Austrheim i fortid og notid

Austrheim i fortid og notid
  Gjør et hurtigsøk etter denne hos:
  Søketips
Oria Nasjonalbiblioteket
Biblioteksøk Antikvariat.net
Undertittel: Allmenn bygdesoge 1800-2000
Bind: 4
Forfatter(e): Arvid Skogseth
År: 2000
Utgitt: Austrheim kommune
Sider: 533
Kilde: Bergen offentlige bibliotek

Forfatteren av bygdebøkene, Arvid Skogseth, har bidratt med fornavnregisteret. Totalt er det snakk om over 9000 mennesker som her blir listet opp. Har du slekt fra Austrheim i Hordaland eller andre nærliggende områder, kan det være du finner dem her.

--Annonse--

FORNAMNREGISTER BIND I, II, III og IV

Register sortert på fornamn over alle personar i nummerrekkjefølgja (med utheva skrift) på eit bruk eller ei hustomt, samt jord/huseigarar og personar nemnde i allmennsoga (bind IV). Som hovudregel er fødenamn/stad brukt. Dei som har fleire fornamn, er som regel oppførte med det namnet som til vanleg har vore nytta (ikkje alltid det første). For kallenamn som Sina og Lina er det fulle namnet oppført, t.d. Larsina eller Karolina. Fødselsåret er oppgjeve når det er kjent. Tala til slutt viser bindnummer og sidetal.

 

Abel Jenson Høst 1649 I 518

Abel Maria Klementsdtr 1818 Rongeværet I 571

Abel Munthe I 319, 366, 467, 494, 545, 576, III 339

Abel Sofie Hind 1796 II 357, IV 74, 77, 85

Abelona Kaland I 136

Abelone Andersdtr 1895 Kalve I 343

Abelone Persdtr 1889 Hille I 343

Abigael Larsdtr Langøyna III 550

Absalon Ellingson Austrheim 1651 III 20, 205

Absalon Pederssøn Beyer I 201

Ada Knutsen 1929 I 298

Ada Marion Aass 1927 II 160

Adelheid Stensland 1915 II 538

Adelus Lerøyna III 273

Adina Fonnes 1891 I 263

Adina Lerøy 1893 I 612

Adolf Daae 1918 II 236, IV 418

Adolf Jahnsen III 657

Adolf Olsen 1894 II 83

Adolf Søderstrøm 1870 I 392

Agata Andersdtr Førland II 450

Agata Andersdtr 1712 Søre Njøta I 509

Agata Andersdtr 1812 Mongstad I 333

Agata Gjertsdtr 1802 Askvoll III 283

Agata Hansdtr 1707 Fonnes I 20

Agata Hansdtr 1786 Budalen II 56, IV 52

Agata Ivarsdtr 1865 Austrheim I 255

Agata Johannesdtr 1747 Bakka I 474

Agata Lerøyna III 295

Agata Mathiasdtr 1800 Austrheim III 65

Agata Mikkelsdtr 1817 Tunestveit I 435

Agata Nilsdtr 1699 Fonnes I 241

Agata Nilsdtr 1714 Duesund II 171

Agata Olsdtr Viken 1760 I 222

Agata Olsdtr 1835 Fjellsbø II 569

Agmund Duesund 1927 II 304

Agnar Fonnes 1922 I 299

Agnar Hopland 1938 II 593

Agnar Leirvåg 1938 III 403

Agnes Andersen 1902 II 374

Agnes Austrheim 1906 II 130

Agnes Bergsvik 1892 I 248

Agnes Daae 1898 I 343

Agnes Haraldsen 1877 II 362

Agnes Hopland 1890 II 592

Agnes Hopland 1946 II 654

Agnes Hoset 1915 III 122, 181, 196

Agnes Karlsdtr Alm 1885 III 465

Agnes Knarvik 1914 I 240

Agnes Kvinge 1902 III 305

Agnes Njøten 1928 I 543

Agnes Olaisdtr Njøten 1884 II 58

Agnes Rekdal 1912 II 407

Agnes Seim 1936 III 85

Agnes Sjurdal 1920 II 507

Agnes Åråsvåg 1893 II 235

Agneta Børilden III 525

Agneta Engelsdtr 1821 Fonnes I 214

Agneta Ivarsdtr 1872 Mongstad I 43

Agneta Martinusdtr 1842 Rossnes I 107

Agnus Fonnes 1930 I 317

Agrim Jenson Klingenberg 1812 I 353

Aksel Daae 1928 II 340

Aksel Fonnes 1917 I 268

Aksel Hatlem IV 490

Aksel Hatlem 1951 I 518, 543

Aksel Hjertås 1916 II 421

Aksel Larsen 1904 Austrheim III 164

Aksel Lygre IV 421, 422

Aksel Mowatt I 15, 201, IV 73

Aksel Rosenkrantz I 15

Aksel Synnevåg 1917 I 359

Aksel Utkilen 1941 I 357

Aksel Øksnes 1947 III 497

Akselina Dyrneset III 335

Albert Arnevig 1925 III 420

Albert Grimelid 1904 II 175

Albert Hepworth IV 422

Albert Hopland 1900 II 653, 660

Albert Johanson Utkilen 1892 I 343, IV 35

Albert Lambrechts 1884 III 523

Albert Langøen 1889 III 145

Albert Malm 1887 I 388

Albert Tangenes 1885 I 181

Albert Tresvik 1919 I 296

Albert Uckermann 1857 II 320, IV 250

Albertina Knutsdtr Hope 1885 Synnevågen II 636

Albertina Tollefsdtr Synnevågen 1870 I 416, IV 35

Albrikt Amundson 1814 Hopland II 611

Alert Hansen Kahrs 1843 II 230, IV 63, 150

Alet Børilden 1701 III 508

Alet Johannesdtr 1746 Børilden II 155, III 509

Alet Nilsdtr 1767 Kvalvågen III 281

Aletta Ananiasdtr 1882 Fonnes I 214

Aletta Andersdtr 1876 Risa I 515

Aletta Andersdtr 1894 Fesøyna III 538

Aletta Eliasdtr 1887 Fonnes I 264

Aletta Gudmundsen 1858 Kilstraumen II 159, IV 142, 203

Aletta Hansdtr 1865 Vikane I 709

Aletta Hansdtr 1878 Austrheim II 296

Aletta Havrøy 1892 II 187

Aletta Ivarsdtr Toftegård 1873 II 122, IV 39

Aletta Knutsdtr 1873 Monslaupen I 634, II 457

Aletta Larsdtr 1872 Litlelindås III 136

Aletta Rasmusdtr 1869 Hopland II 625

Aletta Sæthre 1884 II 84, 336

Aletta Sævrøy 1883 III 656

Aletta Torkildsdtr 1874 Hope I 713

Aletta Ulvøy 1890 III 145

Alette Monsdtr 1855 Nautnes III 555

Alexander Ujma 1973 III 37, 500

Alf Alfheim 1939 I 543

Alf Ananiassen Utkilen 1914 I 356, IV 390, 414, 429

Alf Arnesen Utkilen 1915 I 350, IV 268

Alf Bergsvik 1922 III 264, IV 418

Alf Borge 1928 III 181

Alf Fjørtoft 1942 I 360

Alf Fonnes 1928 I 298

Alf Førland 1938 I 643

Alf Grung 1918 II 536

Alf Hartvedt 1933 III 301

Alf Holstad IV 323

Alf Hopland 1912 II 285, IV 283

Alf Ingebrigtsen 1913 III 254, 499

Alf Iversen 1905 III 307

Alf Langøen 1920 III 146

Alf Litlås I 94

Alf Laastad 1912 I 395

Alf Martinsen Sætre 1921 II 88, IV 429, 430, 436

Alf Meland 1891 II 67, IV 360, 394

Alf Oliversen 1934 III 425

Alf Sand 1941 II 390

Alf Skårnes 1922 I 188

Alf Solberg 1928 III 709

Alf Synnevaag 1913 I 424

Alf Sætre 1921 II 96

Alf Thorsen 1900 III 143, IV 399, 400, 411, 451

Alfa Eriksen 1895 III 405

Alf-Erik Hedstrøm 1980 II 348

Alfhild Friborg 1929 II 304

Alfhild Karlsen 1920 III 563

Alfhild Sætre 1947 III 186

Alfhild Thue 1919 III 499

Alfred Bergsvik 1917 III 210

Alfred Fonnes 1890 I 214

Alfred Fredriksen 1900 III 262

Alfred Frivold 1906 II 90

Alfred Habel IV 250

Alfred Lerøen 1897 III 308

Alfred Lillehamre 1929 I 315

Alfred Lysø 1900 III 35

Alfred Mörtner II 393

Alfred Strømsnes 1918 III 287

Alfred Sætre 1919 II 135, IV 429, 430

Alfred Åråsvåg 1898 II 388

Alice Amundsen 1947 III 170

Alice Vågheim 1947 III 312

Alida Sæle 1916 III 164

Alis Bårdsdtr 1810 Mongstad II 188

Alis Hansdtr 1764 Kjettland III 368

Alis Persdtr 1815 Berge II 325, 438, IV 57

Alis Øksneset III 470

Alise Fjellstad 1951 III 265

Alise Håkonsdtr 1866 Berge I 111

Allan Hamre 1957 I 648

Allan Kjeilen 1962 II 79

Allan Landquist 1906 II 407

Allis Wiedemann 1946 I 424

Ally Martinsen 1957 III 261

Ally Utkilen 1938 II 109

Ally Vårbakken 1955 II 347

Alma Absalonsen 1886 I 112

Alma Eriksen 1884 Herdlesund III 126

Alma Fagerbakke 1921 II 84

Alma Fonnes 1893 I 170

Alma Karlsen 1911 II 298

Alma Kverhellen 1914 I 670

Alma Strømsøy 1913 I 78

Alma Synnevåg 1903 I 619

Alma Sætre 1916 II 108

Alma Wisnes 1936 III 500

Alvhild Bakke 1914 I 453

Alvhild Bergsvik 1926 III 254

Alvhild Henden 1913 II 98

Alvhild Lambrechts 1904 II 99, III 522

Alvhild Utkilen 1935 I 406

Alvilda Austrheim 1902 III 76, 192

Alvilda Flagtvedt 1914 I 421

Alvilda Kaland 1891 I 179

Alvilda Lervåg 1909 I 82

Alvin Gullaksen 1963 I 301

Amalia Hemingsdtr Kjeilen 1909 II 388

Amalie Person 1889 II 477

Amanda Austrheim 1913 III 170

Amanda Fivelsdal 1901 III 419

Amanda Fonnes 1887 I 226

Amanda Fonnes 1903 I 240

Amanda Hopland 1917 III 211

Amanda Johannessen 1891 III 494

Amanda Kråkenes 1903 II 100, 174

Amanda Lervåg 1910 I 59

Amie Joube 1967 III 183, 224

Amund Arneson Skauo 1819 IV 227

Amund Ditlevson 1728 Bergsvika III 225, IV 223

Amund Ditlevson 1797 Bergsvika III 226

Amund Ellingson 1786 Hope I 243, IV 97

Amund Gudmundson 1768 Kvalvågen II 260

Amund Jonson 1734 Sande I 49

Amund Jonson 1805 Leirvågen I 51

Amund Josefson 1844 Hopland II 555, IV 32

Amund Kaland I 129

Amund Krossøyna III 596, 622

Amund Kvalvågen II 247

Amund Larson Innluro 1793 Førland II 452, IV 60

Amund Lerøy 1976 II 85

Amund Monson 1814 Mjøs I 527

Amund Olson 1660 Litlås I 94

Amund Olson 1789 Ystebø II 553, IV 149, 172

Amund Rasmusson Bergsvika 1658 III 224

Amund Solend I 581

Amund Synnevågen I 379

Amund Utkilen 1920 I 358

Ananias Andreasson 1853 Fonnes I 214

Ananias Ellingson 1853 Litlelindås II 493

Ananias Gudmundson 1831 Leikvoll I 592

Ananias Gullaksen 1903 I 220, IV 436, 490

Ananias Ivarson Førland 1859 II 464, IV 51

Ananias Iversen 1855 Bergsvika I 388, II 326

Ananias Lerøy 1895 III 301

Ananias Martinusson Krossøy 1861 III 624, 630

Ananias Martinusson 1863 Hjertås II 422, IV 37, 119

Ananias Martinusson Sætre 1869 II 75

Ananias Mathiasson Hjertås 1843 Vallersneset II 430

Ananias Monson Skauo 1818 IV 246

Ananias Nilsen Austrheim 1861 III 108

Ananias Nilson Leikvoll IV 34

Ananias Nilson 1834 Kvalvågen III 457

Ananias Njøten 1883 I 566

Ananias Olson 1855 Fonnes I 263

Ananias Rongevær 1880 III 669

Ananias Sætre 1911 II 24

Ananias Utkilen 1869 I 336, 355, 570, II 233, IV 137, 138, 259, 261, 279, 292, 358, 390, 406, 429

Anbjørg Kvalvågnes 1928 I 192

Anborg Holsen 1928 II 396

Anders Anderson Kaland 1606 I 144, IV 73

Anders Anderson Kaland 1642 I 144

Anders Anderson 1818 Hopland II 616

Anders Anderson 1833 Mjømna III 635

Anders Andreasson 1849 Kvalvågen I 165, II 268, III 234

Anders Arneson 1736 Synnevågen I 553

Anders Austrheim III 20

Anders Bakka I 446, 453

Anders Bay II 146

Anders Bendikson 1774 Finnesbø I 410, IV 57

Anders Bergeson Hopland IV 60

Anders Dankertsen Heiberg I 366, II 121, 152, 224, 352, IV 18, 25, 74, 140, 214

Anders Erikson Årås II 355

Anders Erikson Årås 1661 II 355

Anders Erikson 1862 Hopland II 590

Anders Fredrikson Verås IV 318

Anders Fonnes I 230

Anders Gregoriusson Rebnor IV 63, 64

Anders Gregoriusson 1837 Nordre Njøta III 397

Anders Gudmundson 1723 Hopland II 572

Anders Guttormson 1664 Kvalvågen II 249

Anders Halvorson 1822 Rebnor III 393

Anders Hanson Kvalvågen IV 81, 180, 192

Anders Hanson 1770 Nordre Njøta II 615, IV 161, 163

Anders Hanson 1787 Monslaupen II 256

Anders Hauglie 1965 II 409

Anders Isakson 1636 Rongeværet III 642

Anders Ivarson 1786 Austrheim III 25, IV 58, 59

Anders Jetmundson 1764 Synnevågen I 380

Anders Johannessen IV 151

Anders Johannesson 1766 Tveito I 139, 433

Anders Johannesson 1853 Rebnor III 405, IV 64, 236

Anders Johnsen 1859 Sanddalen I 672

Anders Jonasson Solheim 1858 I 627, II 653

Anders Jonson 1809 Mjømna II 325, III 635

Anders Josefson 1774 Brunnsland I 706

Anders Jørgenson Rebnor 1854 Hopland III 362, IV 51

Anders Kaland I 129, 130

Anders Kjeilen 1894 II 78

Anders Knutson 1751 Søre Njøta I 510

Anders Knutson 1817 Synnevågen I 111

Anders Knutson 1839 Utkilen I 334

Anders Kolstad 1941 I 192

Anders Kristenson 1782 Kvalvåg I 558

Anders Kristianson 1781 Lerøyna III 298

Anders Krossøyna III 596, 622

Anders Kvalvågen II 217

Anders Larson Austrheim III 47

Anders Larson 1743 Austrheim III 509

Anders Larson 1664 Øksneset III 469

Anders Larson 1685 Solend III 78, IV 208

Anders Larson 1762 Kvalvågen I 564

Anders Larson 1789 Hopland II 573

Anders Larson 1812 Litlelindås II 504

Anders Larson 1814 Røyrtveit III 100, IV 86

Anders Lasseson 1752 Skauo I 253

Anders Lasseson 1766 Rådmannsøyna I 433

Anders Lasseson 1790 Namtveit II 501, IV 47

Anders Låstad IV 118, 119

Anders Magneson 1715 Øksneset III 297

Anders Magneson 1802 Kolås I 707, IV 65

Anders Magneson 1817 Søre Njøta I 511, IV 135

Anders Mikkelson 1709 Sirset II 489

Anders Monson 1775 Kjeset II 252

Anders Mowatt I 201

Anders Nilson Rise III 232

Anders Nilson Hopland 1667 II 352, 622

Anders Nilson 1606 Førland II 450

Anders Nilson 1717 Hatlevika I 138

Anders Nilson 1753 Tue I 433

Anders Nilson 1803 Syslok I 211

Anders Olson Urne 1899 III 406

Anders Olson 1829 Austrheim III 124, IV 67

Anders Olson 1787 Vika III 216, IV 183

Anders Olson Kaland I 129, IV 73

Anders Olson 1706 Soltveit II 510

Anders Olson 1726 Kaland I 20

Anders Olson 1737 Solend III 37

Anders Olson 1758 Rebnor III 349, IV 74

Anders Olson 1764 Litlelindås II 511

Anders Olson 1795 Hopland II 561

Anders Olson 1796 Litlelindås I 348

Anders Olson 1821 Bergsvika I 435

Anders Person Rise 1779 II 121, 156, IV 121, 122, 140, 141

Anders Person 1811 Helland II 267, IV 191

Anders Person 1835 Fjellsbø II 611

Anders Rasmusson 1811 Knarrvika IV 227

Anders Rasmusson 1816 Villanger III 298

Anders Rognaldson 1862 Bergsvika III 245

Anders Sjurson 1833 Sande III 413, 530

Anders Skeistrand 1953 III 86

Anders Skorholmen II 201

Anders Solend 1620 I 607

Anders Steinson Solend I 631

Anders Sæbjørnson 1801 Sætre II 429, 434

Anders Sævrøyna III 677

Anders Søre Njøta I 508

Anders Thomasson 1687 Soltveit II 489

Anders Thomasson 1771 Rød II 453

Anders Tollefsen 1847 I 60

Anders Utkilen I 324, 325

Anders Utkilen 1906 I 337, 361, IV 390, 406, 429, 466

André Nordgard 1980 III 199

André Rebnord 1977 II 87

Andrea Andersdtr 1825 Kvalvågen II 257, 624

Andrea Andreasdtr Koppen 1882 III 45

Andrea Andreasdtr Saltneset 1844 Øksneset II 563

Andrea Andreasdtr 1849 Øksneset II 332

Andrea Eriksdtr 1844 Børilden II 294, III 493

Andrea Eriksen 1875 Børilden III 519

Andrea Gudmundsdtr Knarvik 1872 I 271

Andrea Hansdtr 1816 Sævrøyna III 218

Andrea Hansdtr 1865 Oppedal III 531

Andrea Kahrs 1884 II 588

Andrea Kvamme 1916 II 80

Andrea Mikalsdtr Brügger 1868 II 282

Andrea Myhr 1916 I 424

Andrea Nilsdtr 1771 Solend I 481

Andrea Nilsdtr 1816 Litlelindås II 511

Andrea Olsdtr 1805 Straume II 429, 434

Andrea Olsdtr 1822 Sævrøyna III 695

Andrea Olsdtr 1823 Kvalvågen I 603

Andrea Olsdtr 1845 Knarrvika I 486, IV 179

Andrea Olsdtr 1851 Hopland II 493, IV 33

Andrea Olsdtr 1870 Mongstad III 114

Andrea Rennestrøm 1900 I 341

Andrea Rongevær 1915 III 604

Andrea Sjursdtr 1864 Austrheim I 618

Andrea Solheim 1927 II 104

Andrea Sætre 1904 II 97

Andreas Ananiasson Tresvik 1880 I 273, IV 138, 279

Andreas Anderson 1880 Bergsvika III 234, IV 64

Andreas Anderson Rise 1814 II 121, 156, IV 136, 140, 141

Andreas Anderson 1835 Lerøyna III 212

Andreas Anderson 1845 Utkilen I 341, 528

Andreas Anderson 1850 Søre Njøta III 242

Andreas Andreasson 1858 Sætre II 338

Andreas Andreasson 1862 Sande I 240

Andreas Arneson 1824 Leirvågen I 214, IV 105, 189, 227, 243

Andreas Berntson Lervåg 1875 I 53, IV 138

Andreas Bertelsen 1911 III 41

Andreas Bertelson 1815 Hopland II 600

Andreas Bertelson 1845 Ulvøyna I 244

Andreas Børilden 1896 III 538

Andreas Daae 1907 II 364, 386, IV 259, 261, 266

Andreas Ellingsen 1915 II 509

Andreas Engelson 1870 Fonnes I 269

Andreas Fjellstad 1925 III 262

Andreas Fonnes 1888 I 284

Andreas Grønnevik 1902 II 77

Andreas Gudmundsen 1862 Vågeneset III 304

Andreas Hanson Fanebust 1867 IV 238, 239

Andreas Hanson 1863 Fonnes I 258

Andreas Hanson 1884 Famestad I 172

Andreas Haraldsen 1848 II 359, IV 53, 77, 79, 100, 119, 138, 148, 149, 226, 247, 258, 259, 261, 279, 364, 365, 402

