Anna Thomasd Kopper 54

Anna Vidringstad 1905 82

Anna Waage 1913 79

Anna Ytre-Hauge 1888 369

Anna Øysteinsd 1820 Brandsdal 49

Anna Marie Larsd 1816 535

Anna Marie Larsd 1878 Stormark 74, 486

Anna Marie Mathiasd 1781 Krossøyna 118

Anna Marie Mikkelsd 1815 Eide 109, 115, 407

Anna Marie Monsd 1835 Hernar 36

Anne Marie Monsd Segelken 317

Anna Maria Olsd 1805 Lerøyna 374

Anna Marie Thomasd 1893 Hesteneset 364

Anna Maria Thomasd 1877 Mulen 383

Anna Marit Nesse 1954 149

Anne Stormark 1963 372

Anne Grethe Dreyer 1959 468

Anne Lise Mikkelsen 1931 371

Anne Lise Nordnes 1938 489, 514

Annette Undeland 1956 84

Anny Alfredsen 1931 498, 504

Anny Koppen 1922 86

Anny Moldøy 1937 437

Anny Nilsen 1923 84

Ansgar Hjønnevåg 1911 521

Anton Berntsen 1896 Sulo 74

Anton Helland 1932 517

Anton Johannessen Stormark 1889 504

Anton Johnsen 1907 333

Anton Olsen 1893 Bodø 69

Anton Ophaug 1915 82, 142

Arent Wiken 1957 149, 300

Arild Håvik 1963 451

Arild Karlsen 1960 469

Arild Ruud 1952 466

Arne Borgen 1942 516

Arne Dalseide 1948 517

Arne Jensen 1784 Kopper 428

Arne Langeland 1917 329, 334

Arne Lassesen 1768 Utkilen 155

Arne Stormark 1943 385, 389, 514

Arne Thue 1925 147

Arne Aarland 1924 452, 461

Arnfrid Eriksen 1923 123

Arnold Kahrs 1907 358

Arnold Kahrs 1953 362

Arnold Meyer Kahrs 1820 326

Arnt Segelken 317

Arthur Braate 1915 194

Arthur Husa 1908 145

Arthur Knapskog 1940 147

Arthur Vestvik 1915 456

Arvid Drivenes 1954 369

Arvid Husa 1947 349

Arvid Skogseth 1952 458

Arvid Stormark 1937 488

Arvid Stormark 1938 514

Arvid Sæle 1955 380

Arvid Tresnes 1937 443

Asbjørn Mongstad 1919 368, 372

Asbjørn Sulen 1940 344

Asgjerd Ertsholmen 313

Asgjerd Knutsd Midt-Tangen 1686 277

Aslaug Mongstad 1917 435

Aslaug Rognsvåg 1903 33

Aslaug Storhaug 1937 526

Astrid Hestenes 1935 147

Astrid Hisdal 1959 467

Astrid Jøråsen 1947 470

Astrid Kjølleberg 1956 460

Astrid Koppen 1925 88

Astrid Kvarven 1915 530

Astrid Martinussen 1926 228

Astrid Nilsd Ones 1900 525

Astrid Rognsvåg 1927 36

Atle Stokholm 1957 437

Aud Eikeland 1937 226

Aud Helleland 1953 468

Aud Hjønnevåg 1949 521

Aud Kjeilen 1940 300

Aud Madsen 1919 435

Aud Mongstad 1948 454

Audun Håvik 1956 464

Audun Uthaug 1935 463

Augun Antonsen 1923 263, 540

Augun Eriksen 1929 498, 504

 