Andreas Hopland 1896 II 655

Andreas Ivarson Ulvøen 1846 II 204

Andreas Ivarson 1849 Austrheim III 70

Andreas J. Dale IV 368

Andreas Jakobson Rebnor 1858 Øksneset III 401

Andreas Jetmundson 1819 Kvalvågen II 265

Andreas Johannesson 1823 Solend I 610, IV 61

Andreas Johanson Nordø 1894 II 532

Andreas Jonson Fondenes 1846 I 235, IV 232

Andreas Karlson Førland 1880 II 455, IV 158

Andreas Klementson Øksnes 1897 III 446

Andreas Klemetson Rebnor 1834 Øksneset III 380

Andreas Knutson 1854 Litlås I 25

Andreas Langøy 1925 III 698, IV 450

Andreas Larsen 1871 I 355

Andreas Larson Hjelleset 1901 I 537, IV 402

Andreas Larson 1819 Børilden III 445

Andreas Lervåg 1903 I 60

Andreas Magneson 1826 Søre Njøta I 514, III 33

Andreas Martinusson 1872 Hjertås II 422, IV 37

Andreas Martinusson 1848 Litlelindås I 416

Andreas Mikkelsen 1861 Vikingevågen III 125

Andreas Mikkelsen 1870 Hopland II 625

Andreas Monslaup 1876 I 477

Andreas Monson Røskeland 1854 IV 234

Andreas Nilsen Austrheim 1859 III 192

Andreas Nytveit 1974 I 465

Andreas Olson Sævrøy 1872 III 696

Andreas Olson 1833 Hopland II 587, IV 33, 39

Andreas Olson 1813 Synnevågen II 36

Andreas Olson 1872 Krossøyna III 696

Andreas Paulsen 1894 Håøy I 105

Andreas Person Røholm 1772 II 554

Andreas Rasmusson 1804 Øksneset III 439, IV 53

Andreas Rasmusson 1843 Austrheim III 33

Andreas Sjurson 1829 Fonnes II 21

Andreas Stokholm 1895 II 30

Andreas Strandheim 1924 I 78

Andreas Sævrøy 1891 III 692

Andreas Sørenson Austrheim 1841 Kaland III 33

Andreas Tollefson 1854 Synnevågen I 416, IV 35

Andreas Undal I 47

Andrina Henriksdtr Holstad 1868 II 75

Andrina Pedersen 1806 III 513, IV 42

Andry Njøten 1920 I 575

Ane Monica Birkeland 1968 II 533

Anette Hagen 1974 I 313

Anette Jacobsen 1964 II 306, 346

Anette Jacobsen 1974 III 194, 199

Anette Krossøy 1894 I 533

Anette Wisnes 1970 III 499

Anfin Sætre 1930 II 338

Anfinn Austrheim 1916 III 91, IV 419

Anfinn Bakka I 446

Anfinn Fjellstad 1929 III 244, IV 454

Anfinn Fonnes 1921 I 300

Anfinn Hope 1921 II 459

Anfinn Iversen 1946 II 298

Anfinn Onarheim 1931 II 108

Anfinn Taule 1928 I 632

Anita Bakke 1969 I 305

Anita Eriksen 1963 III 669

Anita Hallows 1951 III 498

Anita Helland 1953 II 124

Anita Hjelmtveit 1967 II 349

Anita Kommedal 1982 II 138

Anita Langøy 1961 II 341

Anita Neteland 1963 I 193, 296, 310

Anita Opdahl 1964 I 120

Anita Sognnes 1963 III 425

Anita Steinor 1947 II 109

Anita Sulen 1959 II 668

Anker Solberg 1918 III 709, IV 418

Anlaug Bakke 1974 II 113

Anlaug Larsen 1954 II 401

Ann Karin Løberg 1968 II 402

Ann Kristin Bergetun 1972 II 347

Ann Marholm 1954 I 518, II 346

Ann Merethe Vangsnes 1965 II 649

Ann Veronika Stusdal 1972 I 197

Anna Amundsdtr 1731 Kvingo II 260, 633, III 288

Anna Amundsdtr 1759 Luro II 452

Anna Amundsdtr 1774 Halland II 585

Anna Amundsdtr 1805 Kvalvågen III 439, IV 53, 190, 191

Anna Amundsdtr 1851 Søre Njøta I 341, 528

Anna Andersdtr 1712 Litlelindås I 326, 454, II 468

Anna Andersdtr 1752 Litlelindås III 297

Anna Andersdtr 1758 Kaland I 139

Anna Andersdtr 1767 Hodnakvamme II 516

Anna Andersdtr 1792 Konglevoll II 634

Anna Andersdtr 1795 Synnevågen I 380

Anna Andersdtr 1814 Vågeneset I 511

Anna Andersdtr 1816 Hopland II 600

Anna Andersdtr 1817 Byrknes I 434, II 325

Anna Andersdtr 1841 Bjørnevoll II 563

Anna Andersdtr 1844 Rebnor III 534

Anna Andersdtr 1849 Takle I 341

Anna Andersdtr 1881 Steine I 594, IV 38

Anna Andersdtr 1883 Utkilen I 603

Anna Andreasdtr Ulvøy 1889 II 336

Anna Andreasdtr 1894 Kårdal I 573

Anna Arnesdtr 1818 Hopland II 587, IV 33

Anna Arnesdtr 1832 Leirvågen I 254

Anna Arntsdtr Selliken 1825 I 224, IV 62

Anna Austrheim III 20

Anna Austrheim 1719 III 30

Anna Bastesdtr 1856 Rambjørg III 700

Anna Bergsvik 1903 III 243

Anna Bergsvika III 204

Anna Bessesdtr Sævrøyna 1677 II 201, III 273, 689

Anna Bjørnstad IV 239

Anna Brandsdal 1905 I 62

Anna Brynjelsdtr 1736 Kyte I 591

Anna Danielsdtr 1749 Dyrdal II 461

Anna Didriksdtr Heitmann 1831 Hope II 590

Anna Dortea Hansdtr Ringkjøp 1787 I 140, IV 31

Anna Eikenes 1926 I 363

Anna Einvaldsdtr 1719 Keilo II 34

Anna Ekerhovd 1903 II 394

Anna Elisa Ellingsen 1898 II 127

Anna Ellingsdtr 1788 Litlelindås I 261, II 490

Anna Eriksdtr Kvalheim III 63

Anna Eriksdtr 1725 Børilden III 643

Anna Eriksdtr 1764 Førland III 288

Anna Eriksdtr 1773 Sletta II 155

Anna Eriksdtr 1776 Tyborgneset I 716, IV 253

Anna Eriksdtr 1807 Grønsberg III 221, IV 55

Anna Eriksdtr 1826 Øksneset III 58

Anna Eriksdtr 1835 Nordre Njøta I 476

Anna Fonnes 1897 I 212

Anna Frørup III 316, 339

Anna Førland II 466

Anna Førland 1908 II 456

Anna Gjertsdtr 1884 Hopland I 506

Anna Gregoriusdtr Ulvøyna II 177

Anna Grøttveit 1922 I 465

Anna Gudmundsdtr Luro II 622

Anna Gudmundsdtr 1738 Hopland II 610

Anna Gudmundsdtr 1823 Grenda III 623

Anna Gudmundsdtr 1823 Fonnes I 262, IV 51

Anna Gunnarsdtr 1773 Hundvin I 559, IV 61

Anna Guttormsdtr 1847 Hopland II 625, IV 67

Anna Guttormsdtr 1737 Øksneset III 448

Anna Guttormsdtr 1777 Skotsund II 373, IV 85

Anna Haldorsdtr 1779 Rene II 274

Anna Haldorsdtr 1809 Hopland II 586, IV 33

Anna Halvorsdtr 1779 Duesund III 217, 246, IV 47

Anna Hansdtr Knarvik 1846 II 204

Anna Hansdtr Klausen 1674 I 366, 467, 494, 576

Anna Hansdtr 1737 Bremnes II 252

Anna Hansdtr 1743 Risa I 260

Anna Hansdtr 1743 Tyborgneset I 332

Anna Hansdtr 1806 Litlås III 65

Anna Hansdtr 1809 Li III 118

Anna Hansdtr 1810 Førland III 113

Anna Hansdtr 1818 Hopland II 418

Anna Hansdtr 1836 Førland I 556, III 108, IV 67

Anna Hansdtr 1848 Fonnes I 256

Anna Hansdtr 1855 Øksneset III 630

Anna Hansen 1923 III 263

Anna Haraldsen 1898 II 384, IV 364

Anna Hemingsdtr Kjeilen 1881 II 388

Anna Herøy 1909 I 639

Anna Hjertås II 416

Anna Holdhus 1900 II 82

Anna Hopland 1908 II 86

Anna Hovland 1888 III 611, IV 400

Anna Hovland 1970 II 311

Anna Ivarsdtr Øksneset III 470

Anna Ivarsdtr 1765 Instefjord III 378

Anna Ivarsdtr 1804 Leikvoll III 241

Anna Ivarsdtr 1835 Straume II 173

Anna Jakobsdtr Bergfjord 1887 III 132

Anna Jakobsdtr 1716 Synnevågen I 500

Anna Jakobsdtr 1728 Hille III 323

Anna Jakobsdtr 1774 Søre Njøta I 558, IV 161, 163, 164

Anna Jakobsdtr 1887 Steine II 388

Anna Jensdtr 1827 Tveiten I 527

Anna Jensdtr 1861 Sætre II 53

Anna Jetmundsdtr 1745 Hopland II 246, III 367, 528

Anna Jetmundsdtr 1768 Synnevågen I 433, II 645, III 216

Anna Johannesdtr Fonnes I 230

Anna Johannesdtr 1750 Keilo II 511

Anna Johannesdtr 1876 Fosse I 392

Anna Jonsdtr Nordre Njøta I 564

Anna Jonsdtr 1751 Vikøyra III 124

Anna Jonsdtr 1810 Mjøs I 513

Anna Jonsdtr 1842 Steine II 157

Anna Jørgensdtr 1837 Haukås II 646, IV 63

Anna Jørgina Fredriksdtr 1868 III 303

Anna Karina Hansdtr 1844 Øksneset III 451, 483, IV 40

Anna Katrine Larsdtr Ulvøyna 1851 II 190, IV 42

Anna Kilstraumen II 144

Anna Kirstine Jansdtr 1752 III 436

Anna Klementsen 1900 I 395

Anna Knutsdtr Litlelindås 1682 II 489

Anna Knutsdtr 1727 Hope I 608, II 468

Anna Knutsdtr 1754 Søre Njøta III 38, 644, IV 154, 170

Anna Knutsdtr 1776 Litlås I 243

Anna Knutsdtr 1795 Rebnor III 463

Anna Knutsdtr 1841 Rebnor III 361

Anna Knutsen 1881 II 526, III 590, IV 364, 400

Anna Krawczyk 1952 II 344, III 195

Anna Kristensdtr 1749 Tveiten II 584

Anna Kristiansdtr Skotholmen III 324

Anna Kristiansdtr Hopland II 645

Anna Kristiansdtr 1810 Fosse II 189

Anna Kristina Ruus II 219, III 21, 205

Anna Kristine Njøten 1888 I 512

Anna Krossøyna III 596

Anna Kvalvågen II 242, 243

Anna Kverhellen 1916 II 84

Anna Kårdal 1921 II 97

Anna Langhelle 1917 II 442

Anna Langøyna III 550

Anna Larsdtr Øksneset 1674 III 460

Anna Larsdtr 1805 Børilden III 517, IV 59

Anna Larsdtr 1817 Krossøyna III 605, IV 53

Anna Larsdtr Herdlesund II 152

Anna Larsdtr 1716 Hatlevika I 131

Anna Larsdtr 1727 Vikane I 694

Anna Larsdtr 1735 Sundsbø II 254

Anna Larsdtr 1743 Vikane III 682

Anna Larsdtr 1749 Sævrøyna I 694

Anna Larsdtr 1751 Krossøyna III 25

Anna Larsdtr 1760 Dyregrov I 385

Anna Larsdtr 1770 Solend I 615

Anna Larsdtr 1782 Børilden III 443, 517

Anna Larsdtr 1795 Skår II 603

Anna Larsdtr 1799 Førland II 29, 453, IV 61, 253

Anna Larsdtr 1817 Krossøyna II 359

Anna Larsdtr 1831 Solend I 606

Anna Larsdtr 1852 Hopland III 234

Anna Larsdtr 1852 Hopland II 268

Anna Lassesdtr 1801 Vågset II 269

Anna Lassesdtr 1865 Straumstad II 173

Anna Leikvoll I 653

Anna Leikvoll 1900 II 279

Anna Lerøyna III 274

Anna Litlelindås II 488, 496

Anna Litlelindås 1681 II 497

Anna Lorentsdtr Sjøberg 1808 I 213, III 282

Anna Lothe 1945 II 397

Anna Magnesdtr 1708 Risøyna I 101

Anna Margrete Jakobsdtr 1818 Rongeværet III 658

Anna Margrete Hansdtr Hanke 1751 II 55, 154, IV 52, 54, 184

Anna Maria Austrheim 1910 III 115

Anna Maria Larsdtr 1815 Børilden III 361

Anna Maria Mikkelsdtr Langøyna III 548, 680

Anna Maria Lochner III 642

Anna Maria Eriksdtr 1716 Rongeværet III 551, 681

Anna Maria Klemetsdtr 1812 Øksneset III 81

Anna Maria Kristensdtr 1865 Øksneset III 457

Anna Maria Hansdtr 1837 Hopland II 422

Anna Maria Karlsdtr 1829 Hopland II 568

Anna Maria Olsdtr 1821 Rikstad II 502

Anna Maria Andreasdtr Rise 1840 II 157, IV 61

Anna Maria Sjursdtr Utkilen 1816 II 48

Anna Maria Vilhelmsen 1940 II 406

Anna Maria Klemetsdtr 1812 Øksneset II 638

Anna Maria Andersdtr 1817 Brakøyna I 531

Anna Maria Øysteinsdtr 1843 Brie I 354

Anna Maria Arnesdtr 1806 Utkilen I 555

Anna Martina Jakobsdtr Stene 1869 I 170

Anna Martinusdtr 1820 Åråsvågen II 331, IV 86

Anna Martinusdtr 1834 Førland II 53

Anna Martinusdtr 1844 Sleire II 289

Anna Martinusdtr 1845 Moldøyna III 594

Anna Martinusdtr 1845 Rossnes I 351

Anna Martinusdtr 1877 Ones III 131

Anna Martinusdtr 1882 Bergsvika III 212

Anna Martinusdtr 1884 Hopland III 40

Anna Mikkelsdtr Fosse III 469

Anna Mikkelsdtr Hopland III 375

Anna Mikkelsdtr 1808 Austrheim III 50, IV 60

Anna Mikkelsdtr Eide I 370

Anna Mikkelsdtr 1696 Leirvågen I 31

Anna Mikkelsdtr 1701 Fivelsdal I 221

Anna Mikkelsdtr 1708 Brakøyna II 171

Anna Mikkelsdtr 1741 Hopland II 221, 451

Anna Mikkelsdtr 1759 Leikvoll I 666, IV 51

Anna Mikkelsdtr 1759 Straume I 238, IV 51

Anna Mikkelsdtr 1842 Solend I 568, 663, 709

Anna Mongstad 1918 I 109, 161

Anna Monsdtr Nordre Njøta II 597

Anna Monsdtr Knarvik 1887 I 272

Anna Monsdtr Nordre Njøta I 551

Anna Monsdtr 1702 Bakka I 447

Anna Monsdtr 1712 Lerøyna III 117

Anna Monsdtr 1735 Knarrvika I 222

Anna Monsdtr 1755 Solend I 582

Anna Monsdtr 1775 Vikane III 361

Anna Monsdtr 1815 Fjellanger II 177

Anna Monsdtr 1834 Keilo I 419

Anna Morsing 1761 II 317, IV 74, 76, 77, 85, 86, 91, 143, 176, 184, 187, 243

Anna Møller 1823 II 230

Anna Nesse 1929 I 491

Anna Nilsdtr Moldøy 1889 III 34

Anna Nilsdtr Sævrøyna III 688

Anna Nilsdtr Sæterstøl Tveit 1900 III 666

Anna Nilsdtr Storoksa I 654

Anna Nilsdtr 1729 Misje II 585

Anna Nilsdtr 1732 Haugsøyna I 500

Anna Nilsdtr 1751 Sunde I 591

Anna Nilsdtr 1755 Lauvås I 448

Anna Nilsdtr 1756 Åråsvågen II 329

Anna Nilsdtr 1763 Knarrvika II 511

Anna Nilsdtr 1763 Knarrvika I 333

Anna Nilsdtr 1767 Hopland II 371, 372, IV 16

Anna Nilsdtr 1835 Kvalvågen I 458

Anna Nilsdtr 1835 Nordre Njøta I 514

Anna Nilsdtr 1856 Dyrneset III 332

Anna Nistad 1918 III 660

Anna Njøten 1912 I 517

Anna Nordre Njøta I 551

Anna Olaisdtr 1854 Risnes II 497

Anna Olaisdtr 1868 Risnes II 647

Anna Oline Persdtr 1793 Luro I 380, 660

Anna Olsdtr Blomvågnes 1885 III 227, 255

Anna Olsdtr Halsvika III 55

Anna Olsdtr Spjotøyna II 45

Anna Olsdtr Drøpping 1900 I 175, IV 272

Anna Olsdtr Spjotøyna I 693

Anna Olsdtr 1678 Austrheim III 78

Anna Olsdtr 1734 Sleire III 324

Anna Olsdtr 1735 Teita I 374

Anna Olsdtr 1737 Bergsvika III 689

Anna Olsdtr 1746 Lauvvika I 222

Anna Olsdtr 1757 Hatletveit II 154

Anna Olsdtr 1773 Øksneset III 438, IV 49

Anna Olsdtr 1778 Vågset I 140, II 324

Anna Olsdtr 1783 Kvalvågen I 261

Anna Olsdtr 1784 Tjukkhetla I 277

Anna Olsdtr 1795 Øksneset III 106

Anna Olsdtr 1797 Dyrneset III 331, IV 53

Anna Olsdtr 1803 Instefjord I 214

Anna Olsdtr 1820 Bergsvika I 574

Anna Olsdtr 1821 Førland I 716

Anna Olsdtr 1823 Titland II 325

Anna Olsdtr 1831 Fonnes II 326

Anna Olsdtr 1834 Tyborgneset III 603

Anna Olsdtr 1847 Fonnes I 264, IV 148

Anna Olsdtr 1856 Hordvik I 671

Anna Olsdtr 1867 Hogsvær I 279

Anna Olsdtr 1890 Haugsdalen II 365

Anna Persdtr Rygg 1784 II 156, IV 140, 253

Anna Persdtr Røyrvik I 131

Anna Persdtr 1770 Øksneset II 368

Anna Persdtr 1805 Sætre II 264, IV 52

Anna Rasmusdtr 1776 Sætre II 61

Anna Rasmusdtr 1850 Bjørnekletten III 699

Anna Rasmusdtr 1853 Sleire I 41

Anna Rasmusdtr 1881 Hopland II 647

Anna Rebnor III 354

Anna Reinholdsdtr 1878 Austrheim I 440

Anna Ruus III 550

Anna Sakariasdtr 1741 Nordre Njøta II 528

Anna Sjursdtr 1806 Haugland III 379

Anna Sjursdtr 1816 Li III 247

Anna Solend I 600, 608

Anna Solheim IV 273

Anna Steffensdtr 1805 Sylta III 222

Anna Steffensdtr 1833 Skotsund I 677, III 100

Anna Sveinsdtr Sætre II 61

Anna Synnevåg 1905 I 441

Anna Synnevåg 1909 I 417

Anna Synnevågen I 407

Anna Sætre II 27, 43

Anna Sætre 1911 II 85

Anna Sævrøy 1910 III 701

Anna Sørensdtr Løve 1816 III 649

Anna Sørensdtr Kvalvågen II 248

Anna Teodora Kristoffersdtr Kahrs 1848 II 230, IV 32

Anna Thime 1893 II 321

Anna Thomasdtr 1741 Noranger III 476

Anna Thomasdtr 1754 Førland I 481

Anna Thomasdtr 1810 Skorneset III 88

Anna Tobine Hansen 1814 II 229, IV 75, 175, 214, 242

Anna Vabu 1908 III 372

Anna Øksnes 1912 III 174

Anna Øysteinsdtr 1761 Rossnes II 572, III 25

Anne Bekkevold 1965 II 349

Anne Berit Jonsaas 1944 I 308

Anne Britt Kaland 1963 I 197

Anne Britt Skjerven 1959 I 308

Anne Britt Wold 1956 I 426

Anne Dahle 1969 II 113, 408, III 197

Anne Folkestad 1954 III 427

Anne Grete Breisnes 1957 II 308

Anne Grete Hølleland 1959 II 309

Anne Grete Sellevold 1964 I 363

Anne Grethe Austrheim 1975 III 194

Anne Grethe Evensen 1949 II 110

Anne Grethe Gravdal 1946 I 194

Anne Helene Heldal 1957 II 107

Anne Jakobsen 1957 II 407

Anne Karen Refsdal 1975 II 309

Anne Karin Fjellstad 1947 III 263

Anne Karin Isaksen 1970 I 258

Anne Karin Malm 1950 II 309, III 195

Anne Karin Melheim 1951 I 418

Anne Karin Rørtveit 1960 II 477

Anne Karin Stellberg 1945 III 176

Anne Katrine Øksnes 1982 III 199

Anne Kristin Søyland 1953 II 403

Anne Lena Stokholm 1977 II 32, 661

Anne Linn Løvseth 1964 III 483, 497

Anne Lise Austrheim 1959 III 189, 571, IV 496

Anne Lise Hopland 1962 I 424

Anne Margrete Bakke 1936 II 385

Anne Margrete Daae 1943 II 593

Anne Margrete Heltne 1951 III 498

Anne Margrethe Sætre 1952 II 109

Anne Marie Horpestad 1956 III 426

Anne Marie Johnsen 1946 II 349

Anne Marie Jørgensen 1807 IV 60, 61

Anne Marie Valderhaug 1957 II 482

Anne Marie Øysteinsdtr Messing II 221

Anne May Bjørkelund 1971 I 67

Anne-Elisabeth Kystad 1956 I 213, 285

Anne-Grethe Bergsvik 1975 III 266

Anne-Irene Angelvik 1948 I 674

Anne-Kristin Horvei 1964 I 81

Anneli Nygaard 1946 II 402

Annelise Drange 1949 II 393

Annelise Sætrum 1945 I 646, II 393

Anne-Lise Isdal 1962 I 492

Anne-Lise Nilsen 1940 II 310, III 542

Anne-Lise Polo 1939 I 491

Annemor Mongstad 1943 II 108

Anngunna Søre Njøta I 508

Annie Pettersen 1938 III 310

Annlaug Møgster 1947 III 572

Annlaug Strømstad 1937 I 441

Annstein Lohne 1951 II 107, III 266

Anny Haraldsen 1921 II 409, 647, III 221, 266

Anny Margrethe Hopland 1948 II 660

Anny Sognnes 1951 I 314

Anny Sætre 1949 II 111

Anny Øksnes 1947 III 175

Ansgar Bergsvik 1947 III 230

Anskar Andersen 1929 I 491

Anstein Tresvik 1961 I 310, III 196

Antolina Larsdtr Dyrnes 1878 III 252

Antolina Nilsdtr 1875 Austrheim III 108, IV 67

Antolina Pettersdtr 1861 Hopland II 647

Antoline Langøen 1913 III 261

Anton Anderson 1878 Solend I 627, IV 38

Anton Bertinson Sæle 1886 II 569

Anton Dyrøy 1905 I 61

Anton Fonnes 1891 I 289

Anton Haugland 1918 I 169

Anton Hopland 1888 II 602

Anton Ivarson Fagerlid 1896 II 457

Anton Knutsen 1884 III 590, IV 148, 364, 366

Anton Larsen Dyrnes 1893 III 139

Anton Leikvoll 1904 III 97

Anton Leikvoll 1906 I 674

Anton Njøten 1878 I 512

Anton Njøten 1900 I 542

Anton Solberg 1890 III 707

Anton Solheim 1897 I 426, 642, IV 310

Anton Steffensen 1916 II 91

Anton Sætre 1877 II 38

Anton Toftegård 1910 II 291

Anton Tresvik 1903 I 275, IV 266

Anton Ulvøy 1907 II 179, 194

Antonie Jakobsdtr Kaland 1896 I 174, IV 399, 403

Are Eliassen 1964 III 267

Arent Martinsen 1927 III 264

Arentina Hansdtr 1857 Øksneset III 441

Arentina Hansdtr 1879 Leikvoll I 661, 669

Arentina Sætre 1896 II 576

Arild Austrheim 1956 III 192

Arild Berg 1956 II 395

Arild Bjørnevoll 1962 II 113

Arild Bratten 1971 I 86

Arild Daae 1955 II 341

Arild Fyllingslid 1961 I 421

Arild Gjelsvik 1961 II 482

Arild Hjertaas 1962 II 438

Arild Jostein Øksnes 1966 III 500

Arild Leikvoll 1972 III 195

Arild Revheim 1953 I 312

Arild Toftegård 1948 II 294

Arild Totland 1962 II 664

Arild Tresvik 1962 I 317

Arne Amundson Skauo IV 144

Arne Antonisson Eide II 373

Arne Arnesen Fonnes 1889 I 266

Arne Arnesen 1928 I 427

Arne Arneson Utkilen 1888 I 349

Arne Austrheim III 72

Arne Aven 1944 II 400, IV 268

Arne Bergsvik 1948 III 221, 266

Arne Bertelsen 1950 II 111

Arne Bertelson 1848 Ulvøyna I 341, 351

Arne Buljo 1941 I 315

Arne Byrknes 1964 I 305

Arne Falck 1942 III 671

Arne Fonnes 1616 I 251

Arne Fonnes 1948 I 305

Arne Førde 1941 III 671

Arne Førland 1967 II 92

Arne Gullakson 1782 Monslaupen I 475, IV 171

Arne Gunnarson 1710 Nordvik I 400

Arne Guttormson Bergsvika III 204

Arne Haldorsen 1921 I 426

Arne Hanson 1855 Fonnes I 258

Arne Haugland 1947 II 108

Arne Helgeson 1794 Sundsbø I 40, IV 96, 246

Arne Hevrøy 1921 II 102

Arne Ingebrigtsen 1926 III 311

Arne Ivarson 1783 Utkilen II 516

Arne Iversen Fonnes 1907 I 287, IV 403, 454

Arne Jensen 1946 III 425

Arne Johannessen 1932 I 513, 528

Arne Johansen 1942 I 361

Arne Jonson Rongeværet 1761 Fjellanger III 661

Arne Kjenes 1944 I 193

Arne Kristofferson 1723 Utkilen I 339

Arne Kästel 1952 II 389

Arne Lambrechts 1928 I 311

Arne Larsen 1960 I 427

Arne Leikvoll 1944 I 666, II 110

Arne Lerøy 1947 III 313

Arne Madsen 1937 II 442

Arne Magnus Vabø 1961 I 190

Arne Mikkelson 1691 Sirset I 20

Arne Mjånes 1941 II 309

Arne Monson Molland 1891 II 365

Arne Monson 1771 Åsebø II 645, IV 60

Arne Nilson Rygg 1796 I 213, III 282

Arne Nilsson 1946 II 394

Arne Njøten 1947 I 575

Arne Nordø 1926 II 537

Arne Olson Fjellsenda 1864 IV 235

Arne Olson 1854 Hopland II 587, IV 33, 34

Arne Olson Synnevåg 1873 I 413, IV 45, 259, 366

Arne Olson Toftegård 1877 II 292

Arne Olson 1743 Vågeneset III 237, IV 16

Arne Olson 1780 Utkilen I 340

Arne Selle 1932 III 179

Arne Skauge 1939 I 76, 88

Arne Skutlaberg 1953 I 310

Arne Svensson 1940 II 441

Arne Synnevåg 1945 I 644

Arne Ulvang 1969 I 605

Arne Ulvøyna II 169

Arne Utkilen 1958 II 308

Arne Vågenes 1963 III 409

Arne Wisnes 1938 III 154, 497

Arne Åråsvåg 1897 II 339

Arnfinn Dyrøy 1926 I 423

Arnfinn Hopland 1940 II 656

Arnfinn Stølen 1950 II 400

Arnhild Rosvold 1969 I 305

Arnhild Stordal 1952 III 141

Arnold Brunes 1920 III 670

Arnold Kahrs 1820 II 227, IV 75

Arnold Kahrs 1924 II 281

Arnold Kidøy 1917 I 299

Arnold Meyer 1743 II 225, IV 75, 214

Arnold Skarsten 1933 III 566

Arnstein Sivertsen 1942 I 305

Arnt Brandtun 1940 II 109, IV 270, 450, 480

Arnt Jenson Lervåg 1871 I 57, IV 331

Arnt Kristian Uckermann 1818 II 320, IV 137, 148, 179

Arnt Kvamme 1906 I 292

Arnt Lundal 1940 I 290

Arnt Monsen Selliken 1805 I 381, IV 35, 76, 130, 131, 134, 143, 145, 158, 177

Arnt Monsen Selliken 1841 I 382

Arnt Runar Sævrøy 1976 II 409

Arnt Synnevåg 1879 I 713

Arntina Andreasdtr 1856 Fonnes II 436

Arntina Henriksdtr 1869 Austrheim II 374

Arntina Tollefsdtr 1852 Synnevågen I 279, 342, IV 35

Arny Grimelid 1942 II 195

Arthur Austrheim 1925 III 157

Arthur Bakke 1891 I 453, 458

Arthur Flagtvedt 1911 I 421

Arthur Fonnes 1905 I 289

Arthur Frøyen 1919 I 465

Arthur Iversen 1913 I 189

Arthur Karlsen 1906 I 120

Arthur Krossøy 1909 III 632, IV 418

Arthur Larsen 1893 III 309

Arthur Ludvigsen 1915 III 174

Arthur Møldrup 1896 I 418

Arthur Olsen 1951 II 349

Arthur Sletteland 1904 I 119

Arthur Sætre 1916 II 97

Arthur Thomassen 1909 I 178, IV 41

Arve Fanebust 1962 II 347

Arve Fonnes 1963 I 194

Arve Olsen 1938 I 466

Arve Stueland 1958 I 197, 304

Arvid Austrheim 1945 III 245

Arvid Gulholm 1946 II 84

Arvid Gullaksen 1937 I 301, 303

Arvid Hopen 1942 II 401, IV 489

Arvid Hopland 1925 II 661

Arvid Iversen 1937 III 630

Arvid Johannessen 1962 II 348

Arvid Langøen 1954 III 147

Arvid Longva 1959 I 363

Arvid Lysø 1967 III 36

Arvid Lønseth 1929 II 114

Arvid Lønseth 1929 I 644

Arvid Malmin 1945 I 296

Arvid Solheim 1934 II 392

Arvid Sulen 1947 II 660

Arvid Toftegaard 1940 II 308

Arvid Tresvik 1954 I 195, 310, III 184

Arvid Wilkensen 1967 II 309

Asbjørg Mjånes 1936 II 106, IV 274

Asbjørg Steine 1945 I 302, 339

Asbjørn Bertelsen 1935 III 42

Asbjørn Borge 1953 I 647

Asbjørn Brandtun 1942 II 456

Asbjørn Budal 1938 II 113

Asbjørn Davidson Kvalvågen II 247

Asbjørn Daae 1929 II 288

Asbjørn Fagerbakke 1935 II 306

Asbjørn Fjeld 1923 II 82, IV 263, 269

Asbjørn Fredheim 1935 II 644, III 701

Asbjørn Gjellesvik 1929 II 533, 539

Asbjørn Grønås 1939 III 159

Asbjørn Haugland 1946 I 169

Asbjørn Henriksen 1936 II 395

Asbjørn Hjertaas 1930 II 433

Asbjørn Holevik 1948 II 196

Asbjørn Hultgren 1925 I 306

Asbjørn Jonassen 1957 III 420

Asbjørn Krossøy 1929 III 495

Asbjørn Mikal Fagerbakke 1961 II 345

Asbjørn Monslaupen I 471

Asbjørn Myhrvold 1944 II 538

Asbjørn Saltnes 1920 I 575

Asbjørn Steffensen 1945 II 667

Asbjørn Storesund 1942 I 453

Asbjørn Tolleshaug 1942 II 393

Asbjørn Tresvik 1922 I 296

Asbjørn Utkilen 1932 I 361

Asborg Haukås 1908 III 46

Asgeir Leikvoll 1949 I 674

Asgeir Tresvik 1931 I 275

Asgjerd Kvalvågen II 241

Asgjerd Monsdtr 1726 Monslaupen I 480

Askild Ellingson Austrheim 1651 III 20, 205

Askild Olson 1723 Søre Njøta III 79

Askild Person 1756 Luro I 524

Askild Rebnor III 345

Askjell Vestrheim 1934 I 287

Aslak Bakke 1974 I 633

Aslaug Austrheim 1922 I 188

Aslaug Bakke 1918 I 299

Aslaug Bakke 1922 I 542

Aslaug Bergsvik 1935 II 105

Aslaug Bynes 1928 II 106

Aslaug Eckholm 1912 III 613, IV 452

Aslaug Fjellstad 1932 II 114, III 264

Aslaug Fosse 1949 II 515

Aslaug Hopland 1924 II 386, 660

Aslaug Kaland 1933 I 191

Aslaug Knarvik 1922 I 250

Aslaug Krossøy 1928 III 596

Aslaug Langøy 1924 II 78

Aslaug Lervåg 1924 I 265

Aslaug Maage 1918 I 710

Aslaug Natås 1922 I 491

Aslaug Njøten 1940 I 720

Aslaug Olsen 1928 II 535

Aslaug Osmundsen 1930 II 437

Aslaug Raa III 182

Aslaug Solhaug 1919 III 536

Aslaug Stevnebø 1906 II 364, 386

Aslaug Synnevåg 1941 II 94

Aslaug Sætersdøl 1923 I 644

Aslaug Sørgård 1923 III 144

Aslaug Torsvik 1933 I 176

Aslaug Øksnes 1929 II 114, III 481

Asle Øksnes 1976 III 495

Asmund-Rune Fredheim 1968 III 571, IV 489

Asta Åråsvåg 1920 III 91

Astri Olsen 1940 I 308

Astri Utkilen 1966 I 318

Astrid Aursland 1942 II 52

Astrid Austrheim 1938 III 185

Astrid Daae 1897 II 281

Astrid Eng 1952 III 423

Astrid Fausdal 1905 I 604

Astrid Fonnes 1925 I 215

Astrid Fonnes 1950 I 316

Astrid Friborg 1940 II 307

Astrid Gil 1908 III 329

Astrid Gjerde 1921 II 38

Astrid Gullaksen 1949 I 542

Astrid Halhjem 1910 I 487

Astrid Hansen 1915 I 413

Astrid Haukås 1947 I 193

Astrid Hindenes 1944 I 195

Astrid Hope 1912 I 257

Astrid Husa 1897 I 151

Astrid Johannessen 1933 III 279, 312, 313

Astrid Kjeilen 1941 I 296

Astrid Kvernøy 1911 III 245

Astrid Larsen 1933 II 514

Astrid Loen 1894 IV 271

Astrid Mortensen 1945 I 256

Astrid Olsen 1916 II 536

Astrid Olsen 1952 II 111

Astrid Pedersen 1953 I 314

Astrid Råke 1930 I 311

Astrid Sivertsen 1897 II 82, IV 397

Astrid Skilbreid 1933 II 348

Astrid Sundfør 1947 III 92

Astrid Sætre 1910 II 101

Astrid Sætre 1916 I 197, III 176, 181

Astrid Sætre 1949 III 500

Astrid Tefre 1933 I 339

Astrid Urdal 1943 I 359

Astrid Vågane 1909 II 193

Astrid Aadland 1931 I 304

Atle Bakke 1934 II 386, IV 440, 496

Atle Bergesen 1943 II 312

Atle Børsheim 1954 II 472

Atle Haldorsen 1952 II 344

Atle Hansen 1962 III 195

Atle Hedstrøm 1952 II 100

Atle Hjellvik 1969 I 186

Atle Kleiveland 1963 I 307

Atle Langøy 1946 III 496, 569

Atle Lervåg 1944 I 362

Atle Laastad 1949 I 395

Atle Norebø 1947 III 143, 191

Atle Solheim 1953 I 620

Atle Stokholm 1951 II 32, 306

Atle Strømsnes 1948 III 312

Atle Utkilen 1955 I 351

Aud Berge 1952 II 399

Aud Clausen 1941 III 183, 496

Aud Daae 1925 II 539

Aud Egge 1932 II 398

Aud Eiken 1940 III 264

Aud Hagenes 1938 II 308

Aud Hopland 1956 II 577

Aud Inger Berg 1949 II 108, 404

Aud Kamberg 1919 II 509

Aud Kari Erdal 1944 II 112

Aud Karin Holmås 1941 I 247

Aud Kjenes 1942 I 304

Aud Krokeide 1930 II 667

Aud Krossøy 1937 I 359

Aud Langøy 1949 III 570

Aud Lohne 1960 II 480

Aud Marit Nygård 1950 II 310

Aud Rasmussen 1936 I 719

Aud Rolland 1948 II 408

Aud Rødland 1932 II 133

Aud Selliken 1920 II 386

Aud Skage 1953 I 359

Aud Solheim 1936 I 642

Aud Stellberg 1939 III 187

Aud Sunde 1921 I 421

Aud Sveen 1960 III 573

Aud Sæbjørnsen 1938 I 301

Aud Takvam 1942 III 423

Aud Trengereid 1940 II 402

Aud Tresvik 1952 I 289

Aud Utvær 1940 III 519

Aud Veberg 1952 III 668

Audbjørg Kaldestad 1934 II 288

Audhild Svensen 1948 III 173

Audhild Vold 1947 I 306

Audly Haugland 1935 I 67

Audun Bergsvik 1950 III 261

Audun Fanebust IV 480

Audun Gjerde 1950 III 188

Audun Litlelindås II 488

Audun Rugset 1950 II 406

Audun Sætre 1960 II 338

Audun Øksnes 1943 III 466, 498

August Jenson Hopland 1830 Rønne II 646, IV 63

August Monstad 1885 II 457

Augusta Dyrnes 1899 II 78

Augusta Langøy 1887 I 463

Augusta Opdahl 1891 I 535

Ayna Camilla Budal 1977 II 138

Barbra 1674 Søre Njøta I 509

Barbra Arnesdtr 1686 Nordvik I 331

Barbra Arnesdtr 1756 Synnevågen I 222

Barbra Børilden III 539

Barbra Hansdtr 1737 Fonnebost I 456, III 487

Barbra Knutsdtr Kaland I 144

Barbra Malt III 547

Barbra Persdtr 1862 Marås I 452

Barbra Steffensdtr 1690 Smørdal III 347

Barbra Sverkesdtr Litlelindås II 496

Barbra Søre Njøta I 528

Baste Gudmundson 1864 Kvingedalen III 531

Baste Ivarson Vikane I 704

Baste Utkilen I 324

Bastian Kristofferson Ruus 1684 II 220

Beate Julseth 1957 II 408

Bendik Larson 1816 Synnevågen I 401, IV 55

Bendiks Jakobson 1681 Totland I 19

Bendiks Schrøder IV 20

Bente Bergsvik 1952 III 267

Bente Fonnes 1956 I 493

Bente Helland 1958 III 426

Bente Olsen 1960 III 573

Bente Skårnes 1966 II 482

Bente Thomassen 1955 III 671

Bente Vikene 1971 I 702

Berendine Villanger 1904 II 649

Berent Lerøy 1907 III 279

Berent Olson 1811 Hille III 658

Berge Amundson 1687 Haukås I 508

Berge Anderson 1777 Alver II 624

Berge Krossøyna III 622

Berge Rasmusson 1771 Kolstad II 328

Berge Øksneset III 459

Bergit Haukanes 1920 I 358

Bergit Øksnes 1904 III 458

Bergitte Bendiksdtr 1889 Henriksbø II 457, 466

Bergitte Monsen 1863 III 143

Bergliot Ruus 1911 III 161, 499

Bergliot Solhaug 1904 III 519

Bergljot Bøyum 1927 III 627

Bergljot Harstad 1952 II 391

Bergljot Nesse 1932 I 544

Bergljot Tvendesæter 1893 II 477, IV 420

Bergot Tveit 1905 I 421

Berit Andersen 1936 I 184

Berit Andersen 1953 I 315, 424

Berit Berge 1946 II 25

Berit Brügger 1941 I 645

Berit Davidsen 1951 III 425

Berit Dyrnes 1943 III 419

Berit Eliasdtr 1800 Årfor III 393

Berit Ellingsen 1938 III 426

Berit Fjellstad 1949 III 266

Berit Fonnes 1969 I 309

Berit Friborg 1932 II 307

Berit Grindevik 1937 I 573

Berit Hannisdal 1930 III 184

Berit Hannisdal 1930 II 387

Berit Hopland 1937 II 650

Berit Hopland 1937 I 194

Berit Hopland 1954 II 662

Berit Jansen 1952 I 428

Berit Johnsen 1932 I 190

Berit Kristiansen 1942 I 643

Berit Landa 1959 I 285, 287

Berit Larsen 1946 II 399

Berit Leikvoll 1945 I 575

Berit Lerøy 1947 III 264, 265

Berit Lie 1936 III 425

Berit Olsen 1943 II 404

Berit Ones 1961 II 652

Berit Opdahl 1945 III 532

Berit Solheim 1940 I 628

Berit Sundfør 1939 III 497

Berit Tertnes 1935 I 307

Berit Ulvøy 1949 II 198

Berit Vik 1939 II 475

Berit Voldnes 1945 I 311

Berit Øksnes 1944 II 655

Berit Østergaard 1936 I 86

Berith Stavenes 1939 I 424

Berly Carlsen 1912 III 307

Berner Askerhaug 1910 II 503, 526

Bernhard Austrheim 1946 III 92, 180

Bernhard Hopland 1905 II 649

Bernhard Knudsen 1922 I 513

Bernhard Kvamme 1904 III 383

Bernhard Leirvåg 1947 I 362

Bernhard Opdahl 1900 III 532

Bernhard Thomassen Austrheim 1887 III 90

Bernhardine Johannesdtr Dybvik 1871 II 327

Bernt Amundson 1841 Leirvågen I 53

Bernt Andreasson Sætre 1879 II 23

Bernt Daae 1933 II 308

Bernt Fredriksen Langøen 1863 III 564

Bernt Gabrielson 1802 IV 42, 150

Bernt Handeland IV 398

Bernt Hansen Austrheim 1886 III 95, IV 366

Bernt Helland 1941 I 635

Bernt Jensen 1864 Ulvika II 159

Bernt Korsøen 1941 II 392

Bernt Langøen 1919 III 566

Bernt Martinussen 1944 III 571

Bernt Mikkelson Skrede 1877 III 27

Bernt Mikkelson Leikvoll I 653

Bernt Monson 1870 III 603

Bernt Olson 1844 Solend I 616

Bernt Peterson Rossneset IV 129, 133

Bernt Rasmusson 1837 Furebotten I 354

Bernt Rognaldson 1854 Byrkeland I 419

Bernt Saure 1951 I 310

Bernt Skurtveit IV 402

Bernt Årås 1601 II 355

Berntine Berntsdtr Ødejord 1900 I 629

Berny Hansen 1929 I 121

Berny Hausberg 1956 III 424

Bersina Andreasdtr 1841 Øksneset II 251

Berta Andreasdtr 1875 Synnevågen I 416, IV 64

Berta Bårdsdtr 1880 Kaland I 562, 674

Berta Eriksdtr 1834 Sylta II 271

Berta Eriksdtr 1838 Børilden I 586, IV 67

Berta Gjengedal 1927 III 562

Berta Hansdtr 1815 Litlås I 163

Berta Hansdtr 1853 Øksneset III 618

Berta Hanstveit 1892 I 378

Berta Holmås 1914 I 286

Berta Jakobsdtr 1844 Hjertås II 430

Berta Jakobsdtr 1854 Mjøs II 600

Berta Jakobsdtr 1874 Låstad I 416

Berta Johannesdtr 1857 Solend II 66

Berta Knarvik 1918 I 293

Berta Larsdtr 1822 Austrheim I 353, IV 226, 227

Berta Marie Johannesdtr 1829 III 331

Berta Martinusdtr 1877 Hjertås II 422, IV 37

Berta Martinusdtr 1855 Hope I 403, 570, III 126, IV 146, 156

Berta Martinusdtr 1873 Lerøyna II 612

Berta Monsdtr 1855 Bergsvika III 276

Berta Olsen 1881 II 648

Berta Olsen 1882 Tverdarøy I 166, 168

Berta Sjursdtr 1813 Knarrvika II 204, IV 192

Bertel Andreasson 1851 Hopland II 600

Bertel Bertelsen 1916 Austrheim III 245

Bertel Erikson 1772 Hopland II 599

Bertel Erikson 1835 Leirvågen I 34

Bertel Erikson 1847 Austrheim III 39

Bertel Gudmundson 1711 Rossnes III 86, 117

Bertel Hanson Opdahl 1857 III 531

Bertel Hanson 1803 Ulvøyna II 172

Bertel Knutson Lerøy 1852 III 276, IV 63

Bertel Nilsen 1793 Eide II 264

Bertel Olson 1869 Leirvågen I 36

Bertha Bertelsdtr 1867 Kopper I 711

Bertha Ulvøen 1874 II 205

Bertil Strømmen 1953 II 408

Bertin Bertelsen 1875 III 40

Bertin Jakobsen Njøten 1887 I 506

Bertin Jakobson Hevrøy 1894 I 697

Bertin Leikvoll 1892 I 662, 678, IV 358

Bertin Lervåg 1906 I 36

Bertin Lervåg 1912 III 536

Bertina Bårdsdtr Sulen 1886 II 77

Bertina Martinusdtr 1853 Villanger II 521

Bertina Olsdtr 1873 Rongeværet III 603

Bertina Sævrøy 1894 III 697

Bertine Johannesdtr 1886 Øksneset II 498

Bertine Olsdtr 1894 Skor I 536

Bertinus Haugen 1896 II 498

Besse Amundson 1796 Kvalvågen II 261, IV 31, 180, 181

Besse Jakobson 1730 Synnevågen II 19, III 461

Besse Knutson 1671 Kaland I 137

Besse Leirvågen I 19

Besse Magneson 1702 Keilo III 487

Besse Magneson 1702 Keilo I 208

Besse Olson Hopland II 548

Besse Olson Vik II 548

Besse Olson 1769 Kvalvågen I 501

Besse Olson 1826 Søre Njøta I 503

Besse Person 1662 Førland II 460

Betsy Indrevær 1922 III 660

Betsy Saltnes 1923 I 575

Betty Larsen Kleppe 1952 II 90, 405

Betty Rebnord 1910 III 410, IV 456

Bini Hamdani 1967 I 87

Birger Holgersen 1947 III 714

Birger Hopland 1962 II 345

Birger Krossøy 1931 III 627

Birger Landøy 1946 II 310

Birgit Fonnes 1965 I 193

Birgit Hopland 1903 II 664

Birgit Kaland 1945 I 303

Birgit Midtbø 1899 I 541

Birgit Skaga 1917 II 301

Birgitta Storheim 1905 II 123

Birgitte Ravn 1968 I 197

Birte Løseth 1963 II 394, III 194

Birte Stormark 1981 II 408

Birthe Johnstad 1967 III 151

Birthe Larsen 1929 II 537

Bjarne Aga 1947 I 100

Bjarne Bergsvik 1951 III 195

Bjarne Fonnes 1924 I 300

Bjarne Førde 1930 II 348

Bjarne Hjertaas 1918 II 442

Bjarne Holevik 1913 II 193

Bjarne Kaland 1919 I 180

Bjarne Kaland 1956 III 314

Bjarne Krossøy 1913 III 620

Bjarne Krossøy 1929 I 604

Bjarne Lerøy 1924 III 310

Bjarne Nesse 1916 II 114, 524

Bjarne Neteland 1956 I 37

Bjarne Nordgard 1921 III 122, 181, 196

Bjarne Pedersen 1950 II 515

Bjarne Rørtveit 1926 II 107

Bjarne Sjøvold 1933 III 634

Bjarne Stevnebø 1922 I 575

Bjarnhild Tresvik 1933 I 300

Bjarte Austgulen 1969 III 499

Bjarte Brekke 1968 I 313

Bjarte Drange 1970 III 314

Bjarte Friborg 1966 II 311

Bjarte Hjelmtveit 1951 III 668

Bjarte Sigvathsen 1975 I 170

Bjarte Synnevåg 1961 I 421

Bjørg Andersen 1944 I 193, 194

Bjørg Austrheim 1938 III 188

Bjørg Budal 1946 II 135

Bjørg Dahl 1942 I 313

Bjørg Daae 1941 II 307

Bjørg Eide 1949 III 714

Bjørg Eva Mjelstad 1937 II 441

Bjørg Frantzen 1945 I 143

Bjørg Gullaksen 1936 I 234

Bjørg Hansen 1941 I 191

Bjørg Hatletvedt 1940 II 533

Bjørg Hesjedal 1942 I 85

Bjørg Holsen 1938 III 712

Bjørg Hopland 1948 II 654

Bjørg Iversen 1938 I 491

Bjørg Lervåg 1930 I 36

Bjørg Lerøy 1935 III 312

Bjørg Lygre 1935 II 537

Bjørg Midtbø 1936 II 663

Bjørg Midtbø 1943 I 303

Bjørg Nordbø 1939 I 86

Bjørg Nordø 1924 II 536, 537

Bjørg Nygård 1933 I 544

Bjørg Nødtvedt 1940 III 648

Bjørg Opsahl-Engen 1935 I 307

Bjørg Saue 1946 I 422

Bjørg Skogsrud 1921 III 173

Bjørg Skålevik 1956 II 668

Bjørg Svanevik 1942 II 111

Bjørg Vik 1963 II 482

Bjørg Zachariassen 1934 III 307

Bjørg Øksnes 1941 III 501

Bjørn Arnø 1930 I 607

Bjørn Arve Nordgard 1952 III 189, 196

Bjørn Arve Forsell 1948 I 313

Bjørn Atle Pedersen 1980 II 409

Bjørn Brekkan 1952 II 310

Bjørn Bråthen 1959 I 285, 287

Bjørn Fadnes 1955 I 308

Bjørn Fresvik 1971 II 480

Bjørn Hauge 1961 II 348

Bjørn Helge Olsen 1974 III 264

Bjørn Jakobsen IV 275

Bjørn Jørstad 1938 III 184

Bjørn Kvinge 1982 II 406

Bjørn Langedal 1936 II 134

Bjørn Lie 1934 I 361

Bjørn Misje 1941 I 302

Bjørn Njærheim 1955 I 493

Bjørn Olaf Knutsen 1955 III 262

Bjørn Otterlei 1954 II 310

Bjørn Sivertsen 1951 II 305

Bjørn Sjøvold 1962 II 312

Bjørn Steinar Nesse 1965 I 647

Bjørn Strømsnes 1957 III 314

Bjørn Sæle 1951 II 398, III 184

Bjørn Thorsheim IV 276

Bjørn Tore Storheim 1967 II 101

Bjørn Tore Njøten 1944 I 568

Bjørn Utkilen 1937 I 363

Bjørn Øksnes 1958 I 283, II 341

Bjørnar Leirvåg 1975 I 313

Bjørn-Erik Larsen 1961 I 288

Bjørn-Inge Tolleshaug 1965 II 349

Bjørn-Rune Markhus 1959 III 573

Bjørnstjerne Bjørnson IV 244

Blanseflor Lunge I 15, 201

Bodil Boie Nilssen 1958 II 310

Bodil Hosøy 1959 I 646

Bodil Mjåtveit 1946 III 245

Bodil Monslaup 1950 I 488, IV 324

Bodil Rebnord 1957 III 384

Bol Jonasdtr 1742 Årås II 328, 370

Bol Kristoffersdtr Ruus II 365

Bol Utkilen I 325

Borgfrid Eide 1929 II 280

Borghild Arntsdtr Lervåg 1899 I 59

Borghild Bakke 1904 I 441

Borghild Bergsvik 1923 III 264

Borghild Bertelsen 1909 I 628

Borghild Brandvik 1931 II 393

Borghild Dalen 1913 II 620

Borghild Ellingsdtr Lønningen 1900 II 457

Borghild Fjellanger 1912 I 229

Borghild Flygansvær 1912 I 295

Borghild Gjerde 1923 II 657

Borghild Gullaksen 1909 I 275

Borghild Hagen 1926 I 538

Borghild Knutsdtr 1892 Veland I 280

Borghild Kvamme 1893 III 382

Borghild Kversøy 1905 III 626

Borghild Langøy 1917 III 573

Borghild Langøy 1928 I 620

Borghild Lerøy 1908 I 337, 361

Borghild Lodden 1903 I 395, II 132

Borghild Nilsdtr Leirvåg 1899 I 72

Borghild Sætre 1907 II 607

Borghild Takvam 1916 I 119

Borghild Valen 1910 III 161

Borghild Vevatne 1924 II 389

Borghild Åstveit 1928 I 543

Borgny Bakke 1920 I 542, 544, III 499

Borgny Budal 1912 II 93

Borgny Lohne 1919 I 465

Borgny Mjånes 1943 II 137

Borgny Mongstad IV 315

Borgny Njøten 1937 I 557

Bothild Arnesdtr Nordvik I 330

Bothild Arnesdtr 1734 Leirvågen I 209

Bothild Arnesdtr 1814 Utkilen I 348, IV 57

Bothild Karlsdtr 1831 Søre Njøta III 242

Bothild Kilstraumen II 151

Bothild Litlås I 94

Bothild Magnesdtr Leirvågen I 19

Bothild Mikkelsdtr 1807 Fonnes I 51, IV 90

Bothild Sævrøyna III 680

Bothilde Knutsdtr 1885 Øksneset II 644

Bothilde Nilsdtr 1883 Utkilen I 219

Botolf Monslaup 1911 I 487

Botolv Austrheim III 72

Botolv Fonnes I 220

Botolv Litlelindås II 499

Botolv Olson 1759 Lørvika III 254

Botolv Torson 1785 Haugland III 94, IV 42, 144

Brit Eide 1945 II 399

Brit Skailand 1970 I 198

Brit Tharaldsen 1955 I 568

Brita Amundsdtr 1737 Risa I 345

Brita Amundsdtr 1771 Leirvågen I 209

Brita Andersdtr Bergfjord 1867 III 131, IV 233

Brita Andersdtr Årås III 447

Brita Andersdtr Bakka I 447

Brita Andersdtr 1714 Bakka I 407

Brita Andersdtr 1725 Haukås II 181

Brita Andersdtr 1754 Tyborgneset II 270

Brita Andersdtr 1781 Søre Njøta II 501, IV 47

Brita Andersdtr 1838 Vågenes II 251

Brita Andersdtr 1848 Utkilen I 255, 355, II 50, IV 63

Brita Arnesdtr 1718 Risa III 353

Brita Arnesdtr 1808 Litlelindås II 172

Brita Arnesdtr 1834 Bruvoll III 531, 623

Brita Askildsdtr 1850 Dragøyna III 89

Brita Austrheim III 48, 92

Brita Bergsvika 1684 III 205

Brita Bertelsdtr 1737 Austrheim II 368

Brita Bertelsdtr 1767 Austrheim III 88, IV 109

Brita Bertelsdtr 1782 Fonnebost I 102

Brita Bessesdtr Hopland II 549

Brita Bessesdtr 1717 Grimstad I 48, 331

Brita Bessesdtr 1757 Øksneset III 472

Brita Dyrneset III 319

Brita Ekse Sætre 1918 II 81

Brita Eliasdtr 1796 Bergsvika I 410

Brita Ellingsdtr 1830 Utkilen I 348

Brita Eriksdtr 1764 Hopland III 598

Brita Eriksdtr 1823 Haugsdalen II 239

Brita Fonnes 1666 I 207

Brita Frøyset III 680

Brita Halvorsdtr Rebnor III 366

Brita Halvorsdtr 1816 Mjøs III 350, 610

Brita Halvorsdtr 1856 Rebnor II 334

Brita Hansdtr Nordre Njøta 1795 I 555, IV 31

Brita Hansdtr Solend I 614

Brita Hansdtr 1758 Haga II 272

Brita Hansdtr 1777 Bakka I 454

Brita Hansdtr 1781 Hopland III 653

Brita Hansdtr 1798 Sleire I 707

Brita Hansdtr 1829 Førland III 51

Brita Hansdtr 1851 Keilo I 181

Brita Hopland II 548

Brita Hovden 1906 II 160

Brita Håvardsdtr 1703 Storoksa I 693

Brita Ivarsdtr 1839 Bergsvika III 124, 623

Brita Jakobsdtr 1688 Grimstad I 371

Brita Jakobsdtr 1724 Synnevågen II 19

Brita Jakobsdtr 1803 Grinde II 454

Brita Jakobsdtr 1806 Tofting I 530

Brita Jakobsdtr 1855 Søre Njøta II 437

Brita Jensdtr 1794 Rongeværet III 652, IV 57

Brita Jensdtr 1833 Instefjord III 398

Brita Johannesdtr 1726 Fonnes II 241

Brita Johannesdtr 1738 Hestvika III 231

Brita Johannesdtr 1769 Bøkevoll II 238, III 616

Brita Johannesdtr 1783 Kvalvågen I 340

Brita Johannesdtr 1793 Byrknes I 610

Brita Johannesdtr 1806 Nordre Njøta III 653

Brita Johannesdtr 1850 Hesjedal I 570, IV 156

Brita Jonsdtr Kvalvågen II 217

Brita Jonsdtr 1709 Solend I 582

Brita Jonsdtr 1764 Marås III 106

Brita Jonsdtr 1853 Hopland II 594

Brita Josefsdtr 1771 Brunnsland II 370, IV 153

Brita Josefsdtr 1830 Hopland II 603

Brita Kjelven 1936 I 492

Brita Knutsdtr Berge II 46

Brita Knutsdtr 1750 Solend I 656

Brita Knutsdtr 1760 Hernes II 237

Brita Kristiansdtr 1710 Hopland III 105

Brita Krossøyna III 588, 622

Brita Kvalvågen II 239, 243

Brita Larsdtr Hopland II 581

Brita Larsdtr 1780 Solend II 500, IV 46, 47

Brita Larsdtr 1784 Rossnes II 184

Brita Larsdtr 1806 Solend II 185, IV 63

Brita Larsdtr 1812 Fjellanger III 226

Brita Larsdtr 1829 Austrheim III 100, 233, IV 86, 87

Brita Larsdtr 1832 Bergsvika I 376, III 233

Brita Larsdtr 1846 Nordre Njøta I 616

Brita Lassesdtr 1800 Bergsvika III 232

Brita Leirvågen I 19

Brita Magnesdtr 1709 Kaland I 138

Brita Magnesdtr 1718 Mykletun I 655

Brita Martinusdtr 1847 Synnevågen II 454

Brita Midtbø 1910 I 143

Brita Mikkelsdtr 1762 Mongstad I 519

Brita Mikkelsdtr 1812 Holmås I 490, 559, IV 86

Brita Monsdtr 1793 Brekke III 94, IV 42

Brita Monsdtr 1793 Takle III 384

Brita Nilsdtr Førland II 450

Brita Nilsdtr 1800 Frøyset III 601

Brita Nilsdtr 1802 Solend I 616

Brita Olsdtr Krossøyna III 354

Brita Olsdtr 1823 Austrheim III 124, IV 61

Brita Olsdtr Soltveit I 582

Brita Olsdtr 1694 Hopland II 632

Brita Olsdtr 1729 Kvalvågen III 93

Brita Olsdtr 1731 Kaland I 21

Brita Olsdtr 1737 Hopland III 526

Brita Olsdtr 1741 Seim III 55

Brita Olsdtr 1761 Hopland II 633

Brita Olsdtr 1764 Sevaldstad II 272

Brita Olsdtr 1765 Skotsund II 633

Brita Olsdtr 1793 Titland III 357

Brita Olsdtr 1844 Austrheim III 119

Brita Olsdtr 1867 Fjellsenda II 326

Brita Persdtr 1703 Rebnor III 435

Brita Persdtr 1844 Grenda III 623

Brita Rasmusdtr Njøtøyna I 518, III 273

Brita Rasmusdtr 1727 Solend I 622

Brita Rasmusdtr 1731 Luro III 87

Brita Rasmusdtr 1821 Skodvin I 107

Brita Reinhardsdtr 1722 Lund II 55

Brita Romslo Kleiven 1926 II 386

Brita Rongeværet III 642

Brita Salomonsdtr 1736 Solend II 469

Brita Samsonsdtr 1733 Henrikstveiten I 608

Brita Sjursdtr 1742 Byrkeland I 101

Brita Sjursdtr 1757 Austrheim III 73

Brita Sjursdtr 1760 Rongeværet III 462, 657

Brita Sjursdtr 1767 Austrheim III 118, IV 60

Brita Solend I 599

Brita Steffensdtr 1823 Haukeland I 141, IV 52

Brita Steffensdtr 1852 Ellvika III 245

Brita Straumstad I 433

Brita Synnevågen I 379, 406

Brita Søre Njøta 1683 I 499

Brita Sørensdtr 1709 Fonnes III 86

Brita Tallaksdtr 1705 Sleire III 390

Brita Torkildsdtr 1861 Hope I 97

Brita Torsteinsdtr 1749 Li III 94

Brita Ulvøyna II 180

Brita Vikane I 692

Brita Villumsdtr 1677 Kvalvågen II 249

Brita Villumsdtr 1778 Solend II 462

Britanna Baldersheim 1887 III 307

Britt Danielsen 1959 I 647

Britt Floen 1949 II 389

Britt Flotve 1961 II 396

Britt Frantzen 1945 I 641

Britt Gjerde 1951 III 420

Britt Holmgren 1934 I 642

Britt Ingebrigtsen 1949 II 480, III 311

Britt Karin Larsen 1945 III 152

Britt Langøen 1961 III 195

Britt Leikvoll 1967 II 390, IV 322

Britt Magnussen 1944 I 638

Britt Marholm 1972 III 194

Britt Nesse 1964 II 421

Britt Nyheim 1965 I 88

Britt Rivenes 1960 I 589

Britt Rongevær 1963 III 713

Britt Skaalevik 1963 III 315

Britt Skaar 1962 I 428

Britt Øvretveit 1962 II 407

Britt Aase 1947 III 425

Brynhild Lilleheil 1935 III 593

Brynhild Olsdtr 1721 Langeneset III 275

Brynhild Solend 1719 I 621

Bryning Ehlers 1668 I 231

Brynjel Olson 1782 Mellingen II 238, III 616, IV 185, 186, 192

Brynjulf Nilsen 1936 III 310

Brytteva Olsdtr 1796 Kvalvågen II 263

Børge Hansen 1947 II 663

Børge Ryland 1956 I 304, IV 327

Børner Johannesen 1921 I 179

Bård Austrheim 1915 III 172

Bård Bolstad 1968 III 418

Bård Jakobson 1695 Mongstad III 680

Bård Jonson 1784 Husa III 691, IV 191

Bård Jonson 1813 Hjartholm I 434, II 325

Bård Larson 1843 Nordre Njøta III 491

Bård Mikkelson 1754 Synnevågen I 374

Bård Monson 1847 Mongstad I 134

Bård Trondson 1643 Kvalvågen II 246

Camilla Pedersen 1982 III 195

Campbell IV 416, 417

Caritha Stueland 1975 I 170

Cathrine Magnussen 1978 III 195

Cathrine Marthinussen 1979 III 194, 198

Cato Strømsnes 1969 II 347, 394, III 195

Cecilia Eriksdtr 1842 Solend I 596

Cecilia Martinusdtr 1871 Hjertås II 326, 387

Cecilia Mikkelsdtr 1831 Solend III 121

Cecilia Olsdtr 1855 Skodvin I 57, 65

Cecilia Olsdtr 1874 Leirvågen I 26

Cecilie Fonnes 1973 II 304

Cecilie Gudmundsen 1877 Røvær III 590

Cecilia Jetmundsdtr 1884 Hopland II 628, IV 40

Cecilie Johannesdtr Monslaup 1873 III 457

Cecilie Lill Michelsen 1978 I 306

Charlotte Mikkelsen 1904 I 71, 286, IV 310, 399, 403, 452, 458

Christel Mongstad 1977 I 318

Christer Pedersen 1977 III 668

Christian Drange 1975 I 646

Christian Jørgensen 1974 III 224

Christian Paus IV 271

Christine Loftås 1987 III 192

Christopher Mulligan 1968 II 138

Christopher Ruus 1879 I 632, III 126, 153, IV 364, 399, 400, 411, 452,

Conrad Larsen Rosnes 1876 III 306

Conrad Martinsen 1886 I 109, 112, IV 394

Dag Brattaule 1960 II 397

Dag Eikeseth 1945 III 572

Dag Morten Herland 1959 I 309

Dag Solberg 1963 II 403

Dag Thon 1946 II 402

Dagfinn Ludvigsen 1949 II 507, 528, 538

Dagfinn Sørsdal I 84

Dagmar Kaland 1958 I 197

Dagmar Madsen 1915 II 533

Dagny Austrheim 1926 III 76

Dagny Børilden 1924 III 541

Dagny Hansen 1941 I 179

Dagny Haugsdal 1932 III 657

Dagny Hope 1923 I 315

Dagny Løvås 1917 III 495

Dagny Malm 1918 I 639

Dagny Nilsen 1945 III 313

Dagny Solheim 1936 I 643

Dagny Sætre 1922 II 285

Dagrun Hammersland 1954 II 538

Dan Steffen Kaland 1975 I 175

Daniel Bildt I 15, 201

Daniel Danielsen 1890 I 512

Daniel Kaland 1927 I 190, IV 464

Daniel Larson Rongeværet 1711 III 651

Daniel Thomasson Årås II 355

Dankert Dankertsen IV 214

Dankert Dankertsen Heiberg 1735 I 15, 366, 467, II 120, 152, 221, 446, III 553, 672, IV 74, 214

David Hjertaas 1970 II 426, III 194

David Ludvigsen 1976 II 528, 538

David Monson I 621, III 678

David Olson 1836 Skauo I 177

Diana Haugsdal 1971 I 118

Didrik Busch II 542

Didrik Lerøy 1974 I 647

Didrik Røiland 1943 I 312

Didrik Sandvik 1910 I 339

Dina Amundsen 1898 I 339

Dina Fonnes 1890 I 170

Dina Straume 1909 III 399

Ditlef Hopland 1901 II 592

Ditlef Sætre 1901 II 80

Ditlev Amundson 1702 Bergsvika III 224

Ditlev Amundson 1768 Bergsvika III 225, IV 171

Ditlev Mikkelson Staal III 116, 661

Ditlev Monson 1759 Utkilen III 604, IV 191

Ditmar Johansen 1933 I 643

Ditmar Kahrs 1785 II 224, IV 76

Diverte Wolpman I 545

Dordi Ellingsdtr 1717 Synnevågen I 407

Dordi Knutsdtr 1687 Ones I 509

Dordi Knutsdtr 1749 Søre Njøta II 271, III 94, 487

Dordi Magnesdtr 1816 Hopland II 639

Dordi Mikkelsdtr 1736 Skorneset I 615, II 528

Dordi Monsdtr 1696 Nordre Njøta I 563

Dordi Solend I 620

Doris Smedsvik 1921 II 114, 649, IV 451

Dorte Jensdtr Syslok 1787 III 456

Dorte Jetmundsdtr 1759 Synnevågen III 437

Dorte Jonsdtr Holm 1787 II 237

Dortea Austrheim 1905 II 191

Dortea Becker Kahrs 1797 II 225, IV 76

Dortea Finne 1753 II 223

Dortea Hansdtr 1852 Øksneset II 69

Dortea Heiberg 1786 I 467, II 223, IV 74

Dortea Henriksdtr 1771 Sanden III 281

Dortea Hind 1793 II 318, IV 76, 91, 137, 328

Dortea Kasparsdtr Brügger 1867 I 532

Dortea Kristoffersdtr 1842 Sætre III 130

Dortea Larsdtr 1843 Nordre Njøta I 334

Dortea Larsdtr 1873 Furnes I 336, 355, II 233

Dortea Ludvigsdtr Daae 1863 I 697

Dortea Martinusdtr 1811 Børilden I 403, II 56

Dortea Nyhavn 1881 III 152

Dortea Ottesdtr 1711 Rongeværet III 651

Dorthea Gjengedal 1898 II 503

Dorthea Ulvøy 1930 II 85

Dorthea Utkilen 1944 I 362

Dorthea Øksnes 1900 I 588

Dønet Andersdtr 1749 Svelgene III 356

Eddie Sætre 1960 III 194

Edel Eide 1945 III 572

Edel Fjellstad 1951 II 88, 400

Edel Mellingen 1945 II 525

Edgar Eriksen 1907 III 407

Edgar Håland 1954 I 642

Edgar Kaland 1929 I 191

Edith Bruun 1925 III 709

Edith Nordbø 1949 I 575

Edith Rongevær 1919 III 668, IV 422

Edith Rosnes 1921 I 106

Edith Sæthre 1935 I 719

Edmund Helland 1948 I 646, II 300

Edmund Kaland 1947 I 192

Edmund Kjeilen 1922 II 78

Edmund Kjeilen 1947 II 196

Edmund Synnevåg 1944 II 395

Edmund Sætre 1938 II 111

Edny Vikene 1944 I 79, 197

Edny Wiken 1939 II 92

Edvald Krossøy 1932 III 483

Edvard Ananiasson 1868 Solend I 593, IV 38

Edvard Bergsvik 1918 III 220, IV 423

Edvard Bjerkestrand 1953 II 408

Edvard Budal 1903 I 395, II 132

Edvard Børilden 1903 I 604

Edvard Fonnes 1905 I 270

Edvard Gulholm 1915 II 84

Edvard Hopland 1893 II 84, 336

Edvard Ivarson Toftegård 1877 II 296

Edvard Korsøen 1912 III 604

Edvard Kristenson Haugsdal 1897 I 118, 453

Edvard Langøen 1882 III 560

Edvard Langøy 1915 II 80, IV 418

Edvard Magnusson 1865 Førland II 476

Edvard Malmin 1921 I 296

Edvard Monsen 1914 II 655

Edvard Nilson 1877 Lerøyna III 299, IV 67

Edvard Olson Børilden 1873 III 518

Edvard Olson Rongevær 1875 III 660, IV 259, 279

Edvard Olson 1884 Øksneset III 452, IV 40

Edvard Rongevær 1925 III 660

Edvard Solheim 1888 I 612

Edvard Synnevåg 1975 I 306

Edvard Tresvik 1912 I 293

Edvard Vikene 1920 I 185

Edvard Øvstedal 1902 II 394

Edvard Åråsvåg 1910 II 92

Edvardine Fondenes 1898 I 233, IV 406

Edvin Austrheim 1933 III 185

Edvin Langøy 1957 I 123

Edvin Martinussen 1913 III 570

Edvin Soltvedt 1945 II 537

Edvin Strømsnes 1926 I 584

Egil Bergsvik 1942 III 263

Egil Budal 1944 II 108

Egil Børilden 1939 III 425, 517

Egil Eriksen 1940 I 360

Egil Fett 1937 III 306

Egil Fjellstad 1959 III 263

Egil Grøttveit 1952 I 645

Egil Leikvoll 1937 I 660

Egil Lohne 1946 III 266

Egil Mikalsen 1958 III 183

Egil Olsen 1946 III 419

Egil Sivertsen 1912 II 305

Egil Solberg 1949 III 714

Egil Sæl 1944 I 308

Egil Sætre 1947 II 39

Egil Sørlie 1969 I 136

Egil Tollefsen 1944 III 187

Egil Øksnes 1960 III 426

Egon Askvik 1958 III 86, IV 327

Egon Haga 1937 I 120

Eilef Olson 1818 Skår II 325

Eilert Jonasson Solheim 1864 I 709, IV 39

Eilert Kristian Eilertson Gran IV 54

Eilert Kristian Jørgenson IV 54

Eilert Kristianson 1868 Byrknes I 329

Eilert Olson Solheim 1869 Hopland I 616, IV 39

Eilert Winther 1951 II 538

Eilif Lind 1932 I 120

Einar Austrheim 1964 II 113, 408, III 197

Einar Bakke 1943 I 460

Einar Berg 1906 I 69

Einar Bø 1908 IV 271

Einar Børilden 1931 II 343

Einar Dahle 1931 II 136

Einar Dyrøy 1931 I 29, 64, III 180

Einar Ebeltoft 1962 I 123

Einar Ellingsen 1950 II 534

Einar Fjellstad 1936 II 342

Einar Hansen Fonnes 1911 I 295

Einar Hauge 1914 III 667

Einar Haveland 1936 I 421

Einar Hopland 1941 I 686

Einar Isaksen 1946 I 303

Einar Jenssen 1909 II 187, 195

Einar Johannessen 1943 II 535

Einar Kristenson 1791 Leikvoll III 457, IV 186

Einar Langøy 1950 III 571

Einar Monson 1733 Verås I 655

Einar Olsen 1941 III 520

Einar Rebnord 1960 III 424

Einar Rongevær 1958 III 714

Einar Synnevåg 1943 I 614, 633, IV 496

Einar Sørensen 1905 II 380, IV 341

Einar Thornquist 1938 III 191

Einar Vikene 1917 I 710

Einar Vågheim 1943 I 303

Einar Øksnes 1934 III 495

Einy Hylland 1955 III 307

Eirik Johannessen 1962 III 427

Eirik Vabu 1897 III 414

Eirl Marholm 1950 II 342

Eivind Børilden 1963 III 421

Eivind Fonnes 1911 I 235

Eivind Helland 1912 II 559

Eivind Langøy 1941 III 186, IV 483

Eivind Viken IV 421, 422

Eivind Vikene 1950 I 719

Eivind Vaage 1933 I 120

Elbjørg Hauge 1946 III 308

Eldbjørg Bakke 1953 I 466

Eldbjørg Enger 1936 III 670

Eldbjørg Kjeilen 1942 151

Eldbjørg Lohne 1978 III 194

Eldbjørg Sandvik 1952 I 313

Eldbjørg Øpstad 1944 III 198, 500

Elen Kristiansdtr 1861 Kvernøyna III 125

Elen Monsdtr 1864 Solend III 465

Elen Sørensdtr 1857 Fivelsdal I 420

Elen Øksnes 1913 I 272

Elen-Marie Skaalvik 1935 I 307

Elevina Johannesdtr 1883 Hølleland I 627

Elfrid Knutsen 1941 III 500, 524, 714

Elfride Langøy 1945 I 122

Eli Andersdtr Sleire I 231

Eli Austrheim III 72, 98

Eli Bøyum 1953 I 196

Eli Eidsheim 1948 II 403, 405

Eli Ellingsdtr Rebnor III 388

Eli Eriksdtr 1764 Austrheim III 98, 599, IV 242

Eli Halvorsdtr 1804 Hopland II 567

Eli Halvorsdtr 1833 Bergfjord II 611

Eli Hansdtr 1817 Nordland I 239

Eli Hansdtr 1822 Dyrneset II 512

Eli Hopland II 582

Eli Ingebrigtsdtr 1710 Sirset III 64

Eli Jansdtr 1830 Tyborgneset II 327

Eli Johannesdtr 1727 Børilden I 655

Eli Jonsdtr 1804 Årås I 717

Eli Kristiansdtr 1781 Vollo II 553

Eli Krossøy 1941 I 360

Eli Kvilekval 1958 I 426

Eli Leganger 1951 I 644

Eli Monsdtr Bergsvika III 236

Eli Ness 1962 II 438

Eli Olsdtr 1821 Bergsvika III 246, IV 47

Eli Olsdtr 1800 Straume I 677

Eli Olsdtr 1812 Berge I 662

Eli Pedersen 1941 III 671

Eli Persdtr 1747 Synnevågen I 407, 609, IV 79, 80, 82

Eli Persdtr 1794 Hopland II 638

Eli Stien 1965 III 313

Eli Sundfør 1942 III 501

Eli Synnevågen I 399

Eli Toft 1941 I 453

Eli Vikene 1957 I 646

Eli Aarnes 1956 III 313

Eli-Anne Uthaug 1970 II 407

Elias Albriktson Risnes 1730 III 206

Elias Engelson Fonnes 1884 I 235, IV 358, 393

Elias Erikson Langøy 1889 I 709

Elias Erikson 1841 Børilden III 534

Elias Fonnes 1909 I 228

Elias Hanson Fonnes 1856 I 264, IV 148, 364, 399, 403

Elias Knutson 1825 Moldøyna IV 135

Elias Knutson 1827 Budalen II 128

Elias Knutson 1857 Furebotn II 159, IV 137, 142

Elias Langøy 1880 III 557

Elias Larson Sævrøyna 1710 III 551, 681

Elias Larson Indreide 1875 II 127, IV 238, 288, 299, 302, 303

Elias Larson Langøy 1880 I 97, IV 138

Elias Martinusson Dyrnes 1853 III 327

Elias Martinusson 1825 Åråsvågen II 330, IV 189

Elias Martinusson 1865 Leikvoll I 678, IV 63

Elias Martinusson 1853 Austrheim III 327

Elias Nytræ 1901 I 423

Elias Rasmusson Toftegård 1852 II 289

Elias Teige 1945 III 423

Elida Knutsen 1892 Lerøyna III 308

Eliin Meyer Olsen 1953 I 315

Elin Bakke 1945 I 465

Elin Bolkan 1967 III 194

Elin Duesund 1963 II 347

Elin Dyrøy 1962 III 180

Elin Fanebust 1944 I 192

Elin Hartveit 1955 III 497

Elin Hella 1961 III 424

Elin Helland 1959 I 309, III 421

Elin Johannesen 1955 II 311

Elin June Årås 1971 II 312

Elin Jørgensen 1946 II 396

Elin Kvinge 1967 II 345, 406

Elin Njøten 1943 III 138

Elin Rebnord 1962 III 427

Elin Solberg 1974 III 37

Elin Synnevåg 1968 II 307

Elin Tvedt 1974 II 665

Elin Veland 1979 II 107

Elina Andreasdtr 1866 Fonnes I 245

Elina Ivarsdtr 1888 Kaland I 141

Elina Karlsdtr 1871 Kaland I 233, IV 366, 403

Eline Tangen 1931 III 336

Elisa Fjellstad 1903 III 259

Elisa Larsdtr 1863 Bø III 219

Elisabet Brügger 1773 I 496

Elisabet Hansen 1849 I 527

Elisabet Jonsdtr 1862 Rossnes III 242

Elisabet Kahrs 1819 III 224, IV 76

Elisabet Lambrechts 1830 III 513, IV 42

Elisabet Larsdtr 1823 Fadnes III 554, IV 42

Elisabet Martinusdtr 1857 Hope I 165, III 234

Elisabet Nilsdtr 1880 Utkilen I 163

Elisabeth Austrheim 1972 II 288

Elisabeth Blomvågnes 1982 II 409

Elisabeth Børilden 1899 III 516

Elisabeth Hamlander 1967 I 194

Elisabeth Hovd 1961 I 37

Elisabeth Jensen 1976 II 402

Elisabeth Kaland 1962 I 193, 313

Elisabeth Mikalsen 1969 II 345

Elisabeth Namdal 1977 II 404

Elisabeth Pedersen 1948 II 390

Elisabeth Sars 1940 III 256

Elisabeth Skauge 1976 I 88

Elisabeth Skilbrei 1902 I 704

Elisabeth Storheim 1959 III 196

Elisabeth Thoresen 1951 II 399

Elise Hjort 1763 III 512

Elise Johnsen Sandven 1924 III 244

Elizabeth Fonnes 1979 III 267

Ella Hopland 1919 II 564

Ella Moen 1921 II 498

Ella Myklebust 1931 I 286, IV 452, 495

Ellaug Haveland 1937 I 81

Ellef Lohne 1892 II 69, IV 395, 417, 418, 419, 420, 446

Ellen Christensen 1948 III 424

Ellen Hammer 1929 III 499

Ellen Hansdtr Sævrøyna III 679

Ellen Marie Fredriksdtr 1789 II 329, IV 85, 86

Ellen Simonsdtr Lerøyna 1785 III 282

Ellen Thornquist 1961 III 469

Ellen Vikan I 311

Ellen Ytre-Hauge 1946 II 390

Ellert Mikkelsen 1837 III 650

Elling Amundson 1818 Fonnes I 244

Elling Ananiasson Lillelindås 1882 II 493

Elling Anderson 1754 Litlelindås II 490

Elling Askildson Litlelindås 1640 II 489

Elling Ellingsen 1910 II 494, 498

Elling Ellingsen 1928 III 596

Elling Ellingsen 1942 II 539

Elling Guttormson Risa 1806 IV 110

Elling Haveland 1907 I 81

Elling Johannesson Knarrvika IV 183

Elling Knutson 1798 Utkilen I 328, IV 241

Elling Monson 1820 Litlelindås II 491

Elling Rongeværet 1622 III 642

Elling Simonson 1827 Marøyna III 233

Ellinor Fonnes 1941 I 303

Ellinor Johnsen 1942 I 427

Ellinor Tellevik 1946 III 425

Ellinor Wiik 1942 II 456

Ellis Pedersen 1967 II 113

Elly Hammerhaug 1943 I 81

Elly Simonsen 1939 II 538

Elsa Andersdtr 1789 Rebnor III 695

Elsa Berg 1933 II 528

Elsa Eriksdtr 1765 Børilden III 528

Elsa Ervik 1947 I 306

Elsa Halvorsen 1923 III 633

Elsa Hansdtr 1766 Bergsvika I 22

Elsa Jakobsdtr 1695 Mongstad III 525

Elsa Jakobsdtr 1765 Rebnor III 404

Elsa Johansen 1904 III 409

Elsa Marie Monsdtr 1852 Bergsvika III 207, IV 67

Elsa Marie Klemetsdtr 1824 Øksneset III 445

Elsa Marie Monsdtr 1785 Årås II 371, III 206

Elsa Monsdtr 1743 Årås II 372

Elsa Nilsdtr 1804 Sætre II 28, IV 59

Elsa Olsdtr 1820 Dyrneset I 667

Elsa Rasmusdtr 1815 Øksneset III 539, IV 61

Else Alisøy 1947 I 169

Else Borlaug 1925 II 614

Else Eik 1942 II 82

Else Hanssen 1939 II 395

Else Hauge 1939 III 572

Else Jacobsen, 1931 III 630

Else Johannessen 1921 I 528

Else Karen Pedersen 1928 III 181

Else Knudsen 1937 II 536

Else Kristoffersdtr Rustung I 201

Else Lervåg 1934 I 310, 361, 618, IV 267, 272

Else Martinsen 1929 I 575

Else Olsen 1934 III 383

Else Pettersen 1941 II 608

Else Rosendahl 1919 II 663

Else Rå 1885 II 602

Else Sætre 1919 II 381

Else Sævdal 1960 III 420

Else Søfteland 1957 II 400, 407

Elsebe Knutsdtr 1778 Tjukkhetla I 152

Elsebø Botolvsdtr 1763 Sulo III 206

Elsebø Eriksdtr 1722 Rebnor III 347, 552

Elsebø Rebnor III 345

Else-Margrethe Totland 1977 I 87

Elvina Gundersen 1846 III 650

Elvina Juell 1891 II 470

Elvira Teige 1896 I 528

Elvira Villa 1969 I 311, III 183

Ema Franco 1938 II 195

Emaline Johansdtr Gjerken 1836 III 602

Emanda Rongevær 1904 III 660

Emandus Krossøy 1898 III 626

Emandus Langøy 1906 I 98, 119

Emanuel Høsteland 1927 III 76

Emanuel Nilson Sævrøy 1850 III 696

Emanuel Rebnord 1892 III 382, IV 368

Emanuel Øksnes 1897 III 468

Emelie Sævrøy 1890 III 696

Emerentse Hind Morsing 1732 II 317, IV 74

Emil Ellingsen 1912 II 533

Emil Fonnes 1891 I 212

Emil Semmingsen 1876 I 598

Emil Semmingsen 1940 I 599, 643

Emil Wiken 1902 II 91

Emilie Ananiasdtr 1887 Solend I 593, IV 38

Emilius Hopland 1878 II 647, IV 40

Emly Knarvik 1914 I 119, 120

Emma Austrheim 1907 I 629

Emma Byrknes 1909 I 360

Emma Daae 1930 II 323, 336, 391

Emma Hansen 1907 I 441

Emma Hauge 1951 III 668

Emma Johannesdtr Kaland 1894 I 174

Emma Karlsdtr Hellesøy 1865 II 233, 320, IV 148

Emma Ophaug 1915 I 640

Emma Solheim 1900 III 122

Emma Sævrøy 1897 III 662

Emma Sævrøy 1900 III 482

Emma Øksnes 1902 III 468

Emma Årø 1904 III 479

Endre Endreson Wiken 1876 IV 259

Endre Jakobson Førland II 466

Endre Litlelindås II 496

Endre Solend I 607

Endre Vågheim 1914 III 312

Engel Andersdtr 1811 Hopland III 533

Engel Arnesdtr 1829 Leirvågen I 68

Engel Bergsvika III 215

Engel Erikson 1843 Leirvågen I 233

Engel Fonnes 1909 I 272

Engel Førland II 466

Engel Hanson 1853 Fonnes I 254, 355, IV 63

Engel Hopland 1697 II 609

Engel Jakobsdtr 1825 Kaland I 253

Engel Jensdtr 1862 Leirvågen I 68

Engel Jonsdtr 1725 Steinsund II 202

Engel Jonsdtr 1763 Leirvågen I 40, IV 188

Engel Jonsdtr 1852 Kaland I 41

Engel Jonson 1840 Fonnes I 235

Engel Karlsdtr 1867 Kaland I 170

Engel Larsdtr 1865 Hesthaugen I 152

Engel Larson Øksnes 1867 Stuberg III 457

Engel Monsdtr 1719 Monslaupen I 563

Engel Nilsdtr 1763 Hopland II 615

Engel Olson 1748 Borgen II 272

Engel Olson 1792 Leirvågen I 261, II 491, IV 97

Engel Olson 1849 Fonnes I 262, IV 63

Engelbrekt Førland II 450

Engelbrekt Lerøyna III 273

Engelina Karlsdtr 1851 Rossnes I 512

Enok Haugen 1953 II 653, III 29

Erik Amundson Kvalvågen II 239

Erik Ananiasson 1856 Solend I 593, IV 38

Erik Anderson Årås 1622 II 365

Erik Anderson Hopland 1832 Mongstad II 590

Erik Arneson Risnes 1819 IV 246

Erik Askeland 1915 II 538

Erik Austrheim III 20

Erik Bastianson 1723 Kvalvågen II 367

Erik Engelson Kaland 1874 Fonnes I 163, IV 358, 393

Erik Førland II 450

Erik Gregoriusson 1633 Leirvågen I 56

Erik Gudmundson 1819 Fonnes I 239

Erik Hanson Monslaupen II 427

Erik Hanson 1830 Sleire I 717

Erik Hedstrøm 1899 II 99, III 522

Erik Hopland II 580

Erik Ivarson Framnes 1893 III 696

Erik Ivarson 1791 Tyborgneset I 592, IV 145, 174, 189, 246

Erik Jakobson 1680 Austrheim III 62

Erik Johannesson Langøy 1862 III 560

Erik Johannesson 1777 Askeland II 238

Erik Johannesson 1811 Kvalvågen III 533, IV 46

Erik Johannesson 1862 Børilden III 560

Erik Knutson 1649 Austrheim III 72

Erik Kristianson 1794 Soltveit III 350, IV 41

Erik Kristofferson 1804 Austrheim III 38

Erik Kvalvågen II 217

Erik Langøy 1915 III 568, IV 418

Erik Larson Hogsvær 1834 IV 228

Erik Larson Litlelindås 1589 II 499

Erik Larson 1805 Synnevågen I 490, 559, IV 86

Erik Larson 1808 Leirvågen I 33, IV 154

Erik Litlås I 94

Erik Magneson 1711 Øksneset III 98

Erik Magneson 1763 Skjeggedalen III 57

Erik Martinusson 1855 Austrheim I 658

Erik Mikkelson Solend 1620 I 631

Erik Mikkelson Søre Njøta 1618 I 524

Erik Mikkelson 1734 Skorneset II 598

Erik Mikkelson 1802 Børilden III 529

Erik Monson Sandnes 1824 IV 227

Erik Monson 1656 Ystebø I 693, II 45

Erik Nilson Øksneset 1642 III 447

Erik Nilson Leganger IV 214

Erik Nilson 1718 Hatlevika I 21

Erik Nordre Njøta I 550

Erik Nordø 1957 II 535

Erik Olson Langøyna III 550

Erik Olson 1797 Bergsvika III 217, IV 31

Erik Olson Bruhjeld 1853 IV 234

Erik Olson Solend 1630 I 581

Erik Olson 1693 Rebnor III 389

Erik Olson 1695 Mjøs III 651

Erik Olson 1700 Steine III 525

Erik Olson 1701 Austrheim III 104

Erik Olson 1774 Steine III 449, IV 172

Erik Person Rongeværet III 642

Erik Pontoppidan IV 220

Erik Rasmusson 1699 Keilo I 252

Erik Rasmusson 1727 Solend I 608, II 468, 490

Erik Sjurson 1823 Sande III 411

Erik Solend I 581, 620

Erik Stolmevågen IV 188

Erik Søre Njøta I 508

Erik Thomasson Leirvågen I 38

Erik Årås II 354

Erika Andersdtr 1853 Dyrdal I 709

Erika Jensdtr 1871 Kopper II 476

Erika Olsdtr 1852 Storholmen I 403

Erika Torsvik 1890 I 594

Erikka Eriksdtr Nordland 1867 III 414

Erlend Fonnes I 220

Erling Fonnes 1917 I 265

Erling Foss 1941 II 400

Erling Førland 1913 II 474

Erling Kvalvågnes 1934 I 704

Erling Kvamme 1935 III 373

Erling Løtvedt 1918 I 421

Erling Nese 1922 I 543

Erling Olsen 1921 II 521

Erling Pedersen 1909 I 69

Erling Rongevær 1935 III 712, IV 450

Erling Semmingsen 1911 I 599

Erling Semmingsen 1972 III 197

Erling Solheim 1939 I 638

Erling Sundal 1924 II 134

Erling Synnevåg 1911 I 638, IV 394

Erling Sætre 1950 II 137

Erling Tellevik 1917 I 644

Erling Vestrheim 1943 II 112

Erna Eikeland 1937 III 197

Erna Fjeldheim 1915 II 127, 301

Erna Hopland 1920 II 83

Erna Kaland 1921 I 180

Erna Langøy 1970 III 196

Erna Lise Synnevåg 1958 I 305

Erna Mongstad 1917 I 362

Erna Storum 1929 I 330

Erna Strømsnes 1955 I 645

Ernie Temple IV 422

Ernst Marius Dyrøy 1877 I 60

Ernst Olsen 1944 II 83, IV 320

Ernst Stellberg 1897 II 457, III 147

Ernst Stellberg 1950 II 390

Ernst Øksnes 1959 III 469

Erwin Wedel 1941 I 378

Espen Andersen 1959 III 426

Estela Tapis 1963 III 714

Ester Hope 1931 I 43

Ester Hopland 1916 II 97

Ester Midtgård 1946 II 442

Ester Reinholdsen 1914 I 84

Esther Haugen 1949 II 660

Esther Krossnes 1940 III 353, 417

Esther Langøen 1926 II 631

Esther Langøy 1919 I 595

Esther Pedersen 1935 III 190

Esther Øksnes 1931 III 459

Eva Beate Solberg 1971 III 699

Eva Bjånes 1966 I 422

Eva Dørmænen 1948 III 191

Eva Ericson 1959 III 426

Eva Gudmundsen 1938 I 163

Eva Holm 1937 III 360

Eva Horghagen 1964 II 409

Eva Kalland 1943 I 360

Eva Langøy 1940 I 423, II 348, 442

Eva Lerøy 1952 III 265

Eva Persson 1944 II 539

Eva Walle 1935 III 187

Eva Wisnes 1942 III 499

Evald Sagebakken 1924 I 212

Evelyn Daae 1963 II 404

Evelyn Larsen 1947 I 316

Evelyn Martinussen 1936 III 566

Evelyn Monslaup 1971 I 330

Even Floen 1939 III 542

Even Hatlevik 1944 I 644

Even Haugland 1972 II 80

Even Larson 1765 Haugsøyna I 433, II 132

Even Person Hjertås II 415

Even Sætre 1970 II 311

Even Thomasson 1661 Hjertås II 241, III 428, 434, IV 208

Evy Sætre 1959 I 646, II 408

Evy Vikene 1958 I 310, 642

Expedita Tilos 1951 III 714

Eydun Wilhelmsen 1937 I 284

Eyvind Njøten 1934 I 557

Femja Børilden III 525

Femja Monsdtr 1728 Lerøyna III 225

Femja Øksneset III 471, 713

Fin Wesenberg IV 365

Finn Eikeland 1940 II 195

Finn Fredriksen 1938 I 720

Finn Helge Haugsbø 1957 I 428

Finn Nilsen 1914 II 421

Finn Nilsen 1924 II 657

Finn Nordvik 1932 I 307

Finn Tvedt 1933 III 423

Frank Dyrøy 1958 III 180

Frank Fonnes 1974 I 304

Frank Haugen 1969 III 196

Frank Langøy 1940 III 424

Frank Robert Rebnord 1983 II 406

Frank Vikene 1964 I 719

Fransiska Fransdtr 1734 Stølen I 474, III 280

Frants Myklebusthaug 1894 I 233, IV 393, 430, 431

Fred Austrheim 1966 II 402

Freddy Hylleseth 1953 III 572

Freddy Mossestad 1964 I 88

Fredrik Austrheim 1905 III 120

Fredrik Fuseson Saltnes 1888 I 573

Fredrik Klementson 1808 Rongeværet III 584, 593

Fredrik Klemetson 1749 Rossneset III 476, IV 168

Fredrik Klemetson 1815 Øksneset II 40, III 473

Fredrik Lambrechts 1794 III 513, IV 60, 61, 192, 226

Fredrik Langøy 1887 I 594

Fredrik Martinusson 1824 Børilden III 554, IV 42, 192

Fredrik Otterlei 1922 II 311

Fredrik Person Rongevær 1844 III 645

Fredrik Person Fosse IV 186

Fredrik Rongevær 1931 III 670

Fredrik Thormøhlen I 442

Fredrikke Langøy 1884 III 557

Fredrikke Milde 1873 III 119

Fredrikke Tonne 1824 II 320

Frida Austrheim 1934 I 29, III 180

Frida Myklebusthaug 1933 I 298

Fridtjof Saltnes 1933 I 573

Frikk Rysjedal 1909 I 378

Fritjof Larsen 1909 I 186

Fritjof Larsen 1951 I 196

Fritz Hedstrøm 1925 II 99, III 542

Fritz Helsvig 1896 II 82, IV 397

Frode Andersen 1941 I 311

Frode Hopland 1970 II 608

Frode Kvinge 1967 III 195

Frode Leikvoll 1974 III 181

Frode Lervåg 1967 I 67

Frode Lodden 1975 III 714

Frode Malm 1956 I 646

Frode Nilsen 1967 I 686

Frode Skår 1966 II 345

Frode Soltveit 1975 II 138

Frode Synnevåg 1964 I 422

Frode Sætre 1957 I 646

Fuse Hanson 1757 Amundsbotnen I 374

Fuse Nilson 1709 Trælland I 95

Gabriel Austrheim 1919 III 91, IV 64

Gabriel Førland 1890 II 480

Gabriel Jonasson 1871 Solend I 627, IV 39

Gabriel Jonson 1881 Nordre Njøta I 574, IV 138

Gabriel Kvalvågnes 1899 I 704, IV 399, 402, 452

Gabriel Lambrechts 1860 III 520

Gabriel Langøy 1884 III 566

Gabriel Nilsen Øksnes 1882 III 474

Gabriel Utkilen 1890 I 341, IV 399, 406

Gard Folkvord 1969 I 170

Gard Gullaksen 1932 I 298, IV 431, 489

Gaute Magneson 1700 Kaland I 31

Geir Andvik 1961 I 290

Geir Arne Tresvik 1969 I 308

Geir Austrheim 1968 III 266

Geir Brekke 1962 I 315

Geir Daae 1970 II 288

Geir Ellingsen 1951 III 596

Geir Hedstrøm 1956 II 632

Geir Hjortland 1959 II 113

Geir Holberg 1966 III 668

Geir Hopland 1958 III 267

Geir Jostein Kjeilen 1955 I 310, 424, II 343

Geir Kvinge 1951 I 304

Geir Langøy 1954 I 646

Geir Låstad 1964 II 309

Geir Monslaup 1971 I 485

Geir Nesbø 1964 I 194

Geir Nygaard 1957 III 573

Geir Nyheim 1958 I 88

Geir Olsen 1963 II 312

Geir Ove Flølo 1952 III 427

Geir Sjurseth 1955 I 541

Geir Sævrøy 1960 III 694

Geir Øksnes 1946 III 667

Geir Åge Krossøy 1962 II 482

Geirmund Skeie 1947 III 424

Georg Dyrnes 1918 III 335

Georg Daae 1902 II 537

Georg Michelsen 1945 I 424

Georg Nilsen 1940 I 303

Georg Njøten 1916 I 535

Georg Rasmussen 1925 III 500

Georg Stellberg 1919 III 159, 189, IV 266, 411, 426

Georg Sævrøy 1922 III 693

Georg Toft 1914 I 453

Georg Tresvik 1909 I 296

Georg Wiken 1912 IV 418

George Kendrick IV 422, 423

Gerarda van de Vorle 1940 II 114

Gerd Båtnes 1933 I 423

Gerd Dyrnes 1951 II 342

Gerd Fonnes 1956 I 315

Gerd Gundersen 1923 II 396

Gerd Herrevold 1932 I 71

Gerd Ingebrigtsen 1946 II 398

Gerd Knarvik 1923 I 119

Gerd Knutsen 1943 III 494

Gerd Kristiansen 1928 II 187

Gerd Langøy 1934 II 97

Gerd Marie Pedersen 1952 I 620, III 173

Gerd Pedersen 1941 III 189

Gerd Rasmussen 1940 I 421

Gerd Sidsel Langøy 1954 III 188

Gerd Sætre 1958 I 639

Gerd Vatle 1942 I 196, 306

Gerda Borgen 1922 II 103

Gerda Lehmann 1979 II 525

Gerda Nesse 1914 II 533

Gerda Straumstad 1908 II 480

Gerda Terøy 1922 II 638

Gerdhild Bø 1968 III 36

Gerd-Margun Iversen 1942 III 635

Gerhard Bentzen 1948 I 195

Gerhard Bergsvik 1918 III 210, IV 418

Gerhard Daae 1874 II 362, IV 207, 259, 360, 394

Gerhard Gullaksen 1906 I 290

Gerhard Gullaksen 1911 I 422

Gerhard Hanson Leikvoll 1896 I 662

Gerhard Jonasson 1892 Hjertås II 423, IV 38

Gerhard Kahrs IV 32

Gerhard Langøy 1904 III 559, IV 417, 418

Gerhard Lervåg 1899 I 43, IV 318

Gerhard Lygre 1908 II 537

Gerhard Macody I 649

Gerhard Njøten 1898 I 504

Gerhard Olsen Smidt 1878 III 139

Gerhard Solheim 1907 I 638

Gerhard Sætre 1918 II 135, IV 429

Gina Fredheim 1921 III 157

Gina Sulen 1887 III 562

Gisle Utkilen 1972 I 310

Gjeble Larson 1759 Haugsøyna III 488

Gjerke Wagner III 117

Gjert Bårdson Øksnes 1870 III 491

Gjert Færøy 1918 II 94

Gjert Ingemårson Sævrøy 1861 III 691

Gjert Jenson Sætre 1874 II 53, IV 279

Gjert Johanson Straumstad 1870 I 440

Gjert Jæger IV 197

Gjert Jørgenson 1849 Hopland II 635

Gjert Knutson Rongevær 1843 Andvika III 655

Gjert Olson 1836 Byrknes III 491

Gjert Petterson Årås 1790 IV 18

Gjertina Sørensdtr 1853 Fivelsdal III 412

Gjertrud Andersdtr 1695 Kvalvågen III 105

Gjertrud Andersdtr 1710 Røyrvik I 400

Gjertrud Andersdtr 1783 Leirvågen I 434

Gjertrud Andersdtr 1796 Kvalvågen II 253, IV 61

Gjertrud Andersdtr 1802 Nordre Njøta I 573

Gjertrud Annfinnsdtr 1696 Hope I 231

Gjertrud Aslaksdtr 1725 Instefjord I 231

Gjertrud Bakke 1933 II 385

Gjertrud Botolvsdtr Limmesand III 124

Gjertrud Budal II 120

Gjertrud Børilden III 539

Gjertrud Bårdsdtr Dyrneset III 319

Gjertrud de Fine III 316, 339, 550

Gjertrud Dreyer 1817 I 401

Gjertrud Ellingsdtr 1709 Hellestveit I 208

Gjertrud Endresdtr 1826 Kolås I 456, IV 62

Gjertrud Eriksdtr 1833 Smiholmen III 537

Gjertrud Førland II 467

Gjertrud Gregoriusdtr 1789 Krossøyna III 600

Gjertrud Hakstad 1916 II 376, IV 283

Gjertrud Halsteinsdtr 1835 Krossøyna III 635

Gjertrud Halvorsdtr 1716 Risøyna III 63

Gjertrud Hansdtr 1722 Fonnebost II 324, III 280

Gjertrud Hansdtr 1790 Dyrneset III 25

Gjertrud Hansdtr 1805 Ulvøyna II 516

Gjertrud Hansdtr 1824 Sævrøyna III 530, 683, IV 62

Gjertrud Hansdtr 1862 Vikane I 711

Gjertrud Henriksdtr 1818 Syslok III 530

Gjertrud Jakobsdtr 1859 Søre Njøta I 534

Gjertrud Jansdtr Witt 1667 III 643

Gjertrud Jonasdtr Hjertås IV 37

Gjertrud Jonsdtr Årnes II 427

Gjertrud Jørgensdtr 1871 Lauvås I 514

Gjertrud Kjeilen 1894 I 461

Gjertrud Knutsdtr 1751 Helland III 254

Gjertrud Larsdtr 1761 Krossøyna III 604

Gjertrud Larsdtr 1782 Solend II 417

Gjertrud Lygren 1905 II 59

Gjertrud Martinusdtr 1851 Hjertås II 419, IV 37

Gjertrud Mikkelsdtr Hopland III 434

Gjertrud Mikkelsdtr 1740 Husa III 598

Gjertrud Mikkelsdtr 1788 Keilo I 434

Gjertrud Monsdtr 1862 Lauvås II 645

Gjertrud Nilsdtr 1857 Solend I 627

Gjertrud Olsdtr Frøyset III 32

Gjertrud Olsdtr Soltveit III 237

Gjertrud Olsdtr Grima II 256

Gjertrud Olsdtr 1723 Austrheim III 30

Gjertrud Olsdtr 1737 Kaland I 131

Gjertrud Olsdtr 1815 Vikane III 439

Gjertrud Rebnor III 353

Gjertrud Skorholmen II 201

Gjertrud Steine 1910 I 142

Gjertrud Synnevågen I 380

Gjertrud Thomasdtr 1805 Krossøyna III 584

Gjertrud Vassdal 1935 II 433

Gjertrud Øksneset III 448

Gladys Lid 1941 II 481

Glenn Lerbrekk 1973 III 199

Godtfred Thevik 1915 II 498

Godtfred Utkilen 1938 I 342

Greger Olsen 1921 I 195

Gregorius Arneson 1746 Synnevågen III 644

Gregorius Austrheim 1634 III 62

Gregorius Ellingson Lillelindås 1850 II 521

Gregorius Halvorson Leirvågen I 46

Gregorius Klemetson 1821 Øksneset III 473, 477, 481

Gregorius Larson 1709 Ulvøyna II 356, III 321

Gregorius Larson 1745 Krossøyna III 98, 598, IV 167, 242

Gregorius Larson 1790 Rossnes I 450, IV 61

Gregorius Litlelindås II 488

Gregorius Mikkelson 1656 Solend II 469

Gregorius Olson Rebnor 1623 III 375

Gregorius Olson 1808 Keilo I 573

Gregorius Rasmusson 1693 Mongstad III 460

Gregorius Thomasson Krossøyna IV 64

Greta Johnsen 1956 II 395

Greta Jonsdtr Sjøtun 1867 I 452

Greta Liv Knudsen 1946 I 84

Greta Voigt 1949 III 419

Grete Austrheim 1949 III 177

Grete Fredriksen I 184

Grete Hellesø 1949 II 535

Grete Ingebrigtsen 1940 I 302

Grete Kratter 1959 III 264

Grete Njøten 1956 I 536

Grete Petterson 1950 I 100

Grete Utkilen 1952 I 361

Gretha Anfinsen 1950 II 660

Grethe Austrheim 1949 II 107, III 54, 68, 110

Grethe Daae 1946 II 307

Grethe Forler 1944 III 266

Grethe Furelid 1973 I 86

Grethe Hagen 1969 III 196

Grethe Haugsdal 1942 I 118

Grethe Hustadnes 1974 II 401

Grethe Kjeilen 1961 II 306

Grethe Lavik 1947 II 395

Gro Eikeland 1965 II 115, 197

Gro Eikeseth 1943 III 170

Gro Kaland 1963 I 151

Gro Nilsen 1944 II 393

Gro Sellevoll 1961 I 88

Gry Nordby 1973 I 197, 304

Gudmund Amundson 1793 Kvalvågen III 106

Gudmund Anderson 1654 Austrheim III 47

Gudmund Anderson 1699 Hopland II 609

Gudmund Erikson 1768 Tyborgneset I 217, IV 97

Gudmund Gudmundsen 1835 Leikvoll II 157, IV 141

Gudmund Hopland II 580

Gudmund Ivarson 1790 Leikvoll I 666, IV 46, 110

Gudmund Jenson Kvalvågen II 245

Gudmund Larson 1742 Fonnes II 260, 633, III 288

Gudmund Larson 1817 Fjellsenda III 530, 683, IV 62

Gudmund Larson 1860 Litlelindås II 502

Gudmund Lindeberg 1939 II 397

Gudmund Monson Fonnes I 251

Gudmund Nilson Knarvik 1889 I 105

Gudmund Nilson 1709 Hernar III 274

Gudmund Solend I 607

Gudmund Torkildson Nævdal 1818 IV 135

Gudmund Wåg 1948 I 122

Gudny Lervåg 1935 II 403

Gudny Sognnes 1959 I 290

Gudrun Andersen 1892 II 67

Gudrun Bakke 1895 I 462

Gudrun Bergsvik 1910 III 263

Gudrun Bertelsen 1916 III 254

Gudrun Duddi Hopland 1941 II 649

Gudrun Dyrnes 1900 II 83

Gudrun Eilertsen 1906 III 256

Gudrun Halsvik 1913 I 70

Gudrun Iversen 1911 I 512

Gudrun Knarvik 1909 III 401

Gudrun Kolgrov 1914 I 339

Gudrun Mjåtvedt 1916 III 494

Gudrun Olsen 1898 II 648

Gudrun Pedersen 1895 I 606

Gudrun Solhaug 1916 III 536

Gudrun Strømsnes 1923 II 472

Gudrun Ulvøy 1908 II 174

Guldis Budal 1935 II 134

Gullak Absalonson Indrevær 1873 III 229

Gullak Gjebleson 1740 Haugsdalen I 474

Gullak Gudmundson 1818 Fonnes I 218

Gullak Hansen 1893 I 174, IV 364, 403

Gullak Håkonson Øksneset III 434

Gullak Jakobson 1817 Berge III 88

Gullak Jakobson 1823 Monslaupen I 485, II 157, IV 135, 141, 177, 179, 203, 206

Gullak Nilson 1769 Festo I 519

Gullak Olson 1759 Århus II 237

Gullak Sivertson 1848 Krossøyna III 413

Gullak Sivertson 1848 Sætre III 413

Gullak 1816 Årås II 373, IV 55

Gullborg Foss 1931 III 244

Gullina Fusesdtr 1852 Vare III 258

Gun Fonnes 1954 I 314

Gunda Enger 1891 III 76, IV 272, 273

Gunhild Benjaminsen 1913 I 378

Gunhild Bratland 1953 I 306

Gunhild Langøyna III 550

Gunhild Leikvoll 1906 II 288

Gunhild Midtbø 1896 I 528

Gunhild Øksneset III 459

Gunhilda Paulsen 1892 I 106

Gunhilda Rongevær 1908 III 587

Gunn Eide 1962 III 264

Gunn Eva Austrheim 1968 III 185

Gunn Helgå Håkstad 1941 III 487

Gunn Håland 1964 I 685, II 404

Gunn June Krossøy 1958 III 266, 571

Gunn Kjeilen 1951 II 195

Gunn Langeland Hustveit 1952 I 179

Gunn Marit Austrheim 1952 II 644, III 152, 197

Gunn Nikkinen 1956 II 397

Gunn Sissel Høsteland 1954 III 103

Gunn Skarsvåg 1975 II 348

Gunn Sleire 1947 II 110

Gunnar Abrahamsen 1947 II 300

Gunnar Dale 1931 I 310

Gunnar Eriksen 1940 II 393, III 409

Gunnar Eriksson 1966 III 409

Gunnar Fenne 1963 III 336

Gunnar Fonnes 1957 I 317

Gunnar Fougner IV 417

Gunnar Gjerde 1936 I 308

Gunnar Gjerde 1967 I 191

Gunnar Gullaksen 1970 I 88

Gunnar Haugen 1947 II 397

Gunnar Hellberg 1947 I 316

Gunnar Hjertaas 1940 II 437

Gunnar Hopland 1914 II 638

Gunnar Hopland 1928 II 667

Gunnar Hordvik 1948 III 186

Gunnar Ingebrigtsen 1963 III 499

Gunnar Ivarson 1765 Utkilen I 253, IV 97

Gunnar Jakobsen 1926 I 330

Gunnar Jensen 1888 I 538

Gunnar Kaland 1930 I 190

Gunnar Kristofferson Fjellstad 1886 II 441

Gunnar Kvalvågnes 1933 I 719

Gunnar Larson 1753 Frøysland I 591

Gunnar Larson 1809 Synnevågen I 456, IV 190

Gunnar Larson 1839 Ulvøyna II 190, IV 42

Gunnar Lervåg 1957 I 111

Gunnar Melgård 1941 III 420

Gunnar Mikalsen 1956 III 714

Gunnar Nilsen 1945 III 189, IV 496

Gunnar Nilson 1768 Kaland I 132

Gunnar Stokholm 1925 II 31, 100, IV 464

Gunnar Strømstad 1943 I 440, 441

Gunnar Sundfjord 1930 I 301

Gunnar Sætre 1953 II 596, III 422

Gunnar Thomassen 1881 I 104, IV 41

Gunnar Tresvik 1953 I 305, 309

Gunnar Uthaug 1933 III 262

Gunnbjørg Grimelid 1940 II 194

Gunnhild Rongevær 1923 III 669

Gunnstein Sætre 1959 II 566

Gunnvald Bøe 1929 II 307

Gunnvard Krossøy 1928 II 97

Gunnveig Kaland 1950 I 195

Gunnveig Vik 1970 I 311

Gunny Eliassen 1947 III 571

Gunvald Kommedal 1949 II 306

Gunvald Tangenes 1939 I 184

Gunveig Bakke 1918 I 535

Gunver Hjorth 1941 I 196, 307

Gunvor Engstad 1946 I 194

Gunvor Jansdtr 1760 Trælland I 102

Gunvor Kvalvik 1950 III 714

Gunvor Salomonsen 1935 II 392, III 185

Gunvor Storheim 1945 III 187

Guri Amundsdtr 1808 Kvalvågen II 261, IV 61

Guri Amundsdtr 1858 Søre Njøta I 527

Guri Andersdtr 1849 Kvalvågen I 420

Guri Austrheim III 123

Guri Gudmundsdtr 1706 Rossnes II 572

Guri Klausdtr 1764 Førland I 401

Guri Larsdtr 1793 Hopland I 605

Guri Leirvågen I 46

Guri Mikkelsdtr 1765 Synnevågen I 409

Guri Monsdtr 1727 Kolås II 250, III 366

Guri Monslaupen I 479

Guri Nilsdtr 1759 Bjørnevoll I 433

Guri Olsdtr 1791 Straume III 473, 477

Guri Olsdtr 1840 Einbu II 331

Guri Pedersdtr Blomvågnes 1883 III 220

Guri Rasmusdtr 1723 Kilstraumen I 409

Guri Sjursdtr 1795 Lerøyna II 273, 627

Guri Sjursdtr 1850 Lauvås II 121

Gurina Andersdtr 1821 Kvalvågen III 606

Gurina Andersdtr 1846 Hopland II 457

Gurina Andersdtr 1847 Rambjørg III 691

Gurina Bårdsdtr 1877 Kaland I 135

Gurina Dalen 1871 II 129

Gurina Martinusdtr 1842 Austrheim III 33

Gurina Nilsdtr 1869 Hopland III 352

Gurina Olsdtr 1885 Tverdarøy I 165

Gurine Arnesen Fossmark 1892 I 280

Gurine Taule 1917 III 418

Guro Haldorsdtr 1793 Hodne II 452, IV 166

Guro Kamrud 1947 I 541

Gustav Fonnes 1913 I 240

Gustav Haugsdal 1903 III 386

Gustav Hopland 1891 II 602

Gustav Isaksen 1918 I 294

Gustav Kaland 1912 I 135

Gustav Langøy 1913 III 569

Gustav Lunde 1936 II 398

Gustav Øksnes 1913 II 334, III 174

Guttorm Arneson 1600 Bergsvika III 215

Guttorm Bakka 1626 I 455

Guttorm Bergsvika III 204

Guttorm Jonson 1814 Årås II 625, IV 85

Guttorm Knutson 1707 Kvalvågen III 460

Guttorm Monslaupen I 479

Guttorm Olson Sævrøyna I 715, III 677

Gyri Alfsdtr 1708 Vadheim II 46

Gyri Andersdtr 1790 Vikøyra III 74, IV 42

Gyri Botolvsdtr 1760 Dyrdal I 564

Haldis Brynjelsdtr 1747 Meringa II 237

Haldis Dyrnes 1960 II 667

Haldis Kahrs 1917 II 302

Haldis Larsen 1942 I 302, 314

Haldis Lunde 1923 I 98

Haldis Mongstad 1947 I 362

Haldis Rasmussen 1930 II 205

Haldis Rebnord 1928 II 103, III 539

Haldor Monson 1762 Åsebø II 585, IV 41, 60, 173

Haldor Nilson 1857 Hopland II 569

Haldor Nordland 1977 III 194

Haldor Olsen 1831 Hopland II 586, IV 33

Halfdan Brügger 1918 I 641

Halina Nadsjas 1947 I 284

Halldor Gudbjartsson 1928 I 312

Hallgeir Vik 1979 II 407

Hallstein Fonnes I 236

Halstein Litlelindås II 528

Halstein Person 1805 Sævrøyna III 600, 605, IV 59, 60

Halvard Anderson Bergsvik 1853 III 247, 250

Halvor Anderson 1784 Farstveit III 350

Halvor Anderson 1790 Myksvoll III 357

Halvor Einvaldson 1725 Hope III 366

Halvor Erikson 1669 Kaland I 129

Halvor Fonnes I 215, 220

Halvor Gregoriusson 1677 Rebnor III 375

Halvor Halvorson 1827 Austrheim III 99, IV 60

Halvor Halvorson 1879 Spilde II 63

Halvor Hanson 1793 Bakka I 449, IV 61, 83, 84, 85, 135, 143, 165

Halvor Indrehus IV 290

Halvor Ivarson 1799 Keilo III 378, IV 143

Halvor Jakobson 1726 Synnevågen I 371

Halvor Johannesson 1722 Fonnes I 694, IV 223

Halvor Johannesson 1820 Rebnor III 384

Halvor Larson 1723 Kringlebotnen III 231

Halvor Larson 1746 Rebnor III 73

Halvor Larson 1801 Sævrøyna II 257, 624, IV 60

Halvor Larson 1838 Austrheim III 100, IV 86

Halvor Lasseson 1802 Bergsvika III 99, IV 60

Halvor Leirvågen I 19

Halvor Leirvågen 1630 I 47

Halvor Nilson Rebnor 1653 III 365

Halvor Olson Fonnes 1605 I 236

Halvor Olson 1760 Skotsund II 567

Halvor Olson 1839 Risa I 395

Halvor Olson 1860 Rebnor II 63, IV 151

Halvor Pålson Hopland II 645

Halvor Rebnor III 365

Hanna Birkeland 1905 I 490

Hanna Håkonsen 1915 I 182, 192

Hanna Josefsdtr 1867 Keilo I 528

Hanna Knutsdtr 1871 Undarheim III 40

Hanna Molland 1886 II 283

Hanna Monsdtr Knarvik 1892 I 294

Hanna Nilsen 1903 III 686

Hanna Restad 1950 II 398

Hanna Smelvær Erstad 1918 II 195

Hanna Synnevåg 1886 II 641

Hanna Synnevåg 1890 I 397

Hanna Toftegård 1908 III 115

Hanne Bolstad 1968 II 408

Hanne Bækkelund Nielsen 1970 I 422, 425

Hanne Vere 1960 III 426

Hannibal Sehestad 1609 III 337

Hans Amundson 1681 Mjøs III 274

Hans Anderson 1796 Hopland II 610

Hans Anderson 1800 Rebnor II 132, 325, III 350, IV 68

Hans Anderson 1809 Kvalvågen II 62

Hans Anderson 1822 Sleire I 717

Hans Anderson 1838 Vikane I 708

Hans Andreasson Fonnes 1894 I 259

Hans Andreasson 1860 Fonnes I 452, IV 158

Hans Arne Austrheim 1963 II 345, III 116

Hans Arne Hansen 1935 III 161

Hans Arneson Utkilen 1875 I 112, 172, III 132, IV 238, 261, 281, 303

Hans Arneson Øksneset IV 51

Hans Arneson 1770 Bremnes II 273

Hans Arneson 1820 Utkilen III 464

Hans Austrheim III 103

Hans Austrheim 1896 III 181

Hans Austrheim 1903 III 115

Hans Bergeson Nævdal 1876 IV 239

Hans Bergsvik 1915 II 649

Hans Bertelson 1838 Ulvøyna II 173

Hans Birger Hopland 1938 III 188

Hans Brandtun 1934 II 109, IV 480

Hans Brügger 1878 I 634, II 457

Hans Brügger 1934 II 481

Hans Børilden III 525

Hans Dahl IV 184

Hans Ditlevson 1805 Bergsvika III 326

Hans Duesund 1939 II 649

Hans Daae 1908 II 298, 304

Hans Endreson 1806 Le III 539

Hans Engelson Fonnes 1882 I 255

Hans Engelson 1825 Fonnes I 253, IV 105, 228

Hans Enokson Ringkjøp 1751 II 155

Hans Erikson 1784 Lauvås I 434

Hans Fonnes 1923 I 463

Hans Førland 1938 II 466, 478

Hans Gjebleson 1742 Haugsdalen I 131

Hans Gunnarson 1718 Nordvik I 345

Hans Halvorson 1748 Styvi I 448

Hans Hansen 1905 I 115

Hans Hanson Bernestangen IV 135, 136

Hans Hanson 1708 Ulvøyna II 171

Hans Hanson 1709 Grinde III 32

Hans Hanson 1741 Holmås II 272

Hans Hanson 1843 Førland III 394

Hans Hanson 1862 Risa I 394

Hans Hanson Haugland 1888 II 127, IV 281

Hans Haugen 1903 III 28

Hans Hille IV 136

Hans Hind Selliken 1839 I 382

Hans Hopland 1920 II 614

Hans Ivarson Austrheim 1866 III 121, IV 40, 279

Hans Ivarson 1840 Ulvøyna II 178

Hans Ivarson 1850 Bergsvika I 668

Hans Iversen 1851 Knarrvika II 643

Hans Jacob Sortland 1962 III 427

Hans Jakob Låstad IV 182

Hans Jakob Låstad Lygre 1938 I 193, IV 268

Hans Jakobson 1854 Sævrøyna III 684

Hans Jenson 1793 Kvalvågen II 258

Hans Johannesson Krossøy 1875 III 586, IV 157, 158

Hans Johannesson 1647 Monslaupen I 489

Hans Johannesson 1732 Keilo I 146

Hans Johannesson 1803 Luro III 80, IV 149, 192

Hans Johansen 1943 II 307

Hans Johanson Hind 1797 II 317, IV 60

Hans Josefson 1761 Dyrneset III 330

Hans Jostein Monslaup 1944 I 489

Hans Jørgenson 1794 Knarrvika II 634

Hans Kaland I 137

Hans Karlson Njøtøy 1884 I 521

Hans Karlson Sellevold 1895 I 642

Hans Klausen I 366, 467, 494, 576

Hans Klemetson 1806 Rongeværet III 653, IV 31

Hans Knutson Bakka 1606 I 446

Hans Knutson Fonnes I 241

Hans Knutson 1774 Austrheim III 68, IV 58

Hans Knutson 1779 Førland II 462, IV 246

Hans Kristianson 1663 Ulvøyna II 170

Hans Kristofferson Nagel 1784 II 485

Hans Larkolle III 335

Hans Larson 1765 Sævrøyna II 417, IV 149, 242

Hans Larson 1845 Austrheim III 114, IV 67

Hans Larson 1867 Hjertås I 606

Hans Lasseson 1750 Tveiten II 131, 271

Hans Ludvigson Daae 1864 II 233, IV 137, 138

Hans Magneson 1819 Austrheim II 625, III 451

Hans Magneson 1862 Austrheim I 384

Hans Martin Ese 1972 I 330

Hans Martin Gravdal 1947 I 362

Hans Martinusson 1857 Hjertås II 422, IV 37, 38, 328

Hans Martinusson 1869 Hjertås II 422, IV 37

Hans Mikalson Brügger 1875 II 278

Hans Mikkelson 1756 Fonnes I 238, IV 51

Hans Mikkelson 1780 Fonnes I 261

Hans Mikkelson 1827 Fonnes I 278, IV 61

Hans Monslaup 1897 I 489

Hans Monson 1743 Rebnor II 242

Hans Monson 1743 Sætre II 372, IV 16

Hans Monson 1743 Rebnor I 481, 716