Barbra Arnesd 1756 Synnevåg 418

Barbra Hansd 1729 Midt-Tangen 278

Barbra Jakobsd 1756 Børen 254

Barbra Jakobsd 1754 Nord-Tangen 210

Barbra Jensd 1821 Sulo 192

Barbra Larsd 1717 Vika 294

Beate Hansen 1857 Rekkevik 537

Beate Hop 1966 442

Beate Moldøen 1977 75

Beate Nilsen Husa 1970 394

Bendik Mikkelsen 1737 Risa 282

Bergith Rognsvåg 1925 145

Bergit Uthaug 1930 291

Bergliot Gullaksen 1924 206

Berit Førde 1943 463

Berit Johnsen 1949 292

Berit Moldøy 1940 436

Berit Nilsen 1939 242

Berit Stormark 1944 515, 516

Berit Søfteland 1942 434

Berit Tangerås 1932 147

Berit Vasstrand 1968 376

Bernhard Bårdsen 1913 348

Bernhard Kristiansen 1884 Mellingen 266

Bernhard Marthinussen 1903 343

Bernhard Stormark 1924 507

Bernt Halvorsen 1862 Sulo 355

Bernt Hestenes 1924 365

Bernt Koppen 1885 76

Bernt Olsen 1810 Hille 407

Bernt Olsen 1889 Refvik 480

Berntina Berntsd Berle 1859 159

Bersina Andreasd 1841 Austrheim 488

Berta Endresd 1865 Vika 34

Berta Fjeldheim 1922 507

Berta Gudmundsd 1876 Husa 365

Berta Hansd 1826 Hernar 342

Bertha Jakobsd Koppen 1892 69

Berta Johannesd 1861 Byrknes 138

Berta Jonsd Opdal 1827 327

Bertha Koppen 1896 74

Bertha Koppen 1901 203

Bertha Langedal 1948 376

Berta Martinsd 1894 Sulo 343

Berta Olsd 1859 Sanden 486

Bertha Olsd Slinde 1876 476

Berta Olsd 1874 Sulo 391

Berta Rasmusd 1853 Husa 116

Berte Storm 1838 537

Bertel Andersen 1851 Nedst-Tangen 192

Bertel Engelsen Børhaug 1853 264

Bertel Eriksen 1839 Smiholmen 399

Bertel Ingemårsen 1793 Byrknes 119

Bertel Olsen 1820 Midt-Tangen 59

Bertina Andreasd 1846 Toftegård 194

Bertina Bertelsd 1882 Børhaugen 350

Bertina Bårdsd 1886 Sulo 440

Bertina Olaisd 1883 Stormark 508

Bertina Rasmusd 1879 Indre Keila 170

Besse Olsen 1756 Blåstokken 179

Besse Olsen 1754 Leirvågen 271

Betsy Korneliusd 1906 Stormark 508

Betsy Tresnes 1929 378

Birger Bårdsen 1899 346

Birgit Værøy 1926 263

Bjarne Bårdsen 1912 360

Bjarne Jacobsen 1920 142

Bjarne Stuberg 1936 239, 242

Bjarne Thue 1954 467

Bjarte Moldøy 1969 470

Bjørg Arne 1939 442

Bjørg Kongestøl 1929 114, 348

Bjørn Andreassen 1948 509

Bjørn Norstrand 1941 147

Bjørn Solbakk 1969 468

Bjørn Harald Bendiksen 1952 460

Bol Kremmarholmen 320

Boletta Johansd Lønnicken 1829 475

Borghild Hove 1913 510

Borghild Ivarsd Tangen 1898 289

Borghild Kårbø 1916 360

Borghild Langedal 1921 358

Borghild Sandnes 1919 510

Borghild Uthaug 1933 135, 146, 171, 455

Borgny Rognsvåg 1934 461

Botilla Monsd Øvre Stuberg 230

Brita Andersd 1835 Husa 438

Brita Borge 1931 139

Brita Bårdsd 1754 Husa 124

Brita Eliasd Svindal 1902 398

Brita Endresd 1810 Titland 287

Brita Gudmundsd 1720 Rossnes 190

Brita Gudmundsd 1852 Stuberg 181

Brita Hansd 1761 Brotet 286

Brita Hansd 1790 Brotet 192

Brita Hansd 1847 Brotet 288

Brita Hansd 1795 Bårøyna 110, 115, 156

Brita Hansd Opphaugen 1709 153

Brita Holmen 310

Brita Ingebrigtsd 1751 Uthaugen 279

Brita Ivarsd 1853 Byrknes 431

Brita Ivarsd 1731 Litleås 234, 269

Brita Knutsd 1864 Haugsvær 237

Brita Kopper 45

Brita Larsd 1868 Langedalen 375

Brita Lassesd Husa 104

Brita Mathaugen 135

Brita Mikkelsd 1700 Husa 162

Brita Mikkelsd 1798 Muren 210

Brita Monsd 1835 Vika 296

Brita Nedst-Tangen 285

Brita Nilsd 1851 Hellesund 479

Brita Nilsd 1717 Indre Lygra 187

Brita Olsd 1806 Austrheim 415

Brita Olsd 1726 Moldøyna 428

Brita Persd 1844 Grenda 232

Brita Rasmusd 1761 Grenda 414

Brita Rasmusd 1869 Moldøyna 396

Brita Rasmusd 1770 Øksneset 314

Brita Sjursd Skotsund 279

Brita Thomasd 1815 Berge 419

Brita Thomasd Børen 231

Brita Thomasd 1833 Husa 231

Brita Thomasd 1845 Vaulenes 258

Britt Langedal 1954 467

Britt Tresnes 1956 442

Brit Gunn Tangen 1955 466

Britt Marit Berge 1965 515

Bård Eliassen 1863 Budal 349

Bård Thomassen 1726 Krossøyna 117

 

Camillo Kristiansen 539

Cecilie Ivard Myklebust 1890 88

Charlotte Jørstad 1852

Charlotte Uthaug 1912 76

 

Dag Stokholm 1955 437

Dagfinn Bakken 1940 436

Dagfinn Rognsvåg 1930 292

Daniel Jordal 1895 73

Dankert Dankertsen 1680 310, 318, 406

Dankert Dankertsen Heiberg 1735 319

Dina Andreasd 1910 Moldøyna 427

Ditlef Olsen Mongstad 1865 330

Dorte Martinusd 1811 Børilden 311

Dorthea Jensd Rognsvåg 1892 35

Dortea Jensd 1819 Sulo 33

Dortea Knutsd 1844 Børen 258

Dortea Olsd 1895 Husa 139

Dorthea Olsd 1878 Nordøyna 67

Dortea Persd 1830 Langedalen 120

Dorthea Rognsvåg 1920 84

Dorthea Stuberg 1920 250

Dortea Øen 1927 346, 390

 

Edith Hermansen 1939 457

Edith Husa 1926 143

Edvard Hansen 1882 Muren 213, 219, 367

Edvard Husa 1895 135

Edvard Koppen 1881 51

Edvard Koppen 1952 463

Edvin Gullaksen 1909 222

Edvin Rognsvåg 1920 160

Egil Husa 1934 160

Egill Johnsen 1909 404

Egil Træland 1944 137

Egil Waage 1955 523

Eilert Eriksen Smines 1892 399

Einar Andreassen 1907 387

Einar Børhaug 1933 262

Einar Eckholm 1920 448

Einar Eilertsen 1915 349

Einar Husa 1957 146

Einar Idsøe 1963 468

Einar Ingemårsen 1912 359

Einar Moldøy 1936 428

Einar Ophaug 1961 90

Einar Solvang 1957 242

Einar Thomassen 1941 460

Einar Uthaug 1943 462

Einar Villanger 1927 206

Eivind Wiken 1934 267

Elen Andersd 1856 Hellesund 212

Elen Rognsvåg 1923 449

Elen Sjursd 1894 Stormark 369, 499

Eli Alfredsd Gaustad 1906 367

Elias Eriksen Stormark 1892 498

Elias Knutsen Furubotten 1857 302

Elias Knutsen 1825 Moldøyna 166

Elias Ophaug 1884 158

Elida Hansd Duesund 1900 281

Elida Langøy 1910 40

Elida Mikalsd Fjeldheim 1893 483

Elin Pedersen 1954 465

Elin Soltvedt 1954 466

Elin Øien 1969 468

Elin Aadland 1952 461

Elina Olsd 1884 Svellingen 474

Elisa Ananiasd 1876 Herdlesund 33

Elisa Olsd 1895 Hella 350

Elisabeth Bertelsd 1863 Kopper 68

Elisabeth Herøy 1906 489, 490, 511, 512

Elisabeth Kvale 1958 228

Elisabeth Kvalvåg 1874 Ragnhildstveit 71

Elisabeth Larsd 1883 Høylandsjøen 503

Elisabet Leivestad 1877 216

Elisabeth Ludviksd 1885 Husa 38

Elisabeth Matre 1954 380

Elisabeth Pedersen 1960 150

Elisabet Persd 1856 Byrknes 340

Elisabeth Rist 1962 517

Elizabeth Tallis 1970 101

Ellen Heum 1960 175

Ellen Larsd 1830 Bergen 165

Ellen Salomonsd 1881 Byrknes 342