Hans Monson 1772 Ulvøyna II 171, IV 49, 50, 183

Hans Monson 1827 Rebnor III 397, IV 109, 110

Hans Nilsen Austrheim 1864 III 110

Hans Nilson Hess I 324, II 143

Hans Nilson 1795 Dyrneset III 331

Hans Nilson 1829 Kvalvågen II 517

Hans Nilson 1895 Hope I 72

Hans Njøten 1894 I 557

Hans Nordgard 1949 III 189

Hans Nordre Njøta I 553

Hans Olson Dyrneset III 320

Hans Olson Fjellanger 1873 I 536, IV 204, 233, 259, 299, 302

Hans Olson Hopland 1862 II 612

Hans Olson Langøyna III 548, 680

Hans Olson Noranger III 487

Hans Olson Øksnes 1888 III 465

Hans Olson Dale I 21

Hans Olson 1711 Austrheim III 30

Hans Olson 1720 Taule II 467

Hans Olson 1727 Kvalvågen I 557, II 244

Hans Olson 1734 Hjertås II 427

Hans Olson 1734 Kaland I 131, III 237

Hans Olson 1745 Ulvøyna II 181, IV 183

Hans Olson 1771 Frøyset I 102

Hans Olson 1786 Kvalvågen III 683, IV 187, 191, 246

Hans Olson 1796 Haugland I 214

Hans Olson 1806 Nordre Njøta I 558, IV 161, 163, 164

Hans Olson 1829 Mongstad I 476

Hans Olson 1829 Tyborgneset I 390

Hans Olson 1844 Budalen II 121

Hans Opdahl 1885 III 532

Hans Pedersen 1945 III 424

Hans Person Langedalen 1787 IV 67

Hans Person 1668 Fonnes I 230

Hans Person 1676 Frøyset III 581

Hans Petter Fonnes 1971 I 314, IV 489

Hans Rasmusson 1753 Hopland II 584

Hans Rasmusson 1840 Austrheim III 33

Hans Rebnor III 354

Hans Rongeværet III 661

Hans Simonson 1807 Tveito III 283

Hans Sjurson Byrknes III 323

Hans Sjurson 1818 Fonnes I 239

Hans Smidt Lillienskjold I 15, 442, II 208, 543, III 428

Hans Smidt I 15, 202, 442

Hans Smith IV 67

Hans Steffenson Leirvågen I 30

Hans Steffenson 1812 Austrheim III 221, IV 57

Hans Straumstad 1921 I 440

Hans Synnevågen I 399

Hans Sætre 1942 II 93

Hans Sævrøy 1941 III 707

Hans Thomasson Ruus II 208

Hans Torsteinsen 1869 Litlelindås II 525

Hans Utkilen 1910 I 357, IV 390, 429

Hans Vilhelmson Austrheim 1847 III 95, IV 35, 144, 204

Hans Wergeland IV 302

Hansina Engelsdtr 1814 Fonnes I 234

Hansina Thomasdtr 1827 Litlås I 111

Hansine Hansdtr Hess 1843 I 413

Harald Austrheim 1930 III 116, 182

Harald Bakke 1900 I 464

Harald Bakke 1912 I 460

Harald Bauge 1951 I 478

Harald Bergsvik 1911 III 230

Harald Brügger 1931 II 280

Harald Daae 1941 II 305

Harald Fonnes 1943 I 256

Harald Haldorsen 1940 I 421

Harald Hansen 1922 II 663

Harald Hellemansen Austrheim 1905 III 67

Harald Hope 1923 I 73, IV 450

Harald Hopland 1905 II 614

Harald Iversen Kvalvågnes 1910 I 534, IV 420

Harald Johannessen 1892 I 528

Harald Johannessen 1967 II 407

Harald Kjeilen 1930 II 306

Harald Langøy 1922 III 559, IV 418

Harald Langøy 1949 II 90, 405

Harald Leikvoll 1924 II 81

Harald Mongstad 1887 IV 315

Harald Olson Lervåg 1891 I 44, IV 358, 413, 414

Harald Opdahl 1915 III 541

Harald Pedersen 1910 I 178

Harald Pedersen 1932 I 178

Harald Sellevold 1943 I 642

Harald Sjursen 1956 II 536

Harald Skårnes 1959 III 310

Harald Sletten 1958 II 197

Harald Sognnes 1952 I 290, 315

Harald Solheim 1949 I 640

Harald Solvåg 1934 I 360

Harald Strømstad 1911 I 441

Harald Synnevåg 1903 I 415

Harald Synnevåg 1931 I 421, 422

Harald Sætre 1927 II 127, IV 430

Harald Sætre 1939 II 536

Harald Tangenes 1914 I 182

Harald Ulvøy 1912 II 179, IV 420

Harald Ulvøy 1946 II 180

Harald Vikene 1900 I 701

Harald Wesenberg IV 365

Harald Øksnes 1917 I 282, 302, IV 452, 495

Hardy Pedersen 1956 I 646

Harold Ellis IV 422

Harrier Meyer 1781 I 467

Harriet Hansen 1953 III 401

Harriet Johansen 1922 I 542

Harriet Korsnes 1950 II 400

Harriet Monslaup 1925 I 56

Harry Berthelsen 1903 III 258

Harry Fondenes 1940 III 519

Harry Fonnes 1941 I 302

Harry Hammer 1953 II 405

Harry Krossøy 1938 I 191, III 175

Harry Larsen 1943 I 492

Harry Myklebust 1930 III 190

Harry Stellberg 1920 III 144, IV 451

Harry Sævrøy 1947 III 666

Hedvig Gruben 1922 I 507

Hedvig Hopland 1915 II 589

Hedvig Kjeilen 1975 III 495

Hedvig Kjellberg 1952 III 311

Hedvig Steen 1753 II 155

Hege Bergsvik 1977 II 301

Hege Feet 1957 III 86

Hege Iversen 1972 I 671, III 671

Hege Langøy 1978 III 496

Hege Ramsland 1961 I 288

Hege Rikstad 1970 I 427, III 199

Hege Skage 1978 II 344

Hege Træland 1976 II 311

Heidi Cathrine Budal 1982 II 135

Heidi Kahrs 1944 II 309

Heidi Lerøy 1961 III 315

Heidi Myrland 1963 I 427

Heidi Myrvold 1968 I 111

Heidi Stussdal 1972 I 296, 298

Heidi Sylta 1976 II 348

Heine Haugen 1977 III 29

Heldal Fonnes I 207

Helen Ånneland 1961 II 83

Helena Andreasdtr Koppen 1870 III 101

Helena Andreasdtr 1861 Sætre III 520

Helena Henriksdtr 1872 Austrheim III 83, 177

Helena Johannesdtr 1846 Villanger III 95

Helena Johannesdtr 1850 Rebnor III 351

Helena Jonsdtr 1851 Hopland II 587

Helena Karlsdtr 1875 Holmås I 536

Helena Knutsdtr 1830 Bergsvika III 233

Helena Knutsdtr 1831 Straume III 257, IV 63

Helena Knutsen 1877 II 38

Helena Lambrechts 1894 II 125

Helena Magnesdtr 1869 Austrheim III 453

Helena Mortensdtr 1847 Kvalvågen I 266

Helena Olsdtr Kvalvågnes 1893 III 91

Helena Rasmusdtr 1874 Brakstad III 661

Helena Torsdtr 1855 Litlelindås III 306

Helene Andresen 1873 III 406

Helene Austrheim 1909 II 421

Helene Bergo 1900 II 653, 660

Helene Førde 1898 I 540

Helene Larsen 1934 I 165

Helene Martinusdtr 1867 Lerøyna II 590

Helene Michelsen 1970 I 424

Helene Sætre 1939 II 136

Helene Thorsnes 1961 III 312

Helga Bergsvika III 224

Helga Bessesdtr 1744 Skare II 55

Helga Bue 1958 II 308

Helga Ditlevsdtr 1736 Bergsvika I 147, III 335

Helga Eitrheim 1921 I 114

Helga Ellingsdtr 1734 Titland II 598

Helga Eriksdtr Rongeværet III 677

Helga Eriksdtr Vikane I 715

Helga Eriksdtr 1762 Bø III 713

Helga Eriksdtr 1768 Børilden I 555

Helga Færøy 1921 I 311, III 223

Helga Hansdtr 1793 Fonnes I 238

Helga Hansen 1947 III 520

Helga Hansen 1951 I 180

Helga Haveland 1911 I 661

Helga Heggøy 1958 I 312

Helga Håvardsdtr 1843 Morka I 657, IV 37

Helga Jakobsen 1925 I 330

Helga Jensdtr 1729 Hauge II 451, III 31

Helga Johnsen 1934 I 154, 198

Helga Kalhovde 1937 III 669

Helga Klementsdtr 1835 Rongeværet I 376

Helga Koppen 1917 I 633

Helga Korsøen 1975 II 344

Helga Kristiansdtr 1818 Straume II 501

Helga Kårdal 1926 III 178

Helga Larsdtr 1829 Nordre Njøta III 457

Helga Mikkelsdtr 1834 Vettås I 475

Helga Monsdtr Soltveit II 551

Helga Nilsdtr 1776 Solsvika II 585

Helga Nordre Njøta I 553

Helga Onarheim 1949 I 701

Helga Persdtr Høgset I 39

Helga Rebnor III 365

Helga Solheim 1917 I 356

Helga Steffensdtr Kvalvågen II 241

Helga Strømsnes 1923 II 642

Helga Sætre II 43

Helga Vika 1955 III 572

Helga Wennech 1895 II 67

Helge Arneson 1818 Leirvågen I 41

Helge Dragøy 1962 II 100

Helge Dyrkolbotn 1964 I 685, II 404

Helge Erlandsen 1937 I 492

Helge Fredriksen 1914 I 513

Helge Grindheim 1948 II 480

Helge Gundersen 1953 I 310

Helge Hansen 1937 II 194

Helge Hansen 1964 I 311

Helge Hopland 1949 II 287

Helge Johansen 1969 II 311

Helge Keilegavlen 1941 I 143

Helge Knutson 1827 Rebnor III 218

Helge Kopperdal 1946 I 493

Helge Lyslo 1942 II 399

Helge Neteland 1967 I 37

Helge Nøstdal 1946 III 426

Helge Riise 1938 III 138

Helge Rønning 1946 I 309

Helge Severinsen 1936 III 635

Helge Svortevik 1941 III 184

Helge Synnevåg 1942 I 422

Helge Wallem 1965 III 425

Helge Wisnes 1963 III 499, 501

Helge Ystebø 1958 II 390

Helge Ørbech Vee 1943 I 641

Helle Synnevåg 1963 II 394

Helleman Henrikson Austrheim 1879 III 66

Helleman Larson 1842 Dalland I 415, II 268

Helleman Solheim 1888 II 440

Helleman Synnevåg 1891 I 420

Hellemann Nilson Lerøy 1851 Villanger III 306

Heming Ivarson 1789 Rebnor I 224, IV 97

Hendrikus van Rijn 1955 I 122

Henk Ros 1968 III 184

Henniga Smidt I 15

Henning Dahl 1747 III 339

Henning Frimann I 366, 467, 494, 576, II 543

Henning Smidt I 15

Henning Sætre 1967 II 408, III 194

Henning Tresvik 1977 II 312

Henning Vold 1966 III 194

Henning Åsheim 1976 II 86

Henny Brügger 1946 I 644

Henny Eikholm 1941 II 664

Henriette Jørgensen 1841 III 131, IV 328

Henriette Larsen 1878 III 307

Henriette Sletten 1910 III 330

Henrik Anderson Færøy 1872 II 75

Henrik Austrheim 1915 III 67

Henrik Desideriusson 1846 Rognaldsvåg III 119

Henrik Fleischer 1818 II 446, III 637, IV 76, 77

Henrik Hansen Formann II 485, IV 74

Henrik Jakobson 1762 Byrknes III 94

Henrik Janson 1701 Stevollen I 47

Henrik Johannesson Brandanger 1823 III 124, 623, IV 228, 232, 235

Henrik Jonson Haugland II 47

Henrik Kahrs 1895 II 281

Henrik Kjellson 1727 Kvernøyna II 46

Henrik Kårdal 1975 III 195

Henrik Martinusson Bauge IV 235

Henrik Mongstad 1920 IV 421, 422

Henrik Olai Josefson Hopland IV 32, 34

Henrik Person 1789 Myrtveit II 238

Henrik Schrøder III 642, IV 212

Henrik Sævrøy 1895 III 666

Henrikka Hansdtr Wergeland 1831 II 232

Henrikka Hansdtr 1825 Sleire I 527

Henrikka Ivarsdtr 1801 Sætre II 36

Henrikka Martinusdtr Schrøder 1752 III 510

Henrikka Meltzer Mohn 1812 I 383

Henrikka Olsdtr 1821 Hopland II 567, IV 53

Henrikka Olsdtr 1788 Rebnor III 325, IV 54

Henrikka Olsdtr 1886 Vikane III 442, IV 403

Henrikka Steffensdtr 1853 Leikvoll I 668

Henrikke Haugsdal 1886 III 209

Henry Hansen 1910 III 573

Henry Haugen 1978 II 664, 667

Henry Kaland 1921 I 175

Henry Urhaug 1953 II 382

Herbert Kjeilen 1919 II 97

Herborg Foldenes 1909 III 590, IV 400

Herborg Henriksdtr 1753 Matre I 434

Herborg Larsdtr 1694 Fonnes I 138

Herborg Lillelindås 1919 III 407

Herborg Monsdtr 1699 Andvika II 416, III 117

Herborg Olausdtr 1885 Djupevåg III 566

Herborg Olsdtr Sætre II 43

Herborg Olsdtr 1737 Mjøs III 237

Herborg Olsdtr 1855 Tverrbjørg III 227

Herborg Årås II 355

Herdis Bjørsvik 1950 III 188

Herdis Øksnes 1958 II 138

Herlaug Jacobsen 1943 II 392

Herlof Adolfsen 1922 II 534

Herlof Larson 1656 Holsøyna I 455

Herman Austrheim 1899 III 162

Herman Bergsvik 1889 III 219

Herman Garmann II 542

Herman Halvorsen 1883 III 308

Herman Knutsen 1888 Lerøyna III 307

Herman Lerøy 1909 III 248

Herman Luth Schjelderup 1861 IV 235

Herman Nøttveit 1901 I 378

Herman Rebnord 1896 III 395

Herman Sjurson Austrheim 1875 III 45

Herman Steinfeldt II 352, III 551

Herman Titlestad 1945 I 313

Herman von Tangen IV 134

Hermanda Hersvik 1896 I 631

Hermann Ludvigsen 1925 II 534

Hermine Smith 1890 III 332

Hermund Breidvik 1894 I 378

Hilda Bergsvik 1912 III 172

Hilda Dyrnes 1924 III 609

Hilda Grønnevik 1904 II 91

Hilda Hauge 1907 I 289

Hilda Håland 1901 I 661

Hilda Jakobsdtr Bergfjord 1884 I 112, 172, III 132

Hilda Kaland 1905 I 184

Hilda Kjenes 1927 I 687

Hilda Knarvik 1926 I 295

Hilda Olsdtr Haugsøen 1883 II 127

Hilda Olsen 1910 I 178

Hilda Rongevær 1928 III 670

Hilda Seljelid 1917 III 630

Hilda Sjøvold 1917 II 192

Hilda Sjøvold 1928 III 588

Hilda Steine 1913 I 288

Hildborg Budal 1934 II 136

Hildborg Hedstrøm 1944 III 186

Hilde Austrheim 1969 III 130

Hilde Gundersen 1973 II 426

Hilde Hammerhaug 1954 II 400

Hilde Koløen 1968 II 481

Hilde Korsøen 1968 II 387

Hilde Nikolaisen 1970 II 311

Hilde Sandnes 1968 I 196

Hilde Synnevåg 1963 I 406

Hildegunn Kaland 1966 I 197

Hildegunn Malkenes 1954 I 310

Hildegunn Malm 1947 I 316

Hilding Fløysand 1939 II 382

Hildur Austrheim 1911 III 97

Hildur Brandtun 1949 III 193

Hildur Fonnes 1933 I 284

Hildur Heimark 1926 II 311

Hildur Melkevik 1938 I 258

Hilmar Hansen 1894 Leikvoll I 669

Hilmar Hilmarsen 1903 I 642

Hilmar Johansen 1898 I 637

Hilmar Kaland 1899 I 159

Hilmar Kvernøy 1919 I 84

Hilmar Langøy 1908 II 90, IV 417, 418

Hilmar Nilsen 1900 I 661

Hilmar Sognnes 1911 I 290

Hilmar Valvik 1929 II 664

Hjalmar Amundsen 1891 III 256

Hjalmar Fonnes 1894 I 170

Hjalmar Fonnes 1928 I 316

Hjalmar Ingolf Rongevær 1937 III 648

Hjalmar Jacobsen 1924 II 421

Hjalmar Njøten 1918 I 122

Hjalmar Rongevær 1879 III 646

Hjalmar Sævrøy 1902 III 686, IV 389

Hjørdis Børilden 1927 III 693

Hjørdis Lervåg 1927 II 579

Hjørdis Steffensen 1902 III 84

Hogne Kahrs 1954 II 301

Hogne Kristofferson 1737 Sande II 256

Hroar Olsen IV 258

Hugo Kvernøy 1955 I 317

Hugo Leirvåg 1965 I 312

Hugo Stellberg 1956 I 312

Hugo Øksneset III 434

Håkon Austrheim 1921 III 163, IV 418

Håkon Austrheim 1947 III 173

Håkon Bakke 1922 I 465

Håkon Bergsvika III 204

Håkon Bukkholm 1887 I 168

Håkon Dombestein 1941 III 501

Håkon Fredheim 1948 I 312

Håkon Grimelid 1938 II 195

Håkon Hansen 1943 I 115

Håkon Hope 1954 I 73, 309, IV 450

Håkon Håkonsson IV 13, 139

Håkon Ingebrigtsen 1941 III 255

Håkon Kahrs 1918 II 301

Håkon Knudsen 1913 I 84

Håkon Korsøen 1931 III 588, 626

Håkon Krossøy 1936 III 498

Håkon Kvamsdal 1926 III 146

Håkon Larsen 1938 III 187

Håkon Larsen 1940 I 194

Håkon Lervåg 1928 I 44

Håkon Midtun 1925 III 182

Håkon Mollandsøy IV 452

Håkon Myklebust 1934 II 398

Håkon Rebnord 1932 III 418

Håkon Skogly 1936 I 307

Håkon Sætre 1942 II 137

Håkon Øksnes 1952 I 314

Håkon Øksneset III 434

Haakon Budal 1947 II 124

Haakon Haaland 1918 I 389

Haakon Lunde 1918 II 538

Haakon Mollandsøy 1920 I 394

Håvard Utkilen I 324

Ida Austrheim 1901 III 181

Ida Bergsvik 1921 II 91

Ida Gjertsdtr 1896 Sætre II 54, 334

Ida Grønås 1886 III 278

Ida Hopland 1920 II 649

Ida Ingebrigtsdtr Kleiven 1890 I 172

Ida Josefine Austrheim 1895 III 76

Ida Kaland 1895 I 162

Ida Straumstad 1908 I 415

Ida Ulvøy 1888 II 174

Idar Hopland 1948 II 310

Idar Kaland 1935 I 154, IV 482, 485

Inez Juell 1918 I 638

Inga Eliasdtr 1886 Børilden I 255

Inga Eriksdtr 1731 Hosteland I 447

Inga Gautesdtr 1689 Fonnebost II 26

Inga Hagen 1910 II 526

Inga Hansdtr 1838 Øksneset III 491

Inga Ingvaldsen 1921 III 312

Inga Ivarsdtr Namtveit 1896 III 301

Inga Jakobsdtr 1849 Sævrøyna III 654, IV 63

Inga Knutsdtr 1847 Kvingo III 655

Inga Leikvoll 1873 I 415

Inga Mikalsdtr Haugland 1897 III 455

Inga Nilsdtr 1796 Mongstad III 44

Inga Nordgard 1932 II 338

Inga Olsdtr 1869 Sævrøyna II 75

Inga Olsen 1923 II 534

Inga Soltvedt 1896 III 307

Inga Strømsnes 1920 II 474

Inga Sæbjørnsdtr 1805 Festo I 610, IV 61

Inga Sætre 1907 II 335

Ingard Sørhaug 1929 I 188

Inge Bergsvik 1945 III 252

Inge Bjørklund 1961 II 197

Inge Bruvik 1940 I 307, 309

Inge Fjellstad 1946 II 344, 402

Inge Fonnes 1956 I 251, 316

Inge Hansen 1946 I 644, IV 482

Inge Helgesen 1958 II 632

Inge Josvanger 1953 III 669

Inge Langøy 1945 II 396

Inge Leiv Rylandsholm 1947 I 194

Inge Monslaupen I 471

Inge Synnes 1941 II 443

Inge Synnevåg 1946 I 638

Inge Sætre 1946 II 110

Inge Sætre 1954 II 346, 404

Inge Uteng 1920 II 392

Ingebjørg Førland 1962 II 482

Ingebjørg Halsteindal 1919 II 113, III 335

Ingebjørg Kittelsvik 1941 II 393

Ingebjørg Nonslid 1947 III 419

Ingebjørg Nytræ 1932 I 423

Ingebjørg Stavedal 1905 I 173, 178

Ingebjørg Vabu 1899 III 410

Ingeborg Abrahamsen 1923 III 146

Ingeborg Amundsdtr 1773 Leirvågen I 327

Ingeborg Amundsdtr 1799 Kvalvågen III 439, 554, IV 53

Ingeborg Andersdtr 1748 Sleire I 101

Ingeborg Andersdtr 1768 Austrheim II 561

Ingeborg Andersdtr 1783 Kolås II 239

Ingeborg Andersdtr 1845 Kvingo III 656

Ingeborg Andersdtr 1850 Vevle I 25

Ingeborg Andersdtr 1867 Rebnor III 358

Ingeborg Andersen 1900 III 646

Ingeborg Arntsdtr Selliken 1830 I 416, IV 35

Ingeborg Austrheim 1707 III 104

Ingeborg Austrheim 1929 III 61

Ingeborg Bakka I 446

Ingeborg Bergesdtr 1805 Hopland III 298

Ingeborg Bergsvik 1909 III 252

Ingeborg Bergsvika III 204

Ingeborg Berntsdtr Solheim 1870 I 616

Ingeborg Bessesdtr 1779 Sirset II 274

Ingeborg Budalen II 120

Ingeborg Bårdsdtr 1816 Mongstad I 560

Ingeborg Ellingsdtr 1831 Borgo II 574

Ingeborg Ellingsdtr 1861 Fonnes I 247

Ingeborg Ellingsen 1939 II 533, 539

Ingeborg Engelsdtr 1816 Fonnes I 341

Ingeborg Eriksdtr 1778 Askeland I 454

Ingeborg Ernstdtr 1846 Myking I 388, II 326

Ingeborg Fivelsdal 1913 II 291

Ingeborg Fonnes I 236

Ingeborg Førland II 450, 460

Ingeborg Gregoriusdtr 1803 Krossøyna III 99, IV 60, 86

Ingeborg Hammarsland 1875 II 63

Ingeborg Hansdtr Lillienskjold II 249

Ingeborg Hansdtr 1700 Fonnes I 237

Ingeborg Hansdtr 1718 Fonnebost III 98, IV 15, 16

Ingeborg Hansdtr 1801 Ulvøyna II 254, 435

Ingeborg Hansdtr 1804 Førland III 80

Ingeborg Hansdtr 1817 Austrheim I 605

Ingeborg Hansdtr 1827 Li II 439

Ingeborg Hansdtr 1829 Hopland II 421

Ingeborg Hansen 1881 Austrheim II 290

Ingeborg Hansen 1891 Stordal III 152

Ingeborg Haveland 1906 I 36

Ingeborg Helgesdtr 1857 Leirvågen I 43

Ingeborg Holme 1936 II 536

Ingeborg Hopland 1910 II 653

Ingeborg Hordvik 1982 III 199

Ingeborg Ingebrigtsdtr 1734 Keilo I 146

Ingeborg Ingebrigtsdtr 1747 Keilo II 257

Ingeborg Ivarsdtr Langset 1857 II 508

Ingeborg Ivarsdtr 1721 Sætre I 339

Ingeborg Ivarsdtr 1729 Festo III 245

Ingeborg Ivarsdtr 1730 Skjerpe I 591

Ingeborg Ivarsdtr 1743 Knarrvika II 131, 271

Ingeborg Ivarsdtr 1777 Utkilen II 171, IV 49, 50

Ingeborg Ivarsdtr 1872 Austrheim III 66

Ingeborg Jakobsdtr 1708 Synnevågen II 623

Ingeborg Jakobsdtr 1769 Rebnor III 325, IV 53, 54

Ingeborg Jakobsdtr 1778 Søre Njøta I 501

Ingeborg Jensdtr 1720 Mongstad III 230, 323

Ingeborg Jensdtr 1874 Leirvågen I 68

Ingeborg Johannesdtr Lerøen 1888 III 286

Ingeborg Johannesdtr 1874 Bakka I 413, IV 45

Ingeborg Johannessen 1871 IV 226

Ingeborg Johansdtr Nyhavn 1885 III 371

Ingeborg Jonsdtr Luro III 389

Ingeborg Jonsdtr Sætre II 18

Ingeborg Jonsdtr 1682 Haukeland II 581

Ingeborg Jonsdtr 1768 Leirvågen I 32

Ingeborg Jonsdtr 1786 Husa I 102

Ingeborg Jonsdtr 1825 Ystebø II 246, IV 47

Ingeborg Jonsdtr 1854 Fonnes II 124

Ingeborg Jonsdtr 1879 Hjertås II 419, IV 37

Ingeborg Kaland 1901 I 188

Ingeborg Karlsdtr 1871 Njøtøyna I 561, II 629

Ingeborg Knutsdtr Austrheim III 47

Ingeborg Knutsdtr 1672 Austrheim III 62

Ingeborg Knutsdtr 1784 Førland III 392

Ingeborg Knutsdtr 1892 Monslaupen I 289

Ingeborg Korneliussen 1877 II 493

Ingeborg Kristoffersdtr 1809 Austrheim III 107

Ingeborg Kvalvågen II 217, 247

Ingeborg Kvalvågnes 1909 I 683

Ingeborg Kvamme 1915 II 293

Ingeborg Larsdtr Solend III 72

Ingeborg Larsdtr Fonnebost IV 253

Ingeborg Larsdtr 1738 Gjøstein I 591, IV 17, 41

Ingeborg Larsdtr 1873 Bakka I 269

Ingeborg Larsdtr 1873 Hjertås II 70

Ingeborg Lassesdtr 1861 Austrheim III 75

Ingeborg Lem I 366, 467, 494, 576

Ingeborg Lerøyna III 274, 296

Ingeborg Lillelindås 1898 II 503

Ingeborg Litlås I 100

Ingeborg Magnesdtr 1727 Leikvoll I 591, 601

Ingeborg Magnesdtr 1769 Keilo III 378

Ingeborg Martinusdtr 1844 Hope I 134

Ingeborg Martinusdtr 1861 Hjertås II 422, IV 37

Ingeborg Martinusdtr 1862 Hopland II 604

Ingeborg Martinusdtr 1868 Bergsvika III 252

Ingeborg Mathiasdtr 1709 Holmås I 145

Ingeborg Mathiasdtr 1736 Merkesdalen III 64

Ingeborg Mathiasdtr 1778 Krossøyna III 583, IV 166, 170

Ingeborg Mathiasdtr 1851 Vallersneset I 682, IV 37

Ingeborg Mikkelsdtr Hartoug 1777 I 380, 436, 455, IV 76, 77, 84, 175, 243

Ingeborg Monsdtr Selliken 1811 I 381, IV 188, 189

Ingeborg Monsdtr 1716 Austrheim III 376

Ingeborg Monsdtr 1722 Lerøyna III 216

Ingeborg Monsdtr 1764 Sletta I 152

Ingeborg Monsdtr 1804 Noranger II 554

Ingeborg Monsdtr 1809 Mjelstad II 627

Ingeborg Monsdtr 1818 Luro III 691

Ingeborg Monsdtr 1840 Sleire II 191

Ingeborg Nielsen 1855 II 359

Ingeborg Nilsdtr Sævrøyna III 689

Ingeborg Nilsdtr 1730 Haugsøyna II 182

Ingeborg Nilsdtr 1827 Kvalvågen II 21

Ingeborg Nilsdtr 1879 Bruknappen II 321

Ingeborg Olsdtr Byrknes III 582

Ingeborg Olsdtr Haugland III 21

Ingeborg Olsdtr Rongeværet III 661

Ingeborg Olsdtr 1718 Austrheim II 427

Ingeborg Olsdtr 1734 Dyrdal II 271

Ingeborg Olsdtr 1737 Kolås II 461

Ingeborg Olsdtr 1755 Otternes III 367

Ingeborg Olsdtr 1763 Rebnor II 27, IV 59

Ingeborg Olsdtr 1782 Søre Njøta I 481

Ingeborg Olsdtr 1791 Takle II 325

Ingeborg Olsdtr 1794 Leirvågen I 40

Ingeborg Olsdtr 1795 Synnevågen II 561

Ingeborg Olsdtr 1797 Rongeværet II 324

Ingeborg Olsdtr 1804 Keilo I 456

Ingeborg Olsdtr 1813 Dyrneset III 325, IV 54

Ingeborg Olsdtr 1846 Kvingedalen I 476

Ingeborg Olsdtr 1848 Litleskare III 684

Ingeborg Olsdtr 1849 Tveit I 387, II 469

Ingeborg Olsdtr 1862 Fonnes I 703

Ingeborg Pedersen 1926 III 188

Ingeborg Persdtr 1763 Fonnes II 35

Ingeborg Persdtr 1832 Kolås II 611

Ingeborg Persdtr 1860 Sirset I 569

Ingeborg Rasmusdtr 1789 Mongstad I 410

Ingeborg Rebnor III 374

Ingeborg Rongevær 1905 III 666

Ingeborg Røysi 1916 I 350

Ingeborg Schinnerlien 1721 I 564

Ingeborg Simonsdtr 1744 Austrheim II 551

Ingeborg Sjursdtr 1776 Tofting III 617

Ingeborg Sjursdtr 1819 Utkilen I 333, IV 153

Ingeborg Sjursdtr 1868 Austrheim II 502

Ingeborg Solend I 581

Ingeborg Solheim 1885 II 91

Ingeborg Steffensdtr 1791 Solend I 680

Ingeborg Steffensdtr 1807 Austrheim I 616

Ingeborg Steffensdtr 1842 Hopland II 628, IV 40

Ingeborg Strømsøy 1913 I 659

Ingeborg Sætre II 26

Ingeborg Sætre 1957 II 344, 389, III 29

Ingeborg Taule 1900 I 637

Ingeborg Thomasdtr 1703 Hjertås III 216

Ingeborg Thomasdtr 1712 Raunøyna II 181

Ingeborg Thomasdtr 1745 Luro I 96

Ingeborg Thomasdtr 1814 Litlås I 96

Ingeborg Torsdtr 1854 Rebnor II 405, IV 62

Ingeborg Torsteinsdtr 1885 Litlelindås II 519

Ingeborg Tønnesdtr Larsen 1878 I 355

Ingeborg Tørrisdtr Grindheim I 345

Ingeborg Ulvøy 1909 I 61

Ingeborg Villumsdtr 1808 Dale III 539

Ingeborg Ynnesdal 1925 I 441

Ingeborg Øksnes 1918 III 485

Ingebrigt Dommedal 1847 I 387

Ingebrigt Halvorson 1800 Hopland II 567, IV 41, 60

Ingebrigt Hanson 1783 Brekke II 238, IV 42

Ingebrigt Ingebrigtson 1825 Hopland II 568, IV 60

Ingebrigt Johannesson 1846 Stamnes I 570, IV 156

Ingebrigt Jonasson 1868 Solend I 627, IV 39

Ingebrigt Jonson 1767 Marås I 676

Ingebrigt Olson 1697 Solend I 600

Ingebrigt Olson 1798 Lerøyna III 282, IV 31

Ingebrigt Rasmusson Austrheim 1633 III 103

Ingebrigt Rasmusson 1698 Bergsvika III 216

Ingebrigt Skintveit 1924 I 330

Ingebrigt Solend 1630 I 589

Ingegerd Johansson 1952 II 389

Ingeleiv Netland 1908 II 90

Ingemar Hartwall 1952 I 304

Ingemar Wilhelmsen 1939 III 422

Ingemo Horneland 1946 III 666

Ingemår Bertelson 1833 Ulvøyna I 348, IV 98

Ingemår Mikkelson 1819 Opphaugen III 691

Ingemår Olson 1837 Søre Njøta I 227

Inger Andreassen 1964 III 668

Inger Aske 1949 II 539

Inger Berge 1932 I 491

Inger Bergsvik 1951 III 253

Inger Berit Austrheim 1953 II 109

Inger Birknes 1936 I 122

Inger Gulliksen 1939 I 178

Inger Haugen 1939 III 570

Inger Haukeland 1955 I 427

Inger Henriksdtr 1860 Austrheim III 108

Inger Isaksdtr 1757 Refskar III 349

Inger Jensen 1936 II 348

Inger Johanne Steinsund 1947 III 190

Inger Johannesdtr 1783 Bøkevoll III 683

Inger Karin Toftegård 1945 II 310

Inger Karlsen 1959 II 394

Inger Kvernøy 1947 III 186

Inger Langøy 1933 II 99

Inger Larsdtr Solend I 590

Inger Leivestad 1926 II 535

Inger Lervåg 1937 I 67

Inger Lerøen 1927 III 311

Inger Lerøy 1917 III 287

Inger Liland 1948 I 466

Inger Margrethe Dalseide 1957 III 172

Inger Marie Eriksen 1939 II 111

Inger Marie Haugsdal 1944 III 420

Inger Marie Kvernøy 1947 II 104

Inger Midtun 1940 II 300

Inger Mjelstad 1939 III 634

Inger Monsdtr 1744 Vedvika III 93, 713

Inger Myhre 1931 II 663

Inger Nilsdtr Horvik 1880 II 470, IV 64

Inger Olsdtr 1831 Sævrøyna III 357

Inger Rivedal 1961 I 317

Inger Sande 1950 II 392

Inger Simonsen 1837 I 568

Inger Strømme 1940 II 91

Inger Sveinson 1977 III 487

Inger Syltøy 1958 II 310

Inger Søre Njøta I 524

Inger Veland 1975 III 671

Inger Vikingvåg 1889 II 655

Inger Wefring 1905 II 380

Inger Øvsthus 1898 II 59

Inger-Anne Austrheim 1977 III 264

Inger-Johanne Melby Reinertsen 1922 II 396

Ingfrid Gabrielsen 1950 I 313

Ingfrid Nyheim 1940 I 76, 88

Ingjerd Haugen 1960 I 361

Ingjerd Strømsnes 1977 II 102

Ingmar Holsen 1964 II 396

Ingmund Kvinge 1962 III 195

Ingolf Austrheim 1913 III 173, IV 419

Ingolf Bergsvik 1911 I 191, III 211

Ingolf Iversen 1904 I 229

Ingolf Landa 1929 I 286

Ingolf Langøy 1915 I 640

Ingolf Leirvåg 1909 III 401

Ingolf Lervåg 1904 I 27

Ingolf Solberg 1935 III 500, 524, 714

Ingolf Straume 1918 II 579

Ingolf Sæbjørnsen 1909 II 85

Ingolv Leirvåg 1914 I 82, IV 413, 414, 416, 436

Ingolv Pedersen 1895 III 136, IV 366, 400

Ingolv Ulvøen 1906 I 464

Ingolv Aarhus 1959 II 341

Ingrid Austrheim 1932 II 340

Ingrid Bergsvik 1925 III 244, 262

Ingrid Bratland 1950 II 32

Ingrid Fonnes 1890 I 170

Ingrid Grytøyr 1957 I 307

Ingrid Hitland 1957 III 669

Ingrid Jacobsen 1923 III 418

Ingrid Kaland 1929 I 161

Ingrid Kvamsdal 1939 III 71

Ingrid Mikkelsen 1925 I 345

Ingrid Monslaup 1960 I 493

Ingrid Njøten 1934 I 643

Ingrid Orvall 1944 II 400

Ingrid Settemsdal 1957 I 378

Ingrid Synnevåg 1910 I 464

Ingrid Sæbø 1960 III 426

Ingrid Thu 1965 II 312

Ingrid Utkilen 1923 I 359

Ingrid Utvik 1951 I 647, II 401

Ingrid Værøy IV 273

Ingrid Årset 1915 II 494

Ingunn Bergsvik 1957 III 264

Ingunn Dyrøy 1963 I 575

Ingunn Leirdal 1961 II 382

Ingunn Sollesnes 1953 III 427

Ingunn Tresnes 1957 I 122

Ingvald Andreas Hopland 1872 II 285

Ingvald Bakke 1926 I 466

Ingvald Bergsvik 1898 III 251

Ingvald Børilden 1884 III 534

Ingvald Djupvik 1907 II 536

Ingvald Fonnes 1890 I 275

Ingvald Hansen 1899 III 161

Ingvald Holsen 1926 II 396

Ingvald Ivarson Straumstad 1870 Austrheim I 438, IV 40

Ingvald Keilegavlen 1907 I 143

Ingvald Kjærgård 1895 III 76

Ingvald Leirvåg 1938 I 79

Ingvald Mikkelson 1754 Keilo I 529

Ingvald Monsen 1886 Litlelindås II 498

Ingvald Monslaup 1933 I 485

Ingvald Olaison Leikvoll IV 37

Ingvald Olson Leirvåg 1889 I 76, IV 356

Ingvald Rongevær 1886 III 656

Ingvald Skarsvåg 1950 II 662

Ingvald Strømstad 1913 I 438

Ingvald Sulen 1913 IV 419

Ingvald Øksnes 1879 III 475

Ingvar Fanebust 1926 I 642, II 99

Ingvar Hopland 1952 II 638

Ingvar Rinde 1937 III 687

Ingvard Iversen 1907 II 85

Ingvard Leirvåg 1936 III 403

Ingvard Sundsbø 1907 I 114

Ingvarda Langøy 1912 II 90

Ingve Fonnes 1944 I 302

Ingve Iversen 1946 I 230

Ingve Leirvåg 1941 I 85

Ingve Storebø 1978 II 409

Ingve Vik 1951 II 161

Ingvild Odland 1961 I 543

Iren Semmingsen 1976 I 647

Irene Andvik 1967 II 85, III 388

Irene Breistein 1928 III 145

Irene Hopland 1956 I 196, 304

Irene Ingebrigtsen 1969 III 425

Irene Langøen 1927 III 185

Irene Lerøy 1957 III 314

Irene Nordbotten 1953 II 398

Irene Næsse 1928 III 145

Irene Rolfsvåg 1931 I 423

Irene Severinsen 1964 I 685, III 694

Irene Skogly 1961 I 111

Irene Stien 1962 III 315

Irene Toft 1953 I 363

Isak Erikson Rongeværet III 642

Isak Jonson 1849 Hersvika I 256

Isak Karlson Fonnes 1655 I 19

Isak Mikkelson 1767 Straume II 155, IV 18, 223, 224

Isak Olson Langøyna III 550

Isak Synnevågen I 378

Isak Tyset I 590

Isak Wåg 1918 I 119

Isleiv Kaland 1932 I 176

Ivar Amundson Innluro 1764 IV 223

Ivar Anderson 1755 Kaland I 131

Ivar Anderson 1820 Austrheim III 26

Ivar Anderson 1831 Hopland III 326

Ivar Andreasson Bergsvik 1885 III 209

Ivar Arnesen 1835 Førland I 586

Ivar Arneson 1737 Synnevågen I 345

Ivar Arneson 1748 Seim I 625

Ivar Arneson 1806 Litlelindås II 239

Ivar Arneson 1877 Marøyna I 227

Ivar Basteson 1611 Hjertås II 438

Ivar Bergsvik 1947 III 265

Ivar Berntson 1835 Kråkenes I 458

Ivar Borø 1938 I 313

Ivar Budal 1902 II 123, IV 399, 402

Ivar Busch II 543

Ivar Duesund 1905 IV 417

Ivar Dyrnes 1904 III 329

Ivar Eliassen Dyrnes 1877 III 328

Ivar Ellingson Utluro 1826 IV 190

Ivar Endreson 1752 Rådmannsøyane I 448, III 376

Ivar Enge 1873 II 365

Ivar Førland 1893 II 466

Ivar Hansen Austrheim 1894 III 156

Ivar Hanson Ulvøy 1880 II 179

Ivar Hanson 1814 Ulvøyna II 177, 189

Ivar Hanson 1818 Førland II 463

Ivar Hanson 1875 Leikvoll I 135

Ivar Haveland 1904 I 421

Ivar Helgeson Bergsvik 1858 III 219

Ivar Henrikson 1758 Sætre II 61

Ivar Hjertås 1948 II 442

Ivar Hopland 1888 II 636, IV 380

Ivar Ivarson Kaland 1849 I 159, IV 52, 148, 158, 204, 294, 364, 366

Ivar Ivarson Knarrvika 1794 IV 46

Ivar Ivarson 1736 Husa III 597

Ivar Ivarson 1812 Kvalvågen I 354, II 132

Ivar Ivarson 1849 Ulvøyna II 177, IV 150

Ivar Iversen Kaland 1883 I 161

Ivar Iversen 1875 III 307

Ivar Jakobson 1822 Kaland I 141, IV 52

Ivar Johannessen Fanebust 1911 III 591

Ivar Johannesson Ulvøen 1871 I 463, II 64

Ivar Johannesson 1824 Leikvoll II 331

Ivar Johannesson 1829 Ulvøyna III 540, IV 61, 62

Ivar Johnsen 1854 Straume I 561, II 629

Ivar Jonson 1736 Andvika II 598

Ivar Jørgenson 1705 Kringla I 231

Ivar Kaland I 137

Ivar Kaland 1944 I 180

Ivar Knutson 1843 Bergsvika III 242, IV 63

Ivar Kvamme 1933 III 419

Ivar Langøyna 1682 III 550

Ivar Larson Litlås I 100

Ivar Larson 1811 Børilden III 69

Ivar Larson 1817 Fonnes I 163

Ivar Larson 1854 Morvik I 671

Ivar Mikkelson 1694 Sirset I 136

Ivar Monslaupen 1665 I 479

Ivar Monson 1754 Jordal II 263

Ivar Namdal 1955 II 306

Ivar Nilson 1701 Monslaupen I 407

Ivar Nilson 1739 Øksneset III 475

Ivar Nilson 1761 Solend I 666, IV 51

Ivar Nilson 1776 Hodne I 558, IV 61, 149

Ivar Nilson 1823 Litlelindås II 589, III 121

Ivar Olsen 1943 III 263

Ivar Olson Litlelindås 1640 II 496

Ivar Olson Nordre Njøta II 27

Ivar Olson Sætre II 27

Ivar Olson 1692 Nordre Njøta I 563

Ivar Olson 1721 Spjeldneset III 550

Ivar Olson 1825 Bergsvika III 257

Ivar Olson 1833 Austrheim III 66

Ivar Person Synnevågen 1667 I 380

Ivar Rasmusson Toftegård 1850 II 294, III 493

Ivar Rebnor 1626 III 388

Ivar Rongeværet III 661

Ivar Simonson 1748 Austrheim II 573, III 25

Ivar Sjurson 1811 Kvalvågen III 218

Ivar Skare 1943 I 306

Ivar Solend I 607

Ivar Storheim 1912 III 141

Ivar Synnevågen I 370

Ivar Sætre 1596 II 61

Ivar Søre Njøta I 508

Ivar Toftegård 1906 II 298

Ivar Vikane I 715

Jac van Geel 1958 I 394

Jack Nordø 1923 II 535

Jack Sæthre 1963 I 118

Jacob Bakke 1892 I 535

Jacob Bakke 1898 I 113

Jacob Jacobsen 1952 I 507

Jacob Landsvik 1919 III 499

Jacob Njøten IV 417

Jacob Rasmusson Skodvin 1892 II 127

Jaime Morgado 1963 II 83

Jakob Amundson 1685 Bergsvika III 72

Jakob Amundson 1689 Haukås II 26

Jakob Anderson 1752 Litlelindås III 98, IV 16

Jakob Austrheim 1913 II 93

Jakob Bergfjord 1860 IV 157

Jakob Besseson Njøten 1858 I 505

Jakob Brekke 1904 III 84

Jakob Budal 1901 II 130

Jakob Ditlevson 1734 Mongstad I 209

Jakob Erikson 1715 Austrheim I 705

Jakob Erikson 1737 Børilden III 391

Jakob Grøn I 325

Jakob Hanson Sævrøy 1875 III 685

Jakob Haraldseid 1871 IV 237

Jakob Helgeson 1867 Leirvågen I 41

Jakob Hopland 1926 II 667

Jakob Hveding IV 182, 243, 246, 250

Jakob Jakobson Litlelindås II 496

Jakob Jakobson Litlelindås 1636 II 496

Jakob Jakobson 1667 Førland II 460

Jakob Jakobson 1698 Førland II 468

Jakob Jakobson 1829 Apalbakken III 211

Jakob Jakobson 1857 Mongstad I 247

Jakob Johannesson 1783 Kaland I 147, IV 41, 96

Jakob Johannesson 1857 Veo I 570, IV 156

Jakob Jonson Tuen 1854 I 181

Jakob Jonson 1731 Skorholmen I 419

Jakob Jonson 1734 Hersvika II 202

Jakob Jonson 1781 Husa III 657, IV 110, 187

Jakob Kahrs 1817 II 224, IV 76

Jakob Kaland I 184

Jakob Kaland 1923 I 192

Jakob Karlson Førland 1876 I 570, II 457

Jakob Karlson Kaland 1864 I 149

Jakob Klementson 1803 Rongeværet III 443, 518

Jakob Knutson Bergsvika 1601 III 204

Jakob Knutson 1761 Hope I 409

Jakob Knutson 1796 Utkilen I 475

Jakob Knutson 1831 Søre Njøta I 531

Jakob Krossøy 1885 I 172, IV 233, 302

Jakob Larson Sævrøyna 1707 III 689

Jakob Larson Søre Njøta 1663 III 508

Jakob Larson Kvalvågen II 247

Jakob Larson Solend 1631 I 631

Jakob Larson Søre Njøta I 508

Jakob Larson 1806 Hetlehovda II 429, IV 227

Jakob Larson 1819 Krossøyna III 683, IV 62

Jakob Magneson Austrheim 1655 III 62

Jakob Magneson 1695 Noranger I 509

Jakob Magneson 1739 Keilegavlen I 95, 131

Jakob Magneson 1771 Søre Njøta III 392

Jakob Martinusson 1862 Hope I 403

Jakob Monson Skorholmen 1678 II 130, 201, III 689

Jakob Monson Synnevågen 1665 I 370

Jakob Monson 1678 Kvamme II 130, 201

Jakob Monson 1735 Lerøyna III 275

Jakob Monson 1811 Lauvås II 327

Jakob Neumann IV 96, 98

Jakob Nilson Marås 1784 IV 224

Jakob Nilson Wikene 1866 I 718, IV 259

Jakob Nilson 1797 Vikane I 717

Jakob Njøten 1898 I 541

Jakob Nævdal 1957 I 422

Jakob Olson Krossøyna 1634 III 581

Jakob Olson Vabø 1863 IV 247

Jakob Olson Sætre II 460

Jakob Olson Solend 1665 I 589

Jakob Olson 1727 Kolås II 181

Jakob Olson 1742 Søre Njøta I 500

Jakob Olson 1790 Øksneset III 456

Jakob Olson 1791 Rebnor III 369

Jakob Olson 1802 Synnevågen III 211

Jakob Olson 1865 Hopland II 646

Jakob Person Ågotnes I 448

Jakob Rasmusson Fonnes 1639 III 547

Jakob Rasmusson Lygre 1871 IV 233

Jakob Rasmusson Lampe 1734 I 131, 366, 372, II 120, 151

Jakob Rasmusson 1616 Fonnes I 221

Jakob Rebnor III 345

Jakob Sjurson Litlelindås 496

Jakob Straume IV 208

Jakob Sæthre 1937 II 61

Jakob Thomasson Austrheim 1893 III 143, IV 363

Jakob van Vida I 202

Jakobina Jakobsdtr 1864 Bergsvika III 89, 128, IV 64

Jakobina Jakobsdtr 1886 Fonnes I 228

Jakobine Njøten 1899 I 55

Jamnian Kamfoy 1957 I 296

Jan Austrheim 1953 III 197

Jan Christian Søraa 1930 II 665

Jan Danielsen 1940 II 533

Jan Erik Fjellstad 1967 II 343

Jan Erik Larsen 1944 II 396

Jan Erik Olsen 1956 III 427

Jan Erik Vikebø 1966 I 247

Jan Erik Aase 1948 II 311

Jan Foss 1936 II 310, III 542

Jan Frisvold Dahl 1956 I 428

Jan Gisle Uthaug 1965 II 403

Jan Grønnevik 1949 III 425

Jan Hansen 1939 II 307

Jan Helge Krossøy 1949 II 404, III 610

Jan Helge Rikstad 1974 II 539

Jan Henrik Benjaminsen 1940 II 82

Jan Holsen 1941 II 664

Jan Jørgensen 1962 III 425

Jan Krossøy 1961 I 605

Jan Kåre Hansen 1961 II 481

Jan Kåre Mikalsen 1960 I 685

Jan Kåre Myklebust 1959 I 317

Jan Lorentz 1947 III 666

Jan Lunde 1953 III 384

Jan Monslaup 1971 I 493

Jan Nordbø 1940 I 71

Jan Nordø 1953 II 667

Jan Olav Osen 1952 I 648, IV 268

Jan Olsen 1928 III 419

Jan Ove Arnesen 1968 I 123

Jan Ove Arnø 1962 I 589, 607

Jan Ove Hope 1969 III 175

Jan Ove Synnevåg 1955 I 427

Jan Ove Vågenes 1964 I 424

Jan Rune Mattevik 1968 II 665

Jan Sævrøy 1953 II 406, III 572

Jan Ulveseth 1944 III 86

Jan Ulvøen 1939 I 464

Jan Ulvøy 1950 II 128, III 421

Jan Vee 1953 II 341, 407

Jan Villumson 1695 Kvalvågen II 248

Jan Øksnes 1945 III 496

Jane Røyseland 1966 II 92

Jan-Erik Espelid 1962 II 394, III 194

Janiche Beeder 1963 I 394

Janiche Rognsvåg 1959 I 465

Janicke Pihl 1957 I 427

Janina Kozlowska 1942 I 416

Janina Vågheim 1966 III 336

Jan-Ivar Berge 1951 III 423

Janne Berger 1970 II 86, III 177

Janne Heimark 1970 I 122

Janne Madsen 1967 II 346, 394

Janne Trengereid 1971 I 198

Jannicke Blommedal 1977 I 478

Jannicke Fosse 1981 II 312

Jannicke Veland 1975 II 539

Jannike Jonsdtr Færøy III 55

Jarl Pedersen 1944 II 655

Jarl Vaulen 1948 II 197

Jarle Andersen 1979 II 304

Jarle Berge 1967 I 186

Jarle Førland 1960 II 482

Jarle Gallefoss 1959 I 312, II 113, IV 271

Jarle Johansen 1949 I 308

Jarle Lerøy 1962 III 264, 265

Jarle Malm 1949 I 316

Jarle Sleire 1946 I 316

Jarle Strønen 1954 I 307

Jarle Sætre 1978 II 138

Jebsen IV 195

Jenfrid Lervåg 1956 I 311

Jennie Håkonsen 1911 I 186

Jenny Bø 1938 I 505, 543

Jenny Fonnes 1899 I 489

Jenny Førland 1911 II 92

Jenny Hjeltholm 1903 III 630

Jenny Hjertås 1923 II 421

Jenny Hope I 1918 185, IV 403

Jenny Hopland 1897 II 614

Jenny Johannessen 1904 II 476

Jenny Jørgenvik 1955 II 341

Jenny Kaland 1893 I 388

Jenny Krossøy 1934 III 183

Jenny Larsen 1932 I 276, 300

Jenny Larsen 1941 I 309

Jenny Lerøy 1911 I 634

Jenny Næss 1925 III 566

Jenny Olausdtr 1899 Djupevåg III 569

Jenny Selnes 1901 III 569

Jenny Solheim 1925 I 644

Jenny Steffensen 1922 II 135

Jenny Synnevåg 1904 I 423

Jenny Sæle 1906 I 617

Jenny Sætre 1911 III 559

Jenny Ulvøen 1914 I 713

Jenny Vikene 1932 I 584

Jenny Østensen 1952 III 593

Jens á Møinichen Fine de III 550

Jens Anderson 1832 Litlås I 68

Jens Austrheim III 117

Jens Erikson Blix I 29

Jens Halvorson 1732 Fiskeset I 372

Jens Ivarson 1734 Knarrvika III 597

Jens Ivarson 1765 Husa II 273

Jens Jenson 1732 Dyrdal II 271

Jens Jensen 1888 Rognaldsvåg III 557

Jens Larson Rognsvåg 1864 IV 207

Jens Lem III 339

Jens Mathiasson 1736 Uthaugen II 328, 370

Jens Monson Mongstad 1836 IV 227

Jens Nilson 1760 Knarrvika II 258

Jens Nilson 1823 Kvalvågen II 53

Jens Schydtz IV 97

Jens Sjurson 1756 Rongeværet III 652, IV 57, 223

Jens Sjurson 1815 Fonnes I 278

Jens Skjerping 1888 I 109, 114

Jens Skorholmen II 201

Jens Synnevågen I 370

Jens Sæbjørnson 1808 Sætre I 23

Jens Sætre 1919 II 564

Jeremias Fonnes 1892 I 248

Jerly Osland 1943 I 686

Jetfred Sellevåg 1945 II 391

Jetmund Anderson 1729 Bogstad I 374

Jetmund Andreasson Krossøy 1852 Kvalvågen III 594

Jetmund Jetmundson 1714 Austrheim II 597

Jetmund Jetmundson 1760 Hopland III 463

Jetmund Jonson 1738 Risnes II 598

Jetmund Josefson Hopland 1697 II 582

Jetmund Knutsen 1838 Andvika III 589, IV 147, 148, 204

Jetmund Mikkelsen 1685 Eide III 55

Jetmund Mikkelson 1796 Børilden II 258

Jetmund Monson 1839 Munkeberget II 628, IV 40

Jetmund Olson 1803 Bergsvika II 261, IV 53, 61, 193, 242

Jetmund Steffensen 1901 II 649

Jimmy Nærland 1952 I 361

Joakim Bø 1919 III 541

Joakim Eriksen Stormark 1889 III 607

Joakim Falch 1824 II 231, IV 75, 144

Joakim Johannessen Lerøy 1884 III 292, IV 400

Joakim Nilson Hope 1890 I 43

Joakim Årås 1909 II 88

Joakim Åråsvåg 1908 II 389

Joar Lerøy 1972 III 311

Job Kornelius Selliken 1814 I 450, 455, IV 76, 131, 134, 158, 177, 188, 189

Jobina Larsdtr 1879 Sætre II 285

Johan Anderson Midtbø 1858 I 528

Johan Anderson Utkilen 1851 I 279, 342, IV 137, 138

Johan Austrheim 1914 I 197, III 153, 176, 181, IV 399, 400, 451, 494

Johan Brinchmann 1811 II 320, IV 150

Johan Børilden III 539

Johan Dyrlof 1659 I 519

Johan Dyrøy 1911 I 61

Johan Ellingson Bergsvik 1867 III 252, IV 138

Johan Fonnes 1952 I 241, 312

Johan Færøy 1914 I 718

Johan Hanson Brügger 1841 I 439

Johan Haugs IV 223

Johan Henrikson Hosteland 1863 II 326

Johan Hopland 1899 II 382

Johan Jektvik 1944 I 304

Johan Johannesson Børilden 1874 III 537

Johan Johannesson Fonnes 1878 Kaland I 240, IV 239

Johan Kahrs 1793 II 225, IV 75, 76, 86, 166

Johan Knutsen 1898 II 160, IV 400

Johan Knutson Monslaup 1876 I 483

Johan Kristian Uckermann 1788 II 318

Johan Kristofferson Nyhavn 1846 Sætre I 403, 570, III 126, 153, IV 146, 148, 151, 156, 400

Johan Larsen 1909 III 541

Johan Larson 1856 Nordre Njøta I 560, IV 40

Johan Ludvigsen 1896 II 664

Johan Madsen 1641 I 366, 467, 494, 576, II 543, IV 213

Johan Martinusson 1829 Åråsvågen II 330, IV 189

Johan Martinusson 1863 Lerøyna III 284, IV 67

Johan Martinusson Njøten 1865 I 514

Johan Nilsen Austrheim 1863 III 75

Johan Nilson Hope 1887 I 174, IV 259, 266

Johan Nilson 1831 Mongstad I 411

Johan Njøten 1893 I 533, IV 266

Johan Nordahl Brun IV 214

Johan Petter Lantz II 274

Johan Reigstad 1902 III 352

Johan Risberg I 30

Johan Ruus 1908 III 127, IV 399, 400, 451, 494

Johan Salomon Hind 1766 II 313, 317, 352, IV 18, 74, 76, 77, 85, 110, 143, 158, 164, 176, 184, 185

Johan Seehusen 1725 I 564

Johan Steineger 1824 II 230, IV 75, 144, 158, 159, 160, 190, 191

Johan Strømstad 1903 I 441

Johan Synnevåg 1906 I 413

Johan Sætre 1928 II 42

Johan Thomassen 1887 I 177, IV 41

Johan Ulvøen 1886 II 186

Johan Ulvøen 1901 I 464

Johan Utkilen 1885 I 594, 632

Johan Utkilen 1917 I 633

Johan Weiner II 446

Johan Widerøe 1864 IV 250

Johan Wolpman I 545

Johan Zachariassen 1888 III 258

Johanna Amundsdtr 1845 Leirvågen I 157

Johanna Austrheim 1911 III 168

Johanna Brügger 1759 I 496

Johanna Kahrs Fleischer 1821 IV 76

Johanna Fonnes 1903 I 281

Johanna Hansdtr Leikvoll 1834 IV 69

Johanna Hansdtr 1751 Bremnes I 352

Johanna Hansdtr 1893 Litlelindås II 532

Johanna Helland 1918 II 114, III 359

Johanna Hestenes 1908 II 478

Johanna Jakobsdtr 1851 Sævrøyna III 658

Johanna Jakobsdtr 1878 Kaland I 181

Johanna Jensdtr 1769 Haukhella I 102

Johanna Jetmundsdtr 1837 Hosteland I 437

Johanna Johannesdtr 1796 Sletta I 210

Johanna Johannesdtr 1816 Solend I 626, IV 122, 189

Johanna Jonsdtr 1790 Brattaule I 602

Johanna Jonsdtr 1855 Helland II 263

Johanna Jonsdtr 1870 Kaland I 570

Johanna Kollsete 1949 III 295

Johanna Kvamsdal 1886 II 186

Johanna Larsdtr Myking 1898 III 446

Johanna Larsdtr 1848 Solend III 394

Johanna Larsdtr 1849 Nordre Njøta II 50

Johanna Leirvåg 1916 I 69

Johanna Leirvågen I 31

Johanna Martinusdtr 1831 Førland II 73

Johanna Martinusdtr 1840 Risa I 416

Johanna Mathiasdtr Duesund 1872 I 36

Johanna Mikkelsdtr 1820 Keilegavlen I 278

Johanna Mollandsøy 1911 III 235

Johanna Monsdtr Bergsvik 1859 III 466

Johanna Monsdtr Krossøy 1879 I 329

Johanna Monsdtr 1779 Årås I 582

Johanna Nilsdtr 1777 Hemri III 694, IV 59

Johanna Nilsdtr 1854 Solend I 603

Johanna Njøtøy 1922 II 102, 386

Johanna Nordø 1914 II 537

Johanna Odland 1925 II 386, 459

Johanna Olsdtr 1776 Hjertås II 417

Johanna Olsdtr 1830 Tangen I 211

Johanna Olsdtr 1855 Keilo I 107

Johanna Persdtr 1762 Austrheim III 690

Johanna Persdtr 1795 Hemre I 449, IV 61, 84, 85, 166

Johanna Rasmusdtr Utvær 1854 III 531

Johanna Rekve 1945 I 192

Johanna Rongevær 1910 II 654

Johanna Simonsdtr 1861 Villanger III 481

Johanna Sjursdtr 1862 Austrheim III 128, IV 64

Johanna Skårnes 1920 I 235

Johanna Solheim 1931 I 607

Johanna Sæle 1908 II 507

Johanna Wergeland 1927 I 299

Johanne Berminghof II 392

Johanne Bruntvedt 1901 I 162

Johanne Rasmussen 1867 II 374

Johannes Amundson 1689 Hjertås II 427

Johannes Amundson 1689 Mjøs II 427

Johannes Ananiasson Fonnes 1885 I 264

Johannes Arneson 1810 Utkilen I 341

Johannes Bakka I 446

Johannes Bergsvik 1907 III 253

Johannes Bergsvik 1910 III 170

Johannes Bremnes 1626 II 240

Johannes Dyrøy 1903 I 62

Johannes Dyrøy 1965 I 303

Johannes Erikson 1832 Børilden III 537

Johannes Falk IV 54

Johannes Fokstad IV 186

Johannes Fonnes I 241

Johannes Fuseson 1722 Sirset I 448

Johannes Halsteinson 1853 Stamnesleiro I 569, IV 156

Johannes Halvorson 1789 Haugland III 384

Johannes Halvorson 1849 Rebnor III 385

Johannes Hanson Krossøy 1846 Fjellanger III 584, IV 232

Johannes Hanson Lokøyna I 609

Johannes Hanson 1807 Hellestveit III 88, IV 69, 70

Johannes Helgesen 1847 Hellestveit I 157, IV 294

Johannes Hopland II 645

Johannes Ingebrigtson Sletten 1835 III 130, IV 106, 232

Johannes Ivarson Lerøy 1852 Sæle III 290

Johannes Ivarson Øksnes 1862 Sæle III 479

Johannes Ivarson Møller 1803 II 36

Johannes Ivarson 1788 Storoksa I 380, 660, IV 247, 248

Johannes Jakobson Rebnor III 345

Johannes Jakobson 1759 Byrknes I 147, IV 55

Johannes Jakobson 1813 Kaland I 155, IV 35

Johannes Johannesson Hovland 1857 III 398

Johannes Johannesson Bakke 1880 II 470, IV 64

Johannes Johannesson Spjeldneset 1784 IV 96

Johannes Johannesson 1751 Børilden II 253, III 527

Johannes Johannesson 1777 Austrheim III 64, IV 57

Johannes Kaland I 136

Johannes Kaland 1932 I 159

Johannes Kilstraumen II 151

Johannes Knutson Rebnor 1817 III 350, 610, IV 135, 146

Johannes Knutson Sylta 1865 Rossneset III 661

Johannes Knutson Skorholmen 1640 II 201

Johannes Knutson 1708 Litlelindås II 500

Johannes Korsøen 1905 III 587

Johannes Krossøy 1923 III 609

Johannes Kvalvågen 1626 II 240

Johannes Kvalvågen 1669 II 247

Johannes Larson Njøten 1839 III 108

Johannes Larson Øksneset 1647 III 460

Johannes Larson Solheim 1862 I 618

Johannes Larson 1839 Nordre Njøta I 555

Johannes Larson 1845 Ulvøyna I 476, IV 42

Johannes Leikvoll 1926 I 687

Johannes Lervåg 1903 I 55, IV 392

Johannes Lerøy 1914 III 293

Johannes Lerøy 1915 III 158

Johannes Lerøyna 1634 III 296

Johannes Litlelindås II 528

Johannes Ludvigsen 1900 III 125

Johannes Ludvigsen 1909 II 538

Johannes Magneson 1767 Keilegavlen I 555

Johannes Magneson 1780 Keilo II 183, IV 60

Johannes Mikalsen 1944 III 572

Johannes Monslaup 1908 I 484

Johannes Myking 1924 I 161

Johannes Nesbø 1917 III 418

Johannes Nilson Utluro IV 190

Johannes Nilson Leirvågen 1665 I 31

Johannes Nilson 1723 Leirvågen III 63

Johannes Nilson 1845 Ulvøyna II 185

Johannes Olson Krossøyna III 588

Johannes Olson Kvalvågen IV 180

Johannes Olson Leirvåg 1885 Torsteinsvik I 68

Johannes Olson Søre Njøta 1638 I 499

Johannes Olson 1689 Vefjell III 508

Johannes Olson 1695 Synnevågen I 326

Johannes Olson 1701 Fonnes I 241

Johannes Olson 1714 Soltveit II 461

Johannes Olson 1746 Lavika II 272, III 57

Johannes Olson 1759 Kjellbju I 526

Johannes Olson 1802 Bergsvika III 246, IV 47

Johannes Olson 1839 Gaulen I 451, IV 233

Johannes Olson 1840 Krossøyna III 654, IV 63

Johannes Pederson Sønnesyn 1881 I 112

Johannes Rasmusson 1740 Bergsvika III 237

Johannes Rebnor III 345, 374

Johannes Rebnor 1710 III 411

Johannes Sjurson 1696 Øksneset III 448

Johannes Sjurson 1823 Austrheim III 445

Johannes Solem IV 271, 287

Johannes Solheim 1884 I 633

Johannes Steffenson 1793 Solend I 605

Johannes Storheim 1948 III 141

Johannes Synnevågen 1616 I 406

Johannes Sævrøy 1889 III 705

Johannes Thomasson 1748 Førland II 427, IV 59

Johannes Tveita 1933 III 459

Johannes Ulvøy 1911 II 193

Johannes Ulvøyna II 176

Johannes Øksnes 1927 III 481

Johannesdtr Kolås I 237

John Andersen 1927 II 97

John Aspelund 1916 II 663

John Austrheim 1924 III 143

John Bakke 1934 I 466

John Bjarne Årås 1943 II 88

John Bratten 1935 I 86

John Børilden 1922 II 103, III 539

John Dahle 1941 III 423

John Fotland 1911 II 97

John Hansen 1931 I 378

John Hatlem 1906 I 517

John Haugen 1960 II 649

John Hjelmås 1905 I 339

John Hjertås 1912 II 421

John Hop 1946 III 186

John Hope 1942 III 68

John Hopland 1947 III 265

John Jensen 1934 II 391

John Kvamme 1908 III 372

John Magne Seljelid 1947 I 194

John Myrland 1961 I 427

John Nordgard 1902 III 569

John Pryor IV 422

John Rebnord 1929 III 401

John Rongevær 1939 III 649, 669

John Samsonsen 1939 II 526

John Sjurset 1924 I 541

John Sætre 1923 II 589

John Sætre 1944 II 52

Johnny Fonnes 1945 I 236

Johnny Hope 1955 III 263

Johnny Hope 1963 I 118

Johnny Krossøy 1971 II 404

Johnny Nilsen 1962 III 310

Johnny Stormark 1966 II 405

Jokum Kling 1667 II 120, 146

Jolaug Austrheim 1940 III 184

Jon Amundson 1775 Leirvågen I 49, IV 96, 154

Jon Anderson 1788 Mellingen III 246, IV 47

Jon Anderson 1789 Mongstad I 102

Jon Arne Ulvøen 1954 II 668

Jon Arneson Vik II 192

Jon Arvid Bu 1966 II 346

Jon Bruvoll 1940 III 630

Jon Byrknes 1889 II 614

Jon Dyrøy 1936 I 122

Jon Eckholm 1919 III 614

Jon Engelbrektson Lerøyna III 273

Jon Erikson Litlelindås 1625 II 528

Jon Erikson 1660 Solend I 581

Jon Ervik 1909 I 114, 121

Jon Fjose 1950 I 428

Jon Fonnes I 230

Jon Førland II 450

Jon Førland 1622 II 467

Jon Hafsmo 1948 II 396

Jon Haldorson Børilden III 525

Jon Halvorson 1793 Austrheim II 456

Jon Hanson Holm 1754 II 121, 154, IV 140

Jon Helgesen 1870 Leirvågen I 43

Jon Hopland II 580

Jon Ingebrigtson Broch 1763 II 274

Jon Ivarson Synnevågen 1616 I 379

Jon Ivarson 1738 Leivestad III 55

Jon Jakobson Budalen II 131

Jon Jakobson 1739 Risa I 456, III 487

Jon Jakobson 1827 Kaland I 141, IV 52

Jon Jenson 1816 Sulo III 654

Jon Jetmundson 1753 Oppdal I 385

Jon Jetmundson 1876 Hopland II 628, IV 40

Jon Johannesson 1733 Kvingo I 39

Jon Johannesson 1779 Smørdal II 373, IV 85, 187

Jon Johannesson 1854 Furdal II 327

Jon Jonson 1695 Dyrneslia II 46

Jon Kristenson Kvalvågen 1586 II 217

Jon Kristenson Nordre Njøta I 564

Jon Larson 1689 Sætre III 376

Jon Larson 1813 Leirvågen I 234

Jon Litlelindås II 499

Jon Litlås I 100

Jon Monson Austrheim 1642 III 47

Jon Monson Risøyna IV 96

Jon Monson 1682 Fonnes I 241

Jon Monson 1714 Førland III 63

Jon Monson 1744 Byrknes III 87

Jon Nilson 1827 Hopland I 574

Jon Nilson 1829 Drange I 155

Jon Nilson 1850 Rebnor III 370, IV 204, 366, 402

Jon Olson Dyrneset 1616 III 319

Jon Olson Rebnor 1661 III 388

Jon Olson Øksneset III 459

Jon Olson 1695 Hovland I 331

Jon Olson 1799 Leirvågen II 586

Jon Olson 1822 Bergsvika III 247

Jon Olson 1833 Mongstad I 152

Jon Olson 1838 Hogsvær I 661

Jon Rasmusson Litlås 1661 I 94

Jon Rasmusson Strand 1871 III 131, IV 233

Jon Rasmusson 1718 Knarrvika III 353

Jon Rebnor III 345

Jon Sivertson 1797 Kaland I 152, III 443

Jon Steffenson 1779 Spjeldneset II 370, 373, IV 16, 60, 153, 172

Jon Steffenson 1850 Hopland II 419

Jon Sætre II 43

Jon Thomasson Husa 1824 IV 61

Jon Torgrimson Synnevågen I 379

Jon Valaker 1967 I 311

Jon Årås II 355

Jonas Børilden 1897 III 712

Jonas Daae 1923 II 308

Jonas Eckholm 1883 III 611, IV 364, 399, 400, 452

Jonas Erikson Dyrøy 1847 I 60

Jonas Gudmundarsson Snæland 1884 III 405

Jonas Hanson 1809 Hjertås II 418

Jonas Hjertaas 1925 II 426

Jonas Jetmundson Krossøy 1892 III 594

Jonas Krossøy 1923 I 363

Jonas Lillienskjold I 442

Jonas Ludvigson Daae 1868 II 233, 285, 321, IV 137, 138, 139

Jonas Martinusson Hjertaas 1854 II 422, IV 37, 119, 259

Jonas Mechelborg I 15

Jonas Nilson 1827 Leikvoll I 627, IV 39

Jonas Person 1711 Årås II 369

Jonianne Johannesdtr Gripne 1843 I 60

Jonny Brügger 1966 II 407

Jonny Synnevåg 1969 I 634

Jorid Sørensen 1957 II 382

Joronn Nordvi 1942 II 61, 408

Jorun Hovda 1978 II 395

Jorund Abrahamsen 1951 II 390

Jorunn Austrheim 1967 I 605

Jorunn Dyrøy 1957 II 196

Jorunn Hansen 1939 III 426

Jorunn Henriksen 1940 I 417

Jorunn Kleiven 1955 II 481, III 188

Jorunn Kårdal 1952 II 642

Jorunn Leikvoll 1943 I 686

Jorunn Lervåg 1940 I 82

Jorunn Lerøen 1940 III 311

Jorunn Magnussen 1943 I 271

Jorunn Mjønesaune 1949 II 396

Jorunn Njøten 1945 I 720

Jorunn Nyhavn 1934 I 505

Jorunn Slettmyr 1952 I 315

Jorunn Strømstad 1943 I 441

Jorunn Svanø 1928 II 100

Jorunn Sætre 1945 II 402

José Fernandez 1962 II 409

José Polo 1932 I 491

Josef Anderson Myrmel 1901 I 339

Josef Anderson 1816 Vikane III 242, IV 130

Josef Hopland II 571

Josef Jonson 1694 Haugland III 581

Josef Knutson 1733 Grinde 324, IV 223

Josef Kårdal 1917 II 642

Josef Larson 1714 Øksneset II 245, IV 220

Josef Lervåg 1912 I 362

Josef Ludvigsen 1918 II 507

Josef Martinsen IV 472

Josef Olson 1673 Frøyset III 680

Josef Olson 1806 Dyrneset II 554, IV 54

Josef Olson 1809 Vikane I 696

Josef Person 1798 Årås II 639, IV 85

Josef Rambjørg II 571

Josef Vikane I 1889 700

Josefina Hansdtr 1875 Austrheim I 487

Josefina Jobsdtr Selliken 1845 II 57

Josefina Johannesdtr 1874 Sletten I 172

Josefina Nyhavn 1888 III 128

Josefina Persdtr 1878 Hopland II 640

Josefina Sætre 1903 II 339

Josefine Austrheim 1939 III 184

Josefine Dyrøy 1875 I 60

Josefine Fonnes 1887 I 212

Josefine Larsdtr 1873 Litlelindås II 526

Josefine Larsen 1895 Husa III 109

Josefine Rebnor 1892 III 405

Josefine Utvær 1907 III 352

Josina Macody Schønnebøl I 649

Jostein Areklett 1945 II 308

Jostein Garnes 1953 III 424

Jostein Leikvoll 1947 I 563, 575

Jostein Rebnord 1970 III 417

Jostein Risnes 1979 II 402

Judit Bertelsen 1923 III 187

Judit Leirvåg 1914 I 69

Judit Rasmusdtr 1804 Husa III 529

Judith Hope 1917 I 188

Judith Kristiansen 1934 I 317

Judith Lohne 1926 I 465

Judith Monslaup 1934 III 396

Judith Njøten 1920 II 384

Judith Refvik 1938 I 260

Judith Sævrøy 1931 III 687

Juditte Andersdtr 1789 Synnevågen I 375, IV 253

Julia Mjøs 1924 II 471

Julia Sætre 1915 II 97

Julie Hansen 1919 I 189

Julie Hellesøy 1881 II 127

Julie Lerøy 1913 III 158

Julie Nilsen 1904 II 537

Julin Hope 1933 I 43

Julin Sævrøy 1906 III 686

Julius Sæthre 1887 II 321, IV 361, 395

June Krossøy 1951 III 497

Just Teussen Kilstraumen II 143

Jøran Johansen 1969 II 86

Jørgen Bakken 1916 III 713

Jørgen Egelsdorf IV 219, 221

Jørgen Filtvedt IV 216

Jørgen Gudmundson Knarvik 1885 I 272

Jørgen Hanson 1823 Hopland II 574, 634

Jørgen Herland 1976 II 307

Jørgen Ivarson 1855 Ulvøyna II 178, IV 63

Jørgen Jakobson Brun 1807 II 511

Jørgen Johannessen IV 397

Jørgen Kaland 1903 I 154

Jørgen Kristenson Morsing I 578, II 352, 543, III 339, IV 74

Jørgen Larson 1840 Trælland I 375

Jørgen Monslaupen I 479

Jørgen Monson Syslok III 661

Jørgen Røen 1905 I 339

Jørgen Rømsing 1935 I 196

Jørgen Skuteviken II 273

Jørgen Steensland 1904 I 359

Jørgen Stueland 1920 I 191

Jørgen Sveinson Ulvøyna II 176

Jørgen Sætre 1890 II 91, IV 259, 261

Jørgen Thorsen 1933 III 336

Jørgen Ulvøen 1909 I 477

Jørgen Ulvøyna II 169

Jørgen Utkilen I 324

Jørgen Vik 1975 III 128, 195

Jørgina Andreasdtr 1868 Bergsvika II 574

Jørgine Johannesdtr 1867 Rongeværet III 654, IV 63

Jørgina Lægreid 1903 III 84

Jørgina Nilsdtr 1850 Austrheim III 39

Jørgina Straumstad 1877 I 438

Jørgina Tollefsdtr 1859 Synnevågen I 416, IV 35

Jørgina Torsdtr 1851 Rebnor III 405

Jørn Helge Bernes 1965 II 108

Jørn Skavland 1972 III 224

Jørn Øksnes 1974 III 495

Jørnilla Hansdtr 1821 Langedalen II 239

Jørn-Kenneth Sævrøy 1977 III 199

Jørn-Viggo Trongmo 1980 II 407

Kai Arild Kaland 1962 I 151

Kai Lennart Knutsen 1966 III 262

Kai Pettersen 1939 III 501

Kaja Skjærven 1976 III 224

Kamilla Førland 1935 II 481

Karen Alise Krossøy 1941 III 633, IV 422

Karen Austrheim 1945 III 263

Karen Bastesdtr 1879 Runnhovda III 669

Karen Bergsvik 1947 II 396, III 195

Karen Bigset 1953 I 493

Karen Bildt I 15, 201

Karen Brattaule 1910 II 160

Karen Ellingsdtr 1846 Litlelindås II 492, IV 232

Karen Eriksson 1939 I 184

Karen Fauskanger 1906 II 471

Karen Fredriksdtr 1788 Øksneset III 476, 511, 553, IV 59

Karen Fredriksdtr 1853 Langøyna III 560

Karen Grønås 1932 III 181, 199

Karen Halvorsen 1928 III 308

Karen Haugen 1902 II 498

Karen Heiberg 1743 III 118

Karen Henriksdtr 1876 Austrheim II 332

Karen Hopland 1905 II 630

Karen Jansdtr III 471

Karen Jetmundsdtr 1863 Hopland II 629

Karen Johannesdtr 1859 Øksneset I 612

Karen Keilegavlen 1904 III 705

Karen Knutsdtr 1886 Monslaupen I 275

Karen Korneliussen 1821 III 649

Karen Kristensdtr 1861 Øksneset I 394, III 300

Karen Kristoffersdtr 1880 Fesøyna II 94

Karen Krossøy 1910 III 135, 628

Karen Larsdtr 1854 Nordre Njøta II 431

Karen Larsdtr 1894 Furubotten I 280

Karen Martinusdtr Lerøen 1862 III 233, 286

Karen Mowatt I 15, 201

Karen Nilsdtr 1859 Dyrneset I 597

Karen Nilsdtr 1869 Austrheim II 455

Karen Nilsen 1896 Lerøyna II 663, III 147, 159, IV 454

Karen Pedersen 1916 I 282

Karen Rudolfsdtr 1871 Rådmannsøyna III 624, 632

Karen Selnes 1910 III 569

Karen Sjursdtr 1880 Bergsvika III 223

Karen Solheim 1879 II 440

Karen Steffensdtr 1869 Rebnor III 401, IV 63

Karen Sulen 1940 III 182, IV 494

Karen Taule 1936 III 414

Karen Thuen 1942 I 543

Karen-Erene Håland 1948 I 541

Karentina Gregoriusdtr 1857 Øksneset II 422

Karentina Jonasdtr 1882 Hjertås II 422, IV 37

Kari Andersdtr Tangerås 1886 I 397

Kari Andersdtr 1787 Søre Njøta III 118, IV 31, 54

Kari Andersdtr 1793 Nordre Njøta I 244

Kari Andersdtr 1810 Synnevågen I 531

Kari Andersdtr 1830 Austrheim I 531

Kari Anne Tolleshaug 1953 III 427

Kari Anne Fadnes 1977 I 191

Kari Arnesdtr 1778 Bergsvika III 528

Kari Arnesdtr 1808 Utkilen I 386

Kari Arnesdtr 1846 Hauge I 412

Kari Austrheim 1702 III 92

Kari Berg 1909 III 84, IV 273

Kari Bergsvika III 237

Kari Botolvsdtr 1785 Helland III 583

Kari Breidvik 1917 I 378

Kari Brügger 1953 I 645

Kari Børilden 1940 III 634

Kari Ditlevsdtr 1798 Krossøyna III 529

Kari Ellingsdtr 1795 Dalland III 350, IV 42

Kari Ellingsdtr 1820 Veiteberg II 251, 325

Kari Ellingsen 1952 II 509

Kari Eriksdtr 1740 Austrheim III 487

Kari Eriksdtr 1743 Fonnes I 253

Kari Eriksdtr 1758 Bø III 690

Kari Fonnes I 221, 251

Kari Fonnes 1957 I 276

Kari Gudmundsdtr 1708 Rossnes III 79

Kari Gunnarsdtr 1866 Sulo I 606

Kari Halvorsdtr 1833 Keilo I 107

Kari Hansdtr 1721 Ulvøyna II 181

Kari Hansdtr 1732 Husa I 95, 131

Kari Hansdtr 1740 Risa I 49

Kari Hansdtr 1746 Tyborgneset I 340

Kari Hansdtr 1775 Fosse II 263

Kari Hansdtr 1811 Sævrøyna III 645

Kari Haugland 1954 II 197

Kari Hosteland 1923 II 421

Kari Ivarsdtr 1720 Sætre II 27

Kari Ivarsdtr 1746 Finnesbø I 147

Kari Ivarsdtr 1776 Hellestveit I 277, II 324

Kari Ivarsdtr 1824 Fjellsenda I 718

Kari Jakobsdtr 1735 Nordland II 202

Kari Jakobsdtr 1850 Hjertås III 584

Kari Jensdtr Kilstraumen II 144

Kari Jensdtr 1725 Nordgulen III 652,IV 15

Kari Jensdtr 1739 Kartveit III 237

Kari Jensdtr 1829 Villanger I 524

Kari Johannesdtr Øksneset III 469

Kari Johannesdtr 1748 Saltneset III 376

Kari Johannesdtr 1759 Fjellanger III 436

Kari Johannesdtr 1801 Flåm II 454, IV 57

Kari Jonsdtr 1708 Fonnes III 447

Kari Jonsdtr 1715 Midttun II 356

Kari Jonsdtr 1846 Helland II 263

Kari Jørgensdtr 1711 Solend I 237

Kari Kaland I 137

Kari Karlsdtr 1830 Leirvågen I 328

Kari Kilstraumen II 144

Kari Klementsdtr 1826 Rongeværet II 587, IV 63

Kari Knutsdtr Haukås 1794 IV 180, 181

Kari Knutsdtr Keilo II 270

Kari Knutsdtr 1770 Manger II 252, III 528

Kari Knutsdtr 1797 Fivelsdal III 369

Kari Knutsdtr 1809 Hauge III 283

Kari Knutsdtr 1841 Søre Njøta I 514

Kari Kolbeinsdtr 1836 Våge I 451

Kari Kristoffersdtr 1770 Landanes I 656, IV 186

Kari Kristoffersdtr 1806 Austrheim I 583

Kari Kristoffersen 1944 II 390

Kari Kvalvågen II 248, 250

Kari Kårbø 1942 I 398

Kari Larsdtr Kvalvågen II 245

Kari Larsdtr Søre Njøta I 508

Kari Larsdtr 1683 Fonnes I 215

Kari Larsdtr 1719 Vikane I 705

Kari Larsdtr 1748 Leirvågen I 21

Kari Larsdtr 1757 Krossøyna I 147

Kari Larsdtr 1800 Litlelindås III 218, IV 122

Kari Larsdtr 1821 Bø II 616

Kari Larsdtr 1822 Øksneset III 464, IV 51

Kari Larsen 1947 I 302

Kari Leirvågen I 38

Kari Lerøy 1951 III 314

Kari Lid 1903 III 692

Kari Litlelindås 1705 II 496

Kari Litlås 1692 I 100

Kari Ludvigsen 1956 II 409

Kari Magnesdtr 1749 Keilegavlen I 529

Kari Magnesdtr 1759 Lerøyna II 626, IV 52, 53

Kari Marholm 1962 II 196

Kari Mathiasdtr 1739 Uthaugen II 246, 368

Kari Mikkelsdtr 1793 Bergsvika III 241, 244

Kari Mikkelsdtr 1796 Fonnes I 328

Kari Monsdtr 1689 Leikvoll I 654

Kari Monsdtr 1689 Risa II 19

Kari Monsdtr 1723 Monslaupen I 480, II 221

Kari Monsdtr 1745 Rebnor I 519, III 436

Kari Monsdtr 1759 Berge III 324, IV 53

Kari Monsdtr 1759 Solend I 347, II 256

Kari Monsdtr 1773 Årås II 47

Kari Monsdtr 1806 Austrheim I 585

Kari Monsdtr 1810 Øksneset II 264

Kari Monsdtr 1831 Grindheim II 320

Kari Monsdtr 1864 Risa I 384

Kari Monslaupen I 471

Kari Neteland 1964 I 195, 310, III 184

Kari Nikolaisdtr 1826 Saltneset III 617

Kari Nilsdtr 1699 Kvalvåg II 19

Kari Nilsdtr 1704 Monslaupen II 500

Kari Nilsdtr 1750 Knarrvika II 490

Kari Nilsdtr 1762 Rebnor III 64

Kari Olsdtr Kvalvågen II 244

Kari Olsdtr Sætre II 45

Kari Olsdtr 1705 Lerøyna III 274

Kari Olsdtr 1710 Luro II 623

Kari Olsdtr 1729 Norddal I 331, 455

Kari Olsdtr 1730 Tjukkhetla II 515

Kari Olsdtr 1750 Nordre Njøta III 661

Kari Olsdtr 1752 Søre Njøta II 356, IV 16

Kari Olsdtr 1776 Øksneset II 552, III 282

Kari Olsdtr 1790 Rongeværet III 657

Kari Olsdtr 1808 Dyrneset III 325, IV 54

Kari Olsdtr 1809 Rebnor II 645

Kari Olsdtr 1818 Skjeggedalen I 718

Kari Olsdtr 1820 Soltveit II 239

Kari Olsdtr 1848 Gaulen III 33

Kari Olsdtr 1851 Erstad I 663

Kari Ottosdtr 1845 Øksneset III 473

Kari Persdtr Bakka 1796 I 449, IV 31

Kari Persdtr 1830 Risa I 96

Kari Raknes 1931 I 513

Kari Rasmusdtr Lerøyna 1685 III 274

Kari Rasmusdtr Sævrøyna III 681

Kari Rasmusdtr Hopland II 608

Kari Rasmusdtr 1675 Bergsvika III 236

Kari Rasmusdtr 1753 Sætre II 428

Kari Rebnor III 374

Kari Rutle 1907 I 114, 121

Kari Sakariasdtr 1812 Solend I 565

Kari Simonsdtr 1738 Austrheim III 37

Kari Simonsdtr 1813 Tveito III 299

Kari Solend I 621

Kari Steffensdtr Marås I 510

Kari Steffensdtr 1795 Solend I 666

Kari Steffensdtr 1816 Rådmannsøyna III 298

Kari Sætre 1940 I 644

Kari Søre Njøta I 508, 524

Kari Sørensdtr Ulvøyna II 180

Kari Thomasdtr 1815 Hjertås I 520

Kari Tokvam 1941 III 78

Kari Torkildsen 1960 I 363, IV 310

Kari Tresnes 1970 I 318

Kari Ulvøyna II 170

Kari Øksnes 1944 III 496, 569, IV 452

Kari Øksneset III 447

Kari Øysteinsdtr 1864 Ynnesdal III 701

Karianne Karlsen 1971 III 184

Kari-Anne Daae 1943 II 533

Karin Alver 1940 I 314, 425

Karin Haugvik 1959 II 344

Karin Langøy 1958 II 406, III 572

Karin Lervåg 1944 I 122

Karin Vatnøy 1945 II 397

Karina Ivarsdtr Myller IV 54

Karina Nilsdtr 1799 Dyrneset III 450

Karina Olsdtr 1859 Hordvik I 672

Karina Samuelsdtr Arholm 1879 I 483

Karina Vognstølen 1954 III 192

Karine Steffina Andersdtr 1854 Lerøyna III 299, IV 67

Karl Ananiasson Sætre 1890 II 336

Karl Ananiasson Solheim 1873 I 594, IV 38

Karl Anderson Strømsnes 1879 I 584

Karl Andreasson Skålevik 1893 II 578

Karl Austrheim 1935 II 94

Karl Bauge 1915 I 477

Karl Bergsvik 1916 III 221, 256, 261, 266, IV 418

Karl Bergsvik 1918 III 223

Karl Brügger 1889 II 433, IV 354

Karl Budal 1905 II 79, 134, IV 402

Karl Dyrnes 1906 III 330

Karl Eliasson Budal 1872 II 129

Karl Fjellstad 1901 III 243

Karl Gregoriusson Solend 1885 II 640

Karl Helland 1925 II 106

Karl Helland 1939 II 560

Karl Hjertaas 1884 II 432

Karl Hopsdal 1961 II 306

Karl Ivarson 1810 Lindås II 188

Karl Ivarson 1859 Kaland I 163, IV 64

Karl Iversen Kaland 1915 I 161, IV 403, 420

Karl Jakobson 1817 Kaland I 149

Karl Jensen 1922 I 685

Karl Johannesson 1800 Søre Njøta I 526

Karl Johansen Nyheim 1902 I 75

Karl Jonson 1803 Leirvågen I 51, IV 90

Karl Klausson 1847 Førland II 454

Karl Knutsen I 466

Karl Knutson Øn 1806 III 540, IV 42, 61

Karl Krossøy 1893 I 343, IV 389

Karl Krossøy 1917 III 633, IV 418

Karl Krossøy 1950 I 363

Karl Langøy 1895 III 697

Karl Larsen Rebnord 1903 III 399

Karl Larsen 1924 I 121

Karl Larson Håland 1874 I 661, 669

Karl Larson Njøtøy 1840 I 521

Karl Martinusson Bergsvik 1865 III 223, IV 41

Karl Martinusson Austrheim 1864 III 59, IV 263

Karl Martinusson 1813 Åråsvågen II 48, IV 187

Karl Minde 1929 II 528

Karl Monson Synnevåg 1859 Solend I 404, IV 204, 366, 406

Karl Nesfossen 1917 IV 421, 422

Karl Njøten 1903 I 713, IV 394

Karl Njøtøy 1920 I 523

Karl Olsen Austrheim 1861 Sanden III 27

Karl Olson 1873 Øksneset III 452, IV 40

Karl Olson 1803 Hopland II 568, IV 60

Karl Petter Ruus 1952 III 128

Karl Ruus 1918 III 127, IV 400

Karl Rørtveit 1925 II 660

Karl Selliken 1807 I 437, IV 35, 62, 76, 84, 85, 134, 177

Karl Sjurson 1856 Kaland I 162

Karl Skilbreid 1900 II 127, 305, IV 266, 278, 304

Karl Strømsnes 1921 I 595

Karl Thomasson 1819 Monslaupen I 571

Karl Torson Fonnes 1606 I 207

Karl Utkilen 1901 I 330

Karl Øksnes 1886 III 475

Karl Øksnes 1905 III 352

Karlot Mikalsen 1927 III 154, 183, 497

Karly Borge 1904 II 86

Karol Monslaup 1927 I 491

Karolina Ananiasdtr 1871 Solend II 513, IV 38

Karolina Andersdtr 1871 Ringås II 327

Karolina Bergsvik 1871 III 207

Karolina Johannesdtr 1884 Tunestveit I 226

Karolina Johannessen 1878 II 472

Karolina Jonsdtr Høyvik 1877 III 248

Karolina Lambrechts 1835 III 513, IV 192

Karolina Martinusdtr 1862 Keilo I 263

Karolina Olsdtr Øksnes 1876 III 483

Karoline Andersdtr 1879 Rebnor III 405

Karoline Budal 1912 III 67

Karoline Hansdtr Hallingseter 1894 I 633

Karoline Langøy 1906 II 655

Karstein Bauge 1947 I 477

Karstein Bergsvik 1953 III 266

Karstein Budal 1931 II 133

Karstein Grønås 1929 III 159

Karstein Hopland 1941 III 170

Karstein Kjeilen 1920 I 542

Karstein Langenes 1949 II 395

Karstein Mathiasson 1785 Krossøyna III 600, IV 191, 192

Karstein Solsvik 1939 III 78

Karstein Utkilen 1925 II 308

Karstein Øksnes 1956 I 283

Karsten Bastianson 1720 Kvalvågen III 582

Karsten Daae 1921 II 308

Karsten Epland 1946 II 194

Karsten Kaland 1927 I 151

Karsten Tresnes 1935 I 645

Kaspar Borge 1932 III 312

Kaspar Brügger 1912 I 634, IV 392

Kaspar Daae 1881 II 375, IV 139, 360, 394

Kaspar Daae 1903 II 533

Kaspar Gjerde 1920 III 150, IV 276

Kaspar Hanson Brügger 1839 I 437

Kaspar Hjertås 1888 II 420, IV 37, 380

Kaspar Hjertås 1925 II 421

Kaspar Isakson 1759 Refskar II 633

Kaspar Strømstad 1904 I 438, IV 354

Kaspar Toftegård 1916 II 293

Katarina Johansen 1761 II 224, IV 75, 76

Katarina Lem 1778 II 224

Katarina Svendsdtr Scheen II 373

Kate Eriksen 1915 II 92

Kate Paulsen 1956 II 306

Kate Pedersen 1960 II 312

Katerina Eriksen 1971 III 409

Kathrine Knutsdtr 1860 Utkilen I 329

Kathrine Sætre 1981 I 646

Kathrine Utkilen 1928 I 359

Katinka Lerøy 1890 II 457, III 147, 159, IV 452

Katinka Monstad 1899 I 385

Katrina Klemetsdtr 1790 Hopland III 397, 443

Katrina Knesbach I 519

Katrina Knutsdtr 1867 Litlås I 141

Katrina Larsdtr 1856 Lerøyna III 304

Katrina Olsdtr 1815 Bergsvika II 262, IV 166, 171

Katrine Fredriksdtr Kramer 1803 II 627

Katrine Palmesdtr 1876 Myking II 595

Katrine Samsonsdtr 1888 Vårdal I 664

Kenneth Holsen 1973 II 306

Kenneth Monslaup 1972 II 401

Kenneth Nilsen 1962 I 686

Kenneth Semmingsen 1967 I 648

Kenneth Strømsnes 1966 II 349

Kenneth Vågenes 1976 II 345

Kersti Halvorsen 1959 II 653

Kim Mikal Sætre 1984 II 138

Kine Alfredsen 1974 III 311

Kirsten Bakke 1938 I 301

Kirsten Bore 1945 I 441

Kirsten Fotland 1950 I 302, II 108

Kirsten Friborg 1926 II 308

Kirsten Harkestad 1924 I 477

Kirsten Isdal 1943 I 120

Kirsten Kaland 1946 I 136

Kirsten Kongestøl 1970 II 347

Kirsten Korsøen 1943 III 634

Kirsten Njøten 1955 I 507

Kirsten Ruus II 219, III 21, 205

Kirsten Samnøy Hansen 1948 II 294

Kirsten Sandvikmoen 1951 I 305

Kirsten Storheim 1946 I 312

Kirsten Ulevik 1940 II 441

Kirsten Øksnes 1936 III 422

Kirsti Brubakken 1972 I 186

Kirsti Drægebø 1945 I 378

Kitty Hansen 1953 II 405

Kitty Knarvik 1912 I 115

Kitty Østensen 1916 III 180

Kjartan Dyrstad 1954 I 195, II 348

Kjartan Huldal 1963 I 314, 425

Kjartan Skurtveit 1976 I 198

Kjeld Langeland IV 269

Kjell Bordvik 1953 II 310

Kjell Dahle 1946 II 109, IV 268

Kjell Eichner 1938 I 194

Kjell Erik Rønne 1938 I 427

Kjell Gjelsvik 1947 III 184

Kjell Hoff 1952 II 399

Kjell Hope 1955 II 482

Kjell Hopen 1937 I 541, IV 484, 494

Kjell Hopland 1947 II 655

Kjell Ingard Leirvåg 1961 I 363

Kjell Isaksen 1940 I 258

Kjell Jansen 1939 II 111

Kjell Johannessen 1935 I 574

Kjell Kogstad 1939 I 427

Kjell Leikvoll 1955 II 111

Kjell Lygre 1935 II 441

Kjell Matre 1941 II 390

Kjell Mikkelsen 1936 I 360

Kjell Monslaup 1934 I 492

Kjell Natås 1942 II 408

Kjell Pedersen 1959 III 315

Kjell Rebnord 1928 III 383

Kjell Rosendahl 1957 II 570

Kjell Rosnes 1931 III 307

Kjell Ruus 1945 II 104, III 186

Kjell Sortland 1923 III 669

Kjell Strømsnes 1941 III 313

Kjell Sævrøy 1949 III 704

Kjell Tertnes 1957 III 573

Kjell Vabø 1957 I 154

Kjell Vikene 1949 I 309

Kjell Øksnes 1945 II 391

Kjell Øvrebø 1958 III 256, 261

Kjellaug Gjørøy 1935 II 114, III 388

Kjellaug Grindheim 1941 II 395

Kjellaug Holter 1939 III 157

Kjellaug Kaland 1933 I 316

Kjellaug Kaland 1953 I 305

Kjellaug Krossøy 1934 I 360

Kjellaug Marthinussen 1936 II 481

Kjellaug Mongstad 1929 I 466

Kjellaug Sandnes 1916 I 82

Kjellaug Sætre 1944 I 273

Kjellaug Ulvøen 1946 I 466

Kjellaug Vollsæter 1903 I 642

Kjellaug Øksnes 1943 I 670, 685

Kjell-Birger Olsen 1945 II 349

Kjellfrid Ervik 1948 II 308

Kjellfrid Laukeland 1936 II 195

Kjellfrid Myking 1944 I 116, 119

Kjellfrid Myklebust 1948 II 403

Kjellrun Bø 1956 III 86

Kjell-Tore Karlsen 1943 II 392

Kjersti Børilden 1966 II 312

Kjersti Holm 1957 II 82, 395

Kjersti Hopland 1965 II 657

Kjersti Kjeilen 1946 I 542

Kjersti Slåtten 1977 III 128, 195

Kjetil Gjerde 1970 III 151

Kjetil Haugland 1971 I 718

Kjetil Myklebust 1967 I 195

Kjetil Synnevåg 1969 II 408

Klara Austrheim 1907 II 651

Klara Daae 1902 I 330

Klara Fonnes 1891 I 284

Klara Fonnes 1901 I 263

Klara Førde 1900 I 540, IV 402, 452

Klara Grane 1906 I 701

Klara Kjeilen 1917 II 93

Klara Langøy 1917 I 641

Klara Lervåg 1916 I 135

Klara Mikkelsen 1915 I 395

Klara Olsdtr Røssland 1884 I 538, IV 148, 365

Klara Skålevik 1921 II 24

Klara Sletten 1929 II 96

Klara Straume 1906 III 167

Klara Sætre 1927 II 341

Klara Toftegård 1919 I 189

Klara Tollefsen 1913 I 339

Klara Vik 1923 I 575

Klara Øksnes 1927 I 268

Klara Åråsvåg 1918 I 632, IV 452

Klas Erichsen 1967 III 184

Klaus Bager 1718 III 117

Klaus Bastianson 1728 Kvalvågen II 221, 451

Klaus Frimann Dahl IV 96

Klaus Helland 1939 I 309

Klaus Jenson 1796 Vyrkesdal II 454

Klaus Person I 689, II 350, 444

Klement Anderson Hopland II 597

Klement Andreasson Øksnes 1847 III 446

Klement Andreasson 1845 Sætre I 420

Klement Fredrikson 1778 Øksneset III 653

Klement Gregoriusson Øksnes 1862 III 481

Klement Olson 1859 Hopland III 212

Klemet Hanson 1699 Rossneset II 446

Klemet Kilstraumen II 144

Klemet Klemetson 1751 Rossneset II 623

Klemet Olson 1790 Rossneset III 473, 477, IV 135

Klemet Torson Hopland 1859 Litlelindås II 647, IV 151

Klemmet Bergsvik 1907 III 261

Knud Erik Poulsen 1947 II 135

Knut Anderson Kaland I 137, IV 73

Knut Anderson 1709 Litlelindås II 509

Knut Anderson 1714 Austrheim I 582

Knut Anderson 1742 Lydvo III 356

Knut Anderson 1745 Styvi II 461

Knut Anderson 1803 Husa III 241, IV 135

Knut Andreasson 1859 Rebnor III 381

Knut Arild Haugland 1961 II 382, III 195

Knut Austrheim III 20

Knut Bakka I 446

Knut Bakka 1617 I 453

Knut Bergsvika III 215

Knut Bildt I 15, 201

Knut Brügger 1906 II 478

Knut Ditlevson 1730 Bergsvika III 224

Knut Daae 1943 II 364, 378

Knut Eliasson Tvedt 1845 IV 232

Knut Ellingson 1829 Utkilen I 328

Knut Ellingson 1860 Bergsvika III 233, 286

Knut Engelson Tvedt 1867 IV 236

Knut Erikson Skjerping 1850 I 107, IV 234

Knut Eyolfson Litlelindås 1620 II 488

Knut Fonnes I 207, 251

Knut Fonnes 1919 I 276

Knut Forfang IV 418

Knut Fredheim 1909 II 101

Knut Geelmuyden I 442

Knut Guttormson Kvalvågen 1672 II 241

Knut Hansen 1942 III 185

Knut Hansen 1946 II 397

Knut Hansen 1967 I 313

Knut Hanson Øksnes 1854 III 466

Knut Hanson 1819 Austrheim II 512

Knut Hanson 1825 Litlås I 103

Knut Haraldsen 1814 II 357, IV 53, 74, 76, 77, 85, 99, 100, 102, 111, 177, 179, 190, 191, 206, 256, 349

Knut Helland 1933 II 103

Knut Ingebrigtson 1817 Hope I 96

Knut Jakobson Austrheim 1598 III 29

Knut Jakobson Litlelindås 1669 II 499

Knut Jakobson 1791 Synnevågen I 410

Knut Jakobson 1829 Monslaupen I 486, II 157, IV 135, 141, 179

Knut Jenson 1683 Helland II 468

Knut Johannesson 1755 Keilo I 139

Knut Johannesson 1764 Bratteberg III 275, IV 58

Knut Johannesson 1794 Nese III 350, IV 63, 147

Knut Johannesson 1807 Li II 188

Knut Johannesson 1824 Ulvøyna I 353

Knut Jonson 1698 Austrheim III 48

Knut Julson 1820 Li II 275

Knut Knutson Litlås 1665 I 100

Knut Knutson 1735 Grinde III 64

Knut Knutson 1751 Risa I 96

Knut Knutson 1789 Kaland I 140, IV 31

Knut Knutson 1816 Leikvoll I 657

Knut Kristenson Søre Njøta I 524

Knut Kristenson 1781 Leikvoll I 656, IV 69, 70

Knut Kvalvågen II 239, 242

Knut Kaalaas 1919 III 264

Knut Larson Kvalvågen II 247

Knut Larson Nordre Njøta I 552

Knut Larson 1773 Kårdal I 454

Knut Larson 1800 Tveit III 50

Knut Larson 1821 Øksneset III 464, IV 61

Knut Larson 1826 Lerøyna III 276, IV 63

Knut Larson 1837 Kårdal II 612

Knut Leikvoll 1946 II 442

Knut Leirvågen I 19

Knut Litlelindås II 499

Knut Magneson 1709 Noranger I 509

Knut Martinusson 1845 Monslaupen I 482

Knut Mathiasson 1807 Austrheim I 530, IV 192

Knut Monslaupen I 479

Knut Monson Øksneset III 470

Knut Monson 1742 Gjelsvika I 101

Knut Monson 1774 Utkilen I 327

Knut Monson 1809 Solend I 585

Knut Nilson Kvalvågen 1641 II 219

Knut Nilson Sætre II 18

Knut Nilson 1799 Solend III 232, IV 190, 224, 226, 246, 328

Knut Nygård 1864 II 365, IV 119, 328

Knut Olson Dyrdal III 367

Knut Olson Rebnord 1809 III 393

Knut Olson 1729 Fonnes I 222

Knut Olson 1748 Litlås I 242

Knut Olson 1767 Tveito II 274

Knut Olson 1801 Kvalvågen II 21

Knut Olson 1805 Rebnor III 361

Knut Owe Larsen 1953 III 267

Knut Rasmusson Njøtøyna I 518

Knut Rasmusson 1809 Fonnes III 439, 512, 553, IV 110, 192

Knut Risnes 1938 II 402, IV 263, 306

Knut Rogne 1921 I 120

Knut Sjurson 1809 Utkilen I 333

Knut Straume 1913 III 671

Knut Strømsnes 1946 III 186

Knut Størkson 1750 Vange III 124

Knut Synnevågen I 380

Knut Sætre 1625 II 18

Knut Sætre 1929 II 105, IV 430, 489

Knut Utkilen I 326

Knut Veland 1949 II 386, 390

Knut Vidnes IV 418

Knut Øksnes 1927 III 469

Knut-Johan Andvik 1963 I 543

Knutsina Thomasdtr 1819 Litlås I 103

Kolbein Fonnes I 207

Kolbein Førland II 450

Kolbein Solend I 581

Kolbjørn Haugland 1944 II 667

Kolbjørn Lyslo 1910 II 98, IV 271

Kolbjørn Njøten 1930 I 505, 543

Konrad Fondenes 1915 III 519

Konrad Fonnes 1921 I 250

Konrad Hopland 1896 II 648

Konrad Hopland 1921 II 657

Konrad Isaksen 1908 I 257

Konrad Jakobson Kaland 1889 I 151

Konrad Johannesson Tømmerås 1887 II 457

Konrad Karlsen 1904 II 508

Konrad Karlson Kaland 1898 I 162

Konrad Kleppe 1932 I 306

Konrad Larson Lerøy 1861 III 300

Konrad Lervaag 1926 II 96, IV 417

Konrad Martinusson Nyhavn 1867 I 569, IV 67, 145

Konrad Myklebust 1920 I 114

Konrad Nyhavn 1890 III 127

Konrad Rebnord 1900 III 419

Konrad Steffensen Kaland 1890 I 141, IV 403

Konrad Strand 1926 I 359

Konrad Sæle 1914 II 570

Konradine Kaland 1887 I 181

Konstanse Bakke 1933 I 462, II 42

Konstanse Dahl 1856 III 650

Konstanse Floen 1910 II 389

Konstanse Hansen 1901 I 378

Konstanse Hope 1922 I 84

Konstanse Kaland 1927 I 169

Konstanse Kvernøy 1923 I 73

Konstanse Lie 1928 I 302

Konstanse Nordmark 1901 II 41

Kornelius Johannesson 1859 Keilo I 248

Kristbjørg Wigfusson 1921 I 264

Kristen Daae IV 130

Kristen Einarson Øksnes 1827 III 457

Kristen Ellingson Midgarden IV 58

Kristen Hanson 1779 Hopland II 585

Kristen Jonson Byrknes IV 57

Kristen Julson Hagensten 1720 III 471

Kristen Jørgenson Morsing II 313, 352, III 550

Kristen Kahrs 1825 II 227, IV 75

Kristen Knutson 1805 Leikvoll I 662, IV 31

Kristen Kristenson 1697 Vågeneset I 345

Kristen Kvalvågen II 217

Kristen Kårdal 1880 II 640, IV 380, 400

Kristen Leirvågen I 16

Kristen Lerøyna III 302

Kristen Monson 1876 Krossøyna III 603, IV 138

Kristen Monson Hopland II 596

Kristen Monson II 444

Kristen Nilson 1756 Solend I 656, IV 186, 223

Kristen Olson Åråsvåg 1853 II 53, 334

Kristen Person Austrheim 1647 III 116

Kristen Sjurson 1837 Rødland II 563

Kristen Smidt I 15, 202

Kristen Synnevågen I 379

Kristen Søre Njøta I 508, 524

Kristen Villumson 1718 Tveiten II 584

Kristi Dyrneset III 319

Kristi Eriksdtr Austrheim III 72

Kristi Førland II 451

Kristi Hopland II 551

Kristi Kaland I 138, 144

Kristi Kristoffersdtr 1790 Austrheim II 645, IV 55

Kristi Monsdtr 1832 Sleire III 247, 250

Kristi Nilsdtr 1794 Vikane II 573

Kristi Olsdtr 1734 Hopland I 655, II 633

Kristi Rasmusdtr 1788 Mongstad II 258

Kristi Skeie 1905 II 379

Kristi Skjerve 1943 I 307, 309

Kristi Villumsdtr 1774 Sletta I 374

Kristian Anderson 1751 Lerøyna III 297

Kristian Anderson 1830 Fonnes I 211

Kristian Anderson 1852 Takle I 394, III 299

Kristian Artner 1780 II 275

Kristian Asbjørnson Monslaupen 1596 I 471

Kristian Asbjørnson 1671 Risøyna I 453

Kristian Austrheim III 103

Kristian Bergsvika 1674 III 236

Kristian Børilden 1631 III 525

Kristian Ertnes 1780 II 275

Kristian Fredriksen 1848 Krossøyna III 594

Kristian Gåsland 1910 I 540

Kristian Hanson Austrheim III 104

Kristian Hanson Budalen 1819 II 132, IV 67, 68

Kristian Hopland 1899 II 664

Kristian Johannesson Austrheim III 104

Kristian Johannesson 1678 Søre Njøta II 581

Kristian Knutson Kvalvågen II 247

Kristian Knutson 1769 Solend III 528

Kristian Kristianson Kvalvågen 1660 II 245

Kristian Kristianson 1634 Monslaupen I 129

Kristian Kvalvågen 1616 II 244

Kristian Larson 1816 Fonnes I 277, IV 55

Kristian Martinusson 1859 Hopland II 574

Kristian Monsen Snekkevik 1863 Sylta II 530

Kristian Monson 1738 Hopland II 632

Kristian Nilson Ulvøyna 1643 II 177

Kristian Nilson 1691 Monslaupen I 144

Kristian Olson 1704 Myksvoll II 19

Kristian Rebnor III 374

Kristian Rebnord 1980 III 195

Kristian Soldal 1919 I 684

Kristian Syverson Torbjørnsrød 1836 I 402, IV 32

Kristian Sørenson Tonning 1849 IV 233

Kristian Velle 1949 II 399

Kristian Årås 1612 II 355

Kristiana Eliasdtr 1870 Børilden III 518

Kristiana Klementsdtr 1821 Rongeværet I 419, II 204

Kristiana Mathiasdtr 1776 Krossøyna III 691

Kristiana Mikkelsdtr 1829 Solend II 625

Kristiana Olsdtr 1816 Rebnor III 393

Kristiana Persdtr 1758 Øksneset III 437, 443, 476

Kristin Haugen 1970 I 194

Kristin Rugset 1985 II 409

Kristina Andersdtr 1712 Berg I 47

Kristina Brügger 1757 II 236

Kristina Gjertsdtr Rongevær 1882 III 665

Kristina Gregoriusdtr 1856 Risnes II 601

Kristina Gudmundsdtr 1847 Bø II 635

Kristina Klausdtr 1779 Førland III 325, IV 54, 58

Kristina Larsdtr 1820 Lerøyna III 257

Kristina Litlekalsøy 1883 I 458

Kristina Monsdtr 1825 Sleire III 247

Kristina Monsdtr 1851 Vare III 564, 635

Kristina Nilsdtr 1763 Kvalvågen III 275, IV 109

Kristina Nilsdtr 1838 Mongstad I 53

Kristina Nilsdtr 1856 Villanger III 222

Kristina Olsdtr 1845 Solend I 566

Kristina Rasmusdtr 1820 Øksneset III 384

Kristina Synnevåg 1900 I 418

Kristine Dingsøyr 1915 I 638

Kristine Ekse 1901 II 80

Kristine Engelsdtr 1895 Øksneset I 27

Kristine Fauskanger 1919 II 662

Kristine Fjellstad 1914 II 437

Kristine Fosse 1916 I 718

Kristine Fredheim 1914 II 644

Kristine Hamsund 1886 III 492

Kristine Johansdtr 1873 Vesetvika I 53

Kristine Kverhellen 1919 I 684

Kristine Leivestad 1894 I 491, 538

Kristine Lerøy 1900 III 158

Kristine Mikkelsdtr 1845 Solend II 439

Kristine Monsdtr Vettås 1877 III 406

Kristine Myhre 1962 II 347

Kristine Olsen 1865 II 365

Kristine Solsvik 1938 I 123

Kristine Svendsen 1869 II 233, 285

Kristofa Knutsdtr Taftesund 1872 I 463, II 64

Kristofer Janson IV 244

Kristoffer Arneson 1776 Utkilen I 352, II 155, IV 58

Kristoffer Ditmarson Kahrs 1758 II 121, 155, 224, 411, 446

Kristoffer Engelson 1805 Frøyset II 325

Kristoffer Erikson 1765 Årås III 281

Kristoffer Førland 1901 II 476

Kristoffer Førland 1906 II 456

Kristoffer Hanson 1682 Teigen I 330

Kristoffer Isaksen 1879 I 257, IV 138

Kristoffer Johannesson Synnevågen I  400

Kristoffer Johannesson Utkilen 1679 I 331

Kristoffer Kahrs 1758 I 366, III 13, 316, 637, 672

Kristoffer Kahrs 1792 II 116, 142, 199, 225, III 543

Kristoffer Kahrs 1858 II 280

Kristoffer Kahrs 1933 II 281

Kristoffer Kahrs IV 25, 67, 74, 75, 76, 80, 81, 93, 94, 121, 122, 129, 130, 133, 140, 143, 144, 164, 166, 175, 180, 181, 185, 190, 191, 192, 193, 214, 215, 226, 242, 243