Elling Akselsen 1764 Hauge 320

Elling Bottolfsen Vika 1655 294

Elling Eriksen 1826 327

Ellinor Alfredsen 1950 514

Ellinor Mikkelsen 1944 362

Ellinor Storemark 1936 40

Elsa Andersen 1944 513

Elsa Eriksd 1765 Børilden 295

Elsa Larsd 1833 Eide 399

Elsa Monsd 1844 Vika 213

Else Førde 1950 88

Else Langedal 1926 362

Else Langenes 1946 349

Else Mørner 1934 423

Else Olsen 1955 349

Else Lillian Johnsen 1962 470

Elvina Monsd 1879 Uthaugen 142

Elvina Rasmussen 1883 Moldøyna 427

Emil Hansen 1909 367

Emil Wiken 1902 299

Emma Bårdsen 1917 347

Emma Gullaksen 1902 167

Emma Instefjord 1911 452

Emma Olsd Husa 1912 526

Endre Andersen 1838 Nedst-Tangen 296

Endre Endresen Wiken 1876 297

Endre Jensen Rognsvåg 1898 289

Endrine Karlsd 1820 Bergen 339

Engel Eriksen 1897 Smineset 360

Engel Hansen 1825 Muren 211

Engel Mikkelsd 1731 Brakøyna 314

Engel Maria Kristiansd 1805 Ertsholmen 231, 314

Erik Ananiassen 1859 Kvalheim 507

Erik Andreassen 1862 Hesteneset 123

Erik Bertelsen 1864 Smineset 399

Erik Halvorsen 1754 Moldøyna 418

Erik Hansen 1805 Lauvås 173

Erik Jonsen Brotet 1659 189

Erik Langøy 1915 350

Erik Monsen Moldøyna 424

Erik Olsen 1701 Austrheim 194

Erika H„gglund 1839 536

Erika Lehmann 1858 402

Erika Olsd 1836 Husa 99

Erika Olsd 1773 Øksneset 133

Erling Borge 1923 480, 500

Erling Eriksen 1941 341

Erling Herøy 1955 464

Erling Hjelmeland 1935 457

Erling Kleppe 1941 362

Erling Koppen 1922 85

Erling Olsen 1914 305

Erling Olsvik 1929 228

Erling Rognsvåg 1932 290

Erling Walderhaug 1921 359

Erling Walderhaug 1942 362

Erna Berg 1929 216

Erna Hamre 1919 513

Erna Husa 1939 149

Erna Koppen 1921 69

Ernst Horgen 1954 149, 174

Ernst Husa 1904 101

Ernst Husa 1974 101

Esther Håvik 1951 89

Ester Leknes 1954 458

Ester Rognsvåg 1914 38

Eva Dreyer 349

Eva Herøy 1944 490

Eva Løver 1948 437

Even Larsen 1765 Litle Haugsøy 107, 419

 

Femja Ingebrigtsd 1763 Uthaugen 164

Femja Larsd 1727 Børen 424

Finn Magne Mongstad 1967 461

Frank Børhaug 1959 74

Frank Johnsen 1965 471

Fredrik Svanøe 1849 538

Fredrikke Abrahamsd Gundersen 1840 536

Fredrikke Olsen 1824 535

Fredrikke Svanøe 1849 538

Fridtjof Hole 1925 511

Fritjof Mongstad 1923 401

Frode Hjønnevåg 1974 522

Frode Stormark 1951 174

Frøydis Johansen 1939 464

Frøydis Rognsvåg 1964 455

 