Kristoffer Karstenson 1754 Krossøyna III 37, IV 58

Kristoffer Krossøyna III 596

Kristoffer Larson Sæthre 1876 II 58, IV 137, 269, 361, 395

Kristoffer Larson 1810 Mongstad I 403, 411, II 56

Kristoffer Lervåg 1905 I 617

Kristoffer Ludvigsen 1897 Litlelindås II 514

Kristoffer Ludvigsen 1911 II 534

Kristoffer Martinusson Nyhavn 1870 I 569, IV 67, 145

Kristoffer Njøten 1904 I 507

Kristoffer Person Årås 1702 II 245

Kristoffer Ruus 1912 I 632, 641, IV 400, 452

Kristoffer Rådmannsøy 1908 II 471

Kristoffer Schjelderup IV 250

Kristoffer Solheim IV 423

Kristoffer Sætre 1905 I 637, IV 259

Kristoffer Sætre 1911 II 589

Kristoffer Thomasson Ruus 1650 II 219, 352, III 21, 205

Kristoffer Vikene 1921 I 718

Kurt Hedstrøm 1957 III 571

Kurt Hope 1961 I 422, 425

Kurt Hovland 1961 II 398

Kurt Iversen 1926 III 259

Kurt Johansen 1969 II 102

Kurt Svan 1929 I 304

Kurt Tresnes 1966 II 344, III 195

Kåre Berentsen 1947 I 308

Kåre Berge 1952 III 311

Kåre Bondevik 1951 II 112

Kåre Breili 1933 II 536

Kåre Gullaksen 1933 I 316

Kåre Heggelund 1951 III 311

Kåre Hellesø 1922 II 534

Kåre Hopland 1930 II 664

Kåre Kaland 1932 I 163

Kåre Krossøy 1941 I 122

Kåre Leikvoll 1950 I 563, 575

Kåre Lervåg 1938 I 618

Kåre Lervaag 1962 II 106

Kåre Lockertsen 1947 I 466

Kåre Løkkås 1927 III 187

Kåre Myhrvold 1906 II 538

Kåre Natås 1947 I 421

Kåre Njøten 1951 I 714

Kåre Nordby 1939 I 305

Kåre Nyheim 1929 I 71

Kåre Sellevold 1921 I 642

Kåre Skålevik 1924 II 579, 643

Kåre Smith Hansen 1944 II 390

Kåre Solheim 1935 I 643

Kåre Strømsnes 1957 I 585, 641

Kåre Synnevåg 1940 I 385

Kåre Sæverås 1937 I 307, 309

Kåre Thorsen 1925 III 312

Kåre Utkilen 1929 I 330

Kåre Vårbakken 1953 III 181

Kåre Watne 1941 III 187

Kåre Øen 1926 II 663

Kåre Øksnes 1934 III 353, 417

Kaare Olsen 1935 II 114

Laila Austrheim 1942 II 335

Laila Bergsvik 1944 III 261

Laila Borge 1937 II 478

Laila Dalseid 1951 I 719

Laila Fenne 1957 III 313

Laila Hagen 1965 I 648

Laila Hansen 1938 II 391

Laila Hopland 1946 II 650

Laila Hopland 1954 I 196

Laila Johnsen 1936 I 421

Laila Krossøy 1939 III 179

Laila Leirvåg 1966 I 318

Laila Nordland 1963 III 192

Laila Stordal 1948 III 130

Laila Utkilen 1939 I 361

Larina Desideriusdtr 1858 Rognaldsvåg II 419

Lars Hjertaas 1914 II 437

Lars Anderson Øksneset 1618 III 434

Lars Anderson 1867 Utkilen I 335, IV 138

Lars Anderson Lillelindås 1846 II 504

Lars Anderson Ulvøyna II 181

Lars Anderson Leikvoll 1664 I 675

Lars Anderson Solend I 607

Lars Anderson Solend 1640 I 607

Lars Anderson 1707 Austrheim III 79

Lars Anderson 1747 Hopland II 572

Lars Anderson 1805 Nordre Njøta I 519, IV 135, 136

Lars Anderson 1814 Hopland II 562, 573

Lars Andreasson 1845 Øksneset III 332

Lars Askildson 1815 Totland II 239

Lars Austrheim 1933 III 103

Lars Bastesen 1947 II 482

Lars Bendikson 1762 Tangen I 401

Lars Bergsvika III 254

Lars Besseson 1644 Hopland I 221

Lars Budalen II 131

Lars Børilden III 525, 539

Lars Ditlevson 1794 Krossøyna III 605, IV 60, 192

Lars Djuve 1948 I 46, 86

Lars Einarson 1764 Myking III 368

Lars Engelbrektson Lerøyna 1589 III 295

Lars Engelson Fondenes 1873 I 71, IV 138, 331, 358, 393

Lars Erik Andersson 1933 II 341

Lars Erikson Synnevågen 1628 I 399

Lars Erikson 1693 Sætre I 693, II 45, IV 208

Lars Erikson 1773 Mjanger I 32, IV 96

Lars Erikson 1842 Nordre Njøta I 456

Lars Even Mongstad 1950 I 647, II 401

Lars Evenson 1702 Øksneset III 320

Lars Fonnes I 207

Lars Fredrikson Langøen 1861 III 555, 570, 624, IV 127, 354

Lars Førland 1622 II 466

Lars Gregoriusson 1718 Øksneset III 598

Lars Gregoriusson Hopland 1864 Risnes II 642

Lars Gudmundson Bjorøy 1880 II 159

Lars Hallheim 1907 I 616

Lars Halvorson 1754 Vikane III 682, 690

Lars Halvorson 1787 Austrheim III 112, IV 86

Lars Hansen Weiner I 124, 319, 689, II 350

Lars Hanson Utkilen 1862 Synnevågen I 329, IV 40, 207

Lars Hanson Øksnes 1864 III 490

Lars Hanson 1720 Ulvøyna I 39

Lars Hanson 1754 Nordre Njøta III 510, IV 59, 191

Lars Hanson 1773 Kjettland I 454, IV 83, 84

Lars Hanson 1793 Hjertås III 276, IV 59

Lars Hanson 1803 Førland III 99, IV 60, 86

Lars Hanson 1811 Hjertås II 418

Lars Hanson 1830 Fjellanger III 303

Lars Haugen 1981 III 196

Lars Hopland II 580

Lars Ivarson 1777 Austrheim III 517, IV 58, 185, 191

Lars Jakobson 1683 Solend I 608

Lars Jakobson 1694 Børilden III 525

Lars Jakobson 1767 Sævrøyna III 118, IV 60

Lars Jenson 1737 Hauge III 31

Lars Jetmundson 1792 Øksneset III 463

Lars Johannesson Njøten 1867 I 556, IV 328

Lars Johannesson Skår 1838 III 131, IV 232, 233, 244, 328

Lars Johannesson 1774 Skare III 617

Lars Johannesson 1781 Børilden III 528, IV 191

Lars Johannesson 1804 Nordre Njøta I 555

Lars Johannesson 1818 Solend I 605

Lars Jonson Sætre 1645 II 33

Lars Jonson 1714 Rebnor III 376

Lars Jonson 1780 Syslok I 277, II 324

Lars Jonson 1824 Førland II 456

Lars K. Sæthre

Lars Kaland I 129, 137

Lars Knutson Solend IV 242

Lars Knutson Flatekval I 490

Lars Knutson Fonnes I 251

Lars Knutson 1656 Andvika II 551, IV 208, 212

Lars Knutson 1744 Brekke I 608

Lars Knutson 1819 Myksvoll II 188

Lars Kristofferson Sæthre 1844 II 57

Lars Krossøy 1926 III 634

Lars Krossøyna III 596

Lars Kruse II 143

Lars Larson Fjellsenda IV 18, 161, 183

Lars Larson Berg 1873 II 526

Lars Larson Nordre Njøta 1676 I 552

Lars Larson Rosenberg I 689, II 350, 444

Lars Larson 1676 Nordre Njøta II 202, III 713

Lars Larson 1742 Fonnes II 500

Lars Larson 1746 Sævrøyna III 682

Lars Larson 1767 Berge III 232

Lars Larson 1777 Litlelindås II 500, IV 46, 47

Lars Larson 1805 Austrheim III 241, 244

Lars Larson 1813 Litlelindås II 501

Lars Larson 1816 Litlelindås II 502

Lars Larson 1816 Mongstad I 560

Lars Larson 1845 Nordre Njøta I 561

Lars Larson 1856 Keilegavlen I 57, 65

Lars Larson 1857 Møkster I 711

Lars Lasseson Austrheim 1864 III 101

Lars Lerøen 1885 III 300

Lars Lægreid 1907 III 252

Lars Magneson 1816 Austrheim III 113, IV 67, 82, 102

Lars Martinusson Krossøy 1859 III 606

Lars Martinusson Hopland 1887 II 563

Lars Martinusson 1810 Børilden III 617

Lars Martinusson 1850 Hopland II 587

Lars Martinusson 1850 Kvalvågen II 587

Lars Martinusson 1866 Hjertås II 630, IV 37

Lars Mikkelson 1620 Hopland II 621

Lars Mikkelson 1685 Fonnes I 221, III 460

Lars Mikkelson 1834 Solend I 618

Lars Mo 1939 III 500

Lars Mongstad 1938 I 179

Lars Monslaupen I 471

Lars Monson 1713 Bergsvika III 105

Lars Monson 1844 Ulvøyna II 190

Lars Nagel II 444

Lars Nilson 1847 Ulvøyna II 185, IV 63

Lars Nilson Førland 1878 II 472

Lars Nilson Hopland 1900 II 655, IV 419, 452

Lars Nilson Ruus 1760 II 236

Lars Nilson Sætre 1903 II 71

Lars Nilson 1761 Brunnsland I 231, IV 97

Lars Nilson 1805 Rikstad III 350

Lars Nilson 1837 Kvalvågen II 435

Lars Olausson Rongevær 1881 Djupevåg III 665

Lars Olov Andersson 1946 II 138

Lars Olson Øksneset III 447

Lars Olson IV 54

Lars Olson Nygård 1860 IV 235

Lars Olson Fonnes 1635 I 207

Lars Olson 1757 Rene II 237

Lars Olson 1758 Øksneset III 436, 443, 476

Lars Olson 1761 Luro II 452, IV 60

Lars Olson 1792 Vollo I 602

Lars Olson 1796 Rebnor III 404, IV  31

Lars Olson 1805 Vikane I 717

Lars Olson 1809 Handeland II 189, IV 42

Lars Olson 1810 Bergsvika III 246, IV 47

Lars Olson 1819 Tangen II 239

Lars Olson 1835 Skorholmen II 294

Lars Ove Mjånes 1975 III 71

Lars Person 1701 Steine III 680

Lars Person 1724 Mongstad III 689

Lars Person 1798 Kvile II 645

Lars Rasmusson Austrheim 1651 III 92

Lars Rasmusson 1691 Mongstad II 180

Lars Rasmusson 1773 Straume II 503

Lars Rasmusson 1852 Bergsvika III 227

Lars Robertson 1639 Lerøyna II 248, III 679

Lars Salomonson 1737 Kittelsvik II 252

Lars Sandberg 1888 III 521

Lars Solheim 1896 I 619

Lars Steffenson 1825 Hopland II 603, IV 166

Lars Synnevågen I 370

Lars Syslak 1946 I 361

Lars Sæthre 1906 II 59, IV 395

Lars Sætre 1921 II 323, 336

Lars Søren Henriksen 1901 I 69

Lars Sørensen Brøgger II 208

Lars Sørenson 1717 Fonnes I 215

Lars Thomasson 1709 Solend I 326, II 468

Lars Vad 1917 III 572

Lars Vendelson 1715 Sævrøyna III 681

Lars Vikane I 716

Lars Øksneset III 434

Larsina Gunnarsdtr 1876 Ulvøyna III 635

Larsina Ivarsdtr 1850 Bergsvika I 661

Larsina Karlsdtr 1866 Njøtøyna I 503

Larsina Larsdtr Myller IV 54

Larsina Larsdtr 1854 Ulvøyna I 353

Larsina Nilsdtr 1860 Dyrneset III 606

Larsina Nilsdtr 1886 Hjertås I 266

Larsina Njøten 1896 II 191, IV 417

Larsina Rasmusdtr 1841 Austrheim I 593

Larsine Jonsdtr 1855 Tjeldstø III 700

Larsine Krossøy 1920 III 665

Larsine Larsdtr Kjeilen 1887 I 521

Lasse Anderson 1772 Fossen III 232, IV 58

Lasse Anderson 1817 Litlelindås I 354, IV 47

Lasse Austrheim III 20

Lasse Hanson 1727 Neverdal I 331, 455

Lasse Hanson 1776 Budalen II 131

Lasse Knutson 1834 Bergsvika III 100, 233, IV 86, 87

Lasse Larson 1860 Ulvøyna I 664

Lasse Mathiesen 1855 Randal III 227

Lasse Nilson Børilden 1637 III 539

Lasse Nilson 1622 Hopland II 645

Lasse Olson 1826 Bergsvika I 435

Lasse Sætre 1968 II 324

Lasse Thorsen 1952 I 196, 304

Laura Andreasdtr Svendsen 1867 III 27

Laura Austrheim 1893 III 148

Laura Bergsvik 1918 III 253

Laura Førde 1907 I 378

Laura Hansdtr Holsen 1892 III 594

Laura Jonsdtr 1857 Borgvær III 478

Laura Jonsdtr 1883 Hjertås II 419, IV 37

Laura Knutsen 1885 II 159

Laura Langøy 1915 III 261

Laura Langøy 1924 III 120

Laura Lervåg 1911 I 81

Laura Lillelindås 1914 III 129

Laura Pedersen 1900 I 339

Laura Steffensen 1903 III 308

Laura Sætre 1919 II 108

Laura Thunold 1880 III 306

Laura Vilhelmsdtr Skiftesvik 1888 III 301

Laurence Fullwood 1946 II 389

Laurits Austrheim 1896 III 71

Laurits Budal 1891 II 125, IV 311

Laurits Fonnes 1909 I 246

Laurits Solheim 1894 I 606

Lauritz Havnsund IV 247, 279

Lauritz Hopland 1892 II 592

Lauritz Leirvåg 1921 II 396, IV 417

Lauritz Lerøen 1901 III 305

Leidulf Ramstad 1947 II 403

Leif Andvik 1926 I 543

Leif Arne Bernes 1975 III 266

Leif B. Olsen IV 390

Leif Bakke 1964 III 194

Leif Bergsvik 1919 II 649

Leif Breili 1929 II 536

Leif Ellingsen IV 422

Leif Erik Loftås 1967 I 193

Leif Erlend Lohne 1963 II 406

Leif Fonnes 1941 I 247

Leif Frivold 1933 III 570

Leif Førland 1941 II 475, 477

Leif Hopland 1914 II 104

Leif Hopland 1918 II 102

Leif Håkon Sætre 1970 II 113

Leif Håland 1923 I 685, II 86

Leif Kjeilen 1927 I 441

Leif Korsøen 1933 III 634

Leif Langøy 1948 I 100

Leif Lervåg 1910 I 66

Leif Lillelindås 1930 II 536

Leif Monslaup 1916 I 490

Leif Myklebust 1936 I 81, IV 431

Leif Nilsen 1969 I 427

Leif Pedersen 1935 III 190

Leif Rebnord 1930 III 396

Leif Sandnes 1914 I 286

Leif Skoge 1953 II 577

Leif Solstad 1925 I 637

Leif Storenes 1921 I 302

Leif Synnevåg 1933 I 423, II 348

Leif Synnevåg 1940 I 416

Leif Sæle 1915 I 189

Leif Sæle 1942 II 402

Leif Sævrøy 1959 II 403

Leif Tonheim 1944 I 194, 308

Leif Viktun 1944 II 402

Leif-Arne Bru 1970 II 345

Leiv Sletten 1939 III 426

Leiv Solheim 1937 II 309

Lena Almås 1956 I 310

Lendy Stormark 1944 II 398

Lene Snekkevik 1975 I 308

Leonard Leirvåg 1917 II 192

Leonhard Dyrnes 1909 III 332

Leonhard Larsen 1902 Austrheim III 102

Leonhard Ludvigsen 1906 II 507

Leora Njøten 1928 I 543

Lidvard Kyrkjebø 1948 I 646

Lill Løberg 1976 II 395

Lilla Hall 1922 III 171

Lillian Austrheim 1942 II 399, III 184

Lillian Eltvik 1946 III 334

Lillian Espeland 1957 I 305

Lillian Hopland 1932 II 661

Lillian Kjeilen 1951 I 441

Lillian Lehmann 1947 II 82, 114

Lillian Njøten 1925 I 541

Lillian Synnevåg 1950 III 487

Lillian Toft 1951 I 362

Lillian Westbø 1951 I 194, 308

Lilly Fonnes 1919 II 107

Lilly Grøvlen 1922 III 704

Lilly Haugsdal 1929 I 226, III 422

Lilly Haugsland 1954 II 405

Lilly Hedstrøm 1922 II 114, III 541

Lilly Hummelsund 1924 II 82

Lilly Njøten 1915 I 513

Lilly Næss 1929 III 193

Lilly Solberg 1925 III 709

Lilly Sætre 1946 II 39

Lina Kristensdtr 1862 Øksneset III 457

Lina Mandeli 1924 II 667

Linda Borlaug 1962 II 392, III 164

Linda Mellingen 1977 II 456

Linda Nordbø 1967 III 197

Linda Pollen 1975 I 120

Linda Rognhaugen 1942 II 402

Linda Skålevik 1962 II 580, 643

Linda Søreide 1976 II 85

Linda Øvretveit 1961 I 307

Line Christensen 1983 II 406

Line Petterson 1969 I 310

Linn Kaalaas 1983 III 43

Linveig Hope 1939 II 90

Lisa Bengtsson 1978 III 495

Lisa Stueland 1977 I 195

Lisbet Berntsdtr 1851 Hardbakke I 569

Lisbet Hansdtr 1810 Sleire I 717

Lisbet Hopland 1706 II 597

Lisbet Isaksdtr 1752 Refskar II 623

Lisbet Jonsdtr 1770 Haugsøyna III 488

Lisbet Monsdtr 1773 Leirvågen III 246, IV 47

Lisbet Olsdtr 1811 Bergsvika III 246, IV 47

Lisbet Olsdtr 1788 Kvingo I 434

Lisbet Thomasdtr 1823 Litlås I 111

Lisbeth Foss 1961 II 312

Lisbeth Johannesen Jensen 1955 II 481

Lisbeth Morken 1982 I 122

Lisbeth Oen 1975 III 180

Lisbeth Tørrissen 1948 II 180

Lise Holsen 1957 II 310

Lise Nilsen 1964 III 427

Lise Strand 1951 III 571

Liss Pedersen 1951 II 395

Liv Aksnes 1941 II 656

Liv Bergsvik 1934 III 262

Liv Bergsvik 1953 III 266

Liv Brekke 1931 III 667

Liv Børilden 1958 II 403

Liv Feren Olsen 1951 I 423

Liv Frantzen 1951 III 255

Liv Gaupholm 1938 I 363

Liv Hjelmeland 1937 I 533

Liv Karin Tesdal 1945 I 413

Liv Korsøen 1953 III 636

Liv Lerøen 1931 III 312

Liv Myklebust 1941 III 669

Liv Nygreen 1930 II 481

Liv Pedersen 1922 I 389

Liv Randi Løland 1951 I 687

Liv Rudningen 1947 II 344, 402

Liv Russenes 1950 II 298

Liv Skage 1945 II 394

Liv Skeie 1935 III 180

Liv Taule 1942 II 400

Liv Tove Thingnes 1968 I 419

Liv Ulvøy 1955 II 196

Liv Utkilen 1933 I 359

Liv Wågbø 1934 III 86

Lorentze Gjøvåg 1913 II 537

Louise Bøe 1905 II 82, IV 273

Louise Ludvigsen 1928 III 570, 592

Lovisa Ulvøen 1903 I 466

Lovisa Andersdtr 1883 Bergsvika III 40

Lovisa Daae 1876 III 586

Lovisa Krossøy 1893 III 607

Lovisa Langøy 1879 III 558

Lovisa Mikalsdtr Indrevær 1881 III 229

Lovisa Monsdtr Toftegård 1874 III 136

Lovisa Persdtr 1878 Bergsvika III 207, IV 67

Lovise Andreasdtr Daae 1866 II 477

Lovise Håland 1912 II 85

Lovise Martinusdtr Smith 1886 II 506

Lovise Rokne 1940 II 386

Ludvig Amundsen 1932 III 256

Ludvig Andersen 1864 I 111

Ludvig Berg 1902 II 527

Ludvig Daae 1723 I 366, 494, II 120

Ludvig Daae 1894 II 235

Ludvig Daae 1897 II 283

Ludvig Daae 1912 II 364, 376, IV 263, 266, 402

Ludvig Daae 1930 II 284

Ludvig Framhus 1900 III 84

Ludvig Guttormson Haugsdal 1873 III 385, IV 399, 402, 452

Ludvig Hansen Austrheim 1876 III 114

Ludvig Hanson Kjeilen 1902 I 441

Ludvig Iversen 1871 Austrheim III 250

Ludvig Jersin II 446

Ludvig Jonasson Daae 1833 II 232, IV 75, 137, 237

Ludvig Kjeilen IV 418

Ludvig Klaastad 1902 III 84, IV 324

Ludvig Korsøen 1939 III 634

Ludvig Langøy 1908 I 98

Ludvig Larsen 1881 Litlelindås II 506

Ludvig Larson Øksnes 1891 I 282, IV 364, 403

Ludvig Leikvoll 1913 I 666, II 579

Ludvig Ludvigsen 1866 III 303

Ludvig Ludvigsen 1893 III 591

Ludvig Ludvigsen 1896 I 339

Ludvig Ludvigsen 1950 III 190

Ludvig Ludvigson Daae 1868 II 282, IV 137, 138, 139

Ludvig Magnussen 1869 Solend II 513, IV 38

Ludvig Myrland 1937 I 424

Ludvig Nilsen 1920 Austrheim III 109, IV 419

Ludvig Nilsen Hopland 1911 II 620

Ludvig Pederson Lem III 339

Ludvig Rongevær 1912 III 665, IV 266, 293

Ludvig Rosenkrantz I 15, 201, III 337

Ludvig Synnevåg 1876 I 415, IV 411

Ludvig Synnevåg 1900 I 377

Ludvig Synnevåg 1914 I 613

Ludvig Sætre 1881 II 321, IV 361

Ludvig Sætre 1882 II 51, IV 207, 259, 366

Ludvig Øksnes 1906 III 458

Ludvik Gudmundsen 1896 Litlelindås II 503

Ludvik Krossøy 1900 III 482

Ludvik Larsen Dyrnes 1884 III 332

Ludvik Rebnord 1889 III 364

Ludvik Reksten 1937 II 341

Ludvik Rognaldson Nordli 1874 II 374

Ludvik Vikane 1893 II 89

Lyder Arve Mollandsøy 1963 I 394

Lyder Doscher I 631

Lydia Gåsland 1906 II 77

Lydia Johannessen 1909 II 179, 194

Lydia Olsen 1893 II 374

Lykke Regine Solend I 631

Madel Petra Krossøy 1943 III 633, IV 422

Mads Eikholm 1882 II 576

Mads Sørensen 1869 II 379, IV 360

Magda Fonnes 1925 III 456

Magda Kahrs 1928 II 304

Magda Nilsen 1921 III 614

Magda Sæle 1921 III 150

Magdalena Bessesdtr 1863 Søre Njøta I 678

Magdeli Amundsdtr 1768 Askeland I 348, II 61

Magdeli Andersdtr 1703 Nedreås I 490

Magdeli Andersdtr 1715 Litlelindås I 600

Magdeli Andersdtr 1743 Lerøyna I 481, 716

Magdeli Andersdtr 1826 Austrheim III 74

Magdeli Austrheim III 62, 103

Magdeli Eriksdtr 1824 Øksneset III 473, 477, 481

Magdeli Evensdtr 1710 Øksneset III 447, 550

Magdeli Fonnes I 221

Magdeli Førland II 468

Magdeli Gullaksdtr 1790 Monslaupen I 475

Magdeli Hansdtr 1735 Husa III 230

Magdeli Hopland II 645

Magdeli Isaksdtr 1762 Refskar III 106

Magdeli Ivarsdtr 1770 Hellestveit I 132

Magdeli Josefsdtr 1766 Dyrneset III 49

Magdeli Knutsdtr 1832 Sætre I 696

Magdeli Knutsdtr 1833 Austrheim III 380

Magdeli Lampe III 679

Magdeli Larsdtr 1671 Austrheim III 55

Magdeli Larsdtr 1708 Øksneset III 460

Magdeli Larsdtr 1738 Rebnor III 391

Magdeli Larsdtr 1739 Austrheim III 105

Magdeli Larsdtr 1751 Rebnor III 238, IV 16

Magdeli Larsdtr 1753 Sævrøyna III 463

Magdeli Larsdtr 1834 Rebnor III 492

Magdeli Magnesdtr 1725 Kaland I 32

Magdeli Magnesdtr 1864 Sulo II 530

Magdeli Mikkelsdtr 1747 Austrheim III 79

Magdeli Mikkelsdtr 1809 Fonnes I 34

Magdeli Monsdtr 1761 Ånneland I 490

Magdeli Monsdtr 1792 Austrheim III 44

Magdeli Mortensdtr 1840 Kvalvågen I 266

Magdeli Nilsdtr 1780 Øksneset III 472

Magdeli Olsdtr Sætre II 34

Magdeli Olsdtr 1678 Fonnes I 277

Magdeli Olsdtr 1686 Austrheim III 21

Magdeli Olsdtr 1708 Austrheim II 369

Magdeli Olsdtr 1713 Hopland II 597

Magdeli Ottosdtr 1849 Øksneset II 640

Magdeli Rasmusdtr 1741 Øksneset III 471

Magdeli Rasmusdtr 1788 Skotsund II 21

Magdeli Sakariasdtr 1749 Nordre Njøta III 583, 616

Magdeli Steffensdtr 1812 Sylta III 69

Magdeli Synnevågen I 370

Magdeli Sætre II 33, 61

Magdeli Thomasdtr 1771 Børilden III 368, 528

Magdeli Ulvøyna II 176

Magnar Austrheim 1941 III 165, 312

Magnar Fjellstad 1950 I 312, II 406

Magnar Fonnes 1940 I 273

Magnar Friborg 1938 II 300

Magnar Leikvoll 1963 II 346

Magnar Njøten 1932 I 538

Magnar Ottesen 1950 III 253

Magnar Saltnes 1952 I 575

Magnar Skjelanger 1949 I 311, 314

Magnar Skurtveit 1949 I 312

Magnar Synnevåg 1943 I 639

Magnar Sætre 1944 II 137

Magne Anderson Njøten 1845 I 512

Magne Anderson 1785 Søre Njøta I 510

Magne Anderson 1819 Kvalvågen I 574

Magne Bernes 1944 I 419

Magne Børilden 1614 III 539

Magne Ditlevson 1731 Mongstad I 222

Magne Eikås 1951 I 426

Magne Ellingson Utluro IV 190

Magne Erikson Øksneset 1687 III 447

Magne Erikson 1704 Bakka I 326, 454, II 468

Magne Erikson 1766 Tyborgneset I 21

Magne Erikson 1796 Austrheim III 58, IV 144, 149

Magne Fuseson 1751 Litlås II 55, 154, IV 184

Magne Førland 1963 II 482

Magne Gjelsvik 1918 III 536

Magne Halvorson 1706 Rebnor II 623

Magne Hanson 1823 Li III 226

Magne Hope 1942 I 116, 119, IV 484

Magne Hopland II 548

Magne Isaksen 1971 I 198, 302

Magne Iversen 1949 I 641

Magne Jenson 1825 Leirvågen I 24

Magne Johannesson 1800 Nordre Njøta I 555, IV 31

Magne Johannesson 1785 Rikstad III 118, IV 60

Magne Johansen 1964 II 525

Magne Kvalvågen 1688 II 250

Magne Larson 1843 Austrheim III 113, IV 231

Magne Magneson Tvedt 1846 IV 232

Magne Magneson Årås IV 16, 85, 143

Magne Magneson 1728 Leikvoll II 47

Magne Magneson 1728 Leikvoll I 675

Magne Magneson 1768 Sætre II 357, IV 16, 143

Magne Magneson 1785 Søre Njøta I 23, IV 96, 246

Magne Magneson 1794 Årås II 357, IV 85

Magne Martinusson Austrheim 1853 III 59, IV 244

Magne Mikkelson Sætre 1614 II 45

Magne Mikkelson 1734 Monslaupen I 474, III 280

Magne Mikkelson 1814 Leikvoll III 51, IV 110

Magne Monson Austrheim 1626 III 92

Magne Monson 1708 Brunnsland I 433, 455

Magne Olson Austrheim 1603 III 72

Magne Olson 1746 Søre Njøta I 525

Magne Olson 1783 Øksneset II 638, IV 59

Magne Olson 1796 Kvalvågen II 324, IV 180, 181, 187, 188

Magne Olson 1799 Veland I 610

Magne Rasmusson 1655 Skauo I 138

Magne Rasmusson 1690 Mykletun I 654, IV 220

Magne Runar Mollandsøy 1965 I 428

Magne Sjurson Børilden III 507

Magne Sjurson 1829 Sande III 412

Magne Tangen 1961 II 394

Magnhild Dyrnes 1933 III 330

Magnhild Ekerhovd 1941 I 315

Magnhild Fonnes 1918 I 292

Magnhild Gamlestøl 1913 III 28

Magnhild Gjøvåg 1915 II 532

Magnhild Hansdtr 1783 Lauvås I 96

Magnhild Hauge 1946 II 400

Magnhild Høysæter 1944 III 36

Magnhild Kristoffersen 1946 II 392

Magnhild Leirvåg 1933 III 424

Magnhild Magnesdtr 1760 Sætre I 676

Magnhild Olsdtr 1782 Utkilen I 333

Magnhild Rebnor III 345

Magnhild Solheim 1917 I 613

Magnhild Sulen 1930 II 664

Magnhild Sætre 1923 II 109

Magnus Arentsen 1951 I 276

Magnus Berentsen 1914 I 119, 120

Magnus Bergsvik 1903 III 263

Magnus Bergsvik 1913 III 210, IV 423

Magnus Dalseide 1923 III 188

Magnus Dyrnes 1953 III 335, IV 484

Magnus Eikås 1939 II 406

Magnus Fjellstad 1900 III 260

Magnus Fonnes 1953 I 314

Magnus Førland 1938 II 481

Magnus Haldorsen 1900 I 397

Magnus Hansen Fonnes 1932 I 300

Magnus Hopland 1914 II 662

Magnus Hopland 1926 II 576

Magnus Hornæs 1921 I 422

Magnus Knutsen 1914 III 494

Magnus Kvingedal 1944 II 400

Magnus Lerøy 1922 III 308

Magnus Magnussen 1913 I 683

Magnus Magnusson 1830 III 489

Magnus Melheim 1924 I 418

Magnus Mikkelson 1833 Leikvoll I 596

Magnus Nilson Sætre II 61

Magnus Ruus 1915 III 127

Magnus Strømsnes 1939 III 288

Magnus Sætre 1946 II 72

Magnus Søberg IV 250

Magnus Vabø 1928 I 190

Magnus Vabø 1953 I 311

Magnus Vårbakken 1949 II 107, III 54, 68, 110, IV 496

Magnus Øvstedal 1943 II 394

Magny Kippersund 1949 I 421

Mai Else Nilsen 1962 I 266

Mai-Gunn Bergsvik 1961 III 263

Mailin Langøy 1952 I 123

Maj Johannessen 1956 II 405

Malena Andersdtr Vaulen 1873 III 398

Malena Antoniusdtr Kilstraumen 1701 II 149

Malena Berntsdtr 1871 Leirvågen I 57

Malena Endresdtr 1738 Alrek II 416

Malena Gjertsdtr 1880 Sande I 257

Malena Gåsland 1890 I 282, IV 399, 403

Malena Ingemårsdtr 1882 Fonnes I 227

Malena Jonsdtr 1807 Andvika I 24

Malena Larsdtr 1846 Hope II 232

Malena Larsdtr 1855 Bremnes I 390

Malena Larsdtr 1883 Leirvågen I 76, IV 413

Malena Martinusdtr 1856 Vabu III 696

Malena Monsdtr Toftegård 1881 III 136

Malena Monsdtr 1879 Leikvoll I 657, IV 37

Malena Monsdtr 1851 Hernar III 394

Malena Olsdtr 1754 Romøyri III 288

Malena Persdtr 1850 Spilde I 387

Malena Rasmusdtr 1878 Keilo III 635

Malena Rognaldsdtr 1842 Byrkeland I 394, III 299

Malena Salbuvik 1899 I 377

Malena Sjursdtr 1804 Lerøyna III 290

Malena Sævrøy 1930 I 426

Malena Toftegård 1913 I 460

Malena Torsteinsen 1877 III 328

Malene Daae 1900 II 298

Malene Mikkelsdtr 1781 Kvalvågen II 275

Mally Indrevær 1902 III 251

Mally Synnevåg 1909 I 357

Malven Arnum 1933 II 533

Malvin Angelvik 1910 II 342

Malvin Austrheim 1903 II 335

Malvin Bergsvik 1914 III 255, IV 423

Malvin Fjellstad 1933 II 348

Malvin Fonnes 1946 II 391, 394

Malvin Fuglum 1930 I 641

Malvin Gullaksen 1943 I 303

Malvin Hansen 1929 Austrheim III 156

Malvin Lerøen 1930 III 308

Malvin Nilsen 1908 III 310

Malvin Njøten 1907 I 512

Malvin Njøten 1914 I 567

Malvin Rebnord 1904 III 359

Malvin Sævrøy 1924 III 704, IV 450

Mandus Fondenes 1889 I 263

Manuel Helguera III 532

Marco Wurschmidt 1962 III 424

Maren Fembo III 678

Maren Randaberg 1938 I 492

Margaret Stensen 1964 I 195, 310

Margareth Gjøsæther 1961 I 312

Margareth Johannesen 1919 I 170, 179

Margit Austrheim 1911 III 164

Margit Austrheim 1940 III 68

Margit Berntsen 1912 III 570

Margit Birkeland 1915 II 97

Margit Grimelid 1928 II 194

Margit Hopland 1922 III 210

Margit Isaksen 1912 I 287, IV 454

Margit Kaland 1924 I 190

Margit Kvamsdal 1900 III 60

Margit Lambrechts 1917 III 541

Margit Larsen 1946 I 643

Margit Mongstad 1921 I 300

Margit Myklebusthaug 1923 I 296

Margit Solsvik 1945 I 115, 123

Margit Ståløy 1935 III 373

Margit Synnevåg 1908 I 397

Margit Sætre 1913 II 51, 100

Margit Toftegård 1906 II 304

Margit Valde 1906 III 120

Margot Austestad 1949 II 407

Margot Børilden 1936 I 685

Margot Daae 1934 II 306

Margot Mjøs 1947 I 230

Margot Monslaup 1946 III 185

Margot Rongevær 1939 II 657

Margot Sandnes 1946 III 191

Margot Sætre 1956 I 641

Margot Øksnes 1950 I 686

Margot Østringen 1936 I 213

Margreta Albertsdtr Graff I 324, II 143

Margreta Hind 1802 I 381

Margreta Jakobsdtr Austrheim III 116

Margreta Jakobsdtr Leirvågen I 29

Margreta Knutsdtr 1775 Rebnor II 238

Margreta Nilsdtr 1819 Øksneset III 488, IV 153

Margreta Olsdtr Ulvøyna II 192

Margreta Olsdtr Flom 1841 I 568, IV 145, 155

Margreta Riis 1757 II 275

Margreta Sjursdtr 1828 Li III 26

Margreta Villumsdtr Kilstraumen I 124, 325, II 144

Margrete Hansdtr 1851 Øksneset III 446

Margrete Hind 1802 II 318, IV 76

Margrete Jansdtr 1844 Hellesund II 252

Margrete Kristensdtr 1829 I 155

Margrete Martinusdtr 1855 Rossnes I 352

Margrete Olsdtr 1853 Fonnes I 262

Margrete Petersdtr Sante III 550

Margretha Apeltun 1914 II 87

Margrethe Askerhaug 1943 II 503, 526

Margrethe Fonnes 1902 I 73

Margrethe Holmeseth 1952 II 495

Margrethe Myklebust 1957 I 318

Margrethe Nielsen 1882 II 364

Margrethe Olsen 1906 III 310

Margrethe Omdahl 1947 II 109

Margrethe Spord 1920 III 264

Margrethe Østbakk 1961 I 338

Margun Skålevik 1951 I 46, 86

Margunn Jacobsen 1950 II 196

Margunn Myrdal 1953 III 420

Margunn Tolleshaug 1967 II 404

Margunn Torskhelder 1941 I 191

Mari Andersdtr 1797 Litlelindås III 404

Mari Børilden III 525

Mari Engen 1947 II 72

Mari Eriksdtr Solend I 621

Mari Eriksdtr 1845 Austrheim II 574

Mari Hansdtr 1707 Lerøyna III 354

Mari Hansdtr 1770 Monslaupen III 225

Mari Hansdtr 1865 Festo II 629

Mari Ivarsdtr Sætre III 681

Mari Jakobsdtr 1774 Rebnor III 38

Mari Johannesdtr 1733 Børilden II 221, 250

Mari Johannesdtr 1772 Villanger II 624, IV 60

Mari Jonsdtr 1828 Kaland I 152

Mari Josefson II 555, IV 32

Mari Klausdtr 1762 Kvalvågen I 380

Mari Knutsdtr 1719 Austrheim III 48

Mari Knutsdtr 1769 Hope II 183, IV 182, 183

Mari Knutsdtr 1795 Lerøyna III 298

Mari Kristiansdtr 1739 Grenda II 221

Mari Krossøyna 1696 III 597

Mari Larsdtr 1790 Sævrøyna III 488

Mari Mikkelsdtr 1758 Synnevågen I 152

Mari Mikkelsdtr 1808 Syslok II 62

Mari Monsdtr Blom IV 41

Mari Monsdtr 1776 Årås III 79

Mari Nilsdtr 1709 Litlelindås II 509

Mari Nilsdtr 1785 Vikane I 510

Mari Nilsdtr 1795 Sætre II 48

Mari Olsdtr 1713 Søre Njøta I 525

Mari Olsdtr 1719 Soltveit III 63

Mari Olsdtr 1735 Holmen III 462, 690

Mari Olsdtr 1750 Straume II 272, III 57

Mari Olsdtr 1787 Verås I 253

Mari Olsdtr 1805 Lerøyna III 282

Mari Persdtr 1810 Årås II 259

Mari Pålsdtr Sylta I 705

Mari Rasmusdtr Øksneset III 434

Mari Rasmusdtr 1756 Straume II 266, IV 180, 187

Mari Sivertsdtr 1805 Kaland I 152, IV 151, 153

Mari Thomasdtr 1734 Krossøyna III 597

Maria Ananiasdtr 1839 Bø III 645

Maria Ananiasdtr 1856 Straume I 571, IV 51

Maria Andreasdtr 1874 Rebnor II 179

Maria Arnesdtr 1860 Steine II 338

Maria Austrheim 1897 III 156

Maria Austrheim 1928 III 163

Maria Bertelsdtr Lerøy 1883 III 619

Maria Bertinsdtr 1883 Håland I 66

Maria Bessesdtr 1860 Søre Njøta III 395

Maria Blechmann Lud I 649

Maria Brügger 1903 II 127, 305

Maria Bøe 1907 II 124

Maria Børilden 1929 III 709

Maria Engelsdtr 1876 Fonnes I 235

Maria Farestveit 1867 I 60

Maria Gevardt II 147

Maria Gregoriusdtr 1852 Øksneset I 696

Maria Gudmundsdtr 1836 Lyngøyna I 177

Maria Gullaksdtr Austrheim 1855 II 639

Maria Gunnarsdtr Ulvøy 1871 II 191

Maria Gunnarsdtr 1839 Bakka I 456

Maria Hansdtr 1862 Øksneset I 658

Maria Hansdtr 1864 Haugland I 505

Maria Ingemårsdtr Sævrøy 1850 III 702

Maria Ivarsdtr 1845 Bergsvika I 521

Maria Ivarsdtr 1845 Ulvøyna I 476

Maria Ivarsdtr 1847 Bergsvika III 212

Maria Ivarsdtr 1854 Austrheim III 594

Maria Janssen 1956 I 122

Maria Jensdtr 1865 Leirvågen I 43

Maria Johannesdtr 1855 Rebnor III 398

Maria Johansdtr 1857 Hjelma II 528

Maria Kahrs 1887 II 51

Maria Knutsdtr 1846 Utkilen I 458

Maria Knutsdtr 1862 Utkilen I 353

Maria Knutsdtr 1883 Monslaupen I 270

Maria Kvamme 1923 I 637

Maria Lambrechts 1864 III 514

Maria Larsdtr 1851 Nordre Njøta I 355

Maria Leikvoll 1888 II 602

Maria Lervåg 1923 I 296, 310, IV 417

Maria Lourdes 1956 II 406

Maria Magnesdtr 1833 Kolås I 155

Maria Magnesdtr 1849 Austrheim III 82

Maria Magnusdtr 1861 Øksneset III 490

Maria Martinusdtr 1874 Villanger II 23

Maria Mettesdtr Austrheim IV 69

Maria Mikkelsdtr 1814 Synnevågen II 121, 156

Maria Monsdtr 1859 Krossøyna III 70

Maria Nilsdtr 1883 Utkilen I 255

Maria Olsdtr Horne 1871 I 354

Maria Olsdtr 1842 Solend I 583

Maria Olsdtr 1859 Festo I 404

Maria Olsdtr 1861 Hordvik I 556

Maria Olsdtr 1862 Bakka II 651

Maria Olsdtr 1881 Vikane I 713

Maria Olsdtr 1881 Øksneset III 452, IV 40

Maria Persdtr 1845 Haukås II 185

Maria Rudolfsen 1877 Rådmannsøyna III 633, IV 422

Maria Scheirich 1940 III 306

Maria Solheim 1902 I 642

Maria Strømstad 1904 I 440

Maria Styrksdtr 1875 Sandalsnes I 43

Maria Toftegård 1910 III 524

Maria Ulvøy 1921 II 187, 195

Maria Vabø 1936 I 193

Maria van de Vorle 1941 III 161

Mariann Hopland 1982 III 314

Mariann Rongevær 1979 II 311

Marianne Berntsen I 1833 568

Marianne Daae 1958 II 398

Marianne Gjelsvik 1976 III 175

Marianne Gullaksen 1970 I 314

Marianne Meling Bøe 1974 I 312

Marianne Nordgulen 1979 III 182

Marianne Stausholm 1960 II 348

Marianne Stavenes 1962 III 573

Marianne Sætre 1963 II 78

Maribel Laude 1976 II 306

Marie Ananiasdtr 1888 Førland I 642

Marie Andersdtr 1893 Bergsvika III 234

Marie Hansen 1905 Straume III 176

Marie Iversen 1891 I 109, 112

Marie Jakobsdtr 1867 Søre Njøta II 525

Marie Johannesdtr 1895 Hope II 503

Marie Kaland 1918 I 294

Marie Knutsen Lerøy 1889 III 308

Marie Kristoffersdtr 1840 Sætre I 569, III 100, IV 86, 87, 145, 146, 156

Marie Langøy 1918 I 120

Marie Lillelindås 1907 III 332

Marie Magnussen 1892 Solend I 598

Marie Monsdtr 1875 Morland III 234

Marie Nesse 1949 II 537

Marie Nilsdtr 1878 Sylta I 97, III 557

Marie Olaisdtr Bø 1879 III 565

Marie Olsen 1904 Øksneset I 395

Marie Persdtr 1847 Grenda III 413

Marie Rongevær 1925 III 671

Marie Solheim 1875 I 598

Marie Solheim 1903 II 478

Marie Thomasdtr Holmestad 1891 III 406

Marie Thomassen 1913 I 178

Marie Veland 1903 I 633

Marie Øberg 1940 II 442

Marion Håkonsen 1934 I 184

Marion Ruus 1949 III 128

Marion Sunde 1932 I 193

Marit Andersen 1951 II 482

Marit Berentsen 1951 I 308

Marit Brandtun 1944 III 112

Marit Brügger 1949 II 300

Marit Dyrnes 1955 III 336

Marit Daae 1955 I 513, 543, IV 490

Marit Fjellanger 1946 III 123

Marit Fonnes 1944 I 295, III 267

Marit Furdal 1949 III 667

Marit Furset 1959 I 195, II 348

Marit Gjerde 1974 II 405

Marit Hansen 1947 I 303

Marit Hansen 1957 II 535

Marit Hauge 1937 I 629

Marit Hopland 1961 II 664

Marit Hvidsten 1949 I 316

Marit Ingebrigtsen 1951 III 191

Marit Jonassen 1948 I 427

Marit Jørgensen 1953 II 509

Marit Kjeilen 1966 I 363

Marit Kålås 1970 II 348

Marit Landro 1962 I 422

Marit Larsen 1945 I 305, 312

Marit Leivestad 1947 III 423

Marit Lervåg 1945 I 60, 87

Marit Lerøy 1943 III 314

Marit Markussen 1948 I 236

Marit Nordeide 1943 II 536

Marit Rasmussen 1939 I 491

Marit Reksten 1934 II 398

Marit Solheim 1959 I 647

Marit Svendsen 1955 II 399

Marit Synnevåg 1949 I 614

Marit Ulvøy 1949 II 194

Marit Øksnes 1945 II 621

Marit Aakre 1954 II 341, 407

Marit Aal 1947 II 389

Marita Langøy 1972 II 345

Marius Hopen 1890 I 540, IV 399, 402, 452

Marius Leikvoll 1886 I 562

Marius Sulen 1932 II 631

Marius Sæle 1945 III 264, 265

Marius Vårbakken 1983 III 54

Mark Gregory 1959 I 186

Marta Amundsdtr 1767 Luro I 592, IV 17

Marta Amundsdtr 1818 Luro II 463

Marta Andersdtr Kjetland 1868 III 385

Marta Andersdtr Solend I 607

Marta Andersdtr 1732 Sletta I 558

Marta Andersdtr 1769 Onarheim III 392

Marta Andersdtr 1835 Vikane I 627, IV 39

Marta Andersdtr 1841 Luro I 227

Marta Andersdtr 1844 Lerøyna II 326

Marta Austrheim III 73, 92, 123

Marta Bendiksdtr 1765 Finnesbø I 592, IV 17

Marta Bendiksdtr 1797 Høyvika I 278

Marta Bergsvika III 215, 254

Marta Bertelsdtr 1726 Kvingedalen I 39

Marta Bertelsdtr 1786 Fonnebost II 184, IV 61

Marta Bertelsdtr 1815 Rød I 133, III 222

Marta Bessesdtr 1747 Knarrvika III 205

Marta Bessesdtr 1786 Tangen III 112

Marta Bessesdtr 1790 Tangen III 80

Marta Bessesdtr 1840 Vallersneset II 23

Marta Botolvsdtr 1861 Torsvik II 158, IV 141

Marta Børilden III 507

Marta Eidsheim 1912 II 300

Marta Eriksdtr 1770 Årås I 401

Marta Eriksdtr 1802 Tangedalen III 539

Marta Eriksdtr 1835 Børilden III 514, 520

Marta Eriksdtr 1838 Solend I 592, IV 67

Marta Fjell Berthelsen 1955 II 534

Marta Fonnes I 241

Marta Gregoriusdtr 1833 Nordre Njøta I 574

Marta Gregoriusdtr 1859 Øksneset II 423

Marta Gudmundsdtr 1726 Hopland I 675, II 609

Marta Gudmundsdtr 1814 Leikvoll II 429

Marta Gudmundsdtr 1829 Fonnes I 149

Marta Gudmundsdtr 1866 Knarrvika I 258

Marta Gullaksdtr 1716 Sørestrand III 231

Marta Gullaksdtr 1877 Fonnes I 240

Marta Guttormsdtr 1743 Øksneset I 481, II 242

Marta Guttormsdtr 1869 Kversøyna I 329

Marta Hansdtr 1708 Lerøyna III 31

Marta Hansdtr 1767 Kjettland III 57

Marta Hansdtr 1779 Monslaupen III 217, IV 52

Marta Hansdtr 1783 Bakka I 408, IV 57, 58

Marta Hansdtr 1793 Brotet III 617

Marta Hansdtr 1843 Fjellanger II 435

Marta Hansdtr 1845 Lerøyna III 283

Marta Helgesdtr 1789 Helland III 350

Marta Henriksdtr Opdal 1862 II 280

Marta Hjertås II 415

Marta Hopland II 596

Marta Ingebrigtsdtr Solend I 589

Marta Ingvaldsdtr 1793 Hope III 601, 605, IV 60

Marta Ivarsdtr 1721 Mongstad II 181

Marta Ivarsdtr 1768 Husa I 706

Marta Ivarsdtr 1782 Kvalvågen I 278

Marta Ivarsdtr 1789 Austrheim II 573

Marta Ivarsdtr 1856 Sæle III 303

Marta Ivarsdtr 1857 Kaland I 162

Marta Ivarsdtr 1859 Dyrneset III 327

Marta Jakobsdtr Krossøyna III 597

Marta Jakobsdtr 1835 Kaland I 147, IV 35

Marta Jakobsdtr 1701 Førland II 461

Marta Jakobsdtr 1706 Synnevågen I 473

Marta Jakobsdtr 1826 Monslaupen I 503

Marta Jansdtr 1738 Trælland I 184

Marta Jensdtr 1789 Rongeværet III 652, IV 57

Marta Jensdtr 1835 Instefjord III 385

Marta Jeremiasdtr Kilstraumen 1679 II 146

Marta Jetmundsdtr 1873 Hopland II 628, IV 40

Marta Johannesdtr Bergsvika III 215

Marta Johannesdtr 1716 Hjertås II 466

Marta Johannesdtr 1731 Børilden I 675, II 47

Marta Johannesdtr 1768 Fjellanger I 132, 490

Marta Johannesdtr 1857 Øksneset II 40

Marta Jonasdtr 1879 Solend I 627, IV 39

Marta Jonsdtr 1711 Rebnor II 245, III 366

Marta Jonsdtr 1795 Jordal III 247, IV 253

Marta Jonsdtr 1833 Førland III 66

Marta Josefsdtr 1800 Sulo I 501

Marta Karstensdtr 1744 Krossøyna III 582

Marta Knutsdtr Utkilen I 326

Marta Knutsdtr 1702 Litlelindås III 224

Marta Knutsdtr 1729 Hope I 326

Marta Knutsdtr 1747 Hope I 474

Marta Knutsdtr 1778 Litlås I 433

Marta Knutsdtr 1806 Utkilen I 482

Marta Kolbeinsdtr 1809 Kvamme III 584, IV 62

Marta Kristiane Gran IV 54

Marta Kristiane Lind IV 54

Marta Kristiansdtr 1813 Straume II 504

Marta Kvalvågen II 247

Marta Kvalvågnes 1919 I 463

Marta Lambrechts 1896 III 538

Marta Larsdtr Litlelindås II 499

Marta Larsdtr 1735 Austrheim I 622

Marta Larsdtr 1773 Litlelindås II 503

Marta Larsdtr 1789 Førland II 456

Marta Larsdtr 1797 Austrheim III 226

Marta Larsdtr 1801 Førland I 380, II 203

Marta Larsdtr 1813 Hetlehovda II 188

Marta Larsdtr 1827 Skjortneset I 435, IV 42

Marta Larsdtr 1832 Bergsvika III 244

Marta Larsdtr 1870 Kålås I 226

Marta Magnesdtr 1720 Leikvoll III 509

Marta Magnesdtr 1722 Øksneset III 55

Marta Magnesdtr 1853 Leirvågen I 25

Marta Martinusdtr Bjørndal 1891 III 532

Marta Martinusdtr 1830 Andvika II 291

Marta Mathiasdtr 1715 Holmås III 475

Marta Mikkelsdtr 1725 Skodvin II 328, III 93

Marta Mikkelsdtr 1752 Synnevågen I 132

Marta Mikkelsdtr 1812 Leikvoll II 267

Marta Mikkelsdtr 1820 Straumstad I 434, IV 226, 227

Marta Mikkelsdtr 1826 Solend I 457, IV 62, 190

Marta Monsdtr Bergsvika III 205

Marta Monsdtr Hernar II 623

Marta Monsdtr Marås II 355

Marta Monsdtr Austrheim I 563

Marta Monsdtr 1701 Fonnes I 252

Marta Monsdtr 1725 Austrheim III 48

Marta Monsdtr 1794 Holmås I 23

Marta Monsdtr 1816 Hopland II 625, IV 60

Marta Monsdtr 1825 Munkeberget III 303

Marta Monsdtr 1848 Sleire I 420

Marta Mosesdtr Sævrøyna III 679

Marta Nilsdtr Sævrøyna III 713

Marta Nilsdtr 1696 Austrheim III 72

Marta Nilsdtr 1730 Hilland II 632

Marta Nilsdtr 1749 Eikangerli II 263

Marta Nilsdtr 1755 Bergsvika III 216

Marta Nilsdtr 1770 Luro I 564

Marta Nilsdtr 1771 Sivle I 564

Marta Nilsdtr 1783 Øksneset II 615

Marta Nilsdtr 1813 Litlelindås I 354, II 132

Marta Nilsdtr 1838 Rebnor III 413, 530

Marta Nilsdtr 1860 Sævrøyna III 381

Marta Olsdtr Solend I 590

Marta Olsdtr 1713 Kvalvågen I 138

Marta Olsdtr 1715 Florvåg II 273

Marta Olsdtr 1719 Nordre Njøta I 553

Marta Olsdtr 1761 Li III 289

Marta Olsdtr 1765 Øksneset I 433

Marta Olsdtr 1767 Litlelindås I 526

Marta Olsdtr 1789 Leirvågen I 147

Marta Olsdtr 1796 Austrheim II 357, IV 85

Marta Olsdtr 1801 Hodnakvamme II 188

Marta Olsdtr 1809 Lerøyna I 657, IV 31

Marta Olsdtr 1815 Keilo I 354

Marta Olsdtr 1820 Keilo I 239

Marta Olsdtr 1826 Byrknes III 412

Marta Olsdtr 1847 Hogsvær III 139

Marta Olsdtr 1863 Hopland II 642

Marta Olsdtr 1887 Kvalvågneset I 55

Marta Olsen 1931 I 422

Marta Persdtr 1706 Føsund I 208

Marta Rasmusdtr Austrheim III 116, 661

Marta Rasmusdtr 1753 Straume I 510

Marta Rasmusdtr 1782 Sætre II 645

Marta Rasmusdtr 1800 Amundsbotnen I 211

Marta Sakariasdtr 1739 Nordre Njøta I 480, 553, 625

Marta Sakariasdtr 1809 Solend II 325, 438

Marta Simonsdtr 1795 Bergsvika I 163

Marta Simonsdtr 1803 Bergsvika III 211

Marta Sleire 1907 II 649

Marta Steffensdtr 1708 Hogsvær III 470

Marta Steffensdtr 1757 Langeneset III 275

Marta Steffensdtr 1799 Solend II 261

Marta Steffensdtr 1850 Kjettland III 370

Marta Synnevågen 1680 I 400

Marta Sævrøyna III 688

Marta Sørensdtr 1690 Marås I 101

Marta Thomasdtr Børo II 582

Marta Thomasdtr 1724 Krossøyna II 367

Marta Thomasdtr 1816 Skorneset III 88

Marta Totland 1913 II 385

Marta Ulvøyna 1678 II 181

Marta Ulvøyna 1688 II 180

Marta Vendelsdtr 1713 Sævrøyna III 689

Marte Brandtun 1974 I 647

Martha Dyrnes 1913 II 305

Martha Jacobsen Ottesen 1920 III 566

Martha Johannessen 1880 Krossøyna III 71

Martha Mongstad 1903 I 159

Martha Stendal 1927 I 641

Martha Sørensen 1939 III 668

Marthin Steffensen 1976 II 661

Martilla Olsdtr 1868 Fonnes I 149

Martin Andreasson Synnevåg 1878 I 416

Martin Austrheim 1903 II 80

Martin Austrheim 1916 III 157

Martin Berntson 1878 Leirvågen I 53

Martin Bertinsen 1904 I 633

Martin Brandtun 1903 II 456

Martin Enersen 1826 III 649, IV 139

Martin Engelson 1870 Fonnes I 271, IV 138

Martin Fonnes 1899 I 212

Martin Gørbitz 1812 II 319, IV 327, 328

Martin Hansen Brandtun 1903 III 111

Martin Hansen 1903 III 111

Martin Haugsdal 1939 I 122

Martin Helgø 1929 I 123

Martin Henrikson 1874 Bergsvika III 248

Martin Hopland 1892 II 576

Martin Hopland 1915 II 602

Martin Jakobson Njøten 1863 I 532

Martin Knutsen Lerøy 1893 III 286

Martin Magneson Njøten 1881 I 538, IV 148, 204, 365

Martin Martinusson Fredheim 1882 Sævrøyna II 644

Martin Martinusson 1863 Bergsvika III 242

Martin Monsen 1966 III 425

Martin Njøten 1923 I 533

Martin Olson Rolland 1889 II 83

Martin Solheim 1926 I 620

Martin Steffensen 1865 Øksneset II 332

Martin Synnevåg 1906 I 639, IV 394

Martin Sætre 1893 II 125, IV 358, 393, 414, 429, 430, 465

Martin Sævrøy 1885 III 703

Martin Thorpe 1965 III 198

Martin Vabu 1903 III 416, IV 310

Martin Vårbakken 1903 II 92, IV 402, 411, 452, 464

Martin Øksnes 1888 III 475

Martina Ananiasdtr 1868 Hjertås III 27

Martina Andreasdtr 1883 Austrheim III 90

Martina Hansdtr 1847 Førland II 636

Martina Ingemårsdtr Sævrøy 1857 III 358

Martina Johannesdtr 1851 Keilo I 214

Martine Jonasdtr 1873 Solend I 627, IV 39

Martina Karlsdtr 1855 Kaland I 157

Martina Klemetsdtr 1818 Øksneset II 36

Martina Kristiansdtr 1866 Fonnes I 212

Martina Langøy 1894 III 707

Martina Martinusdtr 1829 Børilden I 457

Martina Martinusdtr 1844 Kvalvågen II 190

Martina Martinusdtr 1847 Austrheim III 33

Martina Olsdtr 1846 Keilegavlen I 395

Martina Olsdtr 1866 Øksneset II 629

Martine Nilsdtr Hopland 1895 II 578

Martinus Anderson 1794 Rebnor III 512, IV 59, 191

Martinus Anderson 1835 Hopland II 574

Martinus Anderson 1836 Utkilen II 73

Martinus Arneson 1813 Litlelindås II 516

Martinus Eliasson 1858 Budalen I 279

Martinus Erikson 1852 Store Sleire III 51, IV 156

Martinus Fredrikson 1834 Krossøyna III 584, IV 61, 62

Martinus Gudmundson 1842 Skotholmen III 635

Martinus Hanson 1822 Hjertås II 421, IV 37

Martinus Hanson 1859 Fonnes I 239

Martinus Henrikson Schrøder 1684 III 643

Martinus Jakobson Fjellanger 1795 IV 224

Martinus Jakobson 1835 Bergsvika III 283

Martinus Jonasson 1889 Hjertås II 423, IV 38

Martinus Jonson 1806 Litlås II 453, IV 61

Martinus Karlson Sætre 1852 II 50, IV 119, 247

Martinus Knutsen 1865 I 114

Martinus Knutson 1836 Straume I 569, III 100, IV 86, 87, 145, 156, 197, 203

Martinus Knutson 1839 Bergsvika III 242

Martinus Knutson Solheim 1847 Lauvås II 439, IV 150, 151

Martinus Knutson 1858 Litlås I 353

Martinus Larson 1788 Børilden III 476, 511, IV 59, 149, 168

Martinus Larson 1821 Krossøyna III 606, IV 110

Martinus Larson 1857 Hopland II 563

Martinus Magneson Sævrøy 1855 III 700

Martinus Magneson 1831 Austrheim III 58

Martinus Magneson 1855 Tyborgneset III 700

Martinus Martinusson 1836 Førland II 454, IV 61

Martinus Martinusson 1815 Børilden II 259, IV 59, 121, 122, 133

Martinus Martinusson 1862 Leikvoll I 678

Martinus Mikkelson 1809 Synnevågen II 638, III 81, IV 122, 123, 131, 135, 190, 248

Martinus Monson 1854 Rossnes II 263

Martinus Nilson Hodneland 1842 IV 246

Martinus Nilson 1843 Nordre Njøta I 565, IV 63

Martinus Nilson Ones 1849 IV 247

Martinus Nilson 1795 Åråsvågen II 329, IV 86, 187, 188

Martinus Nilson 1821 Austrheim I 677, III 100, IV 86

Martinus Nilson 1834 Leikvoll I 677

Martinus Nilson 1837 Krossøyna III 601, IV 131

Martinus Nilson 1842 Søre Njøta I 514

Martinus Olson 1856 Hopland II 587, IV 33, 34

Martinus Olson 1793 Rossneset III 81

Martinus Olson 1817 Hopland I 419, IV 52, 63

Martinus Olson 1834 Lerøyna III 302

Martinus Person 1857 Bakka I 165, IV 62

Martinus Sivertsen 1849 Krossøyna III 258

Martinus Thomasson 1800 Krossøyna III 583, IV 192

Martinus Thomasson 1809 Monslaupen I 482

Martinus Vilhelmson 1857 Austrheim III 95, IV 35

Mary Christiansen 1910 II 536

Mary Knarvik 1918 I 120

Mary Lahn 1921 III 265

Mary Lervåg 1932 I 275

Mary McKerral 1960 II 345

Mary Monslaup 1946 I 492

Mary Nergård 1918 I 339

Mary Njøten 1919 I 685

Mary Olsen 1923 II 31, 100

Mary Sallsbury 1943 II 534

Massi Knutsdtr 1833 Solend I 586

Massi Larsdtr 1792 Sævrøyna I 152, III 443

Massi Mikkelsdtr 1808 Spjotøyna I 211

Massi Monsdtr 1778 Vikane II 56, IV 52

Massi Olsdtr 1826 Tangen I 708

Mathias Eliasson Dyrnes 1879 III 405

Mathias Johannessen 1886 I 179

Mathias Knutson 1763 Austrheim III 64, IV 192

Mathias Olson Rebnor III 388

Mathias Rasmusson 1754 Grenda III 582, 616, IV 191

Mathias Solheim 1930 I 87

Mathias Sætre 1947 II 25

Mathias Thomasson 1808 Krossøyna III 583, IV 60

Mathias Torgeirson 1794 Totland I 140, II 324, IV 96

Mathilde Daae 1893 II 424

Mathilde Eckholm 1886 III 523

Mathilde Edvardsen 1905 III 591

Mathilde Grønås 1890 III 292

Mathilde Hopland 1895 II 592

Mathilde Hopland 1909 III 248

Mathilde Johannesdtr Krossøy 1887 I 151

Mathilde Johansdtr 1886 Austrheim II 420

Mathilde Karlsdtr 1876 Njøtøyna I 477

Mathilde Kristoffersdtr Kahrs 1842 II 230, IV 32

Mathilde Krossøy 1887 III 71

Mathilde Lambrechts 1886 III 521

Mathilde Madsdtr Stavøy 1889 I 405

Mathilde Nilsdtr 1886 Veland I 594, 632

Mathilde Paulsdtr Horsøy 1891 I 112

Mathilde Rebnord 1891 III 364

Mathilde Sætre 1886 II 563

Mathilde Ulvøy 1874 I 512

Mathilde Vikene 1891 I 697

Maud Fjellstad 1959 I 645

Maud Fondenes 1943 III 520

Maud Langøy 1958 III 570

May Britt Kvinge 1953 I 424

May Britt Vågheim 1974 I 303

May Helen Vågenes 1974 I 88

May Trude Austrheim 1966 II 346, III 421

May-Britt Berge 1955 II 400

May-Kristin Langøy 1970 III 194

Melankton Ulvøy 1918 II 187

Melborg Sæle 1911 II 626

Merete Alvestad 1967 II 39

Merete Austrheim 1973 II 400

Merethe Eikeland 1963 II 197

Merethe Haugland 1967 II 113

Merethe Mikkelsen 1956 I 191

Merethe Rikstad 1966 I 317

Mette Hansdtr Dybvik 1865 II 327

Mette Hansdtr Leirvågen I 31

Mette Lohne 1970 II 348

Mette Lund Hoff 1969 I 311

Mette Synnevåg 1966 I 428

Mikael Krohn IV 250

Mikal Brügger 1899 II 279

Mikal Daae 1900 II 288

Mikal Engelson Fondenes 1869 I 233, 286, IV 138, 358, 393, 406

Mikal Førland 1899 II 466, 478

Mikal Hanson Brügger 1844 II 275, IV 75

Mikal Hjertaas 1894 II 424, IV 261, 366

Mikal Josefson Viken 1867 I 711, IV 158

Mikal Karlsen Austrheim 1899 III 60

Mikal Kristenson Mollandsøy 1877 I 392, IV 398

Mikal Krossøy 1940 III 621

Mikal Larsen 1874 II 100, 174

Mikal Leikvoll 1901 I 659

Mikal Leikvoll 1922 I 662, 680

Mikal Magnussen 1863 Solend I 597

Mikal Martinusson Lerøy 1867 III 303

Mikal Olson 1866 Hopland I 628, IV 39

Mikal Rasmussen 1895 I 491, 538, IV 364, 365, 402

Mikal Solheim 1899 I 588

Mikal Solheim 1908 I 629, 639, IV 266, 420

Mikal Sæthre 1885 I 628, IV 354

Mikal Thomasson Krossøy 1883 III 619

Mikal Tuchsen 1742 I 496

Mikalina Andersdtr 1847 Kvalvågen I 415, II 268

Mikalina Ingemårsdtr Sævrøy 1853 III 703

Mikalina Reinholdsdtr 1876 Austrheim II 278

Mikalina Strømstad 1910 II 71

Mikaline Larsdtr 1873 Litlelindås III 59

Mikkal Myklebusthaug 1936 I 234, IV 430, 431, 488

Mikkel Abedisson Ulvøyna II 176

Mikkel Anderson Vikane I 692

Mikkel Austrheim III 20, 48

Mikkel Bertinson Utkilen I 324

Mikkel Budalen II 131

Mikkel Bårdson 1719 Sævrøyna I 409

Mikkel Eriksen 1844 Børilden III 610, IV 57, 147, 191

Mikkel Erikson Søre Njøta 1602 I 508

Mikkel Erikson 1703 Brakøyna I 138

Mikkel Erikson 1768 Hopland III 368, 528

Mikkel Gregoriusson 1665 Austrheim I 692

Mikkel Gudmundson Solend I 599

Mikkel Hanson Staal III 116

Mikkel Hanson 1769 Grimstad I 559

Mikkel Hanson 1786 Fonnes I 278

Mikkel Ivarson 1677 Søre Njøta I 508

Mikkel Ivarson 1784 Leikvoll I 408, IV 57, 135, 224, 241

Mikkel Jakobson Bergsvika 1639 III 254

Mikkel Jakobson 1695 Synnevågen II 571

Mikkel Jakobson 1767 Fonnes I 209, IV 97

Mikkel Jakobson 1838 Hope I 458

Mikkel Johannesson 1775 Børilden III 533, IV 46, 185, 191

Mikkel Josefson 1748 Kvalvågen II 246, 368

Mikkel Kilstraumen II 144

Mikkel Knutson 1839 Straume I 475

Mikkel Kristofferson Austrheim 1630 III 124

Mikkel Kvalvågen II 217, 242, 247

Mikkel Larson 1804 Litlelindås II 501, IV 47

Mikkel Larson Solheim 1859 I 612

Mikkel Larson 1804 Langeneset I 610, IV 61, 62

Mikkel Larson 1808 Fonnes I 232

Mikkel Magneson 1698 Keilo I 473

Mikkel Magneson 1725 Leikvoll I 675, II 609

Mikkel Magneson 1767 Lerøyna III 288

Mikkel Mathiasson 1716 Uthaugen III 48

Mikkel Mikkelson Titland II 598

Mikkel Mikkelson 1680 Knarrvika I 277

Mikkel Mikkelson 1717 Knarrvika I 216

Mikkel Mikkelson 1767 Austrheim III 49, IV 60

Mikkel Mikkelson 1805 Austrheim III 50, IV 60

Mikkel Monson 1759 Vikingevågen I 102

Mikkel Nilson Lauvås II 152

Mikkel Nilson Hopland I 552

Mikkel Nilson Solend 1665 I 614

Mikkel Nilson 1686 Hopland II 597

Mikkel Nilson 1720 Dyrdal II 451

Mikkel Nilson 1791 Leikvoll I 680

Mikkel Olson Knarrvika III 296

Mikkel Olson 1705 Fonnes I 237

Mikkel Olson 1745 Fonnes I 260

Mikkel Olson 1759 Luro III 57

Mikkel Olson 1766 Fonnebost III 240

Mikkel Olson 1784 Sletta I 434

Mikkel Olson 1785 Utkilen II 28, 454, IV 59, 61

Mikkel Person Hopland II 580

Mikkel Rasmusson Titland IV 130, 131

Mikkel Ulvøyna 1616 II 169

Mikolina Steffensdtr Rebnord 1866 III 362, IV 51

Mildred Johnson IV 397

Mildrid Rasmusdtr 1849 Rød II 37, IV 131

Mimmi Holstad 1911 III 253

Mimmy Mjøs 1912 III 352, IV 334

Mona Birkeland 1962 III 266

Mona Eliassen 1960 III 267

Mona Kålås 1966 I 314

Mona Landa 1956 I 75, 88, 285, II 341

Mona Leirvåg 1969 I 123

Mona Loftås 1963 I 719

Mona Myrmel 1958 II 111

Mona Sandnes 1957 I 427

Mona Småland 1971 II 138, III 151

Mona Stusdal 1967 II 406

Mona Viktun 1976 II 97

Monica Angeltvedt 1965 I 428

Monica Fresvik 1970 III 196

Monica Hersvik 1957 III 427

Monica Mjanger 1976 I 75

Monica Monslaup 1972 II 394, III 183

Monica Sildelid 1975 III 495

Monica Sætre 1964 III 195

Monica Tvede 1966 II 405

Monica Tveit 1974 III 197

Monika Hop 1969 III 198

Monrad Arnum 1902 II 532

Monrad Hopland 1909 II 653, 656, IV 448

Monrad Knarvik 1921 I 295

Monrad Sætre 1915 II 127, 301, IV 429, 430

Mons Andersen Jobson Selliken 1850 I 451, IV 35

Mons Andersen Selliken 1782 I 366, 380, 429, 436, 442, 455, II 411

Mons Andersen Selliken 1817 I 401

Mons Andersen Selliken IV 31, 75, 76, 77, 83, 84, 133, 134, 143, 154, 158, 175, 177, 243

Mons Andersen Selliken Bø 1840 I 381, IV 62, 134

Mons Anderson Kvalvågen II 243

Mons Anderson Solend I 620

Mons Anderson 1766 Austrheim III 43, IV 58, 59, 170

Mons Anderson 1798 Kvalvågen III 397, 443, IV 185, 186

Mons Asbjørnson 1681 Risøyna I 447

Mons Aslakson 1736 Vassøyna II 252

Mons Austrheim III 103

Mons Bertelson 1841 Ulvøyna II 173

Mons Davidson Hustveit IV 112

Mons Davidson I 621

Mons Ditlevson 1729 Mongstad I 326

Mons Ellingson Lillelindås 1848 II 497

Mons Ellingson 1854 Trælland I 583

Mons Endresen 1868 Kolltveit III 485

Mons Erikson 1839 Nordre Njøta I 559, IV 62, 135

Mons Fonnes I 207

Mons Førland II 467

Mons Gudmundson 1725 Rossnes I 694

Mons Guttormson Kvalvågen 1643 II 243

Mons Halsteinson 1703 Kolås III 389

Mons Halvorson 1752 Vikane I 694

Mons Hanson Hernar III 21

Mons Hanson 1737 Kvamsdalen I 32

Mons Hanson 1746 Ulvøyna II 182

Mons Hopland II 596

Mons Johannesson 1678 Kaland I 136

Mons Jonson Fonnes 1655 I 251

Mons Jonson 1675 Førland II 467

Mons Jonson 1699 Austrheim III 72

Mons Jonson 1803 Årås II 371, III 206, IV 85, 122, 123, 189, 190

Mons Knutsen 1891 Øksneset III 494

Mons Knutson Toftegård 1843 II 265

Mons Knutson 1675 Austrheim III 236

Mons Knutson 1837 Solend I 586

Mons Knutson 1843 Matre II 265

Mons Kristianson 1712 Soltveit II 632

Mons Kristianson 1761 Hopland III 106, IV 171

Mons Kristianson 1787 Lerøyna II 624, IV 58, 60

Mons Kristofferson 1732 Kvalvågen I 622

Mons Kvalvågen II 239

Mons Larson Moldøyna IV 187

Mons Larson Vabu I 622

Mons Larson 1695 Sætre II 34

Mons Larson 1719 Børilden II 356

Mons Larson 1744 Austrheim III 231

Mons Larson 1750 Fenno III 94

Mons Larson 1792 Sævrøyna II 645

Mons Larson 1831 Syslok I 458

Mons Leikvoll I 653

Mons Magneson 1695 Austrheim III 92

Mons Magneson 1739 Bakka II 510

Mons Mikkelson 1708 Bakka I 447

Mons Mikkelson 1747 Monslaupen I 407, IV 80

Mons Mongstad 1903 I 173, 178

Mons Monson Austrheim 1592 III 20

Mons Monson Austrheim 1641 III 30

Mons Monson Austrheim 1677 III 296

Mons Monson Korsøen 1840 Amundsbotnen III 602

Mons Monson Rongeværet 1616 III 661

Mons Monson 1675 Førland II 466

Mons Monson 1741 Bakka I 447

Mons Monson 1774 Synnevågen I 408, IV 79, 80, 82

Mons Monson 1787 Årås II 20, IV 184

Mons Nilson Monslaupen I 380

Mons Nilson Synnevågen 1616 I 370, IV 208

Mons Nilson 1697 Monslaupen I 479

Mons Nilson 1718 Straume II 27

Mons Nilson 1770 Austrheim III 472

Mons Nilson 1781 Søre Njøta I 530

Mons Nilson 1789 Sætre II 28, IV 59

Mons Nilson 1850 Kvalvågen III 531

Mons Nilsen 1852 Nordre Njøta I 527

Mons Olsen 1842 Haugsdalen III 699

Mons Olson Austrheim III 92

Mons Olson Austrheim 1603 III 72

Mons Olson Nordre Njøta 1620 I 551

Mons Olson 1711 Kolås III 354

Mons Olson 1740 Knarrvika I 32

Mons Olson 1743 Luro III 509

Mons Olson 1748 Hopland II 551

Mons Olson 1786 Leirvågen II 490

Mons Olson 1790 Solend I 582, IV 248

Mons Olson 1795 Skauo II 239

Mons Olson 1812 Dyrneset III 325, IV 54

Mons Olson 1859 Fonnes I 212

Mons Pedersen 1917 II 302, IV 419

Mons Person 1843 Marøyna I 657, IV 37

Mons Rasmusson 1788 Straume I 626

Mons Simonson 1708 Litlelindås II 496, III 274

Mons Sjurson 1809 Takle III 379

Mons Sjurson 1838 Austrheim III 139

Mons Solend I 581

Mons Steffenson 1728 Nordre Njøta I 529, 600

Mons Steinstø IV 62

Mons Straumstad I 433

Mons Synnevåg 1890 I 405, IV 406

Mons Sæfinnson Kaland I 137

Mons Thomasson 1639 Kopper I 653

Mons Thomasson 1811 Ones III 617, IV 109, 110

Mons Vilhelmson Snekkevik 1862 Grindheim II 528

Mons Øksneset III 459

Monsina Bårdsdtr 1885 Kaland III 141

Monsina Lassesdtr Haugsdal 1877 III 304

Monsina Monsdtr Selliken 1842 I 402, IV 31, 32

Monsina Persdtr 1875 Bergsvika III 207, IV 67

Monsine Monsdtr 1888 Litlelindås I 516

Morgan Erichsen 1974 II 107

Moritz Hopland 1937 II 608

Morten Gullaksen 1965 I 303

Morten Hodnekvam 1975 II 395

Morten Hop 1970 II 86, III 177

Morten Kvamme 1967 II 347, 394

Morten Lerøy 1965 III 313

Morten Magneson 1813 Keilo II 264

Morten Sognnes 1964 I 318

Morten Sætre 1960 III 669

Møyfrid Straume 1949 III 498

Målfrid Bernes 1949 II 342

Målfrid Brügger 1927 II 306

Målfrid Børilden 1935 III 418

Målfrid Hjellum 1950 III 250

Målfrid Hope 1925 I 188

Målfrid Kristiansen 1927 I 310, 718

Målfrid Kvamme 1948 III 421

Målfrid Monslaup 1945 I 492

Målfrid Sætre 1950 II 667

Målfrid Sørtveit 1932 I 190

Målfrid Utkilen 1926 II 589

Maar Stangeland 1946 IV 267

Nancy Nikkerud 1909 I 66

Nansy Hope 1923 I 197

Nelly Haugsdal 1904 II 88

Nelly Langøy 1905 I 119

Nelly Lillelindås 1907 II 538

Nelly Sletten 1909 II 508

Nelly Synnevåg 1921 I 300

Nelly Vold 1904 III 262

Nelly Øksnes 1928 II 114, III 495

Niklas Jakobson 1701 Førland II 416, III 117

Nikolai Bertelsen 1878 Austrheim III 40, 245

Nikolai Børilden 1894 III 516

Nikolai Hopland 1907 II 654

Nikolai Jenson Sætre 1879 II 94

Nikolai Lambrechts 1758 III 512

Nikolai Lambrechts 1791 III 513

Nikolai Lambrechts 1836 III 514, 520

Nikolai Lambrechts IV 42, 54, 90, 98, 105, 110, 143

Nikolai Nilson 1872 Austrheim III 108, IV 67

Nikolai Nilson 1880 Lerøyna III 299, IV 67

Nikolai Olaison 1881 Leikvoll I 682, IV 37

Nikolaus Kahrs 1795 I 366, IV 75, 76

Nikolina Andreasdtr 1855 Sætre II 555

Nikolina Hansen Wåge 1884 I 672

Nikolina Torsdtr 1876 Solend I 336

Nikoline Hellemannsdtr 1885 Lerøyna III 95

Nikoline Langøy 1910 I 115

Nilla Daae 1896 II 432

Nilla Hansdtr Lid 1873 III 606

Nilla Rongevær 1927 II 81

Nilla Sjursdtr 1872 Austrheim III 121

Nils Ananiassen Austrheim 1894 III 109, IV 423

Nils Andersen 1819 Hodnakvamme II 331, IV 86

Nils Anderson Austrheim 1629 III 124

Nils Anderson Hopland 1858 II 617

Nils Anderson 1638 Førland II 450

Nils Anderson 1647 Hopland II 581

Nils Anderson 1741 Litlelindås I 615, II 515, 528

Nils Anderson 1793 Hopland III 44

Nils Anderson 1796 Mongstad II 273, 627

Nils Anderson 1810 Nordre Njøta I 565, IV 135, 136, 190

Nils Anderson 1813 Hopland II 615, IV 66, 135

Nils Andreasson Skålevik 1891 II 648

Nils Andreasson Sætre 1858 II 69, IV 244

Nils Bager IV 222

Nils Bagge I 15

Nils Bakke 1898 II 384, IV 310

Nils Bakke 1967 II 87, 348

Nils Bastianson 1725 Kvalvågen II 221, 250

Nils Berntson Lervåg 1873 I 53, IV 259

Nils Børilden III 525, 539

Nils Børsheim 1916 II 472

Nils Due IV 422

Nils Eidhammer 1871 IV 237

Nils Einarson 1763 Leikvoll III 330, IV 74

Nils Endreson Øksnes 1876 Kolltveit III 483

Nils Erikson Hopland 1866 II 651

Nils Erikson Kaland I 137

Nils Erikson Leirvågen 1651 I 47

Nils Erikson 1770 Tyborgneset I 615

Nils Erikson 1852 Børilden III 299, IV 67

Nils Gregoriusson Øksnes 1846 III 473

Nils Grønås 1892 III 158, IV 266, 400

Nils Guddal 1927 II 654

Nils Halsteinson 1622 Hopland II 596

Nils Halvorson Langøy 1879 Nautnes III 558

Nils Halvorson Rebnor III 365

Nils Halvorson 1719 Risøyna I 655

Nils Hammer 1861 III 143, IV 363, 400

Nils Hanson Rebnor III 353

Nils Hanson Moldøy 1857 IV 259

Nils Hanson 1708 Taule III 321

Nils Hanson 1729 Vestrheimsteigen II 328, III 93

Nils Hanson 1764 Årås II 27, IV 224

Nils Hanson 1807 Årås II 261, IV 166, 193

Nils Hanson 1829 Dyrneset III 331

Nils Haugland 1958 II 403

Nils Hjertaas 1916 II 442

Nils Hopland 1925 II 84

Nils Hordvik 1891 II 470

Nils Håvardson Morka IV 37

Nils Ingebrigtson Austrheim III 62

Nils Ingebrigtson 1725 Bergsvika III 216

Nils Ingebrigtson 1800 Leikvoll I 677

Nils Ivarson Austrheim 1857 III 90, 128, IV 64

Nils Ivarson 1846 Budalen II 132, IV 63

Nils Ivarson Mellesdal 1902 I 162

Nils Ivarson Synnevågen I 399

Nils Ivarson 1733 Synnevågen I 608, 625, II 370

Nils Ivarson 1788 Leikvoll I 375, IV 135, 246

Nils Ivarson 1790 Kvalvågen II 511, IV 65

Nils Jakobson Solend 1640 I 599

Nils Jakobson 1755 Høyvika I 695

Nils Jakobson 1768 Vikane I 706, IV 74

Nils Jakobson 1831 Vikane I 718

Nils Jenson 1788 Kvalvågen II 263, IV 185, 186, 192, 193

Nils Johannesson Ulvøy 1881 II 186, IV 159  

Nils Johannesson Leirvågen 1695 I 31

Nils Johannesson 1733 Fonnes III 32, 356

Nils Johannesson 1757 Knarrvika II 182, IV 182, 183, 184

Nils Johannesson 1810 Ulvøyna II 185, IV 61, 63,

Nils Johannesson 1814 Foksdal I 435

Nils Johansen Austrheim 1890 III 76

Nils Jonasson 1862 Solend I 627, IV 63

Nils Jonson 1703 Austrheim I 529

Nils Jonson 1756 Marås II 329

Nils Jonson 1804 Sleire III 601

Nils Josefson 1858 Vikane I 702

Nils Kaland I 131

Nils Kaland 1901 I 164

Nils Kaland 1931 I 165

Nils Knagenhjelm III 428

Nils Knutsen 1846 II 158

Nils Knutsen 1896 II 159

Nils Knutsen 1939 II 160

Nils Knutsen IV 51, 137, 141, 142, 157, 203, 365, 366, 399, 400, 414, 419, 420, 451, 496

Nils Knutson Nordre Kvingo IV 155, 156

Nils Knutson Monslaupen 1671 I 479

Nils Kolbeinson 1737 Fure I 101

Nils Kristenson 1804 Haugsdalen III 370

Nils Kristianson 1656 Monslaupen I 473, IV 208

Nils Krossøy 1896 III 608

Nils Krossøy 1941 II 395

Nils Kvalvågen II 242, 250

Nils L. Sætre 1876 IV 233

Nils Landmark IV 226, 246

Nils Langøyna III 549

Nils Larson Børilden III 508

Nils Larson Børilden II 542

Nils Larson Synnevågen 1656 I 399

Nils Larson 1728 Syslok I 184

Nils Larson 1810 Fonnes II 254, 435, IV 61

Nils Larson 1828 Solend I 603

Nils Larson 1866 Hjertås II 436

Nils Lavik IV 269

Nils Leikvoll I 653, 675

Nils Leirvågen 1624 I 38

Nils Lervåg 1914 I 109, 161, IV 421, 422

Nils Lervåg 1920 I 46

Nils Lundal 1909 I 290

Nils Magneson 1765 Sætre II 47, IV 52

Nils Magneson 1794 Sætre III 488, IV 143, 184, 185, 186

Nils Magneson 1812 Søre Njøta I 513

Nils Magneson 1826 Årås III 695, IV 131

Nils Mikkelson 1697 Sirset III 63

Nils Mikkelson 1756 Leikvoll I 676

Nils Mikkelson 1782 Brakøyna III 98, 600, IV 59, 60

Nils Mikkelson 1816 Leikvoll I 681

Nils Monsen 1842 Mjelda III 530

Nils Monslaupen I 471

Nils Monson Fjellanger 1872 III 131, 143, IV 207, 233, 241, 261, 263, 279, 281, 299, 363, 366, 368, 369