Gabriel Berntsen Sulen 1888 356

Gabriel Gullaksen 1879 223

Gabriel Hjønnevåg 1936 522

Gabriel Stormark 1920 459

Geir Blomvågnes 1960 466

Geir Brensdal 1952 532

Geir Aksel Rognsvåg 1963 469

Geirmund Stormark 1954 174

Georg Nygård 1907 525

Georg Sulen 1920 146

Georg Tangen 1937 453

Georg Uthaug 1903 169

Georg Wiken 1912 299

Gerd Husa 1936 160

Gerd Husa 1936 532

Gerd Husa 1943 147

Gerd Skauge 1955 463

Gerd Tangen 1942 460

Gerd Uthaug 1929 449

Gerd Marie Bø 1956 468

Gerda Berg 1925 450

Gerda Eriksen 1924 85

Germann Berg 1921 514

Gertke Rothe 318

Gidske Borge 1963 517

Gidske Olsd 1863 Husa 134

Gidske Olsd 1808 Kopper 33

Gina Eide 1881 184

Gina Karlsd 1884 Stormark 194

Gina Moldøy 1886 158

Gisle Handeland 1943 466

Gjert Bertelsen Bråte 1881 194

Gjert Henriksen 1895 Moldøyna 376, 435

Gjert Uthaug 1910 195

Gjertine Sjursd 1891 Stormark 504

Gjertina Sørensd 1853 Fivelsdal 503

Gjertrud Andersd Stavesund 1695 195

Gjertrud Halsteinsd 1835 Krossøyna 50, 340, 391

Gjertrud Halsøy 1900 501

Gjertrud Halvorsd 1844 Moldøyna 66

Gjertrud Halvorsd 1769 Rivedal 373, 414

Gjertrud Hansd 1822 Store Sleire 134

Gjertrud Hitland 1910 352

Gjertrud Jørgensd 1794 Opphaugen 382

Gjertrud von der Lippe 1684 318

Gjertrud Mikkelsd 1819 Eide 408

Gjertrud Moldøyna 428

Gjertrud Olsd 1696 Natås 96

Gjertrud Persd Husa 283

Gjevle Larsen 1759 Litle Haugsøy 114

Gjøa Knutsd Byrknes 244

Gjørnille Hansd 1821 Langedalen 345

Gjørnilla Johannesd 1820 Vatsvik 49

Godfred Gullaksen 1901 77

Godtfred Moldøen 1932 423

Gotfred Tangen 1903 183

Gregorius Gudmundsen Husa 1878 403, 454, 524

Gregorius Karstensen 1812 Krossøyna 102

Grete Algrøy 1956 464

Grethe Rist 1944 495

Grete Stormark 1964 517

Gro Thomassen 1968 471

Gry Seljestad 1962 522

Gudbrand Ingemårsen 1824 Moldøyna 415

Gudmund Andersen 1838 Husa 31

Gudmund Andersen 1777 Kopper 62

Gudmund Gregoriussen 1845 Husa 102

Gudmund Gudmundsen Koppen 1863 74

Gudmund Husa 1890 103

Gudmund Karlsen Bergtun 1914 530

Gudmund Martinussen 1854 Eide 181

Gudmund Monsen 1782 Husa 101

Gudmund Monsen Husa 1896 117

Gudmund Oddsen 1819 Nordøyna 109, 236, 407

Gudmund Olsen 1841 Husa 236

Gudmund Olsen Nedst-Tangen 1679 285

Gudmund Persen 1786 Grenda 200

Gudmund Persen 1850 Grenda 200, 434

Gudmund Solheim 1909 40

Gudny Rognsvåg 1912 79, 262

Gudrun Eide 1908 263

Gudrun Eidesund 1928 452, 462

Gudrun Ivarsd Husa 1903 136

Gudrun Johansd 1897 Grenda 202

Gudrun Lunde 1908 169

Gudrun Rongevær 1915 483

Gudrun Sandnes 1929 228

Gudrun Tangen 1914 445

Gudveig Breivik 1948 517

Gullak Sivertsen 1848 Sætre 201

Gunda Hestenes 1927 370

Gunhild Andersd Vestrheim 1765 114

Gunhild Herøy 1911 495

Gunhild Karlsd Husa 1898 529

Gunnhild Nordvik 1959 461

Gunn Sulen 1950 117, 142, 150

Gunnar Moldøen 1939 428

Gunnar Riise 1941 206

Gunnbjørg Selnes 1974 423

Gunnvald Breivik 1931 478

Gunvald Gundersen Dalen 1907 340

Gunvor Brgger 1935 206

Gunvor Husa 1929 351

Gunvor Jansd 1760 Træland 235

Gunvor Sivertsen 1939 292

Guri Kopper 45

Guri Monsd 1727 Kolås 188

Guri Rasmusd 1828 Uthaugen 245

Gurine Baardsen 1850 537

Gurine Holsnøy 1903 350

Gurine Karlsd 1872 Træsneset 135, 526

Gurine Martinusd 1878 Kongestølen 395

Gusta Brgger 1872 341

Gusta Gjertsd Oddekalv 1891 126

Gustav Gjertsen 1848 537

Gustav Rasmussen Moldøen 1903 427

Guttorm Olsen Nedt-Tangen 1679 285  

 

Nyhetsbrev fra Slekt1

Vi sender sporadisk tekster publisert
på Slekt1 og produkter publisert i vår nettbutikk.

Lag, en, vakker, nettside, Med, din, egen, personlige, domene, SimpleSite

Gratis slektstavler