Nils Monson 1748 Sætre I 332, Sætre II 511

Nils Møvik 1935 I 315

Nils Naustdal IV 193

Nils Nilson Hopland 1901 II 651

Nils Nilson 1727 Hjertås III 30

Nils Nilson 1732 Dyrneset III 230, 323

Nils Nilson 1747 Monslaupen I 480, 555, 625

Nils Nærland 1906 I 339, 361

Nils Olai Hopland 1939 II 655

Nils Olav Hopland 1941 II 621, IV 259

Nils Olson Horvik 1848 I 387, II 469, IV 207, 233, 259

Nils Olson Sævrøyna 1596 III 688

Nils Olson Sævrøy 1871 III 711

Nils Olson Søre Njøta 1661 I 528

Nils Olson 1712 Taule III 230

Nils Olson 1738 Halsvika III 93, 713

Nils Olson 1740 Sævrås II 610

Nils Olson 1753 Rambjørg I 222

Nils Olson 1774 Neset I 374

Nils Olson 1804 Molland II 269

Nils Olson 1811 Lerøyna I 523

Nils Olson 1824 Førland II 568

Nils Olson 1829 Austrheim III 108, IV 67

Nils Olson 1848 Mongstad I 355, IV 63

Nils Olson 1864 Bakka I 534

Nils Ove Vassdal 1957 I 647

Nils Pedersen Lem I 545

Nils Person Njøtøyna I 518

Nils Rasmusson Bergsvika 1630 III 236, IV 208

Nils Rasmusson Vabu III 471, 713

Nils Rasmusson 1745 Øksneset III 472, 510

Nils Rasmusson 1751 Sætre I 525, 529

Nils Rebnord 1895 III 410

Nils Røed 1892 II 374

Nils Samuelson Loss I 124, 325, II 144

Nils Simonsen 1833 I 568, IV 145, 155

Nils Sjursen Austrheim 1912 III 129

Nils Sjurson 1808 Kvalvågen III 51

Nils Sjurson 1819 Austrheim III 74

Nils Solheim 1895 II 67

Nils Synnevågen I 378

Nils Sætre II 18, 43

Nils Sætre 1909 II 93

Nils Sævrøyna III 677, 688, 713

Nils Thomasson 1661 Sætre III 597

Nils Thomasson 1716 Solend I 621

Nils Thomasson 1730 Krossøyna III 280

Nils Trondson Hemri III 694, IV 59

Nils Vikane I 692

Nils Øksnes 1914 III 364, 417

Nils Øksnes 1946 III 500

Nilsina Andreasdtr 1854 Søre Njøta I 254

Nilsina Rasmusdtr 1871 Villanger III 242

Nina Austrheim 1971 III 184

Nina Bøe 1967 I 317

Nina Fredriksen 1962 II 349

Nina Hopland 1955 I 711, II 667

Nina Håland 1969 I 136

Nina Jacobsen 1967 II 345

Nina Klausen 1967 II 32

Nina Nilsen 1969 II 86

Nina Uthaug 1965 II 100

Nina-Katrin Rørdal 1979 I 198, II 409

Njål Ersfjord 1973 III 267

Nora Hansen 1961 I 462

Nora Rongevær 1921 III 665, 667, IV 422, 452

Nora Skålevik 1919 I 666, II 579

Nora Sortland 1951 II 197

Noralf Øksnes 1964 III 496

Nordis Olsen 1947 II 406

Norlaug Sætre 1945 II 390

Norleiv Sætre 1944 II 477

Norma Ravalo 1956 I 422

Normann Hopland 1932 II 653, 660

Normann Magnussen 1943 I 686

Normann Sulen 1905 II 630

Norunn Sæle 1950 III 424

Norunn Sætre 1943 II 84, 107, 109, IV 452

Norunn Øksnes 1949 I 687

Norvald Austrheim 1947 III 130, 154

Norvald Fonnes 1907 I 256

Norvald Heggertveit 1937 III 425

Norvald Hopland 1941 II 114

Norvald Kristoffersen 1923 II 514

Norvald Krossøy 1931 III 496

Norvald Krossøy 1935 I 360

Norvald Lerøy 1918 III 308

Norvald Rebnord 1930 III 634

Norvald Rikstad 1942 III 112

Norvald Sætre 1909 II 51, 100

Oda Lindballe-Nielsen 1925 II 386

Odd Bergsvik 1925 III 215, IV 423

Odd Bjørn Rånes 1948 I 315

Odd Bjørnsgaard-Andersen 1942 II 307

Odd Grønbech 1945 I 465

Odd Gullaksen 1933 I 303

Odd Haugen 1955 III 46, 188, IV 484

Odd Isene 1951 II 398

Odd Johnny Årås 1973 III 195, 198

Odd Kalgraff 1943 II 389

Odd Kristiansen 1939 I 309

Odd Langøy 1926 III 562

Odd Leikvoll 1949 I 687

Odd Malm 1919 I 189, 388

Odd Mikkelsen 1937 II 626

Odd Moldestad 1934 II 663

Odd Monslaup 1947 I 492

Odd Njøten 1925 I 505

Odd Pedersen 1939 III 418

Odd Rebnord 1936 III 360

Odd Rongevær 1918 III 667, IV 418, 422

Odd Rørtveit 1956 II 405

Odd Storheim 1947 III 192

Odd Surén 1961 III 185

Odd Sæle 1964 II 399

Odd Totland 1944 I 60, 87

Odd Uthaug 1937 II 84, 107, 109, IV 452, 496

Odd Utkilen 1954 II 311

Odd Vangberg 1925 II 471

Odd Zachariassen 1919 III 265

Odd Øksnes 1947 III 498

Oddbjørg Haugland 1962 II 538

Oddgeir Sande 1942 I 359

Odd-Kjell Pedersen 1945 III 168

Oddlaug Eikevik 1935 III 182

Oddlaug Hjertaas 1945 II 443

Oddlaug Karlsen 1936 I 427

Oddlaug Kirkeeide 1939 III 42

Oddleiv Kjenes 1940 I 118

Odd-Leiv Skår 1939 II 395

Oddmund Leirvåg 1952 I 363

Oddmund Vikene 1951 I 711, II 667

Oddny Fonnes 1950 I 256

Oddny Iversen 1941 III 424

Oddny Mjellelid 1953 I 492

Oddny Sørensen 1934 III 310

Oddrun Haugsdal 1941 I 686, III 421

Oddrun Hollund 1951 II 438

Oddrun Krossøy 1947 III 634

Oddrun Sæle 1958 II 570

Oddvan Myklebust 1932 I 213, 285, IV 431, 481

Oddvar Krossøy 1929 III 330

Oddvar Lervåg 1927 I 67

Oddvar Lohne 1924 II 107, IV 420

Oddvar Stang 1952 III 426

Oddvar Wærøy 1939 II 480, III 311

Oddvard Pedersen 1911 II 656, III 167, IV 423, 448

Oddveig Hansen 1965 III 185

Oddvin Kvalheim 1917 III 536

Odny Fonnes 1929 II 161

Odny Thorsen 1933 III 423

Ola Lerøyna 1606 III 273

Ola Albriktson 1838 Sulo II 251

Ola Ananiassen 1883 Litlelindås II 519

Ola Anderson Brochmann III 713

Ola Anderson Sætre II 43

Ola Anderson 1718 Austrheim III 55

Ola Anderson 1727 Kleiva III 232

Ola Anderson 1739 Litlelindås II 515

Ola Anderson 1746 Hellestveit III 105

Ola Anderson 1776 Leirvågen III 124

Ola Anderson 1792 Rebnor III 241

Ola Anderson 1802 Hopland III 290

Ola Anderson 1809 Nordre Njøta I 558, IV 61

Ola Anderson 1833 Hjertås II 291

Ola Andreasson Rebnord 1863 III 409

Ola Andreasson 1844 Sætre II 37, IV 131

Ola Arneson 1840 Brunnsland I 412

Ola Asbjørnson Fonnes I 220

Ola Austrheim III 103, 124

Ola Basteson Storset I 490

Ola Bergeson 1801 Hopland II 624, IV 60

Ola Bergsvika I 136

Ola Bertelson Budalen 1852 Ulvøyna I 341, II 124

Ola Besseson 1801 Søre Njøta I 501

Ola Børilden 1626 III 539

Ola Ellingson 1712 Hellestveit I 101

Ola Endreson Utkilen 1648 I 326

Ola Endreson 1818 Kolås II 325, 438

Ola Engelson 1818 Fonnes I 262, IV 51

Ola Erikson Austrheim III 92

Ola Erikson Sandnes 1858 II 158, IV 141

Ola Erikson Undredal IV 188

Ola Erikson Litlås I 94

Ola Erikson Nordre Njøta 1596 I 551

Ola Erikson Søre Njøta I 528

Ola Erikson 1625 Villanger II 549

Ola Erikson 1727 Hodneland II 254

Ola Erikson 1730 Børilden III 448

Ola Erikson 1731 Fonnes II 250, III 366

Ola Erikson 1733 Steine III 461

Ola Erikson 1734 Fonnebost I 615

Ola Erikson 1769 Myr I 433, II 645, III 216, 246, IV 47, 58, 149

Ola Erikson 1845 Leirvågen I 35

Ola Evenson Krossøyna 1616 III 588

Ola Gregoriusson 1685 Rebnor II 356

Ola Gregoriusson 1850 Øksneset III 478

Ola Gudmundson 1822 Austrheim III 107

Ola Halsteinson 1849 Stamnesleiro I 569, IV 156

Ola Halvorson 1783 Austrheim III 73, IV 52

Ola Halvorson Fonnes 1656 I 237, IV 208

Ola Halvorson 1826 Rebnor III 357

Ola Hanson Austrheim 1674 III 30

Ola Hanson Lerøyna III 302

Ola Hanson Engjadalen IV 135

Ola Hanson 1808 Sævrøyna III 683, IV 60

Ola Hanson Kaland I 137

Ola Hanson Solend I 631

Ola Hanson 1701 Ulvøyna II 466

Ola Hanson 1714 Nordre Njøta I 553

Ola Hanson 1715 Ulvøyna II 181

Ola Hanson 1743 Ulvøyna II 171

Ola Hanson 1759 Nordre Njøta II 266

Ola Hanson 1767 Nordre Njøta I 558, IV 161, 163, 164

Ola Hanson 1787 Bakka I 375, IV 57, 153

Ola Hanson 1790 Fonnes II 324

Ola Hanson 1828 Hopland II 611

Ola Hanson 1839 Steine II 157

Ola Hanson 1851 Fonnes I 266

Ola Hanson 1860 Mongstad I 43

Ola Helgeson 1860 Nedreås I 41

Ola Hilmar Ervik 1949 I 86

Ola Hjertås II 415

Ola Hopland II 548, 596, 621

Ola Ingebrigtson 1822 Hopland II 568, IV 60

Ola Ingebrigtson Søre Njøta 1600 I 528

Ola Ingebrigtson 1663 Solend I 621

Ola Ingebrigtson 1691 Solend II 451

Ola Ingebrigtson 1760 Hope III 302

Ola Ingebrigtson 1777 Soltveit II 553, III 281

Ola Ivarson Innluro IV 68

Ola Ivarson Kjellevoll IV 188

Ola Ivarson Kvalvågen II 247

Ola Ivarson Sætre II 43

Ola Ivarson Ulvøy 1863 Austrheim II 173, IV 40

Ola Ivarson 1669 Søre Njøta I 551

Ola Ivarson 1687 Søre Njøta II 243

Ola Ivarson 1713 Litlås I 101

Ola Ivarson 1788 Brunnsland III 247

Ola Ivarson 1805 Keilo III 65

Ola Ivarson 1816 Luro III 118

Ola Ivarson 1842 Bergsvika III 711

Ola Ivarson 1863 Austrheim III 27, IV 40

Ola Jakobson Dyrneset 1606 III 319

Ola Jakobson Sævrøyna 1680 III 689

Ola Jakobson Risøyna IV 96

Ola Jakobson Sætre II 33

Ola Jakobson 1663 Krossøyna III 345, IV 208

Ola Jakobson 1695 Solend I 590

Ola Jakobson 1700 Fletene I 39

Ola Jakobson 1703 Byrknes III 31

Ola Jakobson 1714 Solend I 48, 331

Ola Jakobson 1743 Vikane I 401

Ola Jakobson 1812 Øksneset II 332

Ola Jakobson 1815 Kaland I 155

Ola Jakobson 1830 Bergsvika III 257, IV 63

Ola Jenson 1626 Litlås I 94

Ola Jenson 1759 Stuberg I 102

Ola Jenson 1831 Leirvågen I 107

Ola Jetmundson 1748 Hopland I 519, III 436

Ola Johannesson Rebnor III 375

Ola Johannesson Gjerde 1827 IV 228

Ola Johannesson 1870 Rongeværet III 654, IV 63

Ola Johannesson Søre Njøta I 524

Ola Johannesson 1673 Synnevågen I 406

Ola Johannesson 1707 Sletta I 591

Ola Johannesson 1725 Hjertås III 236

Ola Johannesson 1746 Kolås II 417, IV 59

Ola Johannesson 1752 Keilo II 257

Ola Johannesson 1827 Hella II 325

Ola Jonson Krossøyna 1596 III 596

Ola Jonson 1822 Bergsvika III 246, IV 47

Ola Jonson Fonnes I 220

Ola Jonson 1701 Solend II 416

Ola Jonson 1727 Sande III 231

Ola Jonson 1746 Austrheim II 469

Ola Jonson 1829 Førland II 577

Ola Josefson Vikane 1854 I 696, IV 161, 163

Ola Josefson 1771 Dyrneset III 324, IV 53, 54, 58, 74

Ola Josefson 1776 Brunnsland I 695

Ola Josefson 1829 Hopland II 587, IV 63

Ola Kaland I 129, 137

Ola Klemetson 1765 Rossneset III 584, IV 31, 166

Ola Knutson Fonnes I 221

Ola Knutson Leirvågen 1615 I 30

Ola Knutson Synnevågen I 379

Ola Knutson Søre Njøta I 524

Ola Knutson 1614 Litlås I 100

Ola Knutson 1700 Lauvås I 221

Ola Knutson 1704 Solend I 590

Ola Knutson 1712 Litlelindås III 236

Ola Knutson 1715 Øksneset III 447, 550

Ola Knutson 1751 Hope I 340

Ola Knutson 1752 Solend I 582, IV 223

Ola Knutson 1764 Hernes II 272

Ola Knutson 1767 Søre Njøta III 361

Ola Knutson 1770 Austrheim III 88

Ola Knutson 1816 Verås I 380, 419, II 203, IV 248

Ola Knutson 1847 Rebnor III 413

Ola Knutson 1855 Litlås I 97

Ola Kolbeinson 1699 Dyrneslia II 427

Ola Kristenson 1669 Fammestad II 608

Ola Kristianson 1839 Hope II 132, IV 68

Ola Kristofferson Dyrneset 1647 III 319

Ola Kristofferson Solend 1659 I 631

Ola Krossøyna III 588, 596, 622

Ola Lageson Kilstraumen 1706 II 120, 149

Ola Larson Rebnor III 345

Ola Larson Øksneset 1636 III 459

Ola Larson Øyjord IV 188

Ola Larson Hopland 1705 II 551

Ola Larson Fonnes I 236

Ola Larson Leirvågen I 19

Ola Larson Synnevågen 1661 I 399

Ola Larson 1745 Leirvågen II 271, III 94, 487

Ola Larson 1764 Litlelindås III 246, IV 47, 58

Ola Larson 1767 Austrheim I 716

Ola Larson 1820 Kvingo II 239

Ola Larson 1826 Syslok II 48

Ola Larson 1864 Hopland II 604

Ola Leikvoll 1619 I 653

Ola Lerøyna III 273, 288

Ola Lyderson Holm 1723 II 152

Ola Magneson Austrheim III 98

Ola Magneson 1705 Noranger I 525

Ola Magneson 1733 Leikvoll I 655, II 633

Ola Magneson 1773 Søre Njøta I 526, IV 58

Ola Magneson 1807 Natås III 539

Ola Magneson 1812 Hopland II 638, IV 60

Ola Magneson 1830 Hopland II 439

Ola Martinusson 1837 Austrheim I 225, IV 62, 248

Ola Mathiasson 1658 Rebnor III 354

Ola Mikkelson Sætre II 26

Ola Mikkelson 1789 Bergsvika III 241, IV 58, 248

Ola Mikkelson 1818 Synnevågen I 224, IV 62, 130, 135

Ola Mikkelson 1831 Storheim II 625

Ola Monson Austrheim 1655 III 103

Ola Monson 1700 Austrheim III 55

Ola Monson 1700 Hopland II 582

Ola Monson 1737 Høyvika II 515

Ola Monson 1744 Lerøyna III 205

Ola Monson 1756 Utkilen I 40, IV 188

Ola Monson 1760 Solend III 528

Ola Monson 1761 Syslok III 404

Ola Monson 1765 Rambjørg I 433

Ola Monson 1773 Hopland II 561

Ola Monson 1776 Leirvågen I 32

Ola Monson 1776 Ulvøyna I 132, 490

Ola Monson 1804 Raunøyna III 584

Ola Monson 1817 Solend I 583, IV 248

Ola Nilson Øksneset 1630 III 447

Ola Nilson Ulvøyna II 180

Ola Nilson Hatlevika I 231

Ola Nilson 1751 Soltveit II 610, IV 58

Ola Nilson 1761 Hosteland I 410

Ola Nilson 1773 Hemri III 392, IV 224, 246

Ola Nilson 1792 Synnevågen I 380

Ola Nilson 1792 Sætre II 28, IV 59

Ola Nilson 1798 Åråsvågen I 716

Ola Nilson 1821 Kvalvågen II 29

Ola Olson Børilden 1636 III 525

Ola Olson Krossøyna III 622

Ola Olson Rongeværet III 661

Ola Olson Øksnes 1867 III 453

Ola Olson Straumstad 1819 I 436, IV 31

Ola Olson Sævrås 1859 IV 235

Ola Olson Trælland IV 61

Ola Olson 1680 Søre Njøta I 499

Ola Olson 1707 Kolås III 391

Ola Olson 1709 Hilland III 347, 552

Ola Olson 1709 Søre Njøta I 500, 519

Ola Olson 1745 Søre Njøta I 529

Ola Olson 1746 Kaland I 131

Ola Olson 1747 Halsvika III 48

Ola Olson 1751 Leirvågen III 79, IV 58

Ola Olson 1751 Risnes III 462, 657

Ola Olson 1752 Austrheim III 73

Ola Olson 1754 Solend III 528

Ola Olson 1770 Litlelindås II 516

Ola Olson 1785 Kvalvågen II 258, IV 57

Ola Olson 1793 Austrheim I 454

Ola Olson 1795 Hodneland II 452, IV 67, 166, 242

Ola Olson 1799 Litlelindås I 278

Ola Olson 1802 Litlelindås II 586, IV 33

Ola Olson 1808 Leirvågen I 616

Ola Olson 1816 Lerøyna III 281, IV 55

Ola Olson 1823 Fonnes I 279

Ola Olson 1829 Hillestad II 251, 325

Ola Olson 1838 Sagflata III 518

Ola Olson 1839 Mjølkråen III 451, 483, IV 40

Ola Olson 1847 Bergsvika III 227

Ola Olson 1847 Stigalvika III 227

Ola Ottoson Øksnes 1859 III 441

Ola Person 1699 Rebnor III 366

Ola Person 1793 Sævrøyna III 695, IV 59

Ola Rasmusson Noranger II 597

Ola Rasmusson Leirvågen 1620 I 30

Ola Rasmusson 1725 Øksneset III 436

Ola Rasmusson 1733 Hope I 146, III 335

Ola Rasmusson 1826 Andvika III 584, IV 62

Ola Rasmusson 1828 Villanger I 457

Ola Rasmusson 1845 Austrheim III 32, IV 62

Ola Rasmusson Krossøy 1841 Kvalvågen III 531, 623

Ola Rebnor III 374

Ola Rognaldson Utluro IV 190

Ola Sjurson 1716 Skorholmen I 563

Ola Sjurson 1789 Lerøyna II 627, IV 52

Ola Solend I 581

Ola Steffenson 1837 Hopland II 603, IV 62

Ola Steffenson 1789 Moldøyna II 253, IV 61, 185, 186, 193

Ola Synnevågen I 370

Ola Sætre II 33, 61

Ola Sævrøyna III 688

Ola Sørenson 1693 Marås III 205

Ola Tallakson Kaland I 130

Ola Thomasson 1707 Solend I 600

Ola Thomasson 1812 Monslaupen I 482, IV 61

Ola Torson 1745 Fjellanger II 270

Ola Tørrisson Skorholmen II 203

Ola Vabø 1930 III 414

Ola Vikane I 692

Ola Øksneset III 434, 447

Ola Øysteinson 1814 Frøyset III 601

Olaf Fonnes 1894 I 212

Olaf Havre 1913 III 418

Olaf Hågensen 1892 III 712

Olaf Håland 1940 I 670, 685

Olaf Jakobsen Austrheim 1889 III 141

Olaf Jetmundsen 1949 I 306

Olaf Johnsen 1889 I 672

Olaf Jonson 1891 Hjertås II 420, IV 37

Olaf Klementsen Bergsvik 1882 III 212

Olaf Langedal 1900 IV 418

Olaf Lerøy 1933 III 279, 312, 313

Olaf Lund 1942 III 261

Olaf Nordbø 1910 I 70

Olaf Rongevær 1889 III 662, 668, IV 356, 421, 422, 456

Olaf Vik 1953 II 405

Olaf Ystebø 1928 III 181

Olaf Ånneland 1931 II 136

Olai Andreas Olson 1858 Fonnes I 225, 286

Olai Bergsvik 1887 III 227, 255, IV 392

Olai Besseson Njøten 1855 I 503

Olai Fjellstad 1908 III 235

Olai Fonnes 1886 I 462

Olai Fonnes 1892 I 280

Olai Gullaksen 1880 I 219, IV 358, 389

Olai Hanson Rebnor 1853 Byrknes III 351

Olai Henriksen Austrheim 1877 III 119

Olai Henriksen 1874 Åråsvågen II 326, 387

Olai Hop 1908 III 176

Olai Karlson Njøten 1859 I 571, IV 51

Olai Larsen 1867 II 374

Olai Lasseson Leikvoll 1887 I 664

Olai Lervåg 1885 I 66

Olai Magnusson 1864 Øksneset I 457

Olai Nilson Leikvoll 1854 I 682, IV 34

Olai Olson Fjellstad 1877 III 234

Olai Pederson Krossøy 1872 III 635

Olai Rasmusson Hopland 1881 II 595

Olai Rasmusson 1856 Leikvoll I 663

Olai Sæbjørnsen 1869 Åråsvågen II 64, IV 148

Olai Sætre 1891 II 457

Olai Tresvik 1935 I 301

Olaug Guddal 1926 II 654

Olaug Hopland 1947 II 382

Olaug Nesse 1951 II 343

Olaug Strømsøy 1907 I 616

Olaug Sætre 1945 II 138

Olaug Tresvik 1952 I 275, IV 310

Olaus Langøy 1908 III 569, IV 418

Olaus Olaison Renså 1863 II 320, IV 328

Olav Andersen Hopland 1905 II 657

Olav Austrheim 1931 III 120

Olav Austrheim 1954 II 348, III 183, 195, 224

Olav Bergsvik 1921 III 254, IV 418

Olav Birkeland 1940 II 391

Olav Boge 1930 I 304, 307

Olav Budal 1947 I 644

Olav Børilden 1903 III 519

Olav Flagtvedt 1908 I 421

Olav Fonnes 1919 I 300

Olav Gullaksen 1929 I 220

Olav Haldorsen 1942 I 398

Olav Haldorson Skauge 1885 III 132

Olav Halvorsen 1916 III 633

Olav Halvorson Synnevåg 1881 I 397

Olav Hauglund 1908 II 174

Olav Hjartholm 1900 I 538

Olav Hjertås 1918 II 421

Olav Holevik 1911 II 195

Olav Hop 1942 III 185

Olav Hope 1912 I 115

Olav Hope 1927 I 174

Olav Hopland 1912 II 652

Olav Ivarson Leikvoll 1883 I 674

Olav Kaland 1930 I 193

Olav Kjeilen 1924 III 709

Olav Langhelle 1904 II 374

Olav Langøy 1922 III 563, 570

Olav Leikvoll 1918 I 563

Olav Leikvoll 1919 I 686, II 384, IV 446, 465, 483

Olav Leirvåg 1902 I 44, IV 416, 417

Olav Lervåg 1926 I 56,

Olav Lundal 1950 I 316

Olav Mongstad 1951 II 109, 310

Olav Nikolai Bergsvik 1921 III 210, IV 418

Olav Norebø 1922 III 171, IV 419

Olav Olsen 1886 I 516

Olav Olson Vabu 1864 III 414, IV 237, 238, 288, 299, 303

Olav Prestegård 1935 I 544

Olav Rebnor 1926 III 410

Olav Rørtveit 1952 II 107

Olav Sjurson Stordal 1871 I 170, IV 239

Olav Sognnes 1925 I 226, IV 464

Olav Solheim 1909 I 628

Olav Solheim 1932 III 424

Olav Sylta 1957 II 82, 395

Olav Sævrøy 1906 III 701

Olav Vabu 1895 III 414

Olav Øksnes 1944 III 487

Olava Sævrøy 1919 III 713

Ole Andreassen Austrheim 1885 III 34

Ole Andresen 1944 II 398

Ole Arvid Låstad 1961 I 294

Ole Berentsen Rongevær 1845 III 658

Ole Bergsvik 1908 III 135, 628, IV 276

Ole Christian Eide 1950 II 391

Ole Eriksen Marholm 1921 II 85

Ole Fonnes 1921 I 300

Ole Fredheim 1916 II 644

Ole Georg Hoaas 1953 I 544

Ole Gerhard Skoge 1972 II 405

Ole Gustav Gullaksen 1976 I 318

Ole Hanson Øksnes 1850 III 465

Ole Hansen Øksnes 1915 III 466

Ole Hatlem 1942 I 518

Ole Hauge 1900 I 80

Ole Håkonsen 1907 I 184

Ole Ivarson Orten 1873 IV 237, 239

Ole Johan Henrikson Berg 1829 II 157, IV 62, 137

Ole Johan Hopland 1946 II 656

Ole Johan Olson 1866 Solend I 672

Ole Jonson Kaland 1863 I 152

Ole Jørgen Kaland 1970 I 197

Ole Jørgen Sævrøy 1962 III 714

Ole Jørgenson Sognnes 1879 I 226

Ole Leikvoll 1926 I 685

Ole Leirvåg 1911 I 78, IV 413, 414, 416, 436

Ole Lysø 1940 III 36, IV 263, 270, 454

Ole Martin Låstad 1930 III 190, 420

Ole Mikal Fondenes 1912 I 233

Ole Mikkelson Moldøy 1853 IV 259

Ole Moen 1947 II 393, IV 482

Ole Nilsen Øksnes 1905 III 485, IV 452

Ole Olsen Rebnor 1854 III 358

Ole Olson 1857 Fonnes I 245

Ole Ottosen Øksnes 1915 III 442, IV 259

Ole Rabben 1959 III 671

Ole Robertsen 1924 II 160, IV 496

Ole Rongevær 1923 III 663, 668, 671, IV 422

Ole Skogsrud 1927 III 163

Ole Solheim 1903 I 642

Ole Thorsen 1881 Solend I 603

Ole Vikene 1932 I 719

Ole Øksnes 1926 III 456

Ole Øyvind Nævdal 1967 I 122

Olea Andersdtr 1790 Litlelindås II 511

Olea Arnesdtr 1785 Bergsvika I 684

Olea Ingvaldsdtr 1784 Hope I 626

Olea Jakobsdtr 1776 Søre Njøta I 695, IV 163

Olea Johannesdtr 1724 Børilden I 608, 625, II 370

Olea Johannesdtr 1760 Børilden I 601

Olea Mikkelsdtr 1802 Keilegavlen I 132

Olea Monsdtr 1794 Austrheim II 627, IV 52, 170

Olea Persdtr 1769 Fonnes I 139, 433, II 132

Olea Rasmusdtr 1770 Sætre II 131

Oleanne Kvamme 1904 III 158

Ole-Geir Smebye 1954 III 636

Olga Austrheim 1894 III 127

Olga Bergsvik 1902 III 260

Olga Bortsen III 300

Olga Børilden 1934 I 604

Olga Fonnes 1897 I 504

Olga Fonnes 1918 II 193

Olga Gullaksen 1914 I 290

Olga Hanken 1899 I 113

Olga Hopland 1919 II 135

Olga Husum 1913 I 574

Olga Jakobsen 1901 III 125

Olga Korsøen 1904 II 283

Olga Kvamme 1902 II 80, 92, IV 399, 402, 452

Olga Langøy 1946 I 633

Olga Lauritsen 1909 II 657

Olga Leikvoll 1913 III 620

Olga Lervåg 1921 I 189

Olga Lerøy 1913 III 53

Olga Monslaup 1908 I 477

Olga Nilsen 1887 I 713

Olga Njøten 1905 I 487

Olga Rebnor 1903 I 220

Olga Rongevær 1913 II 386, III 669

Olga Skålevik 1912 III 255

Olga Strømsøy 1906 I 674

Olga Sætre 1913 II 97, 602

Olga Sørensen 1912 III 102

Olga Torsvik 1911 I 246

Olga Vikane 1897 I 678

Olga Vikingvåg 1918 II 134

Olga Øksnes 1920 III 364, 417

Olia Bessesdtr 1811 Søre Njøta II 239

Olia Halvorsdtr 1796 Hopland II 627, IV 53

Olia Kasparsdtr 1794 Hopland III 124

Olia Kolbeinsdtr 1816 Kvamme III 584, IV 62

Olia Olsdtr 1803 Monslaupen I 481, IV 52

Olianna Fonnes 1912 I 256

Olianna Johansen 1904 I 512

Olianna Jonsdtr 1768 Lørvika III 232

Olianna Knutsdtr 1818 Hernar III 26

Olianna Monsdtr 1853 Haukås II 158, IV 51

Olianna Olsdtr 1864 Hordvik I 556

Olianna Sørensdtr 1859 Foss I 572, IV 51

Olianna Aardal 1898 III 35

Olina Amundsdtr 1790 Kvalvågen II 256

Olina Bendiksdtr 1788 Koksøyna III 658

Olina Bertelsdtr 1825 Sletten III 276, IV 63

Olina Bessesdtr Knarvik 1845 II 204

Olina Hansdtr Knarvik 1854 II 204

Olina Hansdtr 1866 Synnevågen III 110

Olina Ivarsdtr 1837 Blomholmen III 654

Olina Jakobsdtr 1830 Kaland I 41

Olina Jakobsdtr 1855 Bergsvika III 212

Olina Jakobsdtr 1884 Namtveit II 457

Olina Jakobsdtr 1891 Leirvågen I 43

Olina Jonsdtr 1849 Fonnes I 616

Olina Karlsdtr 1893 Synnevågen I 349

Olina Knutsdtr 1821 Synnevågen I 279

Olina Mikkelsdtr 1801 Austrheim III 50, IV 60

Olina Mikkelsdtr 1826 Leikvoll II 589, III 121

Olina Mo 1867 I 60

Olina Monsdtr 1813 Vik I 214

Olina Monsdtr 1864 Krossøyna III 585

Olina Monsdtr 1872 Krossøyna III 685

Olina Nilsdtr Horvik 1882 III 125, IV 64, 120

Olina Nilsdtr 1845 Sanden III 290

Olina Njøten 1900 I 557

Olina Olsdtr 1825 Dyrneset II 456

Olina Olsdtr 1827 Selevoll I 681

Olina Olsdtr 1868 Bakka II 619

Olina Salomonsdtr 1813 Hope II 132, IV 68

Olina Steffensdtr 1862 Festo I 702

Olina Sæbjørnsdtr 1859 Åråsvågen III 537

Oline Andreasdtr Hosteland 1880 III 557, 624

Oline Ingebrigtsdtr 1858 Solend II 643

Oline Jeremiasdtr Horne 1869 III 250

Oline Korneliusdtr Kleppenes 1872 II 379

Oline Langøy 1926 III 572

Oline Larsdtr 1874 Førland II 437

Oline Martinusdtr 1888 Bergsvika III 258

Oline Nilsdtr 1888 Veland I 44

Oline Olausdtr 1879 Djupevåg III 560

Oline Vågenes 1918 III 71, 383

Oline Øksnes 1901 III 395

Olisa Olsdtr 1875 Sætre III 660

Oliva Fjellstad 1899 III 162

Oliver Olson 1887 Øksneset III 452, IV 40

Oliver Pedersen 1913 III 178

Oliver Toft 1918 I 299

Oliver Ulvøy 1940 II 195

Olly Bergsvik 1947 II 602, 647, 651

Olly Dahlseidet 1892 II 69

Olovisa Leikvoll 1892 I 584

Olsina Andersdtr 1823 Utkilen I 353

Olsina Andersdtr 1832 Hopland II 562

Olsina Andersdtr 1840 Kvalvågen II 178

Olsina Andersdtr 1842 Solend III 397

Olsina Arnesdtr 1835 Leirvågen I 68

Olsina Eliasdtr 1873 Børilden II 53

Olsina Ellingsdtr 1844 Litlelindås II 517

Olsina Hansdtr 1841 Øksneset I 555

Olsina Johannesdtr 1850 Utkilen III 114

Olsina Larsdtr 1835 Nordre Njøta III 489

Olsina Larsdtr 1873 Sætre II 64

Olsina Martinusdtr 1843 Monslaupen II 504

Olsina Nilsdtr 1817 Synnevågen I 450

Olsina Nilsdtr 1848 Sævrøyna III 711

Olsina Olsdtr 1783 Rongeværet I 716

Olsina Olsdtr 1827 Dyrneset III 326

Olsina Olsdtr 1833 Tangen I 708

Olsina Steffensdtr 1858 Leikvoll II 617

Olsina Øksnes 1894 II 126

Oluf Amundsen 1882 Hopland II 558

Oluf Dahl 1947 III 195

Oluf Finne 1842 III 131, IV 232, 233

Oluf Johnsen 1888 Utkilen I 343, IV 35

Oluf Lerøy 1881 III 278, IV 380

Oluf Magnussen 1879 Solend I 682

Oluf Martinusson Lerøen 1876 III 304

Oluf Natås 1901 II 379

Oluffa Lambrechts 1839 III 514

Olufina Kristensdtr 1898 Duesund II 339

Olufina Leirvåg 1905 III 386, IV 452

Olufina Lervåg 1909 I 80

Olufina Sævrøy 1895 III 712

Olufine Amundsen 1887 Hopland II 640

Olufine Breivik 1917 II 570

Olufine Kaland 1906 I 154

Olufine Olsen 1872 I 392

Olvar Thomassen 1916 III 264

Omanda Knutsen 1894 II 514

Oskar Amundsen 1917 II 559

Oskar Fonnes 1936 I 271

Oskar Friborg 1901 II 298

Oskar Grimelid 1929 II 197

Oskar Hansen Austrheim 1896 III 122

Oskar Hopland 1900 II 607

Oskar Krossøy 1903 III 635

Oskar Kvinge 1948 I 424

Oskar Lervaag 1896 II 191, IV 358, 416, 417

Oskar Lervåg 1932 I 86

Oskar Mikkelsen 1910 II 626

Oskar Monslaup 1942 I 491, 492, IV 420

Oskar Nordgard 1970 III 196

Oskar Sætre 1917 II 38

Osvald Eckholm 1928 III 593

Osvald Eikemo 1915 III 630

Osvald Fonnes 1930 I 260, 306

Osvald Haugsdal 1932 III 388

Osvald Nesbø 1942 I 302

Osvald Olsen 1920 II 83, IV 319

Osvald Steffensen 1940 III 71

Osvald Strømsnes 1929 I 641

Osvald Synnevåg 1934 I 406

Othelia Eliasdtr Dyrnes 1881 II 292

Ottar Austrheim 1940 III 186, IV 483, 484

Ottar Budal 1949 II 130

Ottar Sætre 1943 III 176

Ottar Vabø 1905 III 415, IV 421

Ottar Vestrheim 1937 I 191

Ottar Vikane 1940 III 155, 198, 500

Ottar Øksnes 1946 III 365, 417

Otte Johannesson Rongeværet III 651

Otte Olson Sætre 1685 II 19

Otte Olson 1685 Hellestveit I 654

Otte Sæbjørnson 1798 Sætre II 20, IV 59

Otto Ellingson 1788 Kversøyna III 107

Otto Førde 1959 II 396, IV 482

Otto Helland 1933 I 628

Otto Lervaag 1958 II 347

Otto Monson 1817 Sætre III 439

Otto Olson Øksnes 1885 III 442

Otto Olson 1839 Vedvika III 530

Otto Ormberg 1928 II 304

Otto Ottoson 1857 Solend II 66

Otto Sætre 1953 II 341

Otto Utkilen 1950 II 308

Otto Øksnes 1963 III 443

Ottoline Hopland 1885 I 566

Ove Christiansen 1960 I 194

Ove Helland 1952 III 313

Ove Kjeilen 1964 II 387

Ove Kåre Hansen 1966 I 115

Ove Lind Hansen 1900 I 188

Ove Magnar Krossøy 1959 II 343

Ove Olsen 1949 II 391

Ove Risnes 1956 II 306

Ove Rongevær 1961 III 713

Ove Semmingsen 1946 I 644, 646, IV 482

Ove Sognnes 1938 III 593

Ove Utkilen 1937 I 338, IV 429

Ovidia Fonnes 1901 I 270

Owe Rosenlund 1956 II 409

Paddy Armstrong IV 422

Palme Trondson Nese II 416

Palmer Håland 1932 I 339

Paul Bakke 1950 II 198

Paul Knarvik 1920 I 106

Paul Malm 1928 I 424

Paul Nilson Lykstad 1833 I 568

Paul Råkil 1926 II 387, III 184, IV 306

Paul Thormøhlen I 442

Paul Vik 1928 II 161

Paul Vik 1955 II 668

Paula Margrete Sten IV 45

Paula Pettersen 1940 III 483

Pauline Paulsdtr Oen 1861 III 479

Peder Andersen 1866 Kumle III 139

Peder Augustson 1861 Hopland II 646, IV 63

Peder Hopland 1916 II 596

Peder Ivarson Hundvin 1887 III 132

Peder Kaland 1887 I 165

Peder Lindås IV 271

Peder Olaison Krossøy 1846 Børilden III 565, 635, IV 61

Peder P. Straume IV 279

Peder Pedersen 1875 III 135, IV 149, 269, 364, 399, 400, 411, 451, 455

Peder Pedersen 1921 III 138, IV 419

Peder Rognaldsen 1865 Bergsvika III 83, 177

Peder Solsvik 1905 III 84

Peder Stensen Førde 1881 III 152

Peder Synnevåg 1905 I 385

Peder Taule 1898 I 631

Peder Øksnes 1901 III 479

Peggy Nordgard 1968 III 197

Peggy Sæthre 1966 II 566

Per Akselson 1720 Sakrisøyna III 55

Per Bergsvika III 254

Per Børilden III 507

Per Dyrneset III 319

Per Einar Sønnesyn 1932 III 86, IV 324

Per Evenson 1795 Husa I 684

Per Fredrikson 1794 Øksneset III 644, IV 153, 154, 246

Per Førland II 450

Per Gram-Knutsen 1944 I 316

Per Gulholm 1954 II 403

Per Hansen 1933 II 481

Per Hanson Austrheim III 29

Per Hanson Synnevåg 1858 I 390, IV 40

Per Haraldsvik 1940 I 296

Per Haugen 1961 I 296

Per Helge Austrheim 1956 III 164

Per Helge Kaland 1964 I 165

Per Holgersen 1945 II 399

Per Håland 1946 I 136

Per Haavelmoen 1949 II 389

Per Isakson 1730 Langøyna III 462, 690

Per Ivarson 1628 Førland II 460

Per Jakobson 1772 Risøyna II 56, Sætre IV 52, 143, 184, 186, 187, 188

Per Jenson 1766 Undredal III 694, IV 59

Per Johannesson Hopland II 622

Per Jonasson 1736 Årås III 31

Per Jonson Årås II 365

Per Jonson Bakka 1641 I 453

Per Josefson Hopland 1849 II 639

Per Kaland I 144

Per Knutson Bergsvik 1849 Lerøyna III 207, IV 67

Per Larson 1805 Sævrøyna III 282, IV 31

Per Lerøy 1957 III 315

Per Lerøyna III 302

Per Madson Børilden 1825 III 539, IV 61

Per Magneson 1823 Hopland I 707, 718, IV 130

Per Merkesdal 1961 II 306

Per Mikkelson 1775 Årås II 368, IV 184

Per Monslaupen I 471

Per Monson 1722 Østerbø I 407

Per Monson 1766 Takle III 378

Per Nilson 1730 Hatlevika I 238

Per Olson Austrheim 1611 III 123

Per Olson Flom 1830 I 568, IV 145, 154, 155, 156

Per Olson 1765 Hopland II 633

Per Ommedal 1942 III 314

Per Ottesen 1947 I 427

Per Rasmusson Rebnor 1662 III 366

Per Rasmusson 1701 Eide II 368

Per Rongeværet III 642

Per Rynjelson 1825 Pletten I 456, IV 62

Per Salomonson Austrheim III 47

Per Steffenson 1731 Nordre Njøta I 622

Per Tafteberg 1750 II 152

Per Tore Sætre 1968 III 152, 183

Per Utkilen I 324

Per Wigum 1919 I 288

Per Wisnes 1938 III 155

Per Øksneset III 434

Per-Helge Hopland 1932 II 664

Per-Oscar Kamberg 1948 II 509

Periana Villaksdtr 1791 Nordøyna II 567, IV 41, 60

Pernilla Hansdtr 1701 Husetuft I 130

Pernilla Hansdtr 1811 Ulvøyna II 516

Pernilla Ivarsdtr 1858 Bergsvika I 403

Pernilla Knutsdtr 1790 Lerøyna III 276

Pernilla Monsdtr 1773 Stemnebø III 658

Pernilla Monsdtr 1818 Fjellanger II 188

Pernilla Nilsdtr 1845 Lauvås I 375

Pernilla Olsdtr 1732 Leirvågen II 171

Pernilla Olsdtr 1854 Karteid I 159

Peter Andreas Jensen 1812 IV 246

Peter Birkeland IV 216

Peter Kubon 1955 II 400, 407, IV 271

Peter Myklebust 1900 I 73, IV 393, 431

Peter Rasmusson 1852 Soltveit II 320

Petra Birkeland 1921 II 533

Petra Eriksen 1898 II 592

Petra Grimen 1920 III 127

Petra Leikvoll 1919 II 94

Petra Straume 1903 II 91

Petrikka Persdtr Møller 1743 I 131, 372, II 151

Petrikka Persdtr 1805 Børilden II 324

Petrikka Persdtr Sætre 1816 II 56, IV 52, 55

Petrikke Eriksdtr Kvalvågen II 274

Petrina Gudmundsdtr 1867 Rognsvågen I 709

Petrina Petersdtr Vold 1848 III 589, IV 148

Petter Larson Tynnes 1860 III 406

Petter Larson Hopland 1825 Kvile II 625

Petter Olson Budal 1864 II 122, IV 39

Petter Rasmusson Soltveit IV 148

Poul-Erik Pedersen 1959 III 181

Pål Haugen 1975 III 192

Pål Henningsen 1964 III 418

Paal Moberg 1942 I 307

Ragna Bertelsdtr Opdahl 1883 III 534

Ragna Daae 1907 III 279

Ragna Hopland 1898 II 648

Ragna Kvamme 1913 I 235

Ragna Monsdtr Trodal 1897 III 139

Ragna Olsdtr Koppen 1893 II 440

Ragna Olsen 1960 I 123

Ragna Sture IV 303

Ragna Træet 1913 III 532

Ragnar Bergsvik 1923 III 263

Ragnar Bergsvik 1945 III 267

Ragnar Gangsø 1910 II 90

Ragnar Hope 1953 III 267

Ragnar Langøy 1929 III 570, 592

Ragnar Pedersen 1924 III 138

Ragnar Solheim 1934 I 629

Ragnhild Amundsdtr 1835 Leirvågen I 235

Ragnhild Andersdtr 1826 Utkilen I 133, 161

Ragnhild Andreasdtr 1829 Øksneset I 376

Ragnhild Austrheim 1688 III 30

Ragnhild Bessesdtr 1866 Søre Njøta II 464, IV 51

Ragnhild Bjorøy 1951 I 308

Ragnhild Endresen 1982 II 515

Ragnhild Fotland 1940 II 108

Ragnhild Frøyen 1906 III 84

Ragnhild Gjerde 1892 II 382, IV 272, 413

Ragnhild Gjørøy 1933 III 403

Ragnhild Gregoriusdtr 1817 Noranger II 491

Ragnhild Hansdtr Blindheim II 329

Ragnhild Hansdtr 1777 Kalhovda III 73

Ragnhild Jakobsdtr 1761 Fonnes I 49, IV 154

Ragnhild Jakobsdtr 1819 Monslaupen III 51

Ragnhild Jakobsdtr 1860 Låstad I 376

Ragnhild Jansdtr 1817 Tyborgneset II 332

Ragnhild Jetmundsdtr 1841 Hosteland I 439

Ragnhild Johannesdtr 1779 Saltneset I 139

Ragnhild Jonsdtr 1754 Sylta III 240

Ragnhild Josefsdtr 1797 Sulo I 526

Ragnhild Klemetsdtr 1826 Øksneset II 512

Ragnhild Larsdtr 1721 Luro I 371

Ragnhild Larsdtr 1740 Austrheim III 32, 356

Ragnhild Larsdtr 1741 Rebnor II 324, IV 16

Ragnhild Leirvågen I 30

Ragnhild Lillelindås 1882 II 522

Ragnhild Lygre 1892 III 703

Ragnhild Magnesdtr Rebnor 1674 III 375

Ragnhild Monsdtr Bauge 1894 III 136

Ragnhild Monsdtr 1766 Bakka III 694

Ragnhild Monsdtr 1785 Noranger II 553

Ragnhild Monsdtr 1842 Amundsbotnen III 530

Ragnhild Nilsdtr 1768 Molland III 302

Ragnhild Olsdtr Rongeværet II 451

Ragnhild Olsdtr Soltveit I 209, III 487

Ragnhild Olsdtr 1760 Kvamsdalen I 231

Ragnhild Olsdtr 1764 Mellingen I 609

Ragnhild Olsdtr 1771 Risa I 408

Ragnhild Olsdtr 1808 Lauvås II 188, 268

Ragnhild Olsdtr 1809 Austrheim I 353

Ragnhild Olsdtr 1818 Sævrøyna II 262

Ragnhild Olsdtr 1847 Sande I 240

Ragnhild Olsdtr 1854 Hogsvær III 139

Ragnhild Rasmusdtr 1807 Husa II 239

Ragnhild Rasmusdtr 1829 Villanger III 302

Ragnhild Rasmusdtr 1830 Villanger II 325

Ragnhild Rongevær 1939 III 669

Ragnhild Sjursdtr 1823 Utkilen I 383

Ragnhild Solend I 590

Ragnhild Straumstad 1906 I 440

Ragnhild Synnevåg 1902 I 172

Ragnhild Torgeirsdtr 1787 Haukeland II 553

Ragnhild Tykhelle 1954 I 646

Ragnhild Ulvøyna II 169

Ragnhild Utbjoe 1887 IV 271

Ragnvald Hopland 1911 III 166, 168, IV 452

Ragnvald Kvalvågnes 1959 II 83

Ragnvald Meling 1945 I 306

Ragnvald Olsen 1908 III 168

Ragnvald Våge 1926 II 535

Ragnvald Wisnes 1911 III 499

Rakel Gunnarsdtr 1802 Kvalheim I 523

Rakel Hansdtr 1830 Kleppe II 331

Rakel Kristiansdtr 1794 Sellevoll III 283

Rakel Leirvåg 1905 I 69

Rakel Olsdtr Blomvågnes 1890 III 219

Rakel Olsen 1844 III 131

Randi Amundsdtr 1745 Sundsbø I 32

Randi Andersdtr 1818 Hopland II 574, 634

Randi Hollund 1950 III 190

Randi Hopland 1951 II 667

Randi Ingebrigtsen 1945 III 86

Randi Keilegavlen 1966 I 303

Randi Korsøen 1936 III 634

Randi Larsdtr 1831 Hodneland I 661

Randi Lerøy 1956 III 313

Randi Mikkelsdtr 1812 Synnevågen I 409, IV 67

Randi Olsdtr Bergsvika IV 47

Randi Olsdtr 1752 Drego I 448, IV 84

Randi Olsdtr 1808 Trodal III 370

Randi Olsdtr 1853 Oppedal II 63

Randi Pedersen 1952 II 310

Randi Rasmussen 1912 I 423

Randi Sjøholt 1954 I 351

Randi Stormark 1966 III 266

Randi Sundsbø 1950 I 304

Randi Sætre 1952 II 111, 507, IV 496

Randi Torbjørnsdtr 1693 Ravnanger I 48

Randi Aadland 1962 I 194

Randina Gjertsdtr Rongevær 1878 III 665

Randina Johannesdtr Heggebø 1870 III 125, IV 120

Randina Krossøy 1876 III 624

Randina Mikkelsdtr 1854 Vikingevågen III 52

Randina Nilsdtr Horvik 1885 II 470, IV 64

Randine Ananiasdtr 1863 Solend I 593, IV 38

Randine Andersdtr 1866 Ådnevika I 709

Randine Olsdtr 1878 Sætre I 628

Rannveig Lohne 1975 III 266

Rannveig Ruus 1949 I 646

Ranveig Bergesen 1918 II 538

Ranveig Monslaup 1939 I 466

Ranveig Opedal 1957 II 382, III 195

Ranveig Sjursdtr 1752 Oppheim I 433

Ranveig Stueland 1956 I 309

Rasmus Anderson 1663 Kaland I 137

Rasmus Austrheim III 20

Rasmus Bakka I 447

Rasmus Bergsvika III 215

Rasmus Endreson 1791 Nappen I 386, IV 143

Rasmus Erikson 1734 Haugsdalen I 242

Rasmus Evenson 1699 Øksneset III 435

Rasmus Gudmundson 1820 Leikvoll I 663

Rasmus Hanson Hopland 1669 II 571

Rasmus Hanson 1712 Lerøyna III 274

Rasmus Hanson 1716 Berås I 655

Rasmus Hanson 1778 Hopland III 438, IV 49

Rasmus Hanson 1805 Hosteland II 188, 268

Rasmus Hanson 1812 Hellestveit III 32, IV 226, 248

Rasmus Hanson 1844 Bergsvika III 222, IV 62

Rasmus Hersvik 1933 I 544

Rasmus Hopland II 548, 621

Rasmus Hopland 1600 II 581

Rasmus Ingebrigtson Austrheim 1598 III 103

Rasmus Jetmundson 1822 Kvalvågen II 271

Rasmus Johannesson Rebnor 1616 III 345

Rasmus Johannesson Leirvågen 1663 I 38

Rasmus Kilstraumen II 151

Rasmus Knutson Bergsvika 1606 III 224

Rasmus Knutson 1776 Fonnes I 243

Rasmus Korneliussen 1847 II 492, IV 232

Rasmus Kristianson 1713 Hopland III 205

Rasmus Kristianson 1719 Kaland III 475

Rasmus Krossøy 1906 III 633, IV 421, 422

Rasmus Larsen 1856 Litlelindås II 508

Rasmus Larson Hopland IV 63, 158

Rasmus Larson 1835 Sævrøyna II 646

Rasmus Lasseson 1747 Skauo II 271

Rasmus Magneson 1722 Leikvoll II 370

Rasmus Magneson 1735 Villanger II 451, III 31

Rasmus Magneson 1745 Bakka II 461

Rasmus Magneson 1856 Austrheim II 646, III 52

Rasmus Mathiasson 1788 Krossøyna III 583, IV 57

Rasmus Mikkelson 1689 Vikane I 705

Rasmus Mikkelson 1716 Myksvoll I 582

Rasmus Monslaup 1936 I 488

Rasmus Monson 1699 Gjerde I 608

Rasmus Monson 1710 Bakka II 34

Rasmus Monson 1816 Fjellanger II 188

Rasmus Nilsen Langøyna III 547

Rasmus Nilson Bergsvika 1658 III 215

Rasmus Nilson 1651 Budalen II 130

Rasmus Nilson 1721 Straume II 623

Rasmus Nilson 1731 Fonna I 454

Rasmus Nilson 1741 Øksneset III 471

Rasmus Nilson 1822 Synnevågen I 375

Rasmus Norebø 1920 III 187, IV 419

Rasmus Olson Krossøy 1869 III 624

Rasmus Olson Rebnor 1630 III 353

Rasmus Olson 1730 Hopland II 582

Rasmus Olson 1743 Sleire II 324, III 280, IV 18, 143

Rasmus Olson 1769 Kaland III 713

Rasmus Olson 1807 Bergsvika III 218

Rasmus Olson 1815 Solend III 226

Rasmus Olson 1847 Solend II 332

Rasmus Olson 1858 Sundsbø I 376

Rasmus Person Krossøyna III 622

Rasmus Person 1850 Bakka I 457, IV 62

Rasmus Person 1668 Husa II 596

Rasmus Person 1794 Grenda II 567

Rasmus Person 1851 Risa II 594

Rasmus Rasmusson 1765 Sætre II 35

Rasmus Reinholdson 1873 Austrheim I 487

Rasmus Rongeværet III 661

Rasmus Salomonson 1837 Langøyna I 411, 413, IV 63

Rasmus Sjurson 1865 Lauvås II 645

Rasmus Solend I 620

Rasmus Sveinson Ulvøyna II 176

Rasmus Sveinson Vikane 1616 I 716

Rasmus Synnevågen I 370

Rasmus Thomasson 1816 Krossøyna III 691

Rasmus Tollefson Byrknes IV 57

Rasmus Ulvøyna II 169

Rasmus Øksnes 1900 III 455, IV 266

Rasmus Øksneset III 469

Raymond Nesbø 1971 I 122

Regine Johannessen 1877 Lerøyna III 291

Reidar Andvik 1936 I 195

Reidar Bøen 1955 III 671

Reidar Ek 1959 III 426

Reidar Folkedal 1911 III 536

Reidar Hansen 1948 I 303

Reidar Hope 1934 I 359

Reidar Hopland 1933 II 657

Reidar Krossøy 1962 III 483, 497

Reidar Løklingholm 1931 I 82

Reidar Monslaup 1953 I 493

Reidar Rasmussen 1938 III 189

Reidar Rognsvåg 1926 I 465

Reidar Solheim 1925 IV 480

Reidar Stensrud 1920 II 81

Reidar Sundland 1915 I 69

Reidar Ulvøy 1956 II 196

Reidar Øksnes 1956 III 443, 500

Reidulf Reksten 1938 II 341

Reidun Eikås 1962 I 123

Reidun Engeland 1939 I 360

Reidun Fjellandsbø 1951 I 363

Reidun Frantzen 1950 I 641

Reidun Konglevoll 1957 I 304

Reidun Lerøy 1938 II 115, III 314

Reidun Nygård 1954 I 194

Reidun Rongevær 1943 III 671

Reidun Sæle 1941 II 309

Reidun Torskhelder 1943 I 342

Reidun Vallestad 1975 III 195, 198

Reidun Vangsnes 1954 III 335

Reidun Aas 1949 III 666

Rein Midteng 1974 III 180

Reinhold Martinusson 1845 Austrheim III 82

Reinhold Olaison 1883 Leikvoll I 682, IV 64

Reinholdt Straumstad 1914 I 440

Remmy Hopland 1969 II 341

Renate Bø 1974 II 324

Renate Wærøy 1977 II 480

Rhoann Generoso 1975 II 106, 193

Richard Austrheim 1904 III 53

Richard Eriksen 1910 I 360

Richard Rongevær 1918 III 657

Rieko Hagihira 1943 II 393, III 409

Rigmor Austrheim 1942 III 186, IV 400

Rigmor Bakken 1950 III 713

Rigmor Eknes 1966 I 428

Rigmor Gullaksen 1924 II 308

Rigmor Leirvåg 1953 I 315

Rigmor Ludvigsen 1960 I 312

Rigmor Sæløen 1942 II 626

Rita Bøe 1975 II 32

Rita Fonnes 1967 I 247

Rita Jacobsen 1940 III 630

Rita Jacobsen 1963 II 106

Rita Lande 1960 III 443

Rita Lerøy 1950 III 315

Rita Myklebust 1963 I 88

Rita Skartveit 1976 II 113

Rita Sæle 1953 I 687

Ritha Gullaksen 1950 II 308

Roald Austrheim 1938 III 197

Roald Bøe 1947 II 403

Roald Fonnes 1960 I 266

Roald Hjertås 1960 II 311, 421

Roald Hopland 1924 II 667

Roald Langøy 1950 III 560

Roald Lerøy 1948 III 250

Roald Monslaup 1923 I 491

Roald Myklebusthaug 1966 I 318

Roald Straume 1970 I 644

Roald Vikene 1943 I 701

Roar Sørensen 1965 II 349

Robert Bakke 1892 I 461

Robert Larson 1681 Sævrøyna III 679

Robert Robertson Lerøyna I 518, III 273, 672

Robert Sæther 1875 IV 233

Roger Haugland 1974 II 113

Roger Helland 1973 I 635, IV 322

Roger Hope 1979 III 199

Roger Mjåtveit 1962 II 649

Roger Thomsen 1960 III 420

Rognald Nilson 1731 Sletta III 93

Rognald Nilson 1763 Åråsvågen II 329

Rognald Person 1826 Haukås III 244

Rolf Andreassen 1935 III 668

Rolf Eriksen 1944 III 166, IV 494

Rolf Hansen 1946 III 193

Rolf Hanseth 1944 II 405

Rolf Haukås 1923 III 184

Rolf Henning Myrmel 1960 I 425

Rolf Melkeråen 1948 I 422

Rolf Nilsen 1944 III 499

Rolf Norheim 1936 II 393

Rolf Olson Ramberg 1897 II 614

Rolf Sandstad 1952 II 407, IV 263

Rolf Sævrøy 1947 III 570, IV 489

Rolf Vik 1961 II 197, 406

Rolv Børtvedt 1939 II 91

Ronny Andvik 1966 III 196

Ronny Bauge 1976 I 478

Ronny Karlsen 1957 II 660

Ronny Larsen 1961 I 88

Rose Løtvedt 1941 I 421

Rose-Marie Eckerbom 1961 III 256, 261

Roy Fjærestad 1954 I 685

Roy Fonnes 1967 I 302, IV 489

Roy Hansen 1977 II 395

Roy Jektvik 1968 I 75

Roy Natås 1977 II 408

Roy Rasch 1953 I 197

Roy Øksnes 1972 III 487

Ruben Larsen IV 417

Rudi Grimelid 1963 II 197

Runar Haugland 1974 II 667

Rune Austrheim 1971 III 426

Rune Fjellstad 1973 II 347

Rune Fonnes 1950 I 315

Rune Hansen 1951 III 616

Rune Kalvik 1967 II 400

Rune Kleppe 1954 III 307

Rune Kvammen 1966 II 665

Rune Lerøen 1965 III 308

Rune Seim 1949 III 425

Rune Semmingsen 1968 III 194, 198

Rune Stavang 1956 I 87

Rune Strømsnes 1951 III 313

Rune Synnevåg 1967 I 647

Rune Sætre 1968 II 39

Rune Vikene 1973 I 305

Ruth Breidvik 1920 I 195

Ruth Dyrnes 1941 III 701

Ruth Fonnes 1964 II 403

Ruth Frotjold 1931 II 667

Ruth Grøttveit 1920 I 465

Ruth Halland 1952 I 492

Ruth Hansen 1929 I 191

Ruth Hopland 1917 III 293

Ruth Johannessen 1926 I 513, 528

Ruth Krogsrud 1923 II 114, III 256, 261

Ruth Langøen 1926 III 146

Ruth Nilsen 1928 III 311

Ruth Olsen 1974 III 495

Ruth Pedersen 1942 II 305

Ruth Stellberg 1946 III 496

Ruth Straumsøy 1919 I 563

Ruth Sæbø 1956 II 349

Rynjel Anderson Kvalvågen 1596 II 242

Rønnaug Witzøe 1907 I 542

Sagar Singh Slathia 1939 I 311

Sakarias Anderson Kilstraumen II 144

Sakarias Jonson Vikane 1636 I 704

Sakarias Nilson Njøten 1840 I 566

Sakarias Nilson 1785 Solend I 626

Sakarias Olson 1620 Budalen II 120

Sakarias Olson 1720 Brekke I 131

Sakarias Rasmusson 1708 Vikane I 553

Salomon Austrheim III 47

Salomon Hanson 1681 Byrknes III 650

Salomon Mikkelson 1708 Solend I 614

Salomon Synnevågen I 419

Samson Bertilson Standal 1865 II 457

Samuel Lervåg 1906 I 82, IV 263, 265, 266, 268, 270, 336, 421, 422, 468, 469, 470, 471, 472

Samuel Monslaup 1945 I 492

Samuel Sandnes IV 272

Sara Andersdtr 1838 Hope I 218

Sara Eliassen 1906 II 89

Sara Fonnes 1910 III 466

Sara Frisch I 231

Sara Jansdtr Fasmer 1776 II 238

Sara Jonsdtr 1817 Byrknes III 411

Sara Lambrechts 1842 III 518

Sara Monsdtr 1775 Synnevågen III 533, IV 46

Selina Olsdtr 1878 Øksneset III 452, IV 40

Selma Eriksen 1929 III 159

Selma Fonnes 1921 III 165

Selma Myr 1900 I 669

Serenna Sætre 1899 II 30

Serenne Haraldsen 1880 II 375, IV 364, 365, 402

Serina Ivarsdtr 1856 Førland III 219

Serina Rasmusdtr 1854 Austrheim I 282

Serine Evensdtr 1818 Beito II 275

Severin Bergsvik 1909 III 261

Severin Eliasson Toftegård 1880 II 290

Severin Engelson Fondenes 1873 I 71, IV 138, 331, 358, 393

Severin Lange IV 233, 250

Severin Larson Kjærstad 1887 III 406

Severin Magnusson Sætre 1860 II 40

Severin Rongevær 1896 III 660

Severin Seehusen Svanenhjelm I 124, 319, 442, 689, III 428

Severin Sjurson 1863 Synnevågen I 402, IV 32

Severin Sjurson Sætre 1884 II 588

Severin Stormark 1882 IV 303

Severin Vestrheim 1905 I 287

Severina Gudmundsdtr Knarvik 1879 I 273

Severina Lassesdtr 1858 Straumstad II 30

Severina Pedersdtr Lindås 1868 III 711

Sidsel Karin Brunes 1962 III 671

Sidsel Semmingsen 1950 I 644

Sigbjørg Kårdal 1951 II 396

Sigbjørn Fonnes 1957 I 305

Sigbjørn Kaland 1939 I 192

Sigbjørn Sande 1951 III 427

Sigbjørn Tresvik 1958 I 195, 296, 310

Sigfred Tanning IV 421

Sigfrid Fonnes 1923 II 342

Sigfrid Leirvåg 1948 420

Sigfrid Pedersen 1919 I 122

Sigfrid Stokke 1935 I 159

Sigfrid Utkilen 1935 I 360

Sigfrid Åse 1929 III 410

Sigmund Askeland 1965 II 344

Sigmund Austrheim 1927 III 180

Sigmund Hagesæter 1951 I 310

Sigmund Krossøy 1939 I 641

Sigmund Røstum 1927 I 441

Sigmund Vårdal 1918 III 495

Signe Austrheim 1944 III 187

Signe Dahlback 1896 II 457

Signe Karlsen 1920 I 464

Signe Oalann 1929 I 394

Signe Pedersen 1905 III 633, IV 422

Signe Skjoldal 1939 II 533

Signe Vikane 1925 III 308

Signe Øvrebø 1964 III 267

Signe-Lise Tynning 1975 I 118

Signy Østevold 1949 I 428

Sigrid Andersdtr Hopland 1860 II 646

Sigrid Andersdtr 1849 Litlelindås I 482

Sigrid Andersdtr 1860 Kolås II 646, III 52

Sigrid Austrheim 1911 III 41

Sigrid Bergsvik 1896 III 209, IV 273

Sigrid Gudmundsdtr 1857 Børilden III 531

Sigrid Gullaksen 1926 I 299

Sigrid Hopland 1905 II 643

Sigrid Johansen 1962 I 637

Sigrid Kvamme 1905 III 416

Sigrid Martinusdtr 1857 Austrheim III 135, IV 254, 272

Sigrid Pedersen 1916 III 174, IV 400, 456

Sigrid Vestgård 1941 I 385

Sigrid Wagenius 1914 I 361

Sigridur Vågenes 1931 I 312

Sigrun Ellefsen 1946 I 120

Sigrun Håkull 1932 I 300

Sigrun Nilsen 1954 II 342

Sigrun Skeie 1952 III 425

Sigrun Tolleshaug 1927 I 680

Sigrun Vik 1953 III 86

Sigrunn Austrheim 1948 I 686

Sigrunn Bondevik 1958 III 314

Sigrunn Eidsheim 1935 II 111

Sigrunn Nyland 1943 II 434

Sigurd Kjærgård 1926 III 192

Sigurd Lohne 1919 II 106, IV 319, 420, 452, 496

Sigurd Laastad 1911 I 423

Sigurd Njøten 1911 I 574

Sigurd Nytveit 1926 I 465

Sigurd Olsen 1896 III 630

Sigurd Sætre 1946 II 589

Sigurd Veland 1946 I 423

Sigurd Vik 1958 I 361

Sigurd Vikane 1935 II 90

Sigurd Øksnes 1930 III 499

Sigvald Drange 1907 III 259

Sigvald Skjold 1958 III 180

Sigvard Solheim 1928 I 589, 607

Silje Myklebust II 80

Simon Anderson 1770 Austrheim II 626

Simon Ditlevson 1816 Bergsvika III 225, IV 55

Simon Kjellson 1812 IV 151

Simon Monson Langenes 1847 III 703

Simon Monson Litlelindås 1675 II 497

Simon Monson 1675 Manger II 497

Simon Monson 1703 Austrheim III 22, IV 220

Simon Monson 1758 Lerøyna III 216, IV 223

Simon Neteland 1929 I 36

Simon Olson 1779 Bergsvika III 206

Sina Olaisdtr 1870 Bergsvika III 491

Sinus Monson Solheim 1872 I 587

Siren Ekeland 1945 II 655

Siren Warhuus 1934 I 685, II 86

Sirenn Krossøy 1965 III 181

Siri Amundsdtr 1750 Luro III 57

Siri Amundsdtr 1829 Bergsvika II 128

Siri Andersdtr 1744 Litlelindås I 622

Siri Andersdtr 1816 Austrheim I 514, III 32

Siri Andersdtr 1822 Hopland II 577

Siri Austrheim III 47

Siri Bamrungsuk 1960 I 714

Siri Bastesdtr 1808 Ådnekvamme II 325

Siri Bessesdtr 1803 Søre Njøta II 463

Siri Botolvsdtr 1825 Austrheim III 95

Siri Dyrneset III 319

Siri Eriksdtr 1821 Øksneset III 404, IV 192

Siri Fusesdtr 1746 Sirset I 500

Siri Førland II 451

Siri Gudmundsdtr 1826 Austrheim III 211

Siri Hansdtr Bakka 1688 I 454

Siri Hansdtr 1773 Nordre Njøta III 225

Siri Hopland II 548, 596

Siri Ivarsdtr Leirvik III 581

Siri Jakobsdtr Førland II 61

Siri Jakobsdtr Årås II 356, III 321

Siri Johannesdtr 1737 Litlelindås II 500

Siri Johannesdtr 1742 Fonnes I 242

Siri Johannesdtr 1832 Sætre III 44

Siri Jonsdtr 1823 Kaland I 278

Siri Kaland 1967 I 170, 184

Siri Klemetsdtr Kilstraumen II 120

Siri Knutsdtr 1758 Hope III 449

Siri Knutsdtr 1854 Lerøyna III 227

Siri Kåresdtr 1712 Hatlevika I 447

Siri Larsdtr 1721 Vikane II 469, 489

Siri Larsdtr 1802 Litlelindås II 501, IV 46

Siri Larsdtr 1833 Syslok I 390

Siri Magnesdtr Litlås I 94

Siri Mikkelsdtr Vikane I 704

Siri Mikkelsdtr 1728 Monslaupen I 222

Siri Monsdtr Fonnes I 252

Siri Monsdtr 1729 Monslaupen II 427

Siri Monslaupen I 473

Siri Nilsdtr Hopland II 596

Siri Nordgulen 1979 III 197

Siri Olsdtr Nordre Njøta IV 161, 163, 164

Siri Olsdtr Øvsthus II 580

Siri Olsdtr Solend I 615

Siri Olsdtr 1726 Hope II 272

Siri Olsdtr 1734 Hopland I 557, II 244

Siri Olsdtr 1735 Austrheim II 35

Siri Olsdtr 1739 Hope II 273

Siri Olsdtr 1795 Ystebø III 58

Siri Olsdtr 1796 Nordre Njøta II 610

Siri Olsdtr 1812 Vikane III 207

Siri Persdtr 1800 Rebnor III 379

Siri Persdtr 1825 Vabu III 451

Siri Rasmusdtr 1705 Hopland II 582

Siri Rasmusdtr 1710 Haugsmyr I 433, 455

Siri Rasmusdtr 1745 Straume I 525, 529

Siri Rasmusdtr 1751 Straume III 330

Siri Solend I 607

Siri Sveinsdtr Dyrneset III 320, 548

Siri Sævrøyna III 713

Sissel Andersdtr 1797 Nordre Njøta II 132, 325, III 350

Sissel Breivik 1948 I 303

Sissel Ellingsen 1963 I 685

Sissel Endresdtr 1734 Sletta III 231

Sissel Eriksdtr 1757 Myksvoll I 559, IV 149

Sissel Hansen 1946 II 663

Sissel Hille 1958 III 424

Sissel Hjertås II 427

Sissel Ivarsdtr 1832 Knarrvika II 612

Sissel Johannesdtr 1818 Tveit II 189, IV 42

Sissel Kristiansdtr 1727 Grenda I 101

Sissel Kaas I 442

Sissel Larsdtr 1808 Litlelindås II 501, IV 47

Sissel Larsdtr 1848 Ulvøyna I 103, IV 42

Sissel Lunde 1968 II 197

Sissel Martinusdtr 1850 Langeneset II 157

Sissel Nesse 1967 II 108

Sissel Olsdtr Sætre II 33

Sissel Olsdtr 1762 Bergsvika III 43

Sissel Skjerven 1976 II 87

Sissel Sundfør 1949 II 394

Sissel Tangenes 1962 I 186

Sissel Villanger 1954 II 405

Sissel Workinn 1961 I 568

Sissel Ystebø 1953 II 534

Siv Brekke 1964 II 399

Siv Elin Bjorøy 1968 I 647

Siv Marøy 1980 II 407

Siv Saue 1975 III 418

Siv Solberg 1969 II 341

Sivert Jonson 1752 Oppedal I 152

Sivert Kristianson Krossøy 1827 III 623

Siw Vikebø 1971 I 195

Sjur Botolvson Solend I 581

Sjur Brandtun 1969 II 456

Sjur Børilden III 507

Sjur Fonnes I 207

Sjur Halvorson 1803 Austrheim III 138

Sjur Håvardson Kvalvågen II 247

Sjur Ivarson 1854 Bergsvika III 222

Sjur Ivarson 1866 Austrheim III 27, IV 40

Sjur Jenson 1786 Rongeværet I 238, IV 57, 97

Sjur Johannesson 1789 Dale III 74, IV 42

Sjur Johannesson 1855 Sætre II 30

Sjur Jonson Målsnes 1843 I 402, IV 31, 32

Sjur Jonson 1689 Førland II 466

Sjur Jørgenson 1752 Matre I 434

Sjur Knutson 1779 Hope I 333, IV 154

Sjur Magneson 1854 Rebnor III 412

Sjur Netteland 1959 I 543

Sjur Nilson Austrheim 1890 III 128, IV 64, 380

Sjur Nilson 1773 Seim II 155, 238

Sjur Nilson 1831 Austrheim III 44

Sjur Nordre Njøta I 550

Sjur Olson 1717 Byrknes III 652, IV 15

Sjur Olson 1743 Dyrdal I 222

Sjur Olson 1764 Skau III 288

Sjur Olson 1883 Løland I 536

Sjur Person 1737 Austrheim III 72, 118, IV 223

Sjur Rebnor III 354

Sjur Skorholmen II 131, 201

Sjur Sørenson 1826 Kaland I 133, 161

Sjur Torkildson Sletten 1864 II 327, IV 237

Sofia Eriksdtr 1835 Sleire I 717

Sofia Hansdtr 1776 Budalen II 428, IV 60

Sofia Henriksdtr Schrøder 1678 III 650

Sofia Jensdtr 1849 Fonnes II 289

Sofia Karlsdtr 1858 Kaland I 225

Sofia Karlsdtr 1877 Moelva I 161

Sofia Karlsdtr 1890 Sylta I 709

Sofia Kvalvågen II 250

Sofia Monsdtr 1886 Sæle II 569

Sofia Nilsdtr 1865 Hernar III 409

Sofia Olsdtr 1863 Sleire I 587

Sofia Olsdtr 1870 Hatlevika II 290

Sofia Olsdtr 1894 Fonnes I 259

Sofia Persdtr 1739 Ånneland II 252

Sofia Thomassen 1890 Austrheim III 127, IV 380

Sofie Fonnes I 1900 75

Sofie Hopland 1901 II 579

Sofie Marie Johnsen 1844 III 650

Sofie Olsen Tumyr 1902 III 143

Sofie Solheim 1898 III 608

Sofie Torsdtr 1880 Solend I 682

Sofie Uckermann 1813 II 320, IV 150

Solbjørg Fauskanger 1926 I 330

Solbjørg Hope 1939 I 174

Solbjørg Larsen Heimvik 1948 II 342

Solbjørg Pedersen 1927 I 542

Solbjørg Sætre 1947 I 638

Solfrid Hindenes 1952 III 184

Solfrid Lid 1954 I 640

Solfrid Monslaup 1959 II 346, 404

Solfrid Tresvik 1945 I 290

Solfrid Vabø 1966 I 73

Solrunn Loven 1946 I 485

Solveig Austrheim 1916 II 559, III 170

Solveig Brügger 1912 II 652

Solveig Christensen 1899 II 532

Solveig Daae 1947 I 362

Solveig Eide 1919 I 300

Solveig Evensen 1946 I 307

Solveig Fjeldstad 1928 III 215

Solveig Fjellstad 1921 II 114, 524

Solveig Gjengedal 1917 III 591, IV 452

Solveig Gullaksen 1911 I 287

Solveig Hansen 1899 III 475

Solveig Hansen 1932 I 120

Solveig Helleland 1957 II 400, III 314

Solveig Holevik 1909 II 175

Solveig Hopland 1913 III 168

Solveig Hopland 1933 II 107

Solveig Johnsen 1915 II 655

Solveig Magnussen 1946 I 460

Solveig Mohn 1929 II 538

Solveig Njøten 1959 III 196

Solveig Olsen 1913 III 168

Solveig Rebnord 1933 III 469

Solveig Strømsnes 1916 I 637

Solveig Svinø 1920 I 423

Solveig Sætre 1910 II 456, III 111

Solveig Sætre 1923 II 102

Solveig Sætre 1945 III 168

Solveig Torsvik 1925 I 78

Solveig Utkilen 1908 I 359

Solveig Vassdal 1949 II 401, IV 496

Sonja Gjelsvik 1944 III 166

Sonja Haraldsen 1949 II 310

Sonja Haugen 1983 III 46

Sonja Håland 1966 II 403

Sonja Kålås 1968 I 311, 318

Sonja Nese 1954 II 391

Sonja Sulen 1962 II 632

Sonni Flatebø 1963 I 198, 317

Sophia de Lange 1932 II 197

Stanley Nilsen 1938 III 311

Steffen Bårdson 1741 Verås II 250

Steffen Ellingson 1831 Høyland II 326

Steffen Gudmundson 1823 Leikvoll I 667

Steffen Jetmundson Hopland 1866 II 629, IV 40

Steffen Jonson Rebnor 1879 III 371, IV 402

Steffen Jonson 1697 Rebnor III 390

Steffen Jonson 1793 Selevoll II 603, IV 166

Steffen Jonson 1807 Årås II 627

Steffen Jonson 1855 Kaland I 141

Steffen Jonson 1877 Hjertås II 419, IV 37

Steffen Jørgenson 1768 Hindnes III 73

Steffen Knutson 1703 Kvalvågen II 241

Steffen Mikkelson Rebnor 1837 Solend III 361, IV 237

Steffen Monson 1752 Solend I 591, 601

Steffen Nilson 1689 Hundvin I 563

Steffen Steffensen 1897 II 54, 334

Steffen Steffenson 1835 Knarrvika III 492

Steffina Johannesdtr 1821 Solend I 618

Steffina Larsdtr 1861 Hopland I 627, II 653

Steffina Leikvoll 1922 II 442

Steffina Solheim 1893 I 641

Stein Otto Vatne 1950 I 195

Stein Tvedt 1974 I 120

Stein-Kåre Løvslett 1957 III 185

Stein-Ove Hoff 1977 II 399

Steinar Andvik 1952 I 543

Steinar Ebbesvik 1955 I 312, IV 307

Steinar Kjenes 1953 I 315

Steinar Kopperdal 1976 I 195

Steinar Leirvåg 1951 I 314

Steinar Loven 1963 II 404

Steinar Laastad 1942 I 395

Steinar Nesse 1953 II 537

Steinar Skoge 1956 I 316

Steinar Vetås 1945 I 438

Steinar Vibeto 1950 I 428

Steinar Vikene 1950 I 362

Steinvor Krossøyna III 622

Sten Stensen 1928 II 426

Stener Grunden 1816 III 649, IV 44, 139

Stian Vik 1977 III 496

Stig Eide 1963 I 637

Stig Haraldsen 1949 I 466

Stig Stellberg 1952 III 148, 192

Stig Tore Jakobsen 1961 I 428

Stig-Anders Totland 1970 I 82

Stina Leikvoll 1819 II 40

Stina Mikkelsdtr 1819 Leikvoll III 473

Stine Hopland 1979 II 394

Stine Pedersen Sylta 1980 I 100

Ståle Austrheim 1961 II 406

Sunniva Sæbø IV 273

Susanna Fonnes 1903 I 289

Susanna Knutsdtr 1863 Mjelda III 139

Susanna Kvinge 1896 III 519

Susanna Lervåg 1910 I 290

Susanna Olaisdtr 1894 Fonnes I 214

Svanhild Austrheim 1946 III 186

Svanhild Børilden 1925 III 698

Svanhild Ludvigsen 1952 II 538

Svanhild Monstad 1954 III 622

Svanhild Steffensen 1931 II 97

Svanhild Sætre 1919 III 159, 189

Svanhild Tresvik 1917 I 296

Svanhild Vadøy 1956 I 37

Svanlaug Rørtveit 1929 II 576

Svein Arne Grønnevik 1960 II 78

Svein Arne Langøy 1967 III 699

Svein Atle Fonnes 1950 I 289

Svein Austrheim 1947 III 266

Svein Bakke 1940 II 385

Svein Bergset 1936 I 643

Svein Clausen 1940 III 572

Svein Daae 1947 II 236

Svein Egil Larsen 1934 II 537

Svein Erik Hofland 1956 I 424

Svein Grimelid 1946 II 195

Svein Gulliksen 1947 II 111

Svein Hjertaas 1948 II 442

Svein Hopland 1940 II 602, 647, 651

Svein Johannessen 1944 II 393

Svein Kaland 1930 I 176

Svein Knudsen 1939 I 86

Svein Kvalheim 1943 I 575

Svein Leirvågen I 19

Svein Lerøen 1947 III 308

Svein Ludvigsen 1959 II 538

Svein Magne Ellingsen 1949 II 495, 498

Svein Magnussen 1941 I 686

Svein Mørch 1946 I 193

Svein Nilsen 1940 I 179

Svein Olsen 1933 III 630

Svein Olsen 1951 II 394

Svein Ove Erstad 1963 II 632

Svein Pedersen 1937 II 92

Svein Rasmusson Ulvøyna II 169

Svein Rebnord 1935 III 420

Svein Rebnord 1941 III 420

Svein Sandnes 1953 I 422

Svein Snekkevik 1950 I 362

Svein Steffensen 1954 II 196

Svein Stokholm 1949 II 32

Svein Storebø 1956 III 192

Svein Toftegård 1946 II 309

Svein Ulvøy 1942 II 196

Svein Utkilen 1948 I 359

Svein Wallem 1944 III 425

Svein Aarskog 1949 III 497

Svein Åråsvåg 1948 II 340

Svein-Arne Wærøy 1976 II 515

Sveinung Haug 1954 II 394

Sveinung Lerøy 1955 III 309

Sven Arve Hjelmtveit 1968 I 309

Sven Erik Fonnes 1978 I 362

Sven Harald Nilsen 1952 III 86

Sven Harald Nilsen 1972 II 312

Sven Mathisen 1938 I 314

Svend Fosse 1945 I 360

Sverke Ingbertson Litlelindås II 496

Sverke Årås II 354

Sverre Austrheim 1909 III 46

Sverre Bergsvik 1914 III 211

Sverre Bugge 1898 II 82, IV 319, 411, 413, 414

Sverre Fonnes 1896 I 170

Sverre Hauge 1932 II 403

Sverre Henriksen 1921 II 389

Sverre Håland 1918 I 670, IV 484

Sverre Jensen Frøiland 1913 II 87, IV 266

Sverre Kaland 1906 I 175

Sverre Kaland 1932 I 184, IV 454

Sverre Knutsen 1940 II 162

Sverre Krossøy 1936 III 633, IV 422

Sverre Kvernøy 1914 II 103

Sverre Leon Hopland 1965 II 602, 647, 652

Sverre Nistad 1885 II 477

Sverre Sivertsen 1897 II 82, IV 397

Sverre Sørensen 1887 III 291

Sverre Vorland 1925 I 188

Sverre Øksnes 1941 II 114, III 496, IV 452

Sygni Andersdtr 1815 Mongstad I 333

Sygni Bertelsdtr 1807 Kvingedalen I 33, IV 154, 242

Sygni Bertelsdtr 1861 Leirvågen I 43

Sygni Endresdtr 1686 Byrknes II 241

Sygni Gudmundsdtr 1715 Rossnes I 215

Sygni Jakobsdtr 1701 Synnevågen I 528

Sygni Johannesdtr Brundtland 1900 I 662

Sygni Knutsdtr 1751 Hope I 347

Sygni Larsdtr 1866 Solend I 514

Sygni Mikkelsdtr 1737 Monslaupen I 615

Sygni Olsdtr 1810 Vågset III 226

Sygni Persdtr 1861 Gjerde III 300

Sygni Rasmusdtr 1843 Skjeggedalen II 265

Sygni Øysteinsdtr 1772 Rossnes I 401

Sylvelin Strømmen 1949 II 391, 394

Sylvi Vikene 1946 I 197

Sylvia Haugen 1981 III 185

Sylvia Kristianslund 1934 III 259

Sylvia Lohne 1980 I 422

Sylvia Østby 1947 I 361

Synneva Andersdtr 1837 Hjertås II 434, IV 189, 190

Synneva Arnesdtr 1821 Leirvågen I 244

Synneva Bergesdtr 1745 Fonnebost II 272

Synneva Bergsvika III 204

Synneva Bertelsdtr 1740 Austrheim II 598

Synneva Bertelsdtr 1813 Hopland III 38

Synneva Birkeland 1906 I 484

Synneva Dyrneset III 321

Synneva Eriksdtr 1735 Fonnes I 242

Synneva Gudmundsdtr 1710 Rossnes III 22

Synneva Gullaksdtr 1789 Monslaupen I 217

Synneva Guttormsdtr 1734 Øksneset II 19, III 461

Synneva Hansdtr 1757 Kaland I 716

Synneva Hansdtr 1798 Hus II 645

Synneva Hemingsdtr 1710 Saltneset I 448

Synneva Ivarsdtr 1774 Austrheim II 599

Synneva Ivarsdtr 1783 Austrheim III 68

Synneva Jakobsdtr 1730 Byrknes I 454

Synneva Jakobsdtr 1752 Byrknes III 652

Synneva Jensdtr 1770 Kvalvågen II 20

Synneva Jensdtr 1815 Byrknes III 584, 593

Synneva Johannesdtr 1724 Rambjørg I 252

Synneva Johannesdtr 1741 Kolås II 275

Synneva Johannesdtr 1803 Sleire III 601

Synneva Jonsdtr 1721 Litlås I 95

Synneva Kaland I 129

Synneva Knutsdtr 1742 Hope I 216

Synneva Korneliusdtr 1895 Fonnes I 267

Synneva Lassesdtr 1819 Holmås I 531

Synneva Lerøyna III 302

Synneva Magnesdtr 1782 Søre Njøta I 530

Synneva Mathiasdtr Nordre Njøta 1663 I 552, II 202, III 713

Synneva Monsdtr Litlås I 94

Synneva Monsdtr 1770 Hopland II 567

Synneva Monsdtr 1800 Austrheim I 592

Synneva Monsdtr 1805 Øksneset III 138

Synneva Nilsdtr 1850 Luro III 610, IV 147

Synneva Olsdtr Sleire II 202, III 713

Synneva Olsdtr Øksneset III 435

Synneva Olsdtr 1671 Ystebø I 591

Synneva Olsdtr 1718 Austrheim II 427

Synneva Olsdtr 1730 Kaland I 131

Synneva Olsdtr 1761 Hodnakvamme I 374

Synneva Opheim 1928 III 264

Synneva Rasmusdtr 1744 Øksneset III 683

Synneva Rasmusdtr 1747 Straume I 525

Synneva Rebnor III 411

Synneva Rognaldsdtr Utluro IV 190

Synneva Sjursdtr Kvalvågen IV 42

Synneva Sjursdtr 1786 Lerøyna I 661, IV 247, 248

Synneva Steffensdtr Smørdal III 435

Synneva Thomasdtr 1719 Krossøyna III 598

Synneva Thomasdtr 1761 Rød II 273

Synneva Vikane I 716

Synneva Øksneset III 434

Synnøva Hausberg 1920 II 96

Synnøve Holter 1924 II 236

Synnøve Kårstad 1960 I 304

Synnøve Stadheim 1912 I 599

Synnøve Strand 1963 I 307, 311

Sæbjørn Anderson 1743 Hellestveit II 19

Sæbjørn Anderson 1831 Hjertås II 326

Sævar Hafsteinsson 1957 II 406

Søgni Amundsdtr Njøtøyna I 518

Søgni Andersdtr 1820 Hopland II 616

Søgni Johannesdtr 1734 Våge III 64

Søgni Knarvik 1901 I 164

Søgni Larsdtr 1805 Leirvågen I 232

Søgni Mathiasdtr 1793 Austrheim I 348

Søgni Mikkelsdtr 1768 Fonnes I 232

Søgni Mikkelsdtr 1838 Fonnes I 233

Sølve Leirvåg 1972 I 308

Sølvi Hopland 1962 I 425

Sølvi Magnussen 1966 I 684

Sønneve Haugen 1937 II 426

Søren Anfinnson Breder I 124, 319, 689, II 350, 444

Søren Berntsen 1795 Kvalvik III 282, IV 246

Søren Gjebleson Børilden 1852 Halsvika III 514, IV 287

Søren Gregoriusson 1689 Syslok I 215

Søren Larson 1853 Soltveit II 157, IV 157

Søren Lykkesen Ovenstad II 208, 217

Søren Monson 1652 Tangen II 180

Søren Monson 1767 Haveland III 368

Søren Robertson 1641 Lerøyna III 296

Søren Sjurson 1802 Fonnes I 132, III 222

Søren Sørenson 1723 Ulvøyna II 201

Tale Sørensen 1983 III 500

Tamara Kaland I 181

Tarjei Vårbakken 1974 III 181, 197

Teodor Nesse 1889 II 522

Terje Bergfjord 1941 II 404

Terje Dale 1962 II 312

Terje Dyrnes 1947 III 334

Terje Dyrnes 1966 I 197

Terje Daae 1948 II 403, 405, IV 452, 496

Terje Fjellstad 1982 II 344

Terje Foss 1960 II 312

Terje Fresvik 1945 III 191

Terje Haga 1945 II 400

Terje Håland 1975 I 671, III 671

Terje Korsvold 1951 III 152, 197

Terje Lerøy 1949 II 400, III 314

Terje Laastad 1962 I 111

Terje Monslaup 1961 I 491

Terje Nordbø 1943 I 86

Terje Pettersen 1948 III 572

Terje Skei 1946 II 310

Terje Stenstvedt 1925 III 311

Terje Sætre 1960 I 462

Terje Utkilen 1958 I 363

Terje Villanger 1941 III 182, IV 494

Terje Øksnes 1946 III 501

Terje Aasen 1947 II 392

Theodor Jenson Aspelund 1890 II 592

Theodora Tobiassen 1891 I 177, IV 41

Therese Stenseth 1978 I 86

Thomas Boge IV 419

Thomas Budalen II 120

Thomas Børilden III 507

Thomas Collett IV 117, 197, 246, 249, 250

Thomas Evenson Hjertås 1633 II 415

Thomas Gjerde 1896 I 641, III 148, IV 399, 400, 452

Thomas Gregoriusson 1769 Krossøyna III 583, IV 166, 192

Thomas Gullakson Austrheim 1847 III 89

Thomas Hanson 1771 Monslaupen I 481

Thomas Haukås 1975 II 97

Thomas Hopland II 596

Thomas Ingebrigtson 1727 Bergsvika III 245

Thomas Ivarson 1681 Søre Njøta I 621

Thomas Johannesson 1717 Soltveit II 466

Thomas Johannesson 1791 Hjertås II 428, IV 60

Thomas Karlson Njøten 1874 I 713, IV 358

Thomas Knutson 1786 Litlås I 96

Thomas Knutson 1852 Litlås I 103

Thomas Larsen 1878 II 526, III 590, IV 364, 366, 399, 400

Thomas Larson 1748 Krossøyna II 246, III 367, 528

Thomas Larson 1836 Syslok I 383

Thomas Monson 1853 Krossøyna III 618

Thomas Nilson 1695 Krossøyna III 597

Thomas Olson 1742 Solend II 242

Thomas Olson 1801 Lerøyna III 282, IV 31

Thomas Stavenes 1913 I 417

Thomas Sætre 1629 II 26

Thomas Sætre 1893 II 41

Thomas von Westen Angel IV 19, 213

Thomasine Ulvøy 1899 I 464

Thor Dahle 1938 II 664

Thor Helge Sundfjord 1956 I 425, II 115

Thor Kolås 1922 III 165

Thor Lodden 1948 III 713

Thor Ove Nordgard 1946 III 123

Thora Saksvik 1915 I 422

Thoralf Henriksen 1953 II 399

Thoralf Paulsen 1941 II 307

Thorbjørn Andreassen 1934 I 84

Thorbjørn Olstad 1896 II 90

Thordis Nilsen 1922 III 570

Thorleif Larsen 1959 II 348

Thorleif Loftås 1941 I 193, 194, 362

Thorleif Rinna 1951 II 509

Thorleif Skoge 1924 I 215

Thormod Surén 1912 III 185

Thorvald Austrheim 1912 III 177

Thorvald Larsen 1908 III 590, IV 400

Thorvald Paulsen 1938 I 307

Tilla Mikkelsdtr Haugsdal 1883 II 186

Tobias Bertilson Standal 1877 II 457

Tollef Olson 1821 Festo I 416, IV 35, 155

Tollemina Tollefsdtr 1865 Synnevågen I 416, IV 35

Tom Gundersen 1960 III 312

Tom Hjelmtveit 1975 III 671

Tom Isene 1977 II 135

Tom Skaar 1953 II 481

Tom Stokholm 1970 I 647

Tom Valdersnes 1963 III 130

Tomas Lerøy 1981 III 43

Tomas Ludvigsen 1916 II 534

Tomas Rossland 1920 I 543

Tomine Sørensdtr Sudestad 1893 I 537

Tommie Carlsen 1981 I 422

Tommy Fonnes 1965 I 317

Tommy Langøy 1977 II 91

Tommy Wilhelmsen 1964 I 81

Tone Austrheim 1962 III 194

Tone Bakke 1980 I 466

Tone Hansen 1953 I 421

Tone Haaland 1947 I 389

Tone Kjeldstadli 1950 II 406

Tone-Hilde Knutsen 1959 III 262

Tone-Mari Hansen 1964 II 306

Tonny Foss 1963 II 85, III 388

Tonny Reksten 1961 II 404

Tony Nørbech 1955 I 82

Tor Anderson 1727 Byrknes II 55

Tor Bergsvika 1616 III 254

Tor Christensen 1959 II 406

Tor Dahl 1958 I 288

Tor Danielsen 1953 III 152

Tor Dyrneset III 319

Tor Egil Bakke 1952 I 465

Tor Fimreite 1958 II 668

Tor Hansen 1957 I 378, 425

Tor Hermansen 1968 I 702

Tor Hovda 1936 II 394

Tor Ivarson 1747 Fonnes I 231

Tor Iversen 1946 I 641

Tor Iversen 1952 III 427

Tor Jørgenson 1823 Steine III 404, IV 63, 64, 192

Tor Magnar Slåtten 1954 I 645

Tor Mikkelson 1824 Leikvoll II 512

Tor Nilson Rambjørg 1840 IV 231

Tor Olav Gaustad 1963 I 423

Tor Slettbakk 1951 II 401

Tor Strømsnes 1931 III 566

Tor Vilhelmson 1854 Austrheim I 603

Tora Hansdtr 1692 Teigen I 331

Tora Johannesdtr Bakke 1903 II 470, IV 64

Tora Thomassen 1892 I 105

Toralf Sætre 1952 I 645

Torbjørg Andersdtr 1782 Alrek II 238, IV 42

Torbjørg Andresen 1915 III 141

Torbjørg Rydningen 1935 II 665

Torbjørg Øksnes 1956 I 310, III 422

Torbjørn Husby 1956 III 336

Torbjørn Knutson Tysso IV 135, 136

Tordis Knarvik 1928 I 301

Tordis Søiland 1913 I 421

Tore Austrheim 1976 I 646

Tore Hopland 1948 II 653

Tore Håland 1951 I 687, IV 484

Tore Larson Fonnes IV 64

Tore Lerøy 1946 III 295

Tore Myklebusthaug 1963 I 318

Tore Njøten 1963 I 505

Tore Nordvik 1961 II 347

Tore Pettersen 1939 II 307

Tore Tangen 1940 III 85

Torfinn Holmseth 1949 I 309

Torgeir Person Berseter IV 135

Torhild Aronsen 1956 I 123

Torhild Kaland 1961 I 154

Torhild Sætre 1948 II 311

Toril Danielsen Hansen 1951 II 306

Toril Haldorsen 1961 I 425

Toril Kristiansen 1965 III 499

Toril Krossøy 1962 II 85, 347

Toril Leikvoll 1963 II 349

Torill Akselsen 1956 I 310

Torill Dyrøy Andreassen 1960 II 135

Torill Heldal Hansen 1955 II 482

Torill Hølleland 1966 I 190

Torill Rosnes 1968 III 152, 196

Torill Skodvin 1964 I 423

Torill Surén 1959 II 100, III 194, 198

Torill Viken 1945 II 393

Torlaug Borgen 1920 II 88

Torleif Andreassen 1951 II 112

Tormod Mosland 1950 II 390

Tormund Nesse 1945 II 514, 525

Torolf Vassdal 1953 II 405

Torstein Alvik 1950 II 404

Torstein Arneson 1742 Synnevågen I 601

Torstein Ivarson 1774 Utkilen I 347, II 62, 256

Torstein Jonson 1696 Fonnebost III 470

Torstein Martinussen 1844 Litlelindås II 517

Torstein Olson 1833 Myklebust I 354

Torstein Tuseth 1952 I 310, III 422

Torunn Grindheim 1970 III 184, 189

Torunn Helland 1945 II 392

Torunn Loe 1959 III 500

Torvald Nordland I 285

Tove Berentsen 1952 I 312

Tove Eriksen 1947 II 391

Tove Fonnes 1965 I 315

Tove Grammeltvedt 1946 II 378

Tove Karin Elde 1952 I 424

Tove Kvamme 1959 II 596, III 422

Tove Landquist 1949 II 404

Tove Myrvold 1965 III 310

Trine Hansen 1977 II 345

Trine Lerøy 1963 III 310

Trine Sørvig 1950 I 306

Trond Abrahamsen 1958 III 264

Trond Einar Sørensen 1962 II 442

Trond Eriksen 1974 III 409

Trond Friborg 1963 II 312

Trond Halvorson 1752 Risa I 564

Trond Knudsen 1953 I 196

Trond Kverhellen 1963 II 349

Trond Leikvoll 1978 I 666

Trond Madsen 1958 III 424

Trond Nøtvedt 1959 III 426

Trond Ove Lerøy 1959 III 315

Trond Ove Hauge 1959 I 428

Trond Roger Kaland 1967 I 197

Trond Sleire 1973 I 197

Trond Sulen 1969 II 32, 661

Trond Vestby 1964 I 310

Trond Wisnes 1955 III 195

Trude Andersen 1971 I 197

Trude Birkestrand 1965 II 347, 394

Trude Falch 1962 III 427

Trude Hansen 1970 II 101

Trude Nordby 1967 I 87

Truls Bauge 1960 I 478, 493

Truls Gjellestad 1944 II 649

Truls Hanson Knarvik 1867 I 294

Truls Larsen 1977 II 394

Truls Lilleheil 1956 III 427

Truls Pedersen 1950 III 668

Trygve Aspelund 1923 II 663

Trygve Austrheim 1950 III 188

Trygve Gjerde 1946 III 191

Trygve Gullaksen 1967 I 296, 298

Trygve Hammarsjø 1915 II 385, IV 269

Trygve Johannessen 1937 III 312

Trygve Lerøy 1922 III 287, IV 419

Trygve Krossøy 1922 I 345

Trygve Magnussen 1915 II 385

Trygve Minde 1927 III 61

Trygve Nesse 1918 II 537

Trygve Nesse 1919 II 533

Trygve Nilsen 1934 I 686

Trygve Nistad 1912 III 253

Trygve Stavenes 1937 I 417

Trygve Synnevaag 1950 I 424

Trygve Syslak 1950 II 580, 643

Trygve Ulvøy 1923 II 188, 194

Turi Austrheim III 30

Turi Leirvågen I 38

Turi Olsdtr Fonnes I 237

Turi Olsdtr 1732 Tirevoll III 31

Turi Olsdtr 1832 Bergsvika I 435, IV 64

Turid Astrup 1956 I 362

Turid Daae 1945 II 537

Turid Folden 1950 I 86

Turid Hammersland 1944 II 312

Turid Krüger 1936 II 663

Turid Lohne 1954 III 186

Turid Låstad 1955 II 137

Turid Oen 1942 III 255

Turid Sjursen 1937 II 442

Turid Skoog 1957 II 112

Turid Strømsnes 1943 III 165, 312

Turid Thorsen 1941 III 542

Turid Øvrebø 1943 I 464

Tørris Hanson 1745 Utkilen II 55

Tørris Kristianson Monslaupen 1639 I 479

Udna Andersdtr 1813 Kvalvågen II 265

Udna Knutsdtr Andvika II 571

Udna Olsdtr 1764 Rebnor II 260

Ulf Evensson 1964 I 193

Ulida Jetmundsdtr Krossøy 1884 II 558

Ulrik Nilson 1805 Leivestad II 189

Unni Amundsen 1948 III 266

Unni Fonnes 1956 I 317

Unni Hansen 1942 II 664

Unni Holm Haugen 1953 II 344

Unni Iversen 1956 I 685

Unni Jansson 1954 I 316

Unni Lillejord 1946 II 108

Unni Nesfossen 1952 I 195

Unni Thunes 1953 III 267

Ute Herrmann 1944 III 500

Valborg Aune 1930 I 306

Valborg Austrheim 1914 II 386, 559, IV 283

Valborg Bakke 1912 I 118, 453

Valborg Krogsrud 1922 III 230

Valerik Haugen 1945 I 466

Valgjerd Larsdtr 1841 Ulvøyna I 34, IV 42

Vally Hauge 1945 I 71

Vegard Vårbakken 1970 II 93, III 181

Vendel Larson 1672 Sævrøyna III 273, 689

Vendela Solend I 614

Venke Haukeland 1960 I 251

Veronika Arnesen 1978 I 308

Vibeche Jensen 1962 II 197

Vibecke Drivenes 1978 III 714

Vibeke Aga 1972 I 493

Vibeke Hovden 1949 III 501

Vibeke Karlsen 1967 II 392, IV 322

Vibeke Njøten 1967 II 345

Victoria Revhaug 1977 II 409

Vidar Dahle 1957 II 138

Vidar Fonnes 1962 I 306, II 135

Vidar Hansen 1949 II 539

Vidar Holen 1971 II 102

Vidar Langøy 1973 III 195

Vidar Langøy 1977 I 100

Vidar Lervaag 1966 II 404, III 194

Vidar Ludvigsen 1951 II 534

Vidar Lund 1941 II 536

Vidar Rahner 1972 I 88

Vidar Skårnes 1966 I 196

Vidar Sætre 1969 II 301

Vidkun Quisling IV 415

Vigdis Bakke 1950 I 466

Vigdis Børsheim 1960 I 648, II 482

Vigdis Ellingsen 1944 II 55

Vigdis Hopland 1977 II 102

Vigdis Johansen 1944 I 309

Vigdis Krokås II 406

Vigdis Olsen 1955 III 288

Viggo Leirvåg 1966 I 311, 318

Vigleik Drange 1947 I 646, II 393

Viking Sjurson 1742 Børve II 152

Vikki Hagevik 1980 II 86

Viktor Bergstrøm 1961 I 492

Viktor Monslaup 1943 I 492

Vilfred Amundsen 1950 III 189

Vilhelm Fjæreide 1904 I 281

Vilhelm Gran IV 188

Vilhelm Hansen I 545

Vilhelm Hanson 1812 Førland III 95, IV 144

Vilhelm Mathias Johannesson Lind IV 54

Vilken Tormodson 1567 I 325, II 144

Villum Janson Smith 1641 II 248

Villum Larson 1744 Ullestad I 591, IV 17, 41

Villum Villumson 1673 Børholmen III 320, 548

Villum Øksneset III 434

Vincens Lunge I 15, 201

Viola Adolfsen 1930 II 386, 534

Vivian Reksten 1960 II 341

Vivian Sørvik 1958 III 427

Walborg Østensen 1915 III 180

Waldemar Eriksen 1878 III 406

Wally Kjeilen 1934 I 378

Wally Lerøy 1922 III 301

Wally Øksnes 1940 III 425, 517

Walter Pedersen II 655

Walter Ruus 1941 II 342

Walther Gullaksen 1921 I 542

Walther Kaland 1953 I 175, 310, 314

Walther Aaby 1947 I 306

Weenna Lasola 1961 III 183

Wenche Amundsen Wenås 1946 II 137

Wenche Andvik 1956 I 544

Wenche Bergan 1953 II 667

Wenche Fonnes 1953 I 314

Wenche Helgesen 1956 I 428

Wenche Hopland 1944 II 667

Wenche Johansen 1942 I 283

Wenche Johansen 1943 III 621

Wenche Kvamme 1943 II 309

Wenche Myrmel 1969 I 518, II 115

Wenche Sekkeseter 1940 I 309

Wenche Sellevoll 1977 II 91

Wenche Strandenes 1949 III 572

Wenche Taule 1947 I 644, 646

Wenche Torsvik 1955 III 426

Wenche Ødegård 1952 III 616

Werner Brekke 1940 I 196, 306, III 314

Weronica Austgarden 1975 II 404

Wigdis Haugen 1953 III 423

Wilhelm Monslaup 1904 I 487

Wilhelm Steffensen 1973 II 91

Wilhelm Ujma 1936 III 500

Wilhelmina Lervåg 1900 I 81

Willhelm Hassel 1932 II 194

William Eikeland 1949 III 177

William Etim 1944 III 172

William Osebakken 1953 I 428

Willy Abrahamsen 1922 II 481

Willy Arne Solberg 1947 III 714

Willy Berg 1939 I 314, 425

Willy Bergsvik 1958 III 211, 266

Willy Brügger 1950 I 641

Willy Grønnevik 1935 II 111

Willy Hagen 1943 II 399, III 184

Willy Hansen 1927 II 539

Willy Løberg 1941 II 335

Willy Mathisen 1950 I 305

Willy Pedersen 1929 I 423

Willy Sjursen 1918 II 536

Willy Villanger 1953 II 538

Willy Wilhelmsen 1962 II 197

Winston IV 422

Øivind Levinsen 1967 III 194, 198

Øllegård Brügger 1886 I 628

Øllegård Johannesdtr 1872 Rongeværet I 457, IV 63

Øllegård Kristoffersdtr Kahrs 1832 II 227, IV 61

Øllegård Kristoffersdtr Kahrs 1847 II 275, IV 75

Øllegård Meyer 1791 II 225, IV 75, 144, 174, 185, 186, 242

Øystein Anderson Kaland 1614 I 136

Øystein Antonsen 1952 II 197

Øystein Austrheim 1956 I 75, 88, 285, II 341

Øystein Brügger 1918 III 660

Øystein Hartveit 1939 III 264

Øystein Hope 1964 I 314

Øystein Hopland 1936 II 115, III 314

Øystein Kjenes 1968 III 197

Øystein Lillehamre 1967 I 311

Øystein Nordtveit 1972 I 308

Øystein Rongevær 1941 III 649, 669

Øystein Soldal 1950 I 687

Øystein Vikane 1947 II 72, IV 268

Øyvind Brügger 1914 II 300

Øyvind Eiken 1949 II 400

Øyvind Fonnes 1970 I 198

Øyvind Skogseth 1950 I 466

Øyvind Steffensen 1950 II 55, 91

Øyvind Synnevåg 1945 I 413

Øyvind Ullestad 1962 I 406

Øyvind Øksnes 1943 III 420

Åge Austrheim 1952 III 103

Åge Gullaksen 1958 I 292

Åge Mikalsen 1962 II 193

Åge Mørk 1951 III 128

Åge Natås 1972 II 409

Åge Sætre 1962 III 571

Aage Hansen 1940 III 384

Aage Johannesen 1955 III 261

Aage Nesbø 1942 III 419

Aage Nordtveit 1937 I 359

Ågot Isaksen 1910 I 290

Åse Austrheim 1960 III 192

Åse Bastesdtr 1774 Spurkeland I 558

Åse Brügger 1941 I 635

Åse Fanebust 1960 I 317

Åse Gullaksen 1939 I 302

Åse Leirvåg 1935 I 87

Åse Monsdtr 1719 Lerøyna III 297

Åse Monslaup 1955 II 301

Åse Nesfossen 1947 I 192

Åse Olsen 1949 II 391

Åse Rosnes 1940 I 284

Åse Stalheim 1945 I 179

Åse Strifeldt 1944 II 137

Åse Tresvik 1961 I 294

Åse Undal 1947 I 489

Åse Utkilen 1954 II 112

Åse Ystebø 1972 II 87

Aase Rytterager Hellerud 1912 I 629

Åshild Blom 1945 I 643

Åshild Brakstad 1944 II 395

Åshild Møldrup 1931 I 418

Åshild Olsson 1979 II 407

Aashild Færø 1950 II 386, 390

Åsmund Andersen 1955 I 426

Åsmund Hartveit 1907 III 263

Åsmund Steffensen 1934 II 55

Åsta Andersen 1922 III 184

Åsta Pedersen 1939 III 191

Aasta Hjertaas 1927 II 